کاشت ابرو

کاشت ابرو در همدان و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در همدان و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در همدان

به طور روز افزون بر تعداد مراجعین کاشت ابرو در همدان مانند تمام نقاط جهان افزوده می شود. دلیل این امر این است که کاشت و پیوند طبیعی ابرو ها یک روش ثابت شده است که هیچ عوارضی به همراه ندارد و به راحتی شما را صاحب ابروهایی پرپشت و متراکم می کند. در این مطلب بررسی می کنیم که شرایط کاشت ابرو در همدان به شکل است.

کاشت ابرو در همدان و هزینه آن چقدر است؟هزینه کاشت ابرو در ملایر

یکی از دغدغه های همیشگی متقاضیان کاشت ابرو مقدار هزینه ای است که باید برای کاشت و پیوند ابرو ها پرداخت کنند. اصولا برای آن که تخمین دقیقی از هزینه ی کاشت خود داشته باشید باید به کلینیک های معتبر کاشت مو در ملایر مراجعه کنید. در همه ی کلینیک ها و مراکز کاشت و پیوند ابرو معتبر در جلسه ی اول دکتر شرایط شما را بررسی می کند و از شما می پرسد که با چه هدفی می خواهید کاشت را انجام دهید.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در واقع با این پرسش دکتر تصمیم می گیرد که از چه روشی باید برای کاشت در ابرو های شما استفاده کند و چه مقدار پیوند مو برای رسیدن به نتیجه ی ایده آل شما مورد نیاز است. این دو مورد، یعنی تکنیک مورد استفاده برای کاشت و تعداد فولیکول های مورد نیاز، از عوامل اصلی تاثیر گذار بر هزینه ی کاشت هستند.

هزینه کاشت ابرو در ملایر، تفاوت چندانی با دیگر شهر ها و حتی با تهران نخواهد داشت. چرا که در همه ی کلینیک های معتبر و رسمی و مراکزی که تحت نظارت سازمان های بهداشتی هستند، نرخ خدمات مربوط به پوست و مو مشخص است و تفاوت های بسیار جزئی با هم دارد. به طور کلی تکنیک های مدرن تر مانند کاشت ابرو dhi و کاشت sut از هزینه های بیشتری برخوردار هستند.

دلیل این امر این است که در این روش ها از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای استفاده می شود و کار با این روش ها نیازمند تجربه ی بالای دکتر خوب برای کاشت ابرو است. از طرف دیگر به دلیل ظرافت و دقت بسیار بالای این تکنیک ها در پیوند و کاشت، ابرو های کاشته شده ی شما به طور شگفت انگیزی طبیعی به نظر خواهند رسید.

کاشت ابرو در همدان و هزینه آن چقدر است؟دیگر مزیت استفاده از روش های مدرن کاشت این است که دوران نقاهت شما نیز بسیار کوتاه و خفیف خواهد بود و همچنین حتی هنگام انجام کاشت نیز کمترین میزان ناراحتی را حس خواهید کرد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید از مزیت های مدرن ترین تکنیک های کاشت بهره مند شوید، می توانید با مشاوران آنلاین و تلفنی کلینیک تخصصی پوست و مو رز تماس بگیرید و از جزئیات این تکنیک ها، نحوه ی انجام آن ها و البته هزینه ی آن مطلع شوید.

جالب است بدانید که به دلیل شباهت قیمت کاشت در شهرستان ها با تهران، بسیاری از متقاضیان کاشت ابرو از سراسر ایران برای بهره مندی از امکانات بیشتر و کاشت با کیفیت بالاتر به کلینیک های معتبر کاشت ابرو در تهران مراجعه می کنند.

کاشت ابرو در نهاوند با روش FIT

تکنیک کاشت FIT هم برای کاشت مو و هم برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش نیز مانند روش FUT از موهای طبیعی خود شما استفاده خواهد شد. سوال همیشگی مراجعین به کلینیک های کاشت ابرو در نهاوند و یا هر شهر دیگری این است که این مو ها از کدام قسمت از سر برداشته می شوند. به طور کلی موهایی که برای کاشت و پیوند ابرو و یا مو استفاده می شوند، از بخش های کناری و یا پشتی سر برداشت می شوند.

دلیل استفاده از مو های این بخش از پوست سر این است که ریشه های مو در این قسمت ها که فولیکول نام دارند، نسبت به دیگر بخش های سر مانند قسمت تاج سر و یا بخش جلویی و چسبیده به پیشانی، از قدرت بیشتری برخوردار هستند و به طور طبیعی نسبت به هورمون هایی که عامل پیدایش ریزش مو هستند مقاومت دارند.

پس حتی لازم نیست نگران این موضوع باشید که مو های کاشته شده در ابرو ها بعد از چند وقت دچار ریزش شوند. در واقع این مو ها حتی از مو های طبیعی ابرو نیز مقاوم تر هستند و اگر کاشت به درستی انجام شود هرگز دچار ریزش نخواهند شد. برای اطمینان خاطر از انجام کاشت به روش درست، حتما به دنبال کلینیک های معتبر و رسمی کاشت ابرو در نهاوند باشید و از انجام کاشت در مراکز متفرقه و افراد بی تجربه پرهیز کنید.

در کاشت FIT فولیکول های مو که برای پیوند مورد استفاده قرار می گیرند، برعکس روش FUT به طور تکی برداشته می شوند. در روش FUT برای برداشت فولیکول ها قسمتی از پوست سر را برش می دهند که باعث ایجاد جای زخم و بخیه روی پوست سر می شود؛ اما برداشت دانه ای و تکی فولیکول های مو در کاشت ابرو به روش FIT این مزیت را دارد که زخم ناشی از برداشت فولیکول ها بسیار ریز و نقطه ای خواهد بود و آسیبی به پوست سر وارد نمی شود.

این زخم های ریز در ابتدا صورتی رنگ هستند و توسط مو های اطراف پوشانده می شوند و سپس بعد از چند هفته بهبود می یابند و کاملا ناپدید می شوند. بعد از برداشت فولیکول ها از پوست سر، پوست ابرو با ایجاد شکاف هایی ریز برای دریافت پیوند های مو آماده می شود. همه ی این مراحل با داروی بی حسی موضعی انجام می شوند و شما هیچ گونه درد و سوزش را حین انجام کاشت احساس نمی کنید.

برداشت فولیکول ها معمولا از ناحیه ی کنار گوش انجام می شود چون مو ها در این قسمت شباهت بیشتری از نظر ظاهری و ضخامت با مو های طبیعی ابرو دارند. البته لازم به ذکر است مو ها از هر نقطه ای و با هر تکنیکی که در ابرو کاشته شوند،‌ در ابتدا سرعت رشد و ظاهر آن ها با مو های طبیعی ابرو تفاوت هایی خواهد داشت؛ اما این تفاوت موقتی است و بعد از چند ماه فولیکول های کاشته شده به شرایط جدید عادت می کنند و درست مانند مو های طبیعی ابرو رشد می کنند.

شرایط کاشت ابرو در اسدآباد

به طور کلی امروزه تقریبا تمام انواع ریزش ابرو با انجام کاشت ابرو قابل درمان هستند. همچنین اگر شما به طور طبیعی و ژنتیکی دارای ابرو های کم پشت هستید و یا خودتان از شکل فعلی ابرو های خود رضایت ندارید، می توانید به یکی از کلینیک های کاشت ابرو در اسدآباد مراجعه کنید و بعد از انجام مشاوره برای کاشت اقدام کنید.

دلایل ریزش ابرو می تواند به دلیل تغییرات هورمونی ناشی از بارداری و زایمان باشد و یا یک برخورد و حادثه مانند تصادف می تواند به شکل ناگهانی باعث کچل شدن بخشی از ابرو و به اصطلاح ایجاد اسکار شود. در هر صورت شما می توانید با کاشت و پیوند ابرو به طور کاملا طبیعی دوباره شکل ایده آل و مطلوب را به ابرو های خود برگردانید.

عوارض احتمالی کاشت ابرو در همدان

کاشت و پیوند ابرو به طور عمومی بسیار ایمن و بدون عوارض است؛ اما در صورتی که کاشت توسط افراد بی تجربه و در مکان های متفرقه مانند سالن های زیبایی و آرایشگاه ها انجام شود، می تواند باعث بروز مشکلاتی مانند عفونت در ناحیه ی ابرو و یا ریزش مو های کاشته شده شود.

بنابراین بسیار مهم است که حتما کاشت را در کلینیک های معتبر کاشت ابرو در همدان انجام دهید. کلینیک ها و مراکزی که به طور رسمی تحت نظارت وزارت بهداشت قرار دارند و مجوز های لازم برای انجام خدمات پوست و مو را اخذ کرده اند.

احتمالا شما نیز شنیده اید که کلینیک های کاشت ابرو در تهران تحت نظارت شدید تری قرار دارند و به طور دائم مورد بازرسی قرار می گیرند. دلیل این امر تعداد مراجعین زیاد به شهر تهران برای کاشت ابرو و مو است که باعث می شود سطح نظارت در این شهر بالا تر از دیگر نقاط ایران باشد؛ بنابراین خوب است که حتی سفر به تهران برای انجام کاشت ابرو بدون هرگونه عوارض را در نظر داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ