کاشت ابرو

کاشت ابرو در اهواز با بهترین روش + بررسی هزینه

کاشت ابرو در اهواز با بهترین روش + بررسی هزینه

کاشت ابرو در اهواز

کاشت ابرو طبیعی در استان خوزستان به دلایل مختلفی نظیر ریزش بیش از حد، آلوپسی، جای زخم ناشی از آسیب دیدگی صورت یا سوختگی صورت و یا حتی از پیری طبیعی صورت می گیرد. این عوامل می تواند موجب از دست دادن ابروها یا نازک شدن آن ها شوند.

کاشت ابرو در اهواز با با بهترین روش + بررسی هزینه کاشت ابرو در اهواز و سایر شهرهای کشور بایستی بر اساس پروتکل های بهداشتی و رعایت اصول بهداشتی انجام شود. به دلیل نظارت های کمتر و بی توجهی احتمال عدم رعایت این موارد در برخی کلینیک های کاشت ابرو در خرمشهر و خوزستان وجود دارد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

بنابراین در مرحله اول برای افرادی که قصد کاشت ابرو در استان خوزستان را دارند توصیه می کنیم به همه پروتکل های بهداشتی کلینیک اهمیت لازم را دهند.

در بهترین کلینیک های کاشت ابرو در کشور، متخصصین علاوه بر در نظر گرفتن همه موارد و اصول بهداشتی با استفاده از تکنیک کاشت ابرو FIT، خدمات کاشت ایده آل ابرو را ارائه می دهند. جراحان می توانند به ترمیم ابروهای نازک و آسیب دیده نیز کمک کنند، یا حتی برای کسانی که به هیچ وجه ابرو ندارند ابروی طبیعی و واقعی ایجاد کنند.

ولی طبیعی بودن ابروهای کاشته شده نیازمند بهترین پزشک کاشت ابرو می باشد که با تبحر و تجربه بالا بتواند بهترین و طبیعی ترین ابرو را ایجاد کند.

کاشت ابرو در اهواز با با بهترین روش + بررسی هزینهآیا کاشت ابرو در استان خوزستان قابل انجام است؟

بله، در استان خوزستان کاشت موهای ابرو امکان پذیر است! با استفاده از روش پیوند FIT، پزشکان قادر هستند ابرو را با استفاده از موهای اهدا کننده کاملاً بازآفرینی کنند، به این فرایند معمولاً کاشت ابرو گفته می شود.

کاشت ابرو در آبادان روشی، شبیه به کاشت مو است که برای بازسازی ابروها نیز به کار گرفته می شود. این فرایند با استخراج موهای اهدا کننده از پوست سر و پیوند آن ها به ابروها انجام می شود تا به ابروهای کاملتری دست یابند.

موهای اهدا کننده با استفاده از تکنیک FIT از قسمت پشتی پوست سر استخراج می شوند و سپس با استفاده از دستگاه های مخصوص برای استخراج واحدهای فولیکولی منفرد جمع آوری می شوند.

پس از این، موهای اهدا کننده با استفاده از یک سوزن هیپودرمیک و با میکروسکوپ بزرگنمایی، در مناطق نازک شده ابروها یا در کل ناحیه ابروها قرار می گیرند تا ابروهای طبیعی را به وجود بیاورند.

در کلینیک های کاشت ابرو در خرمشهر روش مربوط به کاشت ابرو بسیار ظریف و حساس می باشد که متخصصان با مهارت بالا باید آن را انجام دهند. در این روش نیاز به قرار دادن کامل موها در برش های ریز و درشت در زاویه های صحیح و در جهت تقلید از رشد طبیعی موهای ابرو می باشد. در این عمل هیچ بخیه ای ایجاد نمی شود و عمل 100٪ به صورت جراحی است. در نهایت بیماران رشد ابروهای طبیعی خود را بدون عوارض جانبی کسب می کنند.

عمل کاشت ابرو در اهواز چه مدت طول می کشد؟

کاشت ابرو یک راه حل دائمی جهت ترمیم و بازسازی ابروها است، با استفاده از تکنیک FIT، طول عمر ابروهای کاشته شده بیشتر می شود. در فاصله زمانی بین چهار تا شش ماه بعد از عمل، بیمار رشد قابل ملاحظه ای را مشاهده خواهد کرد. به طور کلی حدود پس از 10 ماه نتیجه نهایی زیبایی ابروها را مشاهده خواهید کرد.

آیا موهای ابرو کاشته شده رشد می کنند؟

همانطور که گفته شد موهای اهدا کننده ای که به ابرو منتقل می شوند از موهای پشت پوست سر است، تا طول کل موهای ابرو رشد پیدا کنند. بنابراین، موهای ابرو پیوند شده باید بطور دوره ای (بطور معمول یک بار در ماه) کوتاه شوند. این برای کاشت ابرو کاملاً استاندارد است و بعد از مدتی موهای پیوند شده می توانند تنظیم شوند و دیگر نیازی به پیرایش نیست.

آیا می توان با کاشت ابرو در اهواز داشتن ابروهای ضخیم را تجربه کرد؟

برخی افراد با هدف زیبایی بیشتر حتی با وجود داشتن ابرو به منظور افزایش زیبایی و ضخیم نمودن ابروهای خود اقدام به کاشت ابرو می کنند که زیبایی ابروهای خود را دوچندان کنند.

کاشت ابرو در مورد برخی دیگر همچون افرادی که ابرو خود را به دلیل بیماری، تروما یا برخی داروها از دست داده اند، با این حال، حتی برای چنین افرادی امیدوار کننده است. زیرا این روزها، ترمیم ابروها بسیار آسان شده است. بیمار می تواند با بهره مندی از یک جراح با تجربه، به ابروهایی با ظاهری طبیعی برسد که مدت زمان زیادی برای بیمار دوام خواهد داشت.

ولی قبل از همه برای اصلاح ابرو، ابتدا نیاز به شناسایی علت دقیق ریزش موها و رفع و درمان وجود دارد. موارد زیر مهمترین دلایل ریزش مو هستند است:

  1. اصلاح و کندن مرتب موهای ابرو
  2. تروما و سوختگی
  3. اختلالات تیروئید
  4. بیماری آلوپسی آره آتا
  5. عفونت
  6. خالکوبی یا تتو

در حالی که اکثر موارد ریزش موهای ابرو را می توان به سهولت اصلاح کرد، ولی موارد خاصی وجود دارد که در آن هیچ محدودیتی برای ترمیم وجود ندارد، مانند آلوپسیا.

شناخت فیزیولوژی و آناتومی در فرایند ترمیم بسیار مهم است:

ابرو شاید یکی از مناطق پیچیده تر در فرایند کاشت ابرو در بندر ماهشهر باشد، زیرا جهت مو در هر قسمت از ابرو تغییر می کند. اگر تا به حال توجه نموده باشید، موهایی که به بینی نزدیک هستند همیشه به حالت ایستاده قرار می گیرند، در حالی که موهای دیگر می توانند به سمت بالا یا پایین رشد کنند. همچنین وجود قوس در ابروهای زنان بسیار مهم است که عدم وجود آن موجب ایجاد ظاهر مردانه در آنها می شود.

تراکم موهای ابرو نیز متفاوت است، موهای بسیار ریز و پراکنده در انتها و موهای ضخیم تر و متراکم در قسمت میانی ابروها قابل مشاهده است. به همین دلیل همه متخصصان کاشت ابرو در اهواز به نوعی قادر نخواهند بود فرایند ترمیم ابرو را به خوبی انجام دهند، زیرا نه تنها پیچیده است بلکه همچنین تکمیل و پرکردن آن ها نیز بسیار سخت است.

یکی دیگر از ویژگی های بارزی که در موی ابروها وجود دارد این است که موهایی که از فولیکول ها بیرون می آیند، معمولاً از زاویه بیشتری برخوردار هستند. این بدان معنی است که موهایی که رشد می کنند در برابر سطح پوست صاف هستند. بنابراین این واقعیت نیز وجود دارد که بر خلاف واحدهای فولیکولی که بر روی سر یافت می شود، ابرو به صورت رشته ای رشد می کند، که شامل 1 تا چهار تار مو می باشد.

سرانجام، چرخه رشد هر مو بر روی ابروها بسیار کوتاه است. این بدان معنی است که روند رشد آن ها در مقایسه با موهای روی پوست سر از مرحله آناژن به تلوژن و کاتاژن بسیار سریعتر اتفاق می افتد، این یکی از اصلی ترین دلایلی است که، موهای روی ابرو هرگز به صورت دائمی نیستند.

هزینه کاشت ابرو در اهواز چقدر است؟

هزینه کاشت موهای ابرو بستگی به تعداد پیوند مورد نیاز و شهر محل کاشت ابرو دارد. مسلما نمی توان توقع داشت که هزینه کاشت ابرو در اهواز با کاشت ابرو در اندیکا برابر باشد یا اینکه هزینه کاشت ابرو در استان خوزستان با کلینیک های کاشت ابرو در تهران و شهرهای پرجمعیت در یک سطح و با کیفیت مشابه باشد.

بهترین راه برای به دست آوردن هزینه دقیق برای کاشت ابرو در آبادان و سایر مراکز کاشت مو، تماس با کلینیک های مربوطه است. اگر در وضعیت و شرایط خاصی هستید، توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی مشاوره رایگان کاشت ابرو با یکی از متخصصان کلینیک را رزرو کنید. آنها قادر خواهند بود شما را نسبت به روش های کاشت ابرو از ابتدا تا انتها و همچنین شرایط شما که آیا شما کاندیدای ایده آل هستید یا خیر، شما را ارزیابی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *