تزریق چربی

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

تزریق چربی امری است که می توان در افراد مختلف نتایج متفاوتی را دربرداشته باشد. در واقع ” تزریق چربی ” روشی است که از آن برای ایجاد زیبایی در اندام ها به خصوص صورت استفاده می شود.

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

همانطور که می دانید در این روش چربی های سایر نقاط بدن برداشته می شود و در مرحله بعد در نواحی که دچار افتادگی پوست و یا چروک های پوستی است تزریق می شود. از تزریق چربی برای از بین بردن جای اسکار و یا فرورفتگی های پوست نیز می توان استفاده کرد تا این ضایعات را از بین برد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

برای این منظور انتقال چربی می تواند به عنوان نوعی پرکننده طبیعی مطرح شود. برای اینکه انتقال چربی بتواند دارای نتایج موثری باشد و مدت زمان بیشتری در زیر پوست باقی بماند نیاز است که مراقبت هایی را بعد از تزریق چربی انجام دهید تا این امر بتواند ماندگاری طولانی تری را در بر داشته باشد.

با این وجود در برخی از مواقع ممکن است که تزریق چربی به زیر پوست در مقادیر بالایی انجام شد و این امر ظاهری ناموزون را در افراد ایجاد کند. همچنین ممکن است که در اثر تزریق اشتباه مشکلاتی نظیر گلوله گلوله شدن چربی در پوست خود را مشاهده کنید که این امر مشکلاتی را در ظاهر شما ایجاد خواهد کرد. برای برطرف کردن این مشکل باید به پزشک خود مراجعه کنید و از او در مورد برطرف کردن این ضایعه راهکار مناسبی را دریافت کنید.

یکی از بهترین روش های موجود جهت افزایش حجم نواحی مختلف بدن از جمله صورت تزریق کردن چربی می باشد. افراد می توانند با داشتن شرایط مناسب تصمیم به انجام این عمل برای افزایش دادن حجم نقاطی از بدن که دارای حجم کم تری نسبت به سایر مناطق بدن می باشد، بگیرند .

این کمبود حجم ممکن است مادرزادی و یا در پی اتفاقاتی به وجود آمده باشد که در هر صورت امکان از بین بردن مشکل با به کارگیری این روش امکان پذیر است.

با تزریق کردن چربی افراد می توانند به نوعی مشکل خود را حل شده بدانند چرا که انجام این عمل ساده بوده و اکثر افراد می توانند از آن برای از بین بردن مشکلات خود استفاده کنند.

گزارش هایی که از افراد درباره ی نتیجه گیری از انجام این عمل برای افزایش حجم عضو های مختلف بدن ارائه شده است حاکی از این می باشد که افراد به اهداف قبل از انجام عمل خود رسیده اند و از این عمل رضایت کاملی دارند.

این عمل به این دلیل که در طی آن از مواد شیمیایی استفاده نمی شود می توان یک روش مطمئن برای از بین بردن مشکلات ریز و درشت افراد معرفی کرد.

برخی دیگر از روش های موجود به دلیل اینکه از مواد شیمیایی برای انجام آن ها استفاده می شود برای افراد مراجعه کننده  شک و شبهه هایی هایی را در گرفتن نتیجه مطمئن ایجاد می کنند بنابراین انجام این عمل به دلیل استفاده از چربی خود افراد، نسبتا قابل اطمینان تر می باشد.

درباره ی انجام این عمل در کشورمان و توسط پزشکان بومی کشورمان می توانیم بگوییم که از نظر انجام عمل های زیبایی با کیفیت در سراسر جهان، ایران جزو بهترین گزینه های انجام عمل های زیبایی می باشد.

برای اثبات این موضوع می توانیم به افرادی اشاره کنیم که از کشور های دیگر جهت انجام عمل های زیبایی خود به کشورمان سفر می کنند تا زیر نظر پزشکان ایرانی عمل های زیبایی خود را انجام دهند و از نتایج آن بهره مند گردند.

عمل تزریق کردن چربی نیز جز عمل هایی است که در کشورمان با بالاترین کیفیت انجام می شود و افراد می توانند از داشتن یک عمل با کیفیت و همچنین پس از آن بهره مندی از نتایج کامل و شگفت انگیز لذت برده و رضایت خود را از انجام این عمل در ایران و تحت نظر پزشکان بومی گرفته و لذت ببرند.

آیا بعد از تزریق چربی به صورت امکان تخلیه آن وجود دارد ؟

از آنجایی که برای تزریق چربی باید در ابتدا چربی های مورد نظر برای تزریق از نواحی دیگر بدن افراد برداشته شود این امر، در مرحله اول باید از طریق روش های لیپوساکشن یا لیپوماتیک انجام شود. در این مرحله در ابتدا چربی های اضافی از سایر اندام های بدن مانند شکم، ران ها و سایر اندام ها برداشته می شود.

لیپوساکشن دستگاهی است که از این طریق می توان طی مراحلی چربی های اضافی را برداشت و بعد از جداسازی چربی از دیگر بافت های دیگر نظیر خون و یا آب موجود در بافت ها، چربی خالص را برای تزریق در صورت مورد استفاده قرار داد.

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

در واقع مرحله برداشت چربی امری است بسیار مهم که باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود تا نتیجه بعد از تزریق چربی بتواند به مدت طولانی تری قابل مشاهده باشد.

با این وجود می توان گفت که اگر چربی که به صورت افراد برای ایجاد کانتور در صورت مورد استفاده قرار داده شده است، به صورت غیر تخصصی و بدون دقت انجام شود، می تواند به ایجاد ظاهری ناموزون بیانجامد.

در قسمتی از صورت ممکن است تزریق چربی بیش از حدی انجام شده باشد که برای از بین بردن آن به صورت طبیعی باید تا چند ماه منتظر بمانید تا مقادیری از این چربی ها در بافت پوست شما جذب شود و در واقع ورم های بعد از تزریق چربی به صورت طبیعی از بین برود.

البته این مدت تا زمان طولانی حتی 6 ماه نیز ممکن است به طول بیانجامد. ممکن است فردی نتواند در این مدت زمان منتظر بماند. در این صورت می توان از روش لیپوساکشن برای حل این معضل استفاده کرد.

همانطور که می دانیم لیپوساکشن از طریق دستگاه برداشت چربی در هر اندامی از بدن انجام می گیرد. منتها در نواحی صورت باید با دقت بالاتری انجام شود. زیرا ممکن است عوارضی که بعد از لیپوساکشن در صورت خود مشاهده می کنید به صورت کبودی و یا تورم ایجاد شود.

باید به این موضوع اشاره کنیم که معمولا احتیاجی به خارج کردن چربی پس از انجام آن نیاز نخواهد بود. علت اینکه به این کار نیازی نیست پزشکان متخصص و با تجربه ای هستند که این کار را به طور دقیق انجام داده و نمی گذارند فرد بیمار پس از انجام عمل دچار مشکلاتی از این قبیل شوند.

اما لازم به ذکر است که در برخی مواقع این کار باید انجام شود و دلیل آن صلاح فرد می باشد که در صورت داشت چربی اضافه باید آن را خارج کنند.

کلینیک هایی که این عمل را در سراسر کشور انجام می دهند معمولا اطلاعاتی را قبل از انجام این عمل در اختیار افراد می گذارند.

همچنین پزشک متخصص قبل از عمل می تواند احتمال این را بدهد که آیا ممکن است چربی تزریق شده بیش از حد باشد و نیاز به خارج کردن این چربی ها با روش های ذکر شده داشته باشد و یا خیر بنابراین افراد نباید استرس خاصی درباره ی این موضوع داشته باشند.

چگونه می تواند چربی تزریق شده به صورت را خارج کرد ؟

استفاده از لیپوساکن صورت روشی است که از طریق آن می توان به از بین بردن چربی های ناخواسته ای پرداخت که در زمان تزریق چربی در صورت وارد شده است. در واقع این نوعی روش آرایشی است ک از طریق دستگاه مخصوص خلاء انجام می شود.

این امر می توان به بهبود شکل صورت و فرم نامتناسب آن بعد از تزریق چربی (Fat Injection) بیانجامد. در واقع چربی هایی که در گردن و یا صورت وجود دارد با استفاده از این دستگاه به راحتی و در کمترین زمان ممکن برداشته می شود.

همانطور که می دانیم انتقال چربی به پوست می تواند به سرعت جذب شود. در برخی از موارد ممکن است به دلایل متفاوتی سرعت جذب چربی در پوست افراد به یک اندازه نباشد و بعد از تزریق چربی به پوست این عمل نتواند نتایج مورد دلخواه مراجع کنندگان را در بر داشته باشد.

برای این منظور در همچین مواقعی از لیپوساکشن صورت استفاده می شود تا چربی های تزریق شده به صورت تخلیه شود. البته بعد از انجام لیپوساکشن صورت دوره بهبودی بعد از 20 تا 28 روز قابل مشاهده خواهد بود و طی آن باید مراجعه کننده، از اقدامات متفاوتی استفاده کند تا بتواند نتیجه مورد نظر خود را از تزریق چربی ببینید.

چه خطراتی ممکن است در هنگام تخلیه چربی از صورت برای افراد ایجاد شود ؟

تزریق چربی امری است که باید در دو مرحله انجام شود و در این زمان باید پزشک مربوطه اقدامات لازم را انجام دهد تا عوارض و خطراتی برای مراجعه کننده ایجاد نشود. اگر در مرحله برداشت چربی از دیگر اندام های بدن این امر به درستی صورت نگیرد، بافت چربی برداشته شده می تواند خاصیت خود را از دست بدهد.

در این صورت تزریق چربی می تواند نتایج مناسبی را در بر نداشته باشد. همچنین در زمان انتقال چربی به زیر پوست صورت باید این امر در زاویه مناسبی انجام شود تا تزریق چربی بتواند به درستی در زیر بافت های پوست قرار گیرد و بدون هیچ گونه مشکلی در انتقال چربی فرد بتواند نتایج شگفت انگیزی را در تزریق چربی مشاهده کند.

با این وجود در برخی از موارد و به دلیل نوع جنس پوست افراد و یا پزشکی که این امر را انجام می دهد ممکن است پس از تزریق چربی به صورت در قسمت هایی که تزریق چربی انجام شده است نواحی ناموزونی مشاهده شود.

در این صورت لیپوساکشن صورت برای خارج کردن چربی های اضافی در این نواحی استفاده می شود. این روش در واقع خطری جدی برای افراد ایجاد نمی کند و در برخی از مواقع ممکن است علائم زیر را بعد از خروج چربی از صورت مشاهده کنید.

1- ایجاد درد در نواحی از صورت که تحت تخلیه چربی قرار گرفته است.

پس از انجام عمل و در صورتی که چربی تزریق شده اضافه باشد پزشک در صدد خارج کردن آن بر می آید. ممکن است پس از انجام عمل در ناحیه ای که تخلیه صورت گرفته درد هایی به وجود آید که پزشک متخصص با تجویز داروهایی مانند مسکن و یا پماد و کرم های مخصوص که سبب کاهش درد می شوند استفاده کند.

2- عفونت های احتمالی ممکن است از این طریق در صورت افراد ایجاد شود.

این عفونت ها معمولا پس از تزریق چربی نیز به وجود می آیند که احتمال می رود پس از تخلیه ی چربی نیز این عفونت ها به وجود آیند که برای این مشکل نیز توسط پزشک متخصص راهنمایی و همچنین داروهای مخصوصی ارائه خواهد شد.

3- ایجاد ظاهری نامتقارن که در اثر برداشت بیش از حد چربی در یک طرف صورت انجام می شود.

مهم ترین نکته ای که در تخلیه چربی وجود دارد این است که اگر مقدار چربی خارج شده بیش از حد باشد ممکن است سبب به وجود آمدن ظاهری نامناسب در آن ناحیه شود.

افراد معمولا در این باره دچار ترس و نگرانی می شوند که برای حل آن خود فرد باید تلاش کند تا یک پزشک متخصص خوب و با تجربه را انتخاب کند که اشتباه در کار او راه ندارد.

4- ایجاد حساسیت های پوستی

5- تغییراتی که در رنگدانه پوست ممکن است طی این روش ایجاد شود.

6- کبودی هایی که در صورت تخلیه چربی به صورت نامناسب در افراد ایجاد می شود. کبودی های به وجود آمده به مرور زمان از بین می رود و نیازی به نگرانی در این باره نیست.

چه هنگام باید چربی تزریق شده به صورت را خراج کرد ؟

تخلیه چربی در صورت باید زمانی انجام شود که ظاهری نامتعادل در اثر تزریق بیش از حد چربی در صورت افراد ایجاد شده و این امر منجر به کاهش اعتماد به نفس در این افراد شده است. برای این منظور تخلیه چربی بر روی نواحی از صورت که دارای فرم نامتعادلی است انجام می شود.

در واقع این ضایعه از طریق لیپوساکشن صورت می تواند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی رفع شود. زمان بهبودی نیاز به مراقبت های بعد از عمل برداشت چربی دارد. اما در حالت کلی این امر می تواند نتایج بعد از تزریق چربی را به طور کامل تری برای افراد ایجاد کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *