تزریق ژل

آنچه که در مورد ژل های تزریقی نمی دانید!

آنچه که در مورد ژل های تزریقی نمی دانید!

اگر تنها چیزی که درباره ژل های تزریقی می دانید، این است که برخی از سلبریتی ها و چهره های سرشناس این فرآیند زیبایی را برای خودشان در نظر گرفته اند، این میزان از آگاهی برای انجام چنین فعالیتی کافی نخواهد بود.

آنچه که در مورد ژل های تزریقی نمی دانید!شما تنها باید در صورتی ژل های تزریقی را برای خودتان در نظر بگیرید که با کاربردهای مختلف آن ها آشنا باشید و اطلاعات ضروری در مورد این فیلر ها را به دست بیاورید.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

در سال های گذشته، انواع بسیار متفاوت و متنوعی از ژل ها برای تزریق به وجود آمده اند. این ژل ها بسته به مواد سازنده خود، کارایی های متنوعی دارند و می توانند تغییرات جالب توجهی برای ظاهر افراد به وجود می آورد.

اگر تا امروز تنها نکاتی کلی در مورد ژل های تزریقی شنیده اید و می خواهید اطلاعات خودتان را در مورد این فرآیند مربوط به زیبایی افزایش بدهید، خواندن ادامه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

آنچه که در مورد ژل های تزریقی نمی دانید!ژل های تزریقی، محصولاتی شیمیایی و غیرطبیعی نیستند

خیلی از افراد تصور می کنند ژل های تزریقی، از موادی شیمایی و غیرطبیعی ساخته می شوند اما حقیقت آن است که شما هیچوقت فیلری را از جنس «سیلیکون» نمی بینید. بر خلاف تصور بسیاری از افراد، فیلر ها از مواد طبیعی به وجود می آیند.

بعضی از فیلر ها از جنس هیالورونیک اسید هستند. جالب است بدانید که این ماده به صورت طبیعی در بدن نیز وجود دارد. در نتیجه از فیلر هایی با این جنس، به هیچ وجه موجب بروز واکنش آلرژیک در بدن نخواهد شد.

بعضی از ژل ها نیز از جنس کلاژن هستند و به تولید بیشتر کلاژن در پوست کمک می کنند. در واقع مواد سازنده این ژل ها، طبیعی هستند و در بدن نیز یافت می شوند.

ژل های تزریقی، همیشگی نیستند

اگر نگران آن هستید که برای همیشه ناچار باشید با نتایج حاصل از تزریق ژل به زندگی ادامه دهید، بهتر است نگرانی را کنار بگذارید. در گذشته، از ژل های دائمی برای تزریق استفاده می شد اما امروزه فیلر ها اثری موقت به همراه خواهند داشت.

این یک مزیت بزرگ به شمار می رود. چرا که شما در صورت راضی نبودن از نتایج، می توانید برای تزریق بعدی تغییرات زیادی در این فرآیند به وجود بیاورید. در واقع شما این شانس را دارید که پس از مشاهده نتایج اولیه استفاده از ژل های تزریقی، در تجربه های بعدی این میزان را کم یا زیاد کنید و آن را مطابق سلیقه خودتان تغییر دهید.

اولین تزریق ژل می تواند یک محک مناسب برای شما تلقی شود تا با شناسایی دقیق تاثیرات آن در ظاهر خود، تزریق های بعدی را با شرایط مطلوب تری پشت سر بگذارید و به شکل ایده آل تری به نتایج مطلوب دست پیدا کنید.

ژل های تزریقی، کاربرد های متنوعی دارند

انواع مختلفی از ژل ها برای نقاط متفاوتی از صورت شما مورد استفاده قرار می گیرند. گونه ها، لب ها، نوک بینی، اطراف بینی و همچنین زیر چشم ها، نقاط مرسوم تری برای تزریق چربی به شمار می روند اما این تزریق می تواند در سایر نقاط مثل چانه نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

ژل های تزریقی هم در از بین بردن خط و خطوط روی صورت موثر هستند، هم این قابلیت را دارند که به لب ها و گونه های شما حجم بیشتری ببخشند و هم می توانند اثرات دایره های سیاه دور چشم را به حداقل برسانند. اگر این فعالیت را در شرایط مطلوب انجام دهید، شانس بسیار خوبی برای برخوردار شدن از کاربرد های متنوع آن خواهید داشت.

ژل های تزریقی، برگشت پذیر هستند

آیا از نتیجه نهایی این فرآیند رضایت ندارید؟ آیا نظر خود را تغییر داده اید و دیگر نمی خواهید آثار تزریق ژل در چهره شما دیده شود؟ برای شما جای نگرانی وجود ندارد. وقتی از ژل های تزریقی استفاده می کنید، این شانس را خواهید داشت که با استفاده از یک آنزیم، آثار آن را به سرعت از بین ببرید.

البته همان طور که تزریق ژل حتما باید توسط یک متخصص صورت بگیرد، از بین بردن آثار آن حتما باید از سوی یک فرد ماهر و متخصص انجام شود.

میزان اثرگذاری ژل های تزریقی را انتخاب کنید

یکی از قابلیت های جالب این فرآیند، این است که شما می توانید میزان تاثیر ژل های تزریقی در چهره خود را انتخاب کنید. انتخاب میزان نهایی ژل ها برای انجام تزریق حتما باید با مشورت و توصیه تخصصی دکتر تزریق ژل صورت بگیرد اما همواره نظر شما نیز در این مورد، بسیار مهم و کلیدی تلقی می شود.

به طور معمول پزشکان توصیه می کنند که شما این فعالیت را با تزریق مقدار کمی ژل آغاز کنید و پس از مشاهده تاثیرات اولیه آن، این میزان را به مرور زمان افزایش بدهید. این کار موجب می شود که شما کم تر از حد مورد نیاز و یا بیشتر از حد لازم، تزریق ژل انجام ندهید.

به طور کلی انتخاب میزان دقیق فیلر برای تزریق، اهمیت قابل توجهی دارد. اگر کم تر از حد لازم ژل تزریق کنید، نتایج ایده آلی برای شما به وجود نمی آید و شاهد یک تغییر محسوس در ظاهر خود نخواهید بود. اگر هم بیشتر از حد مورد نیاز این تزریق را انجام بدهید، ممکن است ظاهری مصنوعی برای شما ایجاد شود. در شرایط مطلوب و استاندارد، نتایج حاصل از تزریق ژل ها بسیار طبیعی خواهد بود.

عوارض کم و درد ناچیز ژل های تزریقی

سوزن های مورد استفاده در این فرآیند، بسیار کوچک هستند و به همین خاطر آثار جانبی ناشی از ژل های تزریقی، بسیار کم و محدود خواهد بود.

پزشک برای آن که شما در جریان فرآیند هیچ دردی را احساس نکنید، از بی حسی موضعی استفاده خواهد کرد. البته در بعضی از فیلر ها ماده بی حس کننده نیز وجود دارد.

زمانی که این ژل ها را برای تزریق در نظر می گیرید، دیگر نیازی به مرحله بی حسی نیز نخواهید داشت و همه مراحل برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان می رسد. بدون آن که با درد و عوارض جانبی خاصی دست و پنجه نرم کنید.

ژل های تزریقی و بهبودی سریع

دوران ریکاوری پس از استفاده از ژل های تزریقی، بسیار کوتاه است. شاید تا دو روز پس از انجام فرآیند در ناحیه انجام تزریق کمی احساس درد داشته باشید اما این احساس خیلی زود از بین خواهد رفت. پزشک نیز ممکن است برخی از مسکن های خاص را در این دوره زمانی برای شما تجویز کند.

حتی در جلسه های طولانی تر تزریق ژل مثل تزریق به بینی، دوران بهبودی برای فرد کوتاه خواهد بود. شما پس از انجام این فرآیند به محض ترک کلینیک تزریق ژل، می توانید فعالیت های روزمره زندگی خود را از سر بگیرید.

  ژل های تزریقی؛ یک فرآیند سریع

اساسا وقتی به سراغ ژل های تزریقی می روید، نیازی به صبر کردن و معطل شدن ندارید. چرا که در درجه اول این فرآیند برای شما در زمانی بسیار کوتاه صورت می گیرد و از سوی دیگر، ظهور نتایج نهایی خیلی زود اتفاق می افتد.

در واقع از لحظه ای که تصمیم به انجام این فعالیت می گیرید تا زمانی که شاهد بروز نتایج نهایی آن در ظاهر خود هستید، وقت زیادی صرف نخواهید کرد. این موضوع یکی از امتیاز های بزرگ ژل های تزریقی به شمار می رود و آن را به یک فعالیت محبوب برای بسیاری از افراد در تمام دنیا تبدیل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *