تزریق ژل

تزریق ژل در رشت و هزینه دقیق آن

تزریق ژل در رشت و هزینه دقیق آن

تزریق ژل در رشت

این روش برای بهبود وضعیت ظاهری افراد که به دلیل افزایش سن در صورت آن ها ایجاد می شود، به کار می رود. در کل تزریق ژل یک روش رضایت بخش است. تعداد افرادی که از این روش استفاده می کنند روز به روز افزایش پیدا می کند. همچنین در بین این افراد، تعداد کسانی که به دنبال پرتر شدن صورتشان به وسیله این روش به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند، بیشتر شده است.

تزریق ژل در رشت و هزینه دقیق آنبعضی وقت ها ممکن است بعد از انجام این تزریق، از نتایج به دست آمده ناراضی باشید. این مشکل ممکن است به دلایل زیادی همچون ناکارآمدی پزشک، مجهز نبودن مراکز تحت درمان و غیره ایجاد شود. در تهران کلینیک های تخصصی برای انجام این تزریق وجود دارد که به طور حرفه ای این کار را برای شما انجام خواهند داد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

کیفیت و جنس مورد استفاده در تزریق ژل در رشت

هنگام تزریق ژل، در ناحیه صورت از ژل هیالورونیک اسید استفاده می شود. این ژل برای از بین بردن خطوط، چین وچروک ها، برجسته سازی قسمت های مختلف صورت و فرم دهی صورت مورد استفاده قرار می گیرد. هیالورونیک اسید ماده ای است که در خود بدن تولید می شود ولی به مرور زمان و با افزایش سن افراد، از تولید آن کاسته می شود.

تزریق این ژل برای جبران این کاستی ها، در سراسر جهان انجام می شود. این روش در خیلی از موارد، جایگزین عمل های سنگین زیبایی شده و کار پزشکان را نسبتا آسان تر کرده است. هیالورونیک اسید و سایر مواد قابل تزریق، در سراسر جهان در محیط آزمایشگاهی تولید شده و کیفیت های متفاوتی دارد.

نمی توان گفت که همه ژل های تولید شده با کیفیت و سالم هستند. بعد از تزریق ژل هیالورونیک اسید ممکن است در قسمت تزریق شاهد میزان کمی قرمزی و تورم باشید که این روند یک روند طبیعی است که بعد از یک یا دو هفته از بین خواهد رفت.

به خصوص در مورد ژل هایی با ماندگاری بالا، باید بگوییم که مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می کند. بهتر است ژل های مورد تایید FDA که در مراکز زیبایی معتبر تهران استفاده می شود، انتخاب کنید چرا که قابل اطمینان است. مقدار ماده ای که به قسمت های مختلف صورت تزریق می شود، متفاوت است. میزان ماده تزریق شده به نوع پوست افراد هم بستگی دارد.

تزریق ژل در رشت و هزینه دقیق آنتزریق فیلر در رشت، در ناحیه گونه ها به چه صورت است؟

از بین رفتن حجم گونه ها باعث می شود که فرد پیرتر به نظر برسد. با افزایش سن، کم کم پوست روی گونه ها شل و افتاده می شود. در این حالت از روش تزریق ژل برای جبران کمبود حجم گونه ها استفاده می شود.

روش های مختلفی برای برجسته سازی گونه ها وجود دارد. قرار دادن پروتز در داخل گونه ها و تزریق ژل گونه جزء این روش ها است. تزریق چربی گزینه بهتری نسبت به این دو روش است و دوام بیشتری دارد. در کلینیک های مجهز تهران هر سه روش به بهترین صورت ممکن انجام می شود.

تزریق ژل در رشت در ناحیه چشم 

وجود تیرگی ها و ورم در قسمت زیر چشم ها و افتادگی پلک ها از مشکلات رایج افراد می باشد که ممکن است به دلایل متعددی ایجاد شود. امروزه روش های نوینی در اصلاح این مشکل زیبایی مطرح شده است.

تزریق ژل یکی از این روش ها است که به وسیله کلاژن سازی باعث از بین رفتن تیرگی ها می شود. تزریق چربی هم جز این روش های نوین است که دوام بیشتری هم دارد. چشم جز اعضای حساس بدن می باشد و هنگام تزریق در این قسمت باید با دقت زیادی این کار را انجام داد زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به چشمتان وارد شود.

نکاتی که باید در مورد تزریق فیلر در رشت دانست

۱- تزریق ژل یک روش ساده است ولی آنقدرها هم ارزان نیست. اگر در انجام این روش به مقدار زیادی ژل نیاز باشد، مطمئنا هزینه بالایی در بر خواهد داشت که ممکن است هر کسی نتواند این تزریق را انجام دهد. به عنوان مثال، تزریق یک سی سی ژل لب برای افرادی که لب های خیلی کوچکی دارند، کافی نیست و حجم آن نمی تواند شما را راضی کند.

باید به این نکته اشاره کنیم که برای افراد بالای ۵۰ سال نمی توان افتادگی های صورت و گردن را فقط به وسیله تزریق ژل برطرف کرد. عمل لیفتینگ هم در کنار آن باید انجام شود تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود. در کلینیک های زیبایی تهران، روش های نوین برای حل مشکلات زیبایی شما، موجود است.

۲ – علاوه بر ماده ای که در تزریق استفاده می شود، نحوه تزریق آن هم بسیار مهم است. این موضوع با مهارت و تجربه پزشک مرتبط است. با کوچک ترین اشتباه، ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد و با آسیب های جدی روبه رو شوید. در شهرستان رشت، ممکن است در برخی کلینیک ها موادی بی کیفیت استفاده شده و قیمت پایین این ژل ها شما را فریب دهد.

ولی باید بگوییم این انتخاب نادرست می تواند زمینه را برای بروز هرگونه آسیبی آماده کند. به عنوان مثال عفونت های شدید، جابجایی ژل تزریق شده در زیر پوست که باعث دفرمه شدن صورتتان خواهد شد؛ بنابراین توصیه می کنیم به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.

۳ – خطوط میمیک در افرادی که دارای پوستی چرب هستند، عمیق تر است و همچنین پوست این افراد ضخیم تر می باشد؛ بنابراین اگر در مرحله تزریق، برای پر شدن این خط های عمیق از مواد بیشتری استفاده شود، مواد در زیر پوست به حالت گلوله گلوله درآمده و پخش نمی شود و تلاش برای باز کرن این گلوله ها باعث ایجاد عفونت های شدید خواهد شد.

در این گونه پوست ها بهتر است به کمک مواد لایه بردار، از ضخامت پوست کمی کاسته شده و نازک تر شود. سپس می توان از تزریق ژل استفاده کرد. این موضوع به تخصص پزشک وابسته است و در مراکز تخصصی زیبایی در تهران، با توجه به نوع پوستتان این تزریق به بهترین شکل انجام خواهد شد.

۴ – در برخی موارد به خصوص در مواردی که سن افراد کمی بالاتر است، تزریق ژل توصیه نمی شود. به دلیل نازک بودن پوست این افراد، ذخیره سازی این مواد در داخل بافت ها مشکل است و بعد از مدت کمی از بین خواهد رفت. در این شرایط به افراد متقاضی توصیه می شود تزریق چربی را انجام دهند که بسیار مطلوب تر خواهد بود.

۵ – ضخامت پوست در نقاط مختلف صورت، متفاوت است؛ بنابراین باید متناسب با آن نقطه میزان مواد تزریقی تعیین شود. به عنوان مثال، میزان مواد تزریق شده در قسمت بینی و لب کاملا متفاوت است. همچنین هنگام تزریق مواد زیاد برای از بین بردن خطوط عمیق، باعث عمیق تر شدن آن خواهد شد. اگر به این موارد توجه نشود نتیجه رضایت بخشی در انتظار شما نخواهد بود.

قیمت تزریق ژل در رشت چقدر است؟

قیمت تزریق ژل در رشت، به میزان و کیفیت مواد استفاده شده دارد. همچنین قیمت کلینیک ها متفاوت است و باید به دقت بررسی کنید. برخی از مراکز فرصت طلب با ارائه خدمات ارزان ولی بی کیفیت در صدد فریب افراد هستند که ممکن است عوارض جدی برایتان به همراه داشته باشد. در تهران، برخی کلینیک های تخصصی از همان ابتدای ورود تا مرخصی شدن افراد، خدماتی در بالاترین سطح ارائه می دهند. پس دقت بیشتری در گرفتن تصمیم های خود داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *