کاشت ابرو
موضوعات داغ

هزینه کاشت ابروی طبیعی در سال 1401

هزینه کاشت ابرو

 خیلی از افراد فکر می‌کنند که هزینه تاتو و هاشور ابروها کمتر از هزینه ایمپلنت ابرو است، ولی در واقعیت اینطور نیست.
مقاله امروز کلینیک پوست و مو رز ” به مقاله هزینه کاشت ابرو اختصاص دارد و مخصوص کسانی است که قصد پیوند ابرو دارند؛ با ما همراه باشید تا در مورد هزینه پیوند ابرو اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

لازم است بدانید درصد رضایت افراد بعد از تاتو یا هاشور ابروها بسیار پایین است، زیرا ظاهری کاملا مصنوعی و نامناسب به صورت فرد می‌دهد و حالت طبیعی صورت را از بین می‌برد، از جهت دیگر تاتو و هاشور به ترمیم نیز نیاز دارد.تاتو و هاشور در اکثر موارد، در سالن های آرایشی و به دست افراد بی‌تجربه و فاقد مهارت انجام می‌شود که می‌تواند باعث بروز عوارض خطرناکی بعد از انجام تاتو یا هاشور شود که کمترین عارضه آن خونریزی های زیاد در قسمت ابروهاست.بیاد داشته باشید در ایمپلنت ابرو از موهای طبیعی خود فرد استفاده می‌شود، به همین خاطر نتیجه پایان کار بسیار رضایت بخش خواهد بود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

وقتی صحبت از ایمپلنت ابرو می‌شود همه از قیمت های بالای آن صحبت می‌کنند، قیمت پیوند ابرو متناسب با فرم ابروی شما است، هر چه تعداد گرافت و پیوندها بیشتر باشد قیمت آن نیز متغیر می‌شود.معمولا بین 10.000.000 الی 13.000.000 ملیون تومان می‌باشد.

ابروهایی که دچار ریزش شده‌اند و یا بسیار نازک هستند و یا گاهی اوقات فقط تعداد انگشت شماری تار ابرو روی ابرو باقی مانده است، سبب نا امیدی خانوم‌ها می‌شود.زنان زیادی در سر تا سر جهان به دنبال روشی و یا راه حلی برای بازیابی ابروهای از دست رفته خود هستند.  آنها همچنین از تصاویر قبل و بعد ایمپلنت ابرو موجود در اینترنت الهام می‌گیرند تا ابروانی به زیبایی آنان داشته باشند.

اما گروه دیگری از افراد نیز هستند که به دلایل خاص ابروهایشان کم شده است. این افراد به دلایل جدی پزشکی مانند بیماری های خاص و یا کم کاری تیروئید و یا مسائل ژنتیکی ابروهایشان را از دست داده اند و به دنبال روشی برای ترمیم و بازسازی ابروهای خود هستند.

اما نقطه مشترک بین کسانی که به دنبال اهداف زیباشناختی و زیبایی ابرو هستند و کسانی که به دلایل بیماری به دنبال  بازیابی ابروهایشان هستند این است که هر دو گروه تمایل دارند ابروانی با ظاهر طبیعی داشته باشند.اما همیشه باید به این نکته توجه کرد که هزینه از مهمترین فاکتورهایی است که سبب ‌شود فرد یکی از تکنیک های بازسازی و ترمیم ابرو  را انتخاب کند.

هزینه کاشت ابرو چگونه تعیین می شود؟
قیمت پیوند ابرو در سال 1401 چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه کاشت ابرو چگونه تعیین می شود؟

1- سابقه کلینیک و مهارت متخصص پیوند ابرو

کلینیک های زیادی در زمینه ایمپلنت ابرو به متقاضیان خدمات ارائه می‌دهند و گاهی اوقات مراجعه کنندگان با گزینه های زیادی مواجه می‌شوند که انتخاب یکی از کلینیک‌ها می‌تواند کار سختی باشد. زیباجو باید در مورد کلینیک پوست و مو و فضای بهداشتی آن کاملا تحقیق کند و همچنین در مورد تجربه و مهارت متخصص هم اطلاعات زیادی بدست بیاورد تا پیوند ابرو کاملا طبیعی و بدون عوارضی را تجربه کند.

در واقع هر چقدر پزشک کاشت ابرو سابقه کاری بیشتری در زمینه پیوند ابرو داشته باشد، فرآیند ایمپلنت ابرو را هم با دقت و مهارت بیشتری انجام می‌دهد و نتایج رضایت بخش و کاملا ایده آلی را برای متقاضی به ارمغان می‌آورد.شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای قبلی متخصص در زمینه پیوند ابرو به مهارت متخصص پی‌ببرید.

2-  دستگاه های مورد استفاده برای کاشت ابرو

قطعا کلینیک‌هایی که از دستگاه های پیشرفته و به‌روز برای ایمپلنت ابرو استفاده می‌کنند، هزینه بیشتری هم دریافت می‌کنند. مزیت دستگاه های به‌روز این است که نتایج حاصل از پیوند ابرو برای زیباجو می‌تواند رضایت بخش‌تر باشد. در نتیجه به سود زیباجو است که کلینیک مورد نظرش از آخرین تکنولوژی روز برای کاشت ابرو استفاده کند.

3- روش کاشت ابرو

روش پیوند ابرو هم یکی از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه کاشت ابرو می‌باشد. فرد در (جلسه مشاوره) در مورد طرح ابروهای مورد علاقه‌اش و سایر نتایجی که از پیوند ابرو انتظار دارد، به طور دقیق صحبت می‌کند.

متخصص هم با توجه به انتظارات متقاضی و همچنین وضعیت ابروهای او، یکی از روش های ایمپلنت ابرو را برای متقاضی خود انتخاب می‌کند. نباید کیفیت را فدای کمیت کرد چرا که اگر یک بار هزینه معقولی بپردازید بهتر است تا چندین بار هزینه غیر معقول بپردازید.

4- تعداد کاشت در ابروها

یکی دیگر از معیار‌هایی که در میزان هزینه های ناشی از انجام این اقدام تاثیرات زیادی دارد، تعداد کاشت در ابروها می‌باشد. تعداد کاشت در افراد مختلف می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد. البته تعیین کردن تعداد کاشت در ابروها به نظر پزشک نیز بستگی دارد.

با تکنیک کاشت ابرو، شما یک راه حل ماندگار را خواهید داشت

اگر هدف شما این است که با یک بار ایمپلنت ابرو، برای همیشه ابروانی طبیعی و پرپشت داشته باشید پس پیوند ابرو بهترین گزینه برای شما می‌باشد. هزینه این روش به دلیل مزایای ذکر شده قابل توجیه است.در حالت کلی عمده‌ترین مزیتی که انجام این اقدام نسبت به سایر روش های آرایشی و موقتی دارد در ماندگاری و دوام نتایج و تاثیرات آن می‌باشد. انجام  کاشت در ابروها می‌تواند تا مدت های طولانی بدون تغییر در چهره ماندگار باشد و فرم طبیعی و عادی خود را حفظ نماید. در صورتی که سایر روش های ذکر شده، تنها پس از چند ساعت یا چند ماه از بین خواهند رفت و نیاز به ترمیم و انجام مجدد آن است. در نتیجه هزینه و زمانی که شخص برای رسیدن به هدف خود پرداخته بود به هدر خواهد رفت. لذا استفاده از این روش برای پرپشت کردن، ضخیم کردن و رفع نواقص آن بسیار به صرفه و اقتصادی نسبت به سایر روش های موقتی و زود گذر می‌باشد.

طراحی ابرو  نیز توجیه کننده هزینه کاشت ابرو است

طراحی ابرو برای داشتن فرم زیبا نیز کار آسان و راحتی نیست، چرا که باید متناسب با فرم چشم و صورت و متناسب با سایر تارهای موی ابرو، تعداد فولیکول های مو تخمین زده شود. این عوامل سبب می‌شود که یک پزشک وقت زیادی را برای یک متقاضی برای اینکه به نتیجه مورد انتظارش برسد، باید صرف کند.البته اگر چنانچه هدف از انجام این اقدام تنها رفع برخی نواقص کوچک و جزئی باشد، نیازی به طراحی کردن ابرو ها برای این کار نیست و در صورت نیاز نیز لازم به پرداخت هزینه بسیار کمی می‌باشد.

روش های مورد استفاده برای کاشت ابرو و عامل تاثیرگذار در هزینه ایمپلنت ابرو

تکنیک های متفاوتی برای ایمپلنت ابرو به کار می‌رود که هر کدام به وسایل و تجهیزات خاصی نیاز دارد. تعرفه هر روش در هنگام مشاوره با زیباجو صحبت می شود. همچنین روش‌هایی که برای انجام پیوند ابرو وجود دارد در نحوه کاشت و یا برداشت موها با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که در برخی از آن‌ها انجام این مراحل سخت و دشوار می‌باشد. لذا این عوامل نیز می‌تواند در میزان هزینه‌ها تاثیر گذار باشد.

انواع روش کاشت ابرو
روش های کاشت ابرو  در کلینیک رز

انواع روش کاشت ابرو  

ایمپلنت ابرو به روش FIT و ایمپلنت ابرو به روش SUT جزو جدیدترین روش کاشت ابرو هستند که با دستگاه های به روز و اتوماتیک انجام می‌شوند. این دو روش برعکس روش های قبل، نیازی به برش، بخیه و تیغ جراحی ندارند و در نتیجه دوره بهبود و ریکاوری متقاضی خیلی کوتاه است.

در روش FIT پس از تزریق کردن بی حس کننده به نواحی، پزشک با استفاده از ابزار مخصوص خود فولیکول های موجود در پوست سر را با دقت و ظرافت برداشت می‌کند.پس از اتمام مراحل برداشت، پزشک طی فرایندی تمامی فولیکول‌ها را آماده برای کاشت می‌کند و در نهایت فولیکول های برداشت شده را با دقت بالا و در جهت و زاویه مناسب در قسمت های مورد نیاز کاشت می‌کند و پس از اتمام این مرحله، ناحیه کاشته شده را به خوبی پانسمان خواهد کرد.

اما در روش SUT تنها یک تفاوت عمده با روش فوق دارد، این تفاوت تنها در استفاده از دستگاه های هوشمند برای برداشت و کاشت فولیکول های مو می‌باشد. در روش FIT تمامی مراحل برداشت و کاشت توسط پزشک انجام می‌شود و به دلیل این که انجام این کار ظرافت و حساسیت بالایی دارد باعث می‌شود برخی از فولیکول ها در حین برداشت و یا کاشت دچار آسیب شوند.اما در روش SUT به دلیل این که دستگاه دارای دقت و سرعت بسیار بالایی است، لذا احتمال خطا و آسیب دیدن فولیکول ها بسیار کم بوده و همچنین در زمان کمتری نسبت به روش FIT به اتمام می‌رسد.

البته پزشک برای افرادی که قصد انجام این اقدام را دارند، در یک جلسه مشاوره ای قبل از عمل به توضیح کامل این نوع روش‌ها خواهد پرداخت و فرد را به طور کامل با مراحل و فرایند های انجام عمل و همچنین جوانب این روش ها آشنا خواهد کرد تا با توجه به نظر فرد و همچنین صلاحدید خود، یک روش مطمئن را برای او تعیین می‌نماید.

در حالت کلی به افرادی که قصد انجام این اقدام را دارند پیشنهاد می‌شود که انتخاب روش مناسب را بر عهده پزشک متخصص واگذار نمایند و طبق صلاحدید او عمل کنند زیرا پزشک تجربه و تخصص بیشتری در این زمینه دارد و می‌تواند تصمیمات درست‌تر و بهتری را بگیرد.

* جهت اطلاع دقیق هزینه کاشت ابرو در  این کلینیک پوست و مو با مشاوران ما در تماس باشید.

طراحی ابروها در کاشت ابرو

متخصص وقت زیادی را صرف طراحی ابروها می‌کند و هر چقدر طراحی ابروها با دقت بیشتری انجام شود، نتایج طبیعی‌تری را برای متقاضی به دنبال دارد.

ابتدا پزشک به مدل انتخابی زیباجو و انتظارات او توجه می‌کند و سپس با توجه به فرم صورت و سایر فاکتورهای ظاهری، ابروهایی مناسب را برای او طراحی می‌کند.در طراحی ابروها به تراکم ابروها، فاصله ابروها از هم، طول ابروها، تعداد تار موهای مورد نیاز برای هر کدام از ابروها، قوس ابروها، زاویه کاشت طبیعی ابروها توجه زیادی می‌شود.

تمام فاکتورهایی که نام بردیم، برای هر یک از قسمت های ابرو (به نام های تاج، بدنه و دم) به دقت رعایت می‌شود. با توجه به اهمیتی که طراحی درست در جلوه طبیعی ابروها دارد، می‌تواند نقش مهمی در هزینه ایمپلنت ابرو داشته باشد.

ممکن است بخواهید بدانید که آیا با وجود اینکه قبلا روی ابروهایتان تاتو یا هاشور انجام داده‌اید، باز هم می‌توانید از پیوند ابرو  استفاده کنید یا نه؟ خوشبختانه، کسانی که قبلا بر روی ابروهای خود تاتو یا هاشور زده‌اند می‌توانند برای کاشت ابرو به کلینیک مراجعه کنند. ایمپلنت ابرو به روش FIT، بر روی ابروهای تاتو یا هاشور زده هم قابل اجرا است و می‌تواند نتایج کاملا ایده آلی را برای ابروهای شما به دنبال داشته باشد.

شاید رنگ کردن ابروها خیلی برایتان اهمیت دارد و می‌خواهید بدانید که آیا با وجود ایمپلنت ابرو باز هم می‌توان ابروها را رنگ کرد؟ چند ماه بعد از ایمپلنت ابرو که شاهد ابروهایی کاملا طبیعی و پرپشت خواهید بود، می‌توانید بدون هیچ نگرانی‌ای ابروهایتان را رنگ کنید. تراکم ابروهای کاشته شده به قدری ست که حتی می‌توانید آن ها را اصلاح هم کنید؛ پس خیالتان از این بابت راحت باشد.

شاید در مورد پیوند ابرو نگران هستید و می خواهید بدانید که آیا ایمپلنت ابرو به آمادگی خاصی نیاز دارد یا نه؟متخصص تمام نکات لازم را از قبل به شما می‌گوید، پس در این مورد هیچ نگرانی نداشته باشید. فقط اگر دوست دارید از قبل آمادگی بیشتری برای ایمپلنت ابرو داشته باشید، می‌توانید مصرف الکل، سیگار، قلیان، آسپرین، ایبوپروفن، ویتامین ای، سیر، روغن ماهی را کنار بگذارید زیرا امکان خونریزی ابروها را در حین پیوند ابرو افزایش می‌دهند.

عوارض کاشت ابرو

شاید عوارض ناشی از ایمپلنت ابرو شما را برای کاشت طبیعی ابروها دو دل کرده است، آیا پیوند ابرو عوارض خاصی را به دنبال دارد؟

روش های قدیمی پیوند ابرو یعنی روش های FUT و FIT با برش، بخیه و اسکارهای زیادی همراه بودند ولی روش جدید ایمپلنت ابرو که با کمک دستگاه های پیشرفته انجام می‌شوند، نیازی به برش و بخیه ندارند و در نتیجه هیچ اسکاری روی سر باقی نمی‌ماند.عوارض پیوند ابرو شامل ورم، خارش و کمی کبودی است که کاملا موقتی هستند و بعد از چند روز کاملا از بین می‌روند. در صورتیکه فرد نکات قبل از ایمپلنت ابرو (عدم مصرف الکل، سیگار، قلیان و غیره) را رعایت کند، شاهد خونریزی زیادی نخواهد بود.

هزینه کاشت ابرو در شیراز و اصفهان و تهران

امروزه با توجه به این که استفاده از روش های پیوند ابرو متقاضیان بسیار زیادی را در ایران به خود جذب کرده است، کلینیک‌ها و مراکز زیبایی بسیاری امروزه در شهر های بزرگ ایران از جمله تهران، اصفهان، شیراز و کرمانشاه و همچنین مشهد در حال فعالیت می‌باشند که هر یک از آن‌ها در خدمات و یا هزینه های دریافتی از افراد متقاضی تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

هزینه‌هایی که کلینیک های زیبایی در شهر های مختلف از جمله تهران، اصفهان و سایر شهر های دیگر از افراد دریافت می‌کنند ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. اما باید توجه داشت که این هزینه‌ها به عوامل و معیار های متعددی مانند موارد ذکر شده در قسمت های فوق بستگی دارد و نمی‌توان قیمت های واحد و یکسانی برای آن‌ها تعیین کرد.

اما نکته حائز اهمیت در این باره این است که افراد متقاضی انجام پیوند ابرو به هیچ وجه نباید با توجه به هزینه‌ها، شهر و یا کلینیکی برای انجام این اقدام انتخاب کنند. زیرا امروزه از کلینیک های زیبایی به خوبی بازرسی صورت نمی‌گیرد و افرادی هستند که بدون داشتن تخصص و دانش در این زمینه و یا استفاده از ابزار‌ها و تجهیزات نامناسب اقدام به انجام ایمپلنت ابرو با هزینه های بسیار پایینی می‌کنند.لذا توجه داشته باشید، کلینیکی که برای انجام عمل زیبایی انتخاب می‌کنید حتما مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و پزشک متخصص داشته باشد. همچنین حتما درباره سابقه کلینیک مورد نظر تحقیق کرده و سعی کنید کلینک با سابقه درخشان تر را انتخاب نمایید.

فیلم پیوند ابرو 

متقاضیان گرامی علاقه مند به مشاهده فیلم ایمپلنت ابرو در این کلینیک پوست و مو رز می‌توانند بر روی این لینک کلیک نمایند.

امیدواریم مقاله جامع ” هزینه کاشت ابرو ” برای شما دوستان گرامی مفید واقع گردیده باشد.

در ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز ایمپلنت ابرو شما بصورت کاملا طبیعی و بدون درد، خونریزی و عوارض ناشی از آن  انجام می‌شود. در این کلینیک هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه پیوند ابرو، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *