کاشت ابرو

کاشت ابرو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟

کاشت ابرو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟

کاشت ابرو در قم

ابروها باعث زیباتر شدن صورت شده و ابزاری برای بیان احساسات مان هستند. درک این که چهره فرد بدون ابرو باشد، بسیار دشوار است، به همین دلیل افراد به ابروهای خودشان اهمیت می دهند. شاید فکر کنید می توان با آرایش هم نواقص مربوط به ابروها را درست کرد اما ادامه این روند در طولانی مدت واقعا دشوار است و می تواند باعث سختی افراد شود که توصیه می کنیم در این مرحله حتما به کاشت ابرو روی بیاورید.

کاشت ابرو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟در این جراحی هم فولیکول های مو ناحیه اهدا کننده را گرفته و به ناحیه ابرو پیوند می زنند تا به این ترتیب ابروها پس از 6 ماه با افزایش طبیعی شروع به رشد می کنند. موثرترین روش برای ابروها که باعث می شود صورت واضح تر و جوان تر به نظر برسد، روش کاشت است اما مهم ترین مساله نحوه انجامش است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

کاشت ابرو در استان قم چه وضعیتی دارد؟ این سوال بسیاری از شهروندان عزیزمان است. اصولا اکثر شهرستان های ایران، امکانات فنی و تجهیزات تکنیکی لازم برای انجام پیوند ابرو را ندارند. اکثرا از روش FUE برای کاشت استفاده می کنند اما مراکز زیبایی در تهران حتی می توانند از روش های ترکیبی مانند SUT که نتایج بهتری دارد، استفاده کنند.

آیا کاشت ابرو در قنوات خطرناک است؟

از آنجا که پیوند ابرو با موهای گرفته شده از بدن افراد انجام می گیرد، هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و حتی بسته به نوع تکنیک به کار رفته، می توان گفت هیچ جای زخم، درد، عارضه و حساسیتی احساس نخواهد شد.

اما موضوع اصلی این است که کاشت ابرو در قنوات شاید تجهیزات لازم و پزشکان مناسب را نداشته باشد و همین می تواند عاملی برای خطرناک بودن پیوند در این منطقه باشد. اکثر کارشناسان و پزشکان توصیه می کنند متقاضیان جهت پیوند ابرو، به شهر تهران مراجعه کنند.

کاشت ابرو در قم و هزینه آن چقدر می باشد؟چه کسانی می توانند از کاشت ابرو در جعفریه بهره ببرند؟

نه تنها زنانی که با مشکل ریزش ابرو مواجه شده اند، کاندیدای مناسبی هستند، بلکه مردان نیز پیوند ابرو را انجام می دهند. کسانی که افتادگی ابرو دارند و یا کسانی که به صورت مادرزادی دارای ابروهای ناقصی هستند، می توانند کاشت ابرو در جعفریه را انجام دهند.

همچنین در حین کاشت ابرو می توان کاشت مو هم انجام داد زیرا فولیکول ها از همان نواحی برداشته می شوند و پزشک می تواند در صورت خواست مراجعه کننده، این نوع پیوندها را هم انجام بدهد.

متخصصان زیادی در کشور ما در زمینه کاشت ابرو تخصص دارند و به همین خاطر هزاران گردشگر و توریست داوظلب برای پیوند از خارج و همچنین داخل کشور به مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت در تهران مراجعه می کنند. میزان موفقیت این نوع جراحی ها در تهران صد درصد است.

نکاتی که باید در مورد کاشت ابرو در کهک بدانید

 1. 2-3 روز پس از اتمام پیوند ابرو، ابروها و ناحیه اهدا کننده شسته می شوند.
 2. شستشو باید به شکلی ظریف انجام شده و از مداخله فیزیکی خشن جلوگیری شود.
 3. در هنگام خوابیدن باید به پشت بخوابید تا ابروها تماسی با بالش نداشته باشند. همچنین بهتر است سرتان بالاتر از بدن قرار بگیرد.
 4. اگر پوسته پوسته های ایجاد شده در ابرو بعد از انجام عمل شستشو از بین نروند، بهتر است به پزشک اطلاع بدهید تا داروی مناسبی را تجویز کند.
 5. معمولا کبودی و تورم جزئی در پلک فوقانی 3 تا 4 روز طول می کشد و نباید باعث نگران شدنتان شود. اگر کبودی و تورم شدید باشد، بهتر است پزشک را در جریان بگذارید.
 6. معمولا کمی خارش در ناحیه گیرنده به وجود می آید که بهتر است با دست خارش ندهید. کرم تسکین دهنده خارش یا ژل مخصوص را می توان بعد از تایید پزشک استفاده کرد.
 7. ابروها در حدود 3-4 ماه پس از کاشت ابرو در کهک، شکل قابل توجهی به خود می گیرند و بین 6 تا 8 ماه ظاهری سالم تر به دست می آورند. البته تمامی این ها در گرو این موضوع است که کاشت ابرو به درستی انجام بگیرد زیرا امکانات در کهک بسیار پایین است.
 8. حدود 4 هفته پس از پیوند، ریزش شوک و یا ناگهانی را تجربه خواهید کرد. این مرحله طبیعی است زیرا بخشی از فرآیند رشد دوباره محسوب می شود.

عوارض کاشت ابرو در قم

پس از کاشت ابرو در قم عوارضی از قبیل رویش نادرست موها، رشد ضعیف، فر و مجعد شدن، ظاهر نامتقارن یا ورم ممکن است پیش بیاید. این وضعیت که با توجه به بدن فرد، خودش را کاملا متفاوت بروز می دهد، باید به صورت دقیق تر بررسی شود. شایع ترین عارضه در افراد، جهت رویش غلط مو و ظاهر نامتقارن بود.

موهای مجعد و درهم تنیده شده یک راهکار اصلی دارند و آن هم این است که هر دو هفته یک بار، از نوک موها کمی کوتاه شود تا جهت و نوع رویش حالت طبیعی به خود بگیرد. البته اگر قصد کاشت ابرو در قم را دارید، باید احتمال عفونت را هم در نظر بگیرید زیرا این پیوند بسیار حساس است و باید در محیط استریل و زیر نظر بهترین پزشکان انجام بگیرد.

شهروندان شهر قم، با توجه به مسافت نزدیک به تهران، بیشترین شانس را برای برخورداری از امکانات کلینیک های پایتخت ایران دارند.

سوالات رایج در خصوص کاشت ابرو در استان قم

 1. دوران ریکاوری پس از کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

به طور معمول، منطقه اهدا کننده طی 6 هفته تا 4 ماه بهبود می یابد و هیچ آثاری برجای نمی ماند.

 1. پیوند ابرو چند ساعت طول می کشد؟

اگرچه با توجه به وضعیت ابرو تغییر می کند اما پیوند ابرو تقریبا 2-3 ساعت طول می کشد.

 1. بازه زمانی برای کوتاه کردن ابروها

برای حفظ تراکم و اندازه مطلوب ابروها، هفته ای یک بار یا نهایتا هر دو هفته یک بار، از نوک ابروها باید بریده شود. از آنجا که ریشه های مو و مراحل رشد موهای ابرو متفاوت است، برای جلوگیری از ظاهر ناپایدار، به صورت متقارن از فولیکول های هر دو سمت ابرو کوتاه کنید.

 1. چه تعداد گرافت در پیوند ابرو کاشته می شود؟

اگرچه این تعداد بسته به هر ابرو و هر شخص متغیر است اما به طور متوسط ​​30 تا 150 گرافت کاشته می شود.

 1. آیا پیوند ابرو بر روی تاتو انجام می گیرد؟

بله؛ افرادی که زمانی از تاتو برای ابروهایشان استفاده کرده اند، می توانند از پیوند و کاشت ابرو استفاده کنند.

هزینه کاشت ابرو در استان قم

هر شخص نوع ریزش ابروی متفاوتی دارد و هر شخص، تعداد متفاوتی از گرافت و پیوند نیاز دارد که همه این ها در هنگام انجام جراحی تعیین کننده هستند. برخی به گرافت های کمتری نیاز دارند و برخی به گرافت های بیشتری نیاز دارند.

دستمزد برخی پزشکان بر اساس کارکردشان زیاد و دستمزد پزشکان کم تجربه و شاید بی تجربه، کم است. همه این ها می توانند قیمت کاشت ابرو در استان قم را تعیین کنند اما چیزی است که واضح است، این موضوع می باشد که کیفیت با هزینه ارتباط مستقیمی ندارد.

نباید گول کلینیک های ارزان قیمت را خورد و حتی برعکس، کلینیک هایی که صرفا هزینه های زیادی می گویند، موفقیت را تضمین نمی کنند. بهتر است در این موارد از مشاوره آنلاین کاشت ابرو بهره ببرید تا کلینیک مد نظرتان را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *