تزریق ژل

آیا تزریق ژل به لب مدل های متفاوتی دارد ؟

آیا تزریق ژل به لب مدل های متفاوتی دارد ؟

آیا تزریق ژل به لب مدل های متفاوتی دارد ؟

تزریق ژل به لب های شما می تواند انتخاب بسیار درستی باشد. شما می توانید با استفاده از این روش لب های زیبایی را بدست آورده و از زیبایی بی نظیر چهره خود لذت ببرید. این روش زیبایی در طی سال های اخیر با استقبال فراوانی روبرو بوده است.

آیا تزریق ژل به لب مدل های متفاوتی دارد ؟

افراد بسیاری به دنبال استفاده از تزریق ژل هستند. از این رو ما تهیه این مقاله قصد داریم شما را با مدل های متفاوت تزریق ژل به لب آشنا کنیم. تزریق فیلر به لب با هدف تغییر اندازه، فرم و حجم لب به انجام  می رسد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

پزشک با در نظر گرفتن خصوصیات چهره شما مدل مناسب را برای تزریق ژل به لب فرد در نظر خواهد گرفت. با توجه به تنوع بسیار بالای مدل های لب در میان افراد متفاوت جامعه می توان گفت، برای تمام افراد مدل لب مناسبی وجود خواهد داشت.

همچنین جالب است بدانید مدل های مختلف لب در برداشت اولیه ی اطرافیان از چهره ی شما تاثیر گذار هستند. در ادامه به این تاثیرات هم اشاره ی کوتاهی خواهیم داشت.

عمل تزریق فیلر به لب چگونه انجام می شود؟

فیلر در لغت به معنی پر کننده است. این پر کننده به لب های بالا و پایین تزریق می شود تا لب ها شکل ایده آل به خود بگیرند. مواد مختلفی هستند که به عنوان فیلر استفاده می شوند؛ ‌از جمله ی آن ها می شود به یوودرم، رستیلین، پرلین و وولوما اشاره کرد.

عمل تزریق فیلر یک عمل سرپایی است و در عرض کمتر از یک ساعت انجام می شود و بعد از آن فرد می تواند به راحتی به خانه برگردد. در ابتدا شما یک جلسه ی مشاوره با دکتر خود خواهید داشت و در این جلسه دکتر شکل کلی صورت شما و لب ها را بررسی می کند.

سپس از صورت فرد متقاضی عکس می گیرد تا مشخص کند در کدام ناحیه ها و به چه میزان باید تزریق صورت گیرد. هدف دکتر این است که با رعایت تقارن و تعادل کلی چهره ی شما عمل را انجام دهد.

گاهی دکتر پیشنهاد می کند که یک عمل جزئی قبل از عمل اصلی انجام شود تا واکنش بدن نسبت به تزریق را بررسی کند. معمولا در این عمل از فیلر یوودرم اولترا پلاس استفاده می شود چرا که این فیلر حاوی لیدوکایین است که خاصیت سر کننده دارد.

هزینه ی این عمل بسته به این دارد که از چند سرنگ فیلر استفاده شده باشد. اثر عمل تزریق فیلر بین شش تا هشت ماه دوام دارد و به همین دلیل به آن یک راه حل نیمه دائمی می گویند.

انتخاب هوشمندانه مدل لب برای تزریق فیلر لب می تواند زیبایی چهره شما را دوچندان خواهد کرد. شما می توانید در خصوص مدل مورد علاقه خود و مدلی که برای چهره ما مناسب خواهد بود، مشورت کنید. در ادامه به انواع مدل های لب برای تزریق ژل اشاره خواهیم کرد.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب عروسکی

تزریق ژل برای داشتن لب عروسکی یکی از تزریق های محبوب بانوان است. این مدل ظاهری ظریف و عروسکی را برای فرد به ارمغان خواهد آورد. لب عروسکی از سوی کسانی که به بینی های عروسکی علاقه نشان داده اند،  با استقبال روبرو بوده است.

آیا تزریق ژل به لب مدل های متفاوتی دارد ؟

لب عروسکی در کنار یک بینی ظریف می تواند بیش از بینی های دیگر خود نمایی کند. از این رو برای انتخاب این مدل سایر خصوصیات چهره خود را در نظر بگیرد.

برخی از افراد برای داشتن لب های عروسکی به دنبال تزریق ژل به لب  هستند و این افراد می توانند با استفاده از این مدل قلب های دلخواه خود را به دست آوردند.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب های قلوه ای

انتخاب مدل مناسب برای لب های شما در هنگام تزریق ژل (gel injection) می تواند بسیار کار حساسی باشد. لب های برجسته و قلوه ای می تواند ظاهری فوق العاده را برای شما به ارمغان آورد. داشتن لب هایی برجسته و قلوه ای از دغدغه های بسیاری از افراد است.

در واقع شاید اولین تصویری که بعد از شنیدن تزریق فیلر به لب در نظرتان می‌ آید همین مدل باشد. برای رسیدن به این مدل دکتر به هر دو لب های بالا و پایین فیلر تزریق می کند تا ظاهری تو پر و درشت داشته باشند. کایلی جنر مدل آمریکایی از نمونه های مشهور این مدل لب است.

شما می توانید با مشورت با پزشک خود، مدل برجسته را از پزشک خود تقاضا کنید. به این ترتیب تزریق ژل لب می تواند نتیجه دلخواه شما را به همراه داشته باشد. شما باید با در نظر گرفتن ویژگی های چهره خود برای انتخاب این مدل وارد عمل شوید.

لب های برجسته در کنار چشم هایی ریز خودنمایی نخواهند کرد و از این رو بهتر است قبل از تزریق فیلر لب، چهره خود را به خوبی بشناسید.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب هایی طبیعی

این مدل برای اکثر افراد مناسب می باشد. منظر از لب های طبیعی، لب هایی هستن که مدل خاصی داشته و از حجم متناسب و یکنواختی برخوردار است.

این مدل برای افرادی که حجم طبیعی لب خود را از دست داده و می خواند حجم طبیعی لب های خود را به دست آوردند. مناسب خواهد بود. شما می توانید با توجه به سلایق و نیاز های خود از این مدل نیز بهره ببرید.

عکس تزریق ژل

تزریق ژل برای داشتن لب هایی به شکل قلب

لب های قلبی یکی از مدل های خاص و البته محبوب بین خانم ها و آقایان است و برخی باور دارند که رمانتیک ترین شکل لب همین مدل است. در این مدل معمولا لب پایین درشت تر از لب بالا است و همچنین گوشه های لب بالا پهن تر از وسط آن هستند. از افراد مشهوری که این مدل لب را دارند می توان به تیلور سوئیفت خواننده ی امریکایی اشاره کرد.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب گرد

لب های گرد یکی دیگر از مدل های لب موجود در زنان است. این مدل می تواند برای عده زیادی از افراد مناسب باشد. لب های گرد گوشه های تیزی دارند. گوشه های لب در این مدل منحنی و گرد است. این لب ها را می توان با نام لب غنچه ای نیز معرفی کرد.

لب های گرد مانند غنچه می توانند با برجستگی متناسب خود ظاهری دلفریب را برای فرد به ارمغان می آورند. معمولا این لب ها در دیگران یک فرد ریسک پذیر و ماجراجو را تداعی می کنند که از اعتماد به نفس بالایی نیز برخوردار هستند.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب نازک

شاید از خواندن نام این  مدل تعجب کنید؛ اما افراد زیادی با توجه به نوع چهره خود به دنبال استفاده از این مدل خواهند بود. این مدل برای افرادی که لب های نا متناسبی داشته و علاقه ای به لب های برجسته و بزرگ دارند مناسب خواهد بود.

افراد متفاوت، علایق متفاوتی دارند. به همین دلیل استفاده از مدل های متفاوت بسیار طبیعی می باشد. پزشک با توجه به ویژگی های ظاهری فرد می تواند نتایج دلخواه او را با تزریق فیلر به لب به ارمغان آورد.

در باور عامه باور بر این است که لب های نازک نشان دهنده ی یک فرد قوی و مصمم است که از خصوصیات رهبری و مدیریت برخوردار است و می تواند به تنهایی از عهده ی مسائل بر آید.

به عبارت دیگر پزشک با در نظر گرفتن نظرات و علایق فردی فرد برای تزریق ژل لب های او وارد عمل می شود. به این ترتیب در صورتی که به دنبال داشتن لب های نازکی هستید باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

آیا می توان تنها به یکی از لب ها فیلر تزریق کرد؟

بله شما کاملا این امکان را دارید که فقط به یکی از لب های خود فیلر تزریق کنید. همچنین می توانید تعیین کنید که فیلر به گوشه ی لب تزریق شود یا به میانه ی آن. می توانید در این مورد با دکتر خود مشورت کنید و با هم تصمیم بگیرید که بهترین گزینه که مناسب شکل کلی صورت شما باشد کدام است. در ادامه تزریق ژل به یکی از لب های بالا یا پایین را بررسی می کنیم.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب های پایین حجیم تر

برخی از افراد تنها با هدف افزایش حجم لب به پزشک زیبایی مراجعه نمی کنند. این افراد برای رفع نقایص لب های خود به پزشک مراجعه می کنند. پزشک زیبایی برای تمام افراد متقاضی راه حلی را در اختیار دارد.

برخی از افراد لب بالای حجیمی داشته اما لب پایینی باریکی دارند. این موضوع می تواند بسیار آزار دهنده باشد. از این رو فرد می تواند با مراجعه به پزشک مورد نظر خود نتیجه دلخواه را بدست آورد. شما می توانید اندازه لب پایین خود را در تناسب با لب بالای خود قرار داده و از نتایج شگفت انگیز این کار بهره مند شوید.

تزریق ژل به لب برای داشتن لب بالای حجیم تر

درد نقطه مقابل افرادی که لب های بالای حجیمی دارند. افرادی نیز وجود دارند که از  لب های پایین حجیم تری برخوردارند. به این ترتیب این افراد در هنگام مراجعه به پزشک خواستار ایجاد تقارن میان لب های بالا و پایین خود خواهند بود.

از این گذشته برخی از افراد نیز بدون اینکه دارای عدم تقارن در لب های خود باشند می تواند از پزشک خود تقاضای لب های بالای حجیم تری کنند. به این ترتیب این افراد می توانند با تزریق فیلر لب های مورد نظر خود را به دست آوردند.

دیگر مدل های تزریق ژل به لب

در کنار مدل های گفته شده در بالا مدل های بسیار متفاوت دیگری نیز وجود دارد. با نگاهی به تنوع لب های موجود در میان افراد، می توانید مدل لب های خود را انتخاب کنید.

در حالت طبیعی مدل  لب های موجود در بین افراد بسیار متفاوت خواهد بود. شما می توانید از میان مدل های موجود معدل مورد  نظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر مواردی در بالا به ان اشاره کردیم مدل های بسیار متنوعی برای لب وجود دارد که می تواند برای چهره شما بسیار مناسب باشد.

از جمله دیگر مدل های زیبایی لب می توان به مدل لب های کمانی که ظاهری شبیه به کمان داشته و حالت لبخند را تداعی می کند یا حالت روبه پایین استفاده کنید. از این گذشته مدل لب های پهن در کنار دیگر مدل های لب می تواند توجه عده زیادی را به خود جلب کند.

لب های کمانی یکی دیگر از مدل های پرطرفدار متقاضیان تزریق ژل است. این لب ها همانطور که از اسمشان پیدا است به شکل یک کمان دو طرف آن ها رو به بالا است و شبیه به یک لبخند ملیح هستند.

لب های پایین در این مدل کمی نازک تر هستند. معمولا دیگران نسبت به افرادی که دارای این مدل از لب هستند حس خوبی دارند و آن ها را انسان های خوشرو و گرم و صمیمی به حساب می آورند.

آیا مدلی که برای لب های خود انتخاب می کنیم در هزینه ی عمل تزریق ژل تاثیر دارد؟

در پاسخ می شود گفت بله تا حد نسبتا زیادی تاثیر گذار است. همان طور که قبلا گفته شد هزینه ی عمل بستگی به این دارد که از چند سرنگ فیلر برای تزریق به لب شما استفاده شده است.

حال با توجه با این که شما چه مدل لبی را برای خود می پسندید و همچنین نظر دکتر در این خصوص، ممکن است به بیش از یک سرنگ برای رسیدن به شکل ایده آل نیاز داشته باشید که طبیعتا باعث گران تر شدن هزینه ی عمل می شود. مثلا اگر مدل قلوه ای را انتخاب کنید از آنجایی که باید تمام قسمت های لب های بالا و پایین پر بشوند، نیاز به فیلر بیشتری است.

زمانی که نوبت به انتخاب مدل لب برای تزریق ژل به لب به میان می آید چیزی به عنوان بهترین مدل لب برای تزریق وجود نخواهد داشت. با توجه به تفاوت های بسیاری که در چهره افراد متفاوت وجود دارد، مدل های متفاوت می تواند برای افراد متفاوت مناسب باشد.

از این رو شما باید با شناخت خصوصیات چهره خود مدل مناسب برای لب های خود را انتخاب کنید. از این  گذشته شما همواره می توانید با استفاده از راهنمایی پزشک مدل مناسب لب های خود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که باید در انتخاب مدلی که برای لب خود انتخاب می کنید بسیار وسواس داشته باشید چرا که اگر بعد از تزریق فیلر به این نتیجه برسید که این مدل برای شما مناسب نیست، جبران آن بسیار دشوار خواهد بود و هزینه ی زیادی روی دست شما خواهد گذاشت.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *