کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو چقدر است و هر آنچه از کاشت ابرو که باید بدانید

هزینه کاشت ابرو چقدر است و هر آنچه از کاشت ابرو که باید بدانید

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو خیلی از افراد فکر می کنند که هزینه تاتو و هاشور ابروها کمتر ازهزینه کاشت ابرو است، ولی در واقعیت اینطور نیست.
مقاله امروز کلینیک پوست و مو رز ” به مقاله هزینه کاشت ابرو اختصاص دارد و مخصوص کسانی ست که قصد کاشت ابرو دارند؛ با ما همراه باشید تا در مورد هزینه تقریبی کاشت ابرو اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

تاتو و هاشور هم به ترمیم نیاز دارند و جدا از هزینه، درصد رضایت افراد هم بعد از تاتو یا هاشور ابروها بسیار پایین است زیرا ظاهری کاملا مصنوعی و نامناسبی به صورت فرد می دهند و حلت طبیعی صورت را هم از بین می برند.

هزینه کاشت ابرو

تاتو و هاشور در اکثر موارد، در سالن های آرایشی و به دست افراد بی تجربه و فاقد مهارت انجام می شود که می تواند باعث بروز عوارض خطرناکی بعد از انجام تاتو یا هاشور شود که کمترین عارضه آن خونریزی های زیاد در قسمت ابروهاست.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در کاشت ابرو از موهای طبیعی خود فرد استفاده می شود و متخصصی با تجربه و با مهارت، کار کاشت ابرو شما را با دقت و ظرافتی خاص و بدون عوارض خطرناک انجام می دهد.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو روشی است که سبب می شود به ابروهایی با فرم طبیعی دست یابید چرا که این تکنیک از موهای طبیعی برای بازسازی ابرو ها استفاده می کند، پس ظاهری زیبا را برای فرد پدیدار می کند.

اما وقتی که صحبت از کاشت ابرو می شود همه از قیمت های بالای آن صحبت می کنند ولی این تکنیک مانند سایر تکنیک ها، قیمت هایی را که برای کاشت و پیوند ارائه می دهد به صرفه است و چه بسا گاها از قیمت های تکنیک هایی مانند هاشور و میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به صرفه تر باشد.

چرا که پیوند و کاشت ابرو لزوما تمام ابرو را مورد درمان قرار نمی دهد و متناسب با فرم ابرو، تعدادی گرافت یا پیوند را در جلسه کاشت ابرو پیوند می زند و هر چه تعداد گرافت و پیوندها بیشتر باشد قیمت نیز متغیر می شود.

اما در تکنیک های دیگر روش کار به این صورت است که باید تمام ابرو مورد درمان قرار گیرد و امکان این نیست که بخشی از ابرو تاتو، هاشور و یا میکروپیگمنتیشن شود چون ظاهری عجیب را به دنبال دارد.

زنانی هستند که در آرزوی ابروهایی زیبا و پر پشت و ضخیم هستند و در سودای این هستند که دیگر مداد و سایه ابرو را کنار گذارند و با طنازی به خود نگاه کنند.

اما ابروهایی که دچار ریزش شده اند و یا بسیار نازک هستند و یا گاهی اوقات فقط تعداد انگشت شماری تار ابرو روی ابرو باقی مانده است سبب نا امیدی زنان و مردان می شود. در این زمان است که تنها چیزی که برای فرد باقی مانده است چیزی جز  پشیمانی نیست.

زنان زیادی در سر تا سر جهان به دنبال روشی و یا راه حلی برای بازیابی ابروهای از دست رفته خود هستند.  آنها همچنین از تصاویر قبل و بعد کاشت ابرو موجود در اینترنت الهام می گیرند تا ابروانی به زیبایی ابروهای موجود در تصاویر داشته باشند.

اما گروه دیگری از افراد نیز هستند که به دلایل خاص ابروهایشان کم شده است. این افراد به دلایل جدی پزشکی مانند بیماری های خاص و یا کم کاری تیروئید و یا مسائل ژنتیکی ابروهایشان را از دست داده اند و به دنبال روشی برای ترمیم و بازسازی ابروهای خود هستند.

اما نقطه مشترک بین کسانی که به دنبال اهداف زیباشناختی و زیبایی ابرو هستند و کسانی که به دلایل بیماری به دنبال  بازیابی ابروهایشان هستند این است که هر دو گروه تمایل دارند ابروانی با ظاهر طبیعی داشته باشند.

اما همیشه باید به این نکته توجه کرد که هزینه از مهمترین فاکتورهایی است که سبب می شود فرد یکی از تکنیک های بازسازی و ترمیم ابرو  را انتخاب کند.

با ما همراه باشید با ادامه مقاله هزینه کاشت ابرو :

مهمترین ویژگی که کاشت ابرو را در میان سایر گزینه ها برجسته می سازد، ظاهری کاملا طبیعی و زیبایی است که کاشت ابرو می تواند برای بیمار به ارمغان بیاورد. در واقع هزینه کاشت ابرو، فاکتور مهمی در انتخاب نوع کلینیک پوست و مو  برای کاشت ابرو می باشد.

هزینه کاشت ابرو چگونه تعیین می شود؟

هزینه کاشت ابرو به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

1- سابقه کلینیک پوست و مو و مهارت متخصص کاشت ابرو

کلینیک های زیادی در زمینه کاشت ابرو به بیماران، خدمات ارائه می دهند و گاهی اوقات بیمار با گزینه های زیادی مواجه می شود که انتخاب یکی ازکلینیک ها می تواند کار سختی باشد.

بیمار باید در مورد کلینیک پوست و مو و فضای بهداشتی آن کاملا تحقیق کند و همچنین در مورد تجربه و مهارت متخصص هم اطلاعات زیادی بدست بیاورد تا کاشت ابرو کاملا طبیعی و بدون عوارضی را تجربه کند.

کاشت ابرو، فرآیند بسیار مهمی است که طراحی مدل ابروها، قوس، طول و تراکم ابروها نیاز به صرف زمان دارد.

در واقع هر چقدر پزشک کاشت ابرو سابقه کاری بیشتری در زمینه کاشت ابرو داشته باشد، فرآیند کاشت ابرو را هم با دقت و مهارت بیشتری انجام می دهد و نتایج رضایت بخش و کاملا ایده آلی را برای بیمار به ارمغان میاورد.

شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای قبلی متخصص در زمینه کاشت ابرو هم به مهارت متخصص پی ببرید.

2-  دستگاه های مورد استفاده برای کاشت ابرو

قطعا کلینیک هایی که از دستگاه های پیشرفته و به روز برای کاشت ابرو بیماران خود استفاده می کنند، هزینه بیشتری هم دریافت می کنند. مزیت دستگاه های به روز این است که نتایج حاصل از کاشت ابرو برای بیمار می تواند رضایت بخش تر باشد و در نتیجه به سود بیمار است که کلینیک انتخابی اش از آخرین تکنولوژی روز برای کاشت ابرو استفاده کند.

نوع دستگاه های مورد استفاده برای کاشت ابرو بستگی به روش کاشت ابرو هم دارد؛ مثلا در کاشت ابرو به روش FUE، از دستگاه پیشرفته OKT، برای استخراج فولیکول ها از پشت سر استفاده می شود و یا در کاشت ابرو به روش SUT، جداسازی فولیکول ها با دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود.

3- روش کاشت ابرو

روش کاشت ابرو هم یکی از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو می باشد. بیمار در اولین جلسه ملاقات با متخصص خود (جلسه مشاوره) در مورد طرح ابروهای مورد علاقه اش و سایر نتایجی که از کاشت ابرو انتظار دارد، به طور دقیق صحبت می کند.

متخصص هم با توجه به انتظارات بیمار و همچنین وضعیت ابروهای او، یکی از روش های کاشت ابرو را برای بیمار خود انتخاب می کند. همانطور که در مقاله های قبلی به آن اشاره کرده ایم، 4 روش برای کاشت ابرو وجود دارد؛

نباید کیفیت را فدای کمیت کرد چرا که اگر یک بار هزینه معقولی بپردازید تا سالیان متمادی از انتخاب خود راضی خواهید بود.

شاید با خود بگویید هزینه سایر تکنیک های دیگر مناسبت تر است اما فراموش کرده اید که تکنیک های دیگر فقط یک بار انجام نمی شوند بلکه باید برای همیشه ترمیم را انجام داد و اگر ترمیم و بازسازی دوره ای را کنار بگذارید منظر ناخوشایندی روی ابروها پدیدار می شود.

تصور کنید هاشور ابرو انجام داده اید و دوره 6 ماهه ترمیم را به دلایل مختلفی پیگیری نکنید شما با ابروانی با رنگ های عجیب و غریب مواجه می شوید که مجبور می شوید با وسایل آرایشی آن ها را کاور کنید تا رنگ آن ها مشخص نشود.

در هر بار ترمیم و بازسازی این تکنیک ها شما باید هزینه پرداخت کنید پس اگر مقایسه و برآوردی انجام دهید کاملا برای شما ملموس می شود که هزینه های تکنیک های مثل هاشور و … بیشتر از کاشت ابرو می شود.

4- تعداد کاشت در ابروها

یکی دیگر از معیار هایی که در میزان هزینه های ناشی از انجام این اقدام تاثیرات زیادی دارد، تعداد کاشت مو در ابروها می باشد. تعداد کاشت در افرادی مختلف می تواند با یکدیگر متفاوت باشد و هریک از افراد بسته به نیاز خود، تعدادی معینی را کاشت می کند. البته تعیین کردن تعداد کاشت در ابروها به نظر پزشک نیز بستگی دارد.

تاثیر گذاری زیاد این عامل در هزینه ها عمدتا به دلیل افزایش سختی کار و مدت زمان انجام عمل می باشد. زیرا هر چقدر که تعداد کاشت ها در ابرو بالا باشد، انجام کاشت ابرو با تراکم مناسب علاوه بر این که برای پزشک متخصص باعث سختی می شود، سبب افزایش مدت زمان عمل نیز خواهد شد.

عموما در بسیاری از کلینیک ها و مراکز کاشت مو و ابرو، پس از تعیین موارد فوق، مهم ترین عاملی که باعث تغییر در هزینه های ناشی از انجام این اقدام می شود، تعداد کاشت محسوب می شود به طوری که برای هر گرافت یک قیمت تعیین می نمایند.

نیاز به دقت و ظرافت برای انجام تکنیک کاشت ابرو فاکتور مهم در هزینه کاشت ابرو

به طور متوسط در تکنیک کاشت ابرو 400 پیوند یا گرافت در یک ابرو مردانه کاشت می شود  و اغلب اوقات  این امر در یک جلسه انجام می شود اما برای زنان معمولا نیاز به 200-300 پیوند برای پر شدن و شکیل شدن ابرو نیاز است.

کاشت ابرو یک روش ظریفتر در مقایسه با کاشت مو است  چون جهت و قطر تارهای موی به کار رفته در ابرو باید در هنگام کاشت ابرو دقت شود و برش های ظریف و بسیار دقیقی باید انجام شود تا موها در زاویه درست کاشت شوند و همچنین ابروها در چهره فرد بسیار موثر هستند و به نوعی قاب چشمان است و جزء برجسته ترین  قسمت چهره می باشد.

به همین دلیل باید ظرافت در کاشت ابرو رعایت شود. ظرافت و دقت بالا در این روش هزینه ایمپلنت یا کاشت ابرو را توجیه می کند.

تکنیک کاشت ابرو معمولا باعث می شود تا ظاهر ابروها تغییر یابد، در این روش، طول و عرض ابرو یعنی  اندازه طولی و یا پهنای ابرو و یا پرپشتی و افزایش ضخامت ابرو دستخوش تغییرات می شود.

اکثر بیماران فقط نیاز به بهبود ظاهر ابروهای فعلی دارند، نه عمل جراحی گسترده برای ایجاد ابروی تازه، بنابراین تنها یک جلسه برای بازسازی ابروها کافی است. با توجه به این نکته پس هزینه ای که پرداخت می کنید نسبت به سایر روش ها به صرف تر است.

با تکنیک کاشت ابرو، شما یک راه حل ماندگار را خواهید داشت

گزینه های بسیار کمی برا ضخیم شدن چهره وجود دارد که به هیچ وجه نیازی به آرایش دائمی و درمان های رایج برای رشد ابرو و همچنین به مراقبت منظم نیاز ندارند. این عوامل از مواردی است که باید در انتخاب روش مناسب برای بازسازی ابرو دقت کرد.

اگر هدف شما این است که با یک بار کاشت ابرو، برای همیشه ابروانی طبیعی و پرپشت داشته باشید پس کاشت ابرو بهترین شرط بندی برای شما می باشد. هزینه این روش به دلیل مزایای ذکر شده قابل توجیه است.

چون هیچ کدام از روش هایی که برای ترمیم ابرو به کار می روند این مزایای عالی را برای فرد فراهم نمی کند. و باید مکررا برای اینکه ظاهر ابرو حفظ شود برای ترمیم به کلینیک مراجعه کنید در غیر این صورت ابرویی مصنوعی با ظاهر نامناسب را مشاهده می کنید.

در حالت کلی عمده ترین مزیتی که انجام این اقدام نسبت به سایر روش های آرایشی و موقتی دارد در ماندگاری و دوام نتایج و تاثیرات آن می باشد. انجام این کاشت در ابروها می تواند تا مدت های طولانی بدون تغییر در چهره ماندگار باشد و فرم طبیعی و عادی خود را حفظ نماید. در صورتی سایر روش های ذکر شده، تنها پس از چند ساعت یا چند ماه از بین خواهند رفت و نیاز به ترمیم و انجام مجدد آن دارد.

در نتیجه هزینه و زمانی که شخص برای رسیدن به هدف خود پرداخته بود به هدر خواهد رفت. لذا استفاده از این روش برای پرپشت کردن، ضخیم کردن و رفع نواقص آن بسیار به صرفه و اقتصادی نسبت به سایر روش های موقتی و زود گذر می باشد.

طراحی ابرو  نیز توجیه کننده هزینه کاشت ابرو است

طراحی ابرو برای داشتن فرم زیبا نیز کار آسان و راحتی نیست چرا که باید متناسب با فرم چشم و صورت و متناسب با سایر تارهای موی ابرو، تعداد فولیکول های مو تخمین زده شود. این عوامل سبب می شود که یک پزشک وقت زیادی را برای یک بیمار برای اینکه به نتیجه مورد انتظارش برسد، باید صرف کند.

البته اگر چنانچه هدف از انجام این اقدام تنها رفع برخی نواقص کوچک و جزئی باشد، نیازی به طراحی کردن ابرو ها برای این کار نیست و در صورت نیاز نیز لازم به پرداخت هزینه بسیار کمی می باشد.

اما اگر قصد ایجاد تغییرات عمده ای را در ابرو های خود داشته باشید، ابتدا باید پزشک ابروهای شما را به خوبی و کامل بررسی کرده و سپس با توجه به موارد و معیار های ذکر شده، ابرو های زیبا و جذاب را برای شما طراحی کرده تا در حین انجام کاشت، طبق ابرو هایی که برای شما طراحی کرده بود انجام دهد.

امروزه در دنیا روش ها و متد های بسیار متنوعی برای انجام این اقدام وجود دارد، اما تنها برخی از آن ها در کلینیک ها و مراکز زیبایی به واسطه داشتن مزیت های بهتر و معایب کمتر، مورد استفاده پزشکان قرار می گیرد.

روش های مورد استفاده برای کاشت ابرو عامل موثر گذار در هزینه کاشت ابرو

تکنیک های متفاوتی برای کاشت ابرو به کار می رود که هر کدام به وسایل و تجهیزات خاصی نیاز دارد. تعرفه هر روش در هنگام مشاوره با بیمار صحبت می شود.

همچنین روش هایی که برای انجام کاشت ابرو وجود دارد در نحوه کاشت و یا برداشت موها با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در برخی از آن ها انجام این مراحل سخت و دشوار می باشد. لذا این عوامل نیز می تواند در میزان هزینه ها تاثیر گذار باشد.

در نهایت بیمار باید بهترین کلینیک که از بهترین وسایل و بهترین پزشک و تیم حرفه ای بهره می برد را انتخاب کند و سپس هزینه ها را برآورد کند و در مورد هزینه و روش انجام کار با پزشک و مشاوران سالن یا کلینیک زیبایی مشورت کند.

انواع روش کاشت ابرو  

کاشت ابرو به روش FUE و کاشت ابرو به روش SUT جزو جدیدترین روش کاشت ابرو هستند که با دستگاه های به روز و اتوماتیک انجام می شوند. این دو روش برعکس روش های قبل، نیازی به برش، بخیه و تیغ جراحی ندارند و درنتیجه دوره بهبود و ریکاوری بیمار خیلی کوتاه است.

در روش FUE پس از تزریق کردن بی حس کننده به نواحی هدف شخص، پزشک با استفاده از ابزار مخصوص خود فولیکول های موجود در پوست سر را با دقت و ظرافت برداشت می کند.

پس از اتمام مراحل برداشت، پزشک طی فرایندی تمامی فولیکول ها را آماده برای کاشت می کند و در نهایت فولیکول های برداشت شده را با دقت بالا و در جهت و زاویه مناسب در قسمت های مورد نیاز کاشت می کند و پس از اتمام این مرحله، ناحیه کاشته شده را به خوبی پانسمان خواهد کرد.

اما در روش SUT تنها یک تفاوت عمده با روش فوق دارد، این تفاوت تنها در استفاده از دستگاه های هوشمند برای برداشت و کاشت فولیکول ها مو می باشد. در روش FUE تمامی مراحل برداشت و کاشت توسط پزشک انجام می شود و به دلیل این که انجام این کار ظرافت و حساسیت بالایی دارد باعث می شود برخی از فولیکول ها در حین برداشت و یا کاشت دچار آسیب شوند.

اما در روش SUT به دلیل این که دستگاه دارای دقت و سرعت بسیار بالایی است، لذا احتمال خطا و آسیب دیدن فولیکول ها بسیار کم بوده و همچنین در زمان کمتری نسبت به روش FUE به اتمام می رسد.

در کاشت ابرو، مدت زمانی که صرف استخراج و انتقال فولیکول ها به نقاط خالی در ابرو می شود و همچنین وسعت نقاط طاس و خالی ابروها در تعیین هزینه کاشت ابرو تاثیر زیادی دارد.

البته پزشک برای افرادی که قصد انجام این اقدام را دارند، در یک جلسه مشاوره ای قبل از عمل به توضیح کامل این نوع روش ها خواهد پرداخت و فرد را به طور کامل با مراحل و فرایند های انجام عمل و همچنین جوانب این روش ها آشنا خواهد کرد تا با توجه به نظر فرد و همچنین صلاحدید خود، یک روش مطمئن را برای او تعیین نماید.

در حالت کلی به افرادی که قصد انجام این اقدام را دارند پیشنهاد می شود که انتخاب روش مناسب را بر عهده پزشک متخصص واگذار نمایند و طبق صلاحدید او عمل نمایند زیرا پزشک تجربه و تخصص بیشتری در این زمینه دارا می باشد و می تواند تصمیمات درست تر و بهتری را بگیرد.

همچنین از توجه به هزینه های ناشی از روش های مختلف خودداری کنید و سعی کنید روش یا متدی که به صلاح و مناسب برای شما می باشد را انجام دهید. زیرا هزینه هایی که برای این اقدام صرف می کنید در قبال نتایج بدست آمده از آن و همچنین سلامتی شما هیچ ارزشی ندارند.

* جهت اطلاع دقیق هزینه کاشت ابرو در  این کلینیک پوست و مو با مشاوران ما در تماس باشید.

طراحی ابروها در کاشت ابرو

متخصص وقت زیادی را صرف طراحی ابروها می کند و هر چقدرطراحی ابروها با دقت بیشتری انجام شود، نتایج طبیعی تری را برای بیمار به دنبال دارد.

ابتدا پزشک به مدل انتخابی بیمار و انتظارات او توجه می کند و سپس با توجه به فرم صورت و سایر فاکتورهای ظاهری، ابروهایی مناسب را برای او طراحی می کند.

در طراحی ابروها به تراکم ابروها، فاصله ابروها از هم، طول ابروها، تعداد تار موهای مورد نیاز برای هر کدام از ابروها، قوس ابروها، زاویه کاشت ابروها توجه زیادی می شود.

تمام فاکتورهایی که نام بردیم، برای هر یک از قسمت های ابرو (به نام های تاج، بدنه و دم) به دقت رعایت می شود. با توجه به اهمیتی که طراحی درست در جلوه طبیعی ابروها دارد، می تواند نقش مهمی در هزینه کاشت ابرو داشته باشد.

ممکن است بخواهید بدانید که آیا با وجود اینکه قبلا روی ابروهایتان تاتو یا هاشور انجام داده اید، باز هم می توانید از کاشت ابرو  استفاده کنید یا نه؟

خوشبختانه، کسانی که قبلا بر روی ابروهای خود تاتو یا هاشور زده اند هم می توانند برای کاشت ابرو به کلینیک مراجعه کنند. کاشت ابرو به روش FUE، بر روی ابروهای تاتو یا هاشور زده هم قابل اجراست و می تواند نتایج کاملا ایده آلی را برای ابروهای شما به دنبال داشته باشد.

شاید رنگ کردن ابروها خیلی برایتان اهمیت دارد و می خواهید بدانید که آیا با وجود کاشت ابرو باز هم می توان ابروها را رنگ کرد؟

چند ماه بعد از کاشت ابرو که شاهد ابروهایی کاملا طبیعی و پرپشت خواهید بود، می توانید بدون هیچ نگرانی ای ابروهایتان را رنگ کنید. تراکم ابروهای کاشته شده به قدری ست که حتی می توانید آن ها را اصلاح هم کنید؛ پس خیالتان از این بابت راحت باشد.

شاید در مورد کاشت ابرو نگران هستید و می خواهید بدانید که آیا کاشت ابرو به آمادگی خاصی نیاز دارد یا نه؟

متخصص تمام نکات لازم را از قبل به شما می گوید، پس در این مورد هیچ نگرانی نداشته باشید. فقط اگر دوست دارید از قبل آمادگی بیشتری برای کاشت ابرو داشته باشید، می توانید مصرف الکل، سیگار، قلیان، آسپرین، ایبوپروفن، ویتامین ای، سیر، روغن ماهی را کنار بگذارید زیرا امکان خونریزی ابروها را در حین کاشت ابرو افزایش می دهند.

عوارض کاشت ابرو

شاید عوارض ناشی از کاشت ابرو شما را برای کاشت ابروها دو دل کرده است، آیا کاشت ابرو عوارض خاصی را به دنبال دارد؟

روش های قدیمی کاشت ابرو یعنی روش های FUT و FIT با برش، بخیه و اسکارهای زیادی همراه بودند ولی روش جدید کاشت ابرو که با کمک دستگاه های پیشرفته انجام می شوند، نیازی به برش و بخیه ندارند و در نتیجه هیچ اسکاری روی سر باقی نمی ماند.

عوارض کاشت ابرو شامل ورم، خارش و کمی کبودی است که کاملا موقتی هستند و بعد از چند روز کاملا از بین می روند. در صورتیکه بیمار نکات قبل از کاشت ابرو (عدم مصرف الکل، سیگار، قلیان و غیره) را رعایت کند، شاهد خونریزی زیادی نخواهد بود.

ممکن است بخواهید در مورد تعداد جلسات لازم برای کاشت ابرو اطلاعات بیشری بدست بیاورید؛ کاشت ابرو در چند جلسه انجام می شود؟

هزینه کاشت ابرو در شیراز و اصفهان و تهران

امروزه با توجه به این که استفاده از روش های کاشت ابرو متقاضیان بسیار زیادی را در ایران به خود جذب کرده است، کلینیک ها و مراکز زیبایی بسیاری امروزه در شهر های بزرگ ایران از جمله تهران، اصفهان، شیراز و کرمانشاه و همچنین مشهد در حال فعالیت می باشند که هر یک از آن ها در خدمات و یا هزینه های دریافتی از افراد متقاضی تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

هزینه هایی که کلینیک های زیبایی در شهر های مختلف از جمله تهران ، اصفهان و سایر شهر های دیگر از افراد دریافت می کنند ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. اما باید توجه داشت که این هزینه ها به عوامل و معیار های متعددی مانند موارد ذکر شده در قسمت های فوق بستگی دارد و نمی توان قیمت های واحد و یکسانی برای آن ها تعیین کرد.

اما نکته حائز اهمیت در این باره این است که افراد متقاضی انجام کاشت ابرو به هیچ وجه نباید با توجه به هزینه ها، شهر و یا کلینیکی برای انجام این اقدام انتخاب کنند. زیرا امروزه از کلینیک های زیبایی به خوبی بازرسی صورت نمی گیرد و افرادی هستند که بدون داشتن تخصص و دانش در این زمینه و یا استفاده از ابزار ها و تجهیزات نامناسب اقدام به انجام کاشت ابرو با هزینه های بسیار پایینی می کنند.

لذا توجه داشته باشید که در کلینیکی که برای انجام این عمل زیبایی انتخاب می کنید حتما مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و پزشک متخصص و بادانشی داشته باشند. همچنین حتما درباره سابقه کلینیک مورد نظر تحقیق کرده و سعی کنید کلینک با سابقه درخشان تر را انتخاب نمایید.

فیلم کاشت ابرو 

متقاضیان گرامی علاقه مند به مشاهده فیلم کاشت ابرو در این کلینیک پوست و مو میتوانند بر روی این لینک کلیک نمایند.

 عکس کاشت ابرو 

همچنین دوستانی که علاقه مند به مشاهده عکس کاشت ابرو و نمونه کارهای این کلینیک پوست و مو می باشند می بایست بر روی این لینک کلیک نمایند.

درصد بالایی از افراد از اولین جلسه کاشت ابروهای خود، نتیجه خوبی گرفته اند و دیگر نیازی به جلسات بعدی برای کاشت ابرو ندارند.

در واقع تعداد جلسات کاملا بستگی به شرایط بیمار و رضایت او از کاشت ابروهایش دارد و فقط در صورتیکه بیمار خواستار تراکم بیشتری برای ابروهایش باشد، می تواند 8 الی 9 ماه بعد از کاشت ابرو، برای افزایش تراکم ابروهای خود دوباره به کلینیک مراجعه کند.

امیدواریم مقاله جامع ” هزینه کاشت ابرو ” برای شما دوستان گرامی مفید واقع گردیده باشد.

در ” کلینیک تخصصی پوست و مو رزکاشت ابرو شما بصورت کاملا طبیعی و بدون درد، خونریزی و عوارض ناشی از آن  انجام می شود. در این کلینیک هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در موردهزینه کاشت ابرو، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ