درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.67 (3 رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

نظرات در مورد کاشت ابرو و آیا کاشت ابرو درد دارد ؟

نظرات در مورد کاشت ابرو

نظرات در مورد کاشت ابرو در ” کلینیک پوست و مو رز ” کاشت ابرو بعد از کاشت مو، طرفداران زیادی دارد. ممکن است بیمار در مورد کاشت ابرو سوالات و نظرات زیادی داشته باشد و بخواهد در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کند. مطلب امروز ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” به نظرات در مورد کاشت ابرو در این کلینیک پوست و مو اختصاص دارد؛

اگر قصد کاشت ابرو دارید با ما همراه باشید تا تمام نظرات در مورد کاشت ابرو را بررسی کنیم و به تمام سوالات شما درمورد کاشت ابرو پاسخ بدهیم.

نظرات در مورد کاشت ابرو

 

فیلم کاشت ابرو و نظرات در مورد کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز :

 

علت ریزش ناگهانی ابرو ؟

ابروها به دلایل مختلفی شروع به ریزش می کنند؛ از دلایل ژنتیکی و استرس گرفته تا اصلاح نامناسب ابروها و انواع تاتو و هاشوری که روی ابروها انجام می شود. ابتلا به بعضی بیماری ها و مشکلات هورمونی هم می تواند تاثیر منفی در رشد ابروها داشته باشد. افزایش سن هم فاکتور مهمی در ریزش شدید ابروهاست.

چرا کاشت ابرو بهترین راه برای داشتن ابروهایی طبیعی است ؟

وقتی ابروهای فردی شروع به ریزش می کند، در ابتدا ممکن است استفاده از راهکارهای طبیعی و حتی استفاده از محلول های شیمیایی به ذهن این افراد بیاید. در واقع راه های زیادی برای جلوگیری از ریزش ابروها وجود دارد، مثل مالیدن سیر به نقاط خالی ابرو و استفاده از روغن هایی مثل زیتون و کرچک به منظور رشد مجدد ابروها.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو ضرر دارد؟

هزینه کاشت ابرو چقدر است

راهکارهای طبیعی در طولانی مدت نتیجه می دهند و نتیجه حاصل از آن، بستگی به ابروهای فرد دارد و در بسیاری از موارد، راهکارهای طبیعی تاثیر چندانی در رشد ابروها و پر کردن نقاط خالی ابروها ندارند.
در حال حاضر، کاشت ابرو بهترین گزینه برای داشتن ابروهایی پرپشت است. در کاشت مو چون از موهای خود فرد استفاده می شود، نتایج بلند مدت و کاملا ماندگاری را می تواند به دنبال داشته باشد.

کدام روش برای کاشت ابرو بهتر است ؟

امروزه کاشت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود مثل کاشت ابرو به روش FUT ، کاشت ابرو به روش FIT ، کاشت ابرو به روش FUE و کاشت ابرو به روش SUT. هر کدام از این روش ها، مزایا و معایب مخصوص به خودشان را دارند.

شما می توانید در جلسه مشاوره تمام انتظارات و حتی مدل ابرویی که دوست دارید را با پزشکتان در میان بگذارید. پزشک هم با توجه با وضعیت ابروها و مدل ایده آل شما، بهترین روش کاشت ابرو را برای شما انتخاب می کند. روش کاشت ابرو در هر فردی متفاوت است و بستگی به نظر پزشک دارد.

چه کسانی کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستند ؟

در کاشت ابروها از موهای پشت سر و پشت گوش ها ( بیشتر برای پیوند ابروها و افزایش تراکم آنها) استفاده می شود؛ حالت موهای بیمار هم نقش مهمی در کاشت ابرو دارد مثلا کسانی که صاحب موهای صاف و کمی حالت دار هستند، بهترین کاندید برای کاشت ابروها به شمار می روند.

موهای مجعد و فر برای کاشت ابروها مناسب نیست.

تمام کسانی که از مشکل ریزش شدید ابروها و خالی بودن نقاطی از ابروهایشان رنج می برند، می توانند کاندید خوبی برای کاشت ابرو باشند.

البته در این بین، افرادی هم هستند که ابروهای پرپشت و خوبی دارند ولی برای زیبایی بیشتر و عوض کردن مدل ابروهایشان، اقدام به کاشت ابرو می کنند؛ در این افراد کاشت ابرو با محدودیت هایی همراه است و حتما باید با دستور پزشک انجام شود.

آیا کاشت ابرو نتایج ماندگاری را به دنبال خواهد داشت ؟

کاشت ابروها نتایج کاملا ماندگاری را برای فرد به دنبال خواهد داشت و ابروها هم به طور طبیعی رشد می کنند. البته نتایج حاصل از کاشت ابرو، از ماه سوم به بعد کم کم نمایان می شود و از ماه دوازدهم، نتایج حاصل از کاشت ابرو کاملا مشخص می شود.

شما می توانید ابروهایتان را اصلاح و کوتاه کنید و برای جلوه بیشتر حتی می توانید آن ها را رنگ کنید.

مشاهده مطلب
هزینه کاشت ابرو چقدر است و هر آنچه از کاشت ابرو که باید بدانید

برای کاشت ابرو نیاز به چند تار مو است ؟

تعداد تارهای مورد نیاز برای هر ابرو بستگی به وضعیت ابروهای بیمار و وسعت نقاط خالی آن دارد. معمولا متخصص برای هر ابرو از 250 الی 400 تار مو استفاده می کند.

کاشت ابرو در یک جلسه انجام می شود ؟

تعداد جلسات کاشت ابرو بستگی به وضعیت بیمار و توقعات او از نتیجه کاشت ابرو دارد. کاشت ابرو معمولا در یک جلسه انجام می شود. در مواردی که بیمار خواستار تراکم بیشتری برای ابروهایش است، می تواند 8 الی 12 ماه بعد از اولین جلسه کاشت ابرو، دوباره به متخصص مراجعه کند.

کاشت ابرو چند ساعت طول می کشد ؟

مدت زمان لازم برای کاشت ابرو بستگی به مدل ابروهای بیمار و تکنیک های لازم برای کاشت ابروها دارد. کاشت ابرو معمولا 4 ساعت طول می کشد و در مواردی که مدل ابرو به دقت و ظرافت بیشتری لازم داشته باشد، کاشت ابرو بیشتر از 4 ساعت طول می کشد.

آیا کاشت ابرو درد دارد ؟

در حین کاشت ابرو ، بیحسی موضعی به بیمار تزریق می شود تا دردهای ناشی از استخراج و انتقال فولیکول ها احساس نشود. در حین کاشت، بیمار هیچ دردی را احساس نمی کند و بعد از کاشت ابرو هم ممکن است درد بسیار خفیفی احساس شود که سریع از بین می رود.

آیا کاشت ابرو به بیهوشی نیاز دارد ؟

کاشت ابرو بصورت سرپایی و فقط با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بیهوشی کامل و استراحت در بیمارستان ندارد.

عوارض کاشت ابرو ؟

هر جراحی، عوارض خاص خود را دارد و کاشت ابرو هم شامل عوارض موقتی مثل شامل درد، خونریزی، زخم، اسکار ناشی از بخیه، ورم، کبودی و خارش است؛ البته در روش های جدیدتر که شامل کاشت ابرو به روش FUE و کاشت ابرو به روش SUT است، هیچ نیازی به برش و بخیه نیست و در نتیجه اسکاری روی سر بیمار باقی نمی ماند.

اگر خارش در قسمت ابروها، ظرف سه روز از بین نرود و ادامه دار شود، لازم است بیمار به متخصص مراجعه کند زیرا خارش یکی از نشانه های عفونت است. البته مهارت و تجربه متخصص در کاشت ابرو، فاکتور مهمی است که در صورت با تجربه بودن متخصص، بیمار شاهد هیچگونه عوارض خاص و بلند مدتی نخواهد بود.

بعد از کاشت ابرو چه باید کرد ؟

مراقبت های بعد از کاشت ابرو شامل چه مواردی می شود ؟

بعد از کاشت ابرو، بیمار باید طبق دستورات پزشک عمل کند و از داروها و انواع آنتی بیوتیک هایی که پزشک تجویز کرده است، بطور مرتب استفاده کند تا عوارض موقت ناشی از کاشت ابرو، سریع از بین بروند.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو به روش BHT و مزایای آن

چه مدت بعد از کاشت ابرو می توان به فعالیت های روزانه ادامه داد ؟

یک روز بعد از کاشت ابرو، بیمار می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه بدهد زیرا در اکثر بیماران هیچ عوارض خاصی دیده نمی شود. لازم است تا چند روز، بیمار از فعالیت های سنگین خودداری کند ولی انجام فعالیت های عادی و روتین اشکالی ندارد.

هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟

هزینه کاشت ابرو بستگی به کلینیک، سابقه متخصص، مدل کاشت ابرو، زمان کاشت ابرو، تعداد فولیکول های استخراج شده و کاشته شده، وضعیت بیمار، تعداد جلسات و ابزارها و دستگاه های کاشت ابرو دارد. هزینه کاشت در هر بیماری متفاوت است زیرا شرایط هر بیمار با بیماری دیگر کاملا فرق دارد.

امیدواریم که مطلب نظرات در مورد کاشت ابرو برای شما عزیزان مفید واقع گردیده باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه با ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” تماس حاصل فرمایید. در ” کلینیک پوست و مو رز” کاشت ابرو شما بصورت کاملا طبیعی و بدون درد، خونریزی و عوارض ناشی از آن  انجام می شود.

در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ابرو طبیعی، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.67 (3 رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال