تزریق ژل

هر آنچه که باید در مورد ژل وولبلا بدانید

هر آنچه که باید در مورد ژل وولبلا بدانید

ژل وولبلا

اگر به دنبال فیلری طبیعی برای برجسته تر کردن لبها و کاهش خطوط دور دهانتان هستید، ژل وولبلا بهترین گزینه برای شماست. وولبلا، یکی از آخرین ژل هایی است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است و جزو خانواده بزرگ فیلرها و ژل های ژوویدرم محسوب می شود.

ژل وولبلا

برای تزریق ژل وولبلا به عمل جراحی نیازی ندارید. در گذشته، کاهش و رفع خطوط دور دهان فرآیند بسیار سختی بود ولی امروزه می توان به راحتی از ژل وولبلا برای رفع این خطوط در صورت استفاده کرد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

امروزه افراد روش های بسیار مختلفی را برای از بین بردن مشکل کمبود حجم برخی از نقاط صورت خود می توانند انتخاب کنند. زمانی که افراد نسبت به از بین بردن این مشکل اقدام می کنند بی شک یکی از روش های پیشنهادی تزریق ژل می باشد.

استفاده از این روش برای این دسته از افراد معمولا جذاب بوده و پس از انجام این تزریق نیز معمولا نتایجی که مورد انتظار آن ها بوده است تداعی شده است.

برای تزریق ژل افراد در ابتدا اقدامات اولیه از جمله انتخاب پزشک و کلینیک را انجام دهند. انتخاب پزشک به دلیل این که انجام این روش بسیار حساس می باشد جزو اقدامات بسیار مهم می باشد و افراد باید حتما راجع به پزشک مورد نظر خود تحقیقاتی را به جای بیاورند. این تحقیقات می تواند از گذشته ی پزشک شروع شده و تا زمان حال و همچنین مشاهده ی انجام کارهای گذشته ی وی ختم شود.

علاوه بر این نکته و همان طور که ذکر شد تزریق ژل به دلیل حساسیت هایی که دارد باید در یک کلینیک کاملا معتبر و همچنین دارای سابقه ی درخشان که از گواهینامه ی وزارت مربوطه برخوردار است صورت گیرد.

افراد نباید بدون در نظر گرفتن این موضوع نسبت به انجام تزریق در کلینیک فوق اقدام کنند. زمانی باید اقدام به تزریق شود که فرد از داشتن گواهینامه و همچنین از کیفیت ارائه خدمات در کلینیک مد نظر خود اطمینان یابد.

افراد باید برای انجام این روش یک شرایط بسیار مطلوب را به وجود بیاورند تا انجام تزریق بدون مشکل پیش رفته و با موفقیت این تزریق را به پایان برسانند.

ژلی که برای افراد در نواحی مختلف صورت تزریق می شود در صورتی که کم و زیاد تزریق شود برای فرد مشکل ساز خواهد بود. مثالی که زده شد می تواند نمونه ای کوچک برای افراد باشد. بنابراین در به وجود آوردن شرایط مناسب دقت کافی را به وجود بیاورید.

معرفی ژل وولبلا

وولبلا، نام ژلی است که در روی پوست تزریق می شود و از اسید هیالورونیک ساخته شده است و قبل از تزریق، نیازی به تست ندارد. ژل وولبلا محصولی عالی برای رفع خطوط کوچک و همچنین برای برجسته سازی لبهاست.

ژل وولبلا بسیار کم حجم است و نتایجی طبیعی را برای لب ها به دنبال دارد؛ برعکس بسیاری از ژل ها که بیش از حد لبها را برجسته می کنند.

ژل وولبلا

میزان ماندگاری ژل وولبلا

اکثر بیمارانی که از ژل وولبلا استفاده کرده اند، خطوط صورتشان کاملا برطرف شده است و میزان ماندگاری این ژل هم تا 1 سال گزارش شده است. ژل وولبلا با دارا بودن اسید هیالورونیک در کنار نتایج بلند مدت خود، باعث رطوبت رسانی و نرمی پوست هم می شود.

میزان ماندگاری روش فوق تا حدودی می تواند به خود فرد بستگی داشته باشد. زمانی که فرد از یک برند مناسب جهت انجام تزریق خود بهره می برد می توانیم بگوییم که استفاده از این روش برای وی ماندگاری بسیار خوبی را به دنبال خواهد داشت.

اما فردی که از یک برند مناسب در جهت تزریق ژل خود بهره نمی برد ممکن است در مقایسه با فرد قبلی از میزان ماندگاری کم تری نسبت وی برخوردار شود.

گفتنی هست که افراد بهتر است انتخاب برند مورد نظر برای تزریق ژل را با کمک پزشک متخصص انجام دهد. زمانی که فرد به صورت خود این برند را انتخاب می کند ممکن است مشکلاتی پس از تزریق برای وی به وجود بیاید تا جبران آن برای او گران تمام شود. اما زمانی که این انتخاب با کمک پزشک انجام شود به دلیل تجربه و مهارت وی به هیچ عنوان مشکل خاصی برای فرد بیمار به وجود نخواهد آمد.

عوارض و اثرات جانبی تزریق ژل وولبلا

شایعترین عوارض تزریق ژل وولبلا عبارتند از:

1- تورم، یکی از مشکلاتی که پس از تزریق برای فرد در زمان سپری کردن دوره ی نقاهت به وجود خواهد آمد مشکل تورم می باشد. تورمی که پس از تزریق به وجود می آید یکی از مشکلات بسیار عادی بوده و افراد معمولا با این موضوع به خوبی برخورد می کنند. همچنین افراد توصیه های پزشک در رابطه با این مشکل را معمولا به صورت کامل و به نحو احسن انجام داده و آن را از بین می برند.

2- کبودی به مدت 7 الی 10 روز، تا حدودی می توان گفت که بزرگ ترین مشکل افراد پس از انجام تزریق همین مشکل کبودی است. کبود شدن ناحیه ی تحت تزریق معمولا اجازه ی بروز زیبایی و همچنین نمایان شدن چهره ی جدید ناحیه ی مورد نظر را نمی دهد. افراد بهتر است برای مقابله با این مشکل با صبر و حوصله برخورد کرده و تمامی دستورات پزشک را به صورت دقیق و تمام و کمال انجام دهند تا از دست مشکل فوق رهایی یابند.

3- قرمزی، علاوه بر کبودی می توانیم این مشکل را به آن دسته از مشکلات که سبب کلافه شدن افراد می شود اضافه کنیم و بگوییم که این مشکل نیز برای افراد پس از تزریق آزار دهنده است. اما تفاوتی که با مشکل کبودی دارد در این است که این مشکل سریع تر از بین می رود و افراد می توانند از این بابت خوش حال باشند. معمولا پزشک برای این مشکل کرم و یا پماد مخصوص تجویز خواهد کرد.

4- حساسیت در نقاط تزریق شده، افراد پس از تزریق به هیچ عنوان نباید ناحیه تحت تزریق را دچار فشار کرده و یا کارهایی را انجام دهد که موجب فشار آوردن به این ناحیه شود زیرا ممکن است حساسیت هایی که به وجود آمده است بیش تر شده و افراد را مورد آزار خود قرار دهد.

5- درد

6- خارش

اثرات جانبی که به ندرت بعد از تزریق ژل وولبلا بوجود می آیند عبارتند از :

  1. انسداد رگ های خونی
  2. واکنش آلرژیک
  3. گرانولوم (برآمدگی و سفت و دانه دانه شدن باقت های زیر پوست در اثر عفونت)

دوره ریکاوری بعد از تزریق ژل وولبلا

دوره ریکاوری ژل وولبلا بسیار کوتاه است و شما می توانید بعد از تزریق ژل وولبلا به فعالیت های روتین خود بپردازید. ممکن است بعد از تزریق ژل وولبلا، شاهد یک سری عوارض های خاصی باشید ولی این عوارض بعد از چند هفته به طور کامل برطرف می شوند. 24 ساعت بعد از تزریق ژل وولبلا بهتر است ورزش های سخت را انجام ندهید و در معرض نور آفتاب هم قرار نگیرید.   

آیا تزریق ژل وولبلا درد دارد؟

تزریق ژل وولبلا برای برجسته سازی لب ها و رفع خطوط صورت، نسبتا بدون درد است. یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد ژل وولبلا این است که حاوی مقدار خیلی کمی از لیدوکائین است.

لیدوکائین هم همان بی حسی موضعی است که درد را حین تزریق ژل کاهش می دهد تا بیمار احساس راحتی بیشتری در حین تزریق ژل وولبلا بکند. قبل از تزریق ژل وولبلا هم شما می توانید از تکنیسین ها بخواهید که از کرم بی حسی برای شما استفاده بکنند و یا اینکه کمپرس سرد را در اختیارتان قرار بدهند تا هیچ دردی را احساس نکنید.

آیا تزریق ژل وولبلا خطرناک است و یا با مشکلات زیادی همراه است؟

اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن ما وجود دارد و تزریق ژل وولبلا برای افراد بالغ بالای 21 سال کاملا بی خطر است. ژل وولبلا می تواند مقدار اسید هیالورونیکی که در اثر افزایش سن از بین رفته است را دوباره در زیر پوست جایگزین کند تا لب ها برجسته تر بشوند.

چه خصوصیاتی باعث تمایز ژل وولبلا از سایر ژل ها می شود؟

ژل وولبلا منحصر به فرد است زیرا اولین ژلی است که سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از آن را برای رفع خطوط دور دهان (و یا خطوطی که در اطراف لبهای افراد سیگاری بوجود می آید) تایید کرده است. ژل وولبلا با تکنولوژی خاصی ساخته شده است و نتایج رضایت بخشی را برای بیمار به دنبال دارد.

تفاوت بین ژل وولبلا، ژوویدرم و وولوما

اسم درست ژل های وولبلا و وولوما به ترتیب “ژوویدرم وولبلا” و “ژوویدرم وولوما” است که همگی از خانواده ژوویدرم هستند و از اسید هیالورونیک تشکیل شده اند. این محصولات با اینکه شباهت زیادی به یکدیگر دارند ولی تفاوت های خاصی هم دارند؛

هر کدام از این ژل ها بر حسب سایز و دوز، برای بخش های خاصی از صورت به کار می روند. شما می توانید با متخصص خود مشورت کنید تا ببینید که کدام یک از محصولات خانواده ژوویدرم برای شما مناسب تر است.

کاندیدهای مناسب برای تزریق ژل وولبلا

افراد زیر نمی توانند از ژل وولبلا استفاده کنند:

  1. کسانی که آلرژی و سابقه حساسیت شدید نسبت به پروتئین ها دارند
  2. کسانی که به لیدوکائین و مواد بی حسی حساسیت دارند
  3. کسانی که سابقه تاول تبخالی دارند

تزریق ژل وولبلا چقدر طول می کشد؟

تزریق ژل وولبلا در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و به بخش های مورد نظر در صورت و تعداد سرنگ هایی که باید تزریق بشود بستگی دارد. فرآیند تزریق ژل وولبلا بین 15 الی 30 دقیقه طول می کشد و اگر متخصص از کرم بی حسی استفاده کند، ممکن است بین 20 الی 45 دقیقه طول بکشد.

آمادگی بیمار برای تزریق ژل وولبلا

قبل از تزریق ژل وولبلا، باید تمام آرایش صورتتان را پاک کنید زیرا پوستتان توسط متخصص ضدعفونی می شود تا از ورود باکتری به بدن در حین تزریق جلوگیری بشود.

توصیه های مفید بعد از تزریق ژل وولبلا

  1. از قرار گرفتن در معرض گرما خودداری کنید و از سونا و استخر هم استفاده نکنید
  2. تا 24 ساعت بعد از تزریق، از نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید
  3. می توانید از کمپرس سرد برای کاهش عوارض استفاده کنید
  4. در مورد زمان مناسب برای آرایش هم حتما از متخصص خود سوال کنید.

هزینه تزریق ژل وولبلا

سرنگ های ژل وولبلا حدودا 0.55 سی سی است و هزینه تزریق ژل وولبلا، به تعداد سرنگ های مورد نیاز، تجربه و مهارت متخصص و سابقه کلینیک که یکی از ” بهترین کلینیک های تزریق ژل ” در تهران باشد ، بستگی دارد. بعد از اینکه ژل وولبلا در صورت تزریق می شود، حدودا 2 هفته بعد می توانید شاهد نتایج آن باشید.

در بیشتر موارد و مخصوصا کسانی که برای اولین بار ژل وولبلا تزریق می کنند، نیاز به تزریق دوباره این ژل پیدا می کنند. تعداد جلسات لازم برای تکرار تزریق ژل وولبلا هم یکی از فاکتورهایی است که در هزینه کلی تزریق ژل تاثیر می گذارد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل وولبلا مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

این کلینیک پوست و مو یکی از بزرگترین و مجهزترین کلینیک ها در تهران و ارائه دهنده خدمات تزریق ژل و سایر موارد زیبایی می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *