کاشت ابرو

کاشت ابرو در رشت و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در رشت و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در رشت

هنگامی که ابروها کاملا یا جزئی از بین بروند، کاشت ابرو وارد عمل می شود. گاهی ریزش ابرو اتفاق می افتد که می تواند ناشی از مصرف بیش از حد داروهای شیمیایی باشد و یا حتی ریشه ای مانند تصادف و سوختگی داشته باشد. قبل از تصمیم گیری در مورد کاشت ابرو، باید علت ریزش ابرو را تشخیص داد و علت یافت شده را از بین برد.

کاشت ابرو در رشت و هزینه آن چقدر است؟کاشت ابرو با روشی که در کاشت مو استفاده می شود فرقی ندارد. در روش پیوند ابرو با استفاده از تکنیک FIT، فولیکول های موی گرفته شده از ناحیه اهدا کننده به ناحیه ابرو منتقل می شوند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

سرعت رشد موهای ابرو با سرعت رشد موهای بدن فرق دارد، به همین دلیل واحدهای فولیکولی جمع آوری شده از ناحیه اهدا کننده، باید قبل از انتقال به ناحیه ابرو از هم جدا شوند. تعداد گرافت ها براساس میزان ریزش مو و تراکم طبیعی ابرو تعیین می شود.

چون موهای پشت سرمان در برابر ریزش مو مقاوم است، گزینه خوبی برای تهیه بانک مو به حساب می آید. از موهای بدن نیز می توان برای پیوند ابرو استفاده کرد و یا از موهای روی پوست سر هم می توان استفاده کرد اما ترجیح اکثر پزشکان، ناحیه پشت سر است.

کاشت ابرو در رشت (استان گیلان) حدود 2 ساعت طول می کشد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. نکته ای که در کاشت ابرو باید مورد توجه قرار گیرد، قرار دادن ابرو در کانال های باز با جهت و زاویه های مناسب است.

موهای پیوند زده شده، در روزهای ابتدایی پس از کاشت می ریزند و دوباره رشد می کنند. بعد از پیوند ابرو می توان ظاهری طبیعی به دست آورد. دوره بهبودی هم بسیار کوتاه است و معمولا یک هفته یا بیشتر طول می کشد. سپس افراد می توانند به زندگی عادی شان ادامه دهند. پیوند ابرو، گزینه ای مقرون به صرفه تر از کنتورها، آرایش های دائمی، خالکوبی و سایر روش های موقتی است.

کاشت ابرو در رشت و هزینه آن چقدر است؟شرایط لازم برای کاشت ابرو در رشت (استان گیلان) چیست؟

کاشت ابرو در رشت روشی است که می تواند برای خانم ها و آقایان هم اعمال شود. افرادی که مشکلات ژنتیکی نادر دارند می توانند این روش را انتخاب کنند. برخی از بیماری ها، سوء تغذیه، مراقبت نادرست از ابرو به مدت طولانی، می تواند منجر به نازک شدن ابروها و تغییر شکل آن شود. گذشته از این ها، ضربات و سوختگی های ناشی از حادثه می تواند باعث ایجاد حفره در ابرو شود. پیوند ابرو یک راه حل دائمی برای همه این مشکلات است. هنگامی که توسط پزشکان واجد شرایط انجام بگیرد، نتایج بسیار طبیعی می شوند و هیچکس متوجه آن نمی شود.

مراقبت های پس از کاشت ابرو در رشت (استان گیلان)

پس از کاشت ابرو در رشت، پوسته پوسته شدن هایی را خواهید دید که طبیعی است. در روز پانزدهم بعد از جراحی، روند ریزش موصوف به ریزش شوک آغاز می شود. در ماه سوم، هنگامی که ریزش ناگهانی تمام شود، ابروها دوباره شروع به رشد می کند. ابرو که در مراحل اولیه خیلی سریع رشد می کند، باید هر دو هفته یک بار کوتاه شود. تقریبا 7-8 ماه طول می کشد تا نتایج نهایی جراحی را مشاهده کنید.

دو هفته بعد از جراحی باید از انجام فعالیت هایی مانند شنا در دریا، استخر، رفتن به سونا یا سولاریوم و انجام ورزش های خودداری کنید. علاوه بر این، شخص باید در دوره ای مشخص، از ابروهایش در مقابل نور آفتاب محافظت کند.

هنگام خواب بهتر است از دو بالش استفاده کنید و همچنین زاویه خواب مهم است که با زاویه 45 درجه یعنی طوری که سر بالاتر از بدن قرار بگیرد، استراحت کنید. به پشت بخوابید تا ابروها با بالش تماسی نداشته باشند. از نوشیدن الکل به شدت بپرهیزید. تا می توانید مصرف دخانیات را پایین بیاورید و اگر کاملا قطع کنید، بهترین و ایده آل ترین شرایط است. شستشوی مناسب (البته پس از 48 ساعت) به ریکاوری سریع و مناسب کمک می کند.

نکات مربوط به پیش از کاشت ابرو در رشت (استان گیلان)

در روز جراحی، شخص در ساعت مشخص در کلینیک حضور پیدا کند. پس از آماده سازی های لازم، روند کاشت شروع می شود. پس از اعمال بی حسی موضعی در ناحیه اهدا کننده و گیرنده، کاشت آغاز می شود. بهتر است مراجعه کننده دو هفته پیش از کاشت، از مصرف قلیان، سیگار، الکل، ویتامین E و هرچه که باعث رقیق شدن خون می شوند، خودداری کند. البته این نکات در جلسه مشاوره اولیه گوشزد می شوند اما دانستن آن ها خالی از لطف نیست. همچنین بهتر است فرد لباس مناسبی بپوشد تا هنگام تعویض لباس، باعث آسیب به ابروها نشود.

خطرات و عوارض جانبی کاشت ابرو طبیعی

روش فعلی مورد استفاده در رشت،کاشت ابرو به روش FIT است. در این روش فولیکول های موی گرفته شده از ناحیه اهدا کننده، در مناسب ترین زاویه در ابرو کاشته می شوند. هر ریشه مو در داخل یک کانال قرار می گیرد. هر کانال هم ممکن است باعث قرمزی، کبودی و ورم شود. تقریبا طی هفته های ابتدایی این وضعیت هم درست می شود. علاوه بر این، اگر به جای مراجعه به مراکز کاشت ابرو در تهران، پیوند ابرو در رشت (استان گیلان) را ترجیح بدهید، ممکن است با خطراتی روبرو شوید.

  1. درد
  2. لکه های خفیف خون
  3. قرمزی – لکه ها
  4. ظاهر غیر طبیعی
  5. عوارض بیهوشی
  6. واکنش های آلرژیک
  7. مشکلات روانشناختی

پیوند ابرو باید توسط پزشک با تجربه و شایسته و در محیط های مناسب انجام شود. از این طریق می توان خطرات را به حداقل رساند. عدم دستیابی به نتیجه مورد انتظار و انجام یک روش ناسالم تنها خطرات و عوارض احتمالی است. می توان با اطمینان گفت مراکز زیبایی معروف در تهران، هیچ کدام از این مشکلات را ندارند.

آیا کاشت ابرو در رشت (استان گیلان) دائمی است؟

کاشت ابرو در استان گیلان و رشت، می تواند دائمی باشد اما سوال مهمی که مطرح است، نحوه انجام آن است. اگر در کلینیک های بی کیفیت رشت این جراحی را انجام بدهید، نه تنها دائمی نخواهد بود، بلکه حتی خطر ناکامی در پیوند هم در کمین خواهد بود که فقط هدر رفت زمان و هزینه است. به عنوان دائمی ترین و طبیعی ترین روش در کاشت ابرو، مراجعه به کلینیک های پیوند مو و ابرو در تهران توصیه می شود.

هزینه کاشت ابرو در این شهر زیبا

برای تعیین هزینه کاشت ابرو در رشت (استان گیلان) معیارها و فاکتورهای زیادی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند. برای مثال برخی به گرافت های بیشتری نیاز دارند تا تراکم ابروی مناسبی داشته باشند و برخی به گرافت کمتری نیاز دارند. آقایان چون ابروهایشان کمی زمخت و کلفت است، قطعا به پیوندهای بیشتری احتیاج خواهند داشت.

البته این فقط تمام ماجرا نیست. کلینیک ها تعرفه های خاص خودشان را دارند و برحسب خدماتی که ارائه می دهند، مبلغی را دریافت می کنند. اصولا چون کلینیک های تهران دارای برترین امکانات و تجهیزات و پزشکان هستند، قیمتشان نسبت با سایر نقاط ایران تفاوت دارد اما می توانید مطمئن شوید قیمت ها به قدری مناسب است که هرساله چه گردشگران داخلی و چه گردشگران خارجی، هم برای تفریح به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آیند و هم برای کاشت ابرو و مو، نیازهایشان را رفع می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *