درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

تزریق چربی امری است که می توان در افراد مختلف نتایج متفاوتی را دربرداشته باشد. در واقع ” تزریق چربی ” روشی است که از آن برای ایجاد زیبایی در اندام ها به خصوص صورت استفاده می شود.

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

همانطور که می دانید در این روش چربی های سایر نقاط بدن برداشته می شود و در مرحله بعد در نواحی که دچار افتادگی پوست و یا چروک های پوستی است تزریق می شود. از تزریق چربی برای از بین بردن جای اسکار و یا فرورفتگی های پوست نیز می توان استفاده کرد تا این ضایعات را از بین برد.

برای این منظور انتقال چربی می تواند به عنوان نوعی پرکننده طبیعی مطرح شود. برای اینکه انتقال چربی بتواند دارای نتایج موثری باشد و مدت زمان بیشتری در زیر پوست باقی بماند نیاز است که مراقبت هایی را بعد از تزریق چربی انجام دهید تا این امر بتواند ماندگاری طولانی تری را در بر داشته باشد.

با این وجود در برخی از مواقع ممکن است که تزریق چربی به زیر پوست در مقادیر بالایی انجام شد و این امر ظاهری ناموزون را در افراد ایجاد کند. همچنین ممکن است که در اثر تزریق اشتباه مشکلاتی نظیر گلوله گلوله شدن چربی در پوست خود را مشاهده کنید که این امر مشکلاتی را در ظاهر شما ایجاد خواهد کرد. برای برطرف کردن این مشکل باید به پزشک خود مراجعه کنید و از او در مورد برطرف کردن این ضایعه راهکار مناسبی را دریافت کنید.

آیا بعد از تزریق چربی به صورت امکان تخلیه آن وجود دارد ؟

از آنجایی که برای تزریق چربی باید در ابتدا چربی های مورد نظر برای تزریق از نواحی دیگر بدن افراد برداشته شود این امر، در مرحله اول باید از طریق روش های لیپوساکشن یا لیپوماتیک انجام شود. در این مرحله در ابتدا چربی های اضافی از سایر اندام های بدن مانند شکم، ران ها و سایر اندام ها برداشته می شود.

لیپوساکشن دستگاهی است که از این طریق می توان طی مراحلی چربی های اضافی را برداشت و بعد از جداسازی چربی از دیگر بافت های دیگر نظیر خون و یا آب موجود در بافت ها، چربی خالص را برای تزریق در صورت مورد استفاده قرار داد.

مشاهده مطلب
دوره نقاهت تزریق چربی به صورت و ریکاوری بیمار بعد از تزریق چربی

چگونگی تخلیه چربی تزریق شده به صورت

در واقع مرحله برداشت چربی امری است بسیار مهم که باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود تا نتیجه بعد از تزریق چربی بتواند به مدت طولانی تری قابل مشاهده باشد.

با این وجود می توان گفت که اگر چربی که به صورت افراد برای ایجاد کانتور در صورت مورد استفاده قرار داده شده است، به صورت غیر تخصصی و بدون دقت انجام شود، می تواند به ایجاد ظاهری ناموزون بیانجامد.

در قسمتی از صورت ممکن است تزریق چربی بیش از حدی انجام شده باشد که برای از بین بردن آن به صورت طبیعی باید تا چند ماه منتظر بمانید تا مقادیری از این چربی ها در بافت پوست شما جذب شود و در واقع ورم های بعد از تزریق چربی به صورت طبیعی از بین برود.

البته این مدت تا زمان طولانی حتی 6 ماه نیز ممکن است به طول بیانجامد. ممکن است فردی نتواند در این مدت زمان منتظر بماند. در این صورت می توان از روش لیپوساکشن برای حل این معضل استفاده کرد.

همانطور که می دانیم لیپوساکشن از طریق دستگاه برداشت چربی در هر اندامی از بدن انجام می گیرد. منتها در نواحی صورت باید با دقت بالاتری انجام شود. زیرا ممکن است عوارضی که بعد از لیپوساکشن در صورت خود مشاهده می کنید به صورت کبودی و یا تورم ایجاد شود.

چگونه می تواند چربی تزریق شده به صورت را خارج کرد ؟

استفاده از لیپوساکن صورت روشی است که از طریق آن می توان به از بین بردن چربی های ناخواسته ای پرداخت که در زمان تزریق چربی در صورت وارد شده است. در واقع این نوعی روش آرایشی است ک از طریق دستگاه مخصوص خلاء انجام می شود.

این امر می توان به بهبود شکل صورت و فرم نامتناسب آن بعد از تزریق چربی (Fat Injection) بیانجامد. در واقع چربی هایی که در گردن و یا صورت وجود دارد با استفاده از این دستگاه به راحتی و در کمترین زمان ممکن برداشته می شود.

همانطور که می دانیم انتقال چربی به پوست می تواند به سرعت جذب شود. در برخی از موارد ممکن است به دلایل متفاوتی سرعت جذب چربی در پوست افراد به یک اندازه نباشد و بعد از تزریق چربی به پوست این عمل نتواند نتایج مورد دلخواه مراجع کنندگان را در بر داشته باشد.

برای این منظور در همچین مواقعی از لیپوساکشن صورت استفاده می شود تا چربی های تزریق شده به صورت تخلیه شود. البته بعد از انجام لیپوساکشن صورت دوره بهبودی بعد از 20 تا 28 روز قابل مشاهده خواهد بود و طی آن باید مراجعه کننده، از اقدامات متفاوتی استفاده کند تا بتواند نتیجه مورد نظر خود را از تزریق چربی ببینید.

مشاهده مطلب
سن مناسب برای تزریق چربی

چه خطراتی ممکن است در هنگام تخلیه چربی از صورت برای افراد ایجاد شود ؟

تزریق چربی امری است که باید در دو مرحله انجام شود و در این زمان باید پزشک مربوطه اقدامات لازم را انجام دهد تا عوارض و خطراتی برای مراجعه کننده ایجاد نشود. اگر در مرحله برداشت چربی از دیگر اندام های بدن این امر به درستی صورت نگیرد، بافت چربی برداشته شده می تواند خاصیت خود را از دست بدهد.

در این صورت تزریق چربی می تواند نتایج مناسبی را در بر نداشته باشد. همچنین در زمان انتقال چربی به زیر پوست صورت باید این امر در زاویه مناسبی انجام شود تا تزریق چربی بتواند به درستی در زیر بافت های پوست قرار گیرد و بدون هیچ گونه مشکلی در انتقال چربی فرد بتواند نتایج شگفت انگیزی را در تزریق چربی مشاهده کند.

با این وجود در برخی از موارد و به دلیل نوع جنس پوست افراد و یا پزشکی که این امر را انجام می دهد ممکن است پس از تزریق چربی به صورت در قسمت هایی که تزریق چربی انجام شده است نواحی ناموزونی مشاهده شود.

در این صورت لیپوساکشن صورت برای خارج کردن چربی های اضافی در این نواحی استفاده می شود. این روش در واقع خطری جدی برای افراد ایجاد نمی کند و در برخی از مواقع ممکن است علائم زیر را بعد از خروج چربی از صورت مشاهده کنید.

1- ایجاد درد در نواحی از صورت که تحت تخلیه چربی قرار گرفته است.

2- عفونت های احتمالی ممکن است از این طریق در صورت افراد ایجاد شود.

3- ایجاد ظاهری نامتقارن که در اثر برداشت بیش از حد چربی در یک طرف صورت انجام می شود.

4- ایجاد حساسیت های پوستی

5- تغییراتی که در رنگدانه پوست ممکن است طی این روش ایجاد شود.

6- کبودی هایی که در صورت تخلیه چربی به صورت نامناسب در افراد ایجاد می شود.

چه هنگام باید چربی تزریق شده به صورت را خراج کرد ؟

تخلیه چربی در صورت باید زمانی انجام شود که ظاهری نامتعادل در اثر تزریق بیش از حد چربی در صورت افراد ایجاد شده و این امر منجر به کاهش اعتماد به نفس در این افراد شده است. برای این منظور تخلیه چربی بر روی نواحی از صورت که دارای فرم نامتعادلی است انجام می شود.

در واقع این ضایعه از طریق لیپوساکشن صورت می تواند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی رفع شود. زمان بهبودی نیاز به مراقبت های بعد از عمل برداشت چربی دارد. اما در حالت کلی این امر می تواند نتایج بعد از تزریق چربی را به طور کامل تری برای افراد ایجاد کند.

مشاهده مطلب
ماندگاری تزریق چربی به صورت و بررسی تزریق چربی

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع