کاشت ابرو
موضوعات داغ

بهترین پزشک متخصص کاشت ابرو در تهران

بهترین کلینیک کاشت ابرو

متقاضی که تصمیم به ایمپلنت ابرو دارد باید یک مرکز معتبر پیوند ابرو را اولویت‌ انتخاب خود قرار دهد، چرا که یک مرکز معتبر و رسمی می‌تواند کمک بسیاری در روند بهتر شدن پیوند ابرو فرد داشته باشد. در این مقاله کلینیک پوست و مو رز به اختصار به بررسی ویژگی های یک کلینیک معتبر کاشت ابرو می‌پردازیم.

اکثر خانم‌ها و آقایان به دنبال پیدا کردن بهترین مراکز درمانی برای انجام جراحی‌های زیبایی خود می‌باشند. بهترین کلینیک کاشت ابرو برای انجام خدمات زیبایی خود باید بهترین متخصصین و همچنین بهترین کادر درمانی را به خود اختصاص بدهد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

عواملی که باعث از دست رفتن موهای ابرو می‌شوند کدامند؟

 1. عملکرد غیرعادی تیروئید
 2. عوامل ژنتیکی
 3. نوسانات هورمونی
 4. اسکارهای به جای مانده از عمل جراحی یا سوختگی ها
 5. استفاده بیش از حد لوازم آرایشی

همه این موارد عواملی هستند که باعث از دست رفتن موهای ابروها و در نهایت از دست رفتن زیبایی فرد می‌شوند. با وجود پیشرفت‌های علمی که امروزه در تکنولوژی رخ داده است، حل کردن این مشکلات آسان‌تر شده است. امروزه بسیاری از افراد که موهای ابروی خود را بنا به دلایل ذکر شده از دست داده‌اند ایمپلنت ابرو را انتخاب می‌کنند؛ چرا که پیوند ابرو، موثر‌ترین و مداوم‌ترین راه حل برای ابروهای از دست رفته است و زیبایی قابل توجهی به چهره می‌بخشد. لازم به ذکر است متقاضیان عزیز بدانند حتی اگر در ناحیه‌ی ابرو هیچ مویی نداشته باشید حتی یک نخ، با استفاده از عمل ایمپلنت ابرو در کلینیک پوست و زیبایی رز می‌توانید صاحب ابروهایی کاملا طبیعی، قرینه، پر‌پشت و یک دست باشد. ما در این مرکز متخصصان خبره و زبردست را گرد هم آوردیم تا بهترین عمل کرد خود را برای متقاضیان ارائه بدهیم.

مطالعات نشان داده‌اند که دلایل بسیاری برای کم پشت شدن ابروهای وجود دارند؛ عادت های نامناسب روزانه که شما بدون توجه به پیامدهای آن، آنها را انجام می‌دهید. از جمله این پیامدها مصرف برخی روغن های بد در بازار، انجام دادن روش‌هایی برای پرپشت کردن ابرو بدون تایید پزشک، کندن موهای ابرو، تاتوی ابرو با دستگاه لیزر و استفاده‌ی افراطی از مواد آرایشی یا سایر مواد از این قبیل سبب ریزش و کم پشت شدن ابروها می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی، امکان پیوند ابرو توسط متخصصان، روشی آسان و با نتایج مطلوب فراهم شد. بسیاری از پزشکان ایمپلنت ابرو را پیشنهاد می‌کنند، زیرا این روش آزاردهنده نیست و از جهتی دیگر مزیت پیوند ابرو این است که دیگر دچار ریزش نمی‌شود و نتیجه‌ی آن دائمی است.

با توجه به تکنیک‌های جدید و مدرن پیوند ابرو، هیچ اسکار یا زخمی در نتیجه این عمل ایجاد نمی‌کند. تکنیک‌هایی که در کاشت ریش و سبیل و همچنین ایمپلنت ابرو و مو امروزه استفاده می‌شوند، پیشرفت زیادی داشته‌اند.

دلایل از دست رفتن موی ابرو
دلایل از دست رفتن موهای ابرو درسال2021

دلایل از دست رفتن موی ابرو

 1. اسکارهای طبیعی یا غیرعادی، که می‌توانند بر اثر برخورد سخت و آسیب دیدن صورت حین تصادف یا اتفاقات مشابه حاصل شوند.
 2. لیزر تاتوی ابرو و یا آرایش افراطی. همچنین عادت کندن موهای ابرو و یا ابرو برداشتن بیش از حد هم اثر مشابهی دارد. تمام این کارها باعث می‌شود پس از مدتی ناحیه ای که در طول زمان در معرض آرایش و کنده شدن بوده دیگر رشد در آن رخ ندهد و به اسکار مبتلا شود.
 3. عیب مادرزادی
 4. اختلالات تیروئیدی، هم کم کاری تیروئید و هم پر کاری آن تعادل بدن را در ترشح هورمون‌ها به هم می‌زند.
 5. مصرف داروهایی که به عنوان یک عارضه جانبی، منجر به ریزش ابروها می‌شوند. مثل شیمی درمانی که طی آن تمام سلول‌هایی که تقسیم سلولی سریع دارند از بین می‌روند و فولیکول های مو هم جزو این سلول‌ها هستند.
 6. فاکتور زمان و افزایش سن هم در زنان و هم در مردان سبب ضعیف‌تر شدن تارهای مو در بدن به ویژه در سر و صورت می‌شود. دلیل این امر کاهش ترشح هورمون تستوسترون در آقایان و استروژن در زنان است.
 7. . بارداری و زایمان می‌تواند هورمون‌ها و دیگر جنبه های بیوشیمیایی بدن فرد را دچار دگرگونی کند. گاهی این نوسان‌ها سبب بروز ریزش مو در نقاط مختلف بدن از جمله ابرو می‌شوند.
 8. استرس و اضطراب شدید در موارد بسیاری سبب ایجاد تغییرات فیزیولوژیکی می‌شود. از جمله‌ی این تغییرات ایجاد نوسان در میزان هورمون‌ها و تضعیف اکسیژن رسانی به فولیکول موهای ابرو است که نتیجه‌ی آن ریزش ابرو است.

تکنیک های کاشت ابرو

برای پیوند ابرو در هر جلسه بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ تار مو برای هر ابرو استفاده می‌شود البته بسته به وسعت ناحیه‌ی اسکار و مدل ابروهای فرد این عدد متغیر است.

در گذشته از تکنیک FIT (استخراج واحد فولیکولی) برای ایمپلنت ابرو استفاده می‌شد. این تکنیک در کاشت ابروی طبیعی  مورد استفاده قرار می‌گرفت؛

با این وجود پیشرفت و توسعه تکنولوژی روش های ایمن، دقیق و راحت‌تری برای پزشک و متقاضی به ارمغان آورده است،

روش جدید کاشت ابرو که DHI نام دارد، دقت و ایمنی بالایی برای پزشک فراهم کرده و باعث پدیدار شدن ابروهایی طبیعی می‌گردد. امروزه پزشکان، استفاده از این تکنیک را به عنوان بهترین تکنولوژی حال حاضر دنیا، برای کاشت ابروی طبیعی پیشنهاد می‌کنند.

استفاده از این تکنیک نیازمند تجربه و مهارت بالا در کاشت مو است چرا که در این روش فولیکول های مو به صورت دانه به دانه کاشته می‌شوند و برای آن که موهایی که از فولیکول ها رشد می‌کنند طبیعی به نظر برسد، دکتری که کاشت را انجام می‌دهد باید زاویه‌ی رشد دیگر مو های ابرو را در نظر بگیرد و فولیکول‌ها را هماهنگ با آن‌ها بکارد. این کار ظرافتی در حد یک کار هنرمندانه را می‌طلبد.

رضایت‌مندی زیباجویان برای ما در کلینیک پوست و مو رز اهمیت زیادی دارد، بنابراین درک اضطراب‌ها، احساسات، دلایل مراحعه کنندگان و فراهم آوردن محیطی آرام و بهترین نتایج برای آنها، اولین اولویت ما است.

کاشت ابروی در کلینیک پوست و مو رز
پیوند ابروی طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

کاشت ابروی طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

چند دهه پیش، انجمن بین المللی پژوهش مو دریافت که موی اطراف سر، به صورت ژنتیکی به گونه ای تنظیم شده است که در تمام طول زندگی رشد می‌کند. این اکتشاف، اساسا راه حل دائمی برای از دست رفتن مو را تشکیل داد.

اگر ناحیه ای از سر یا ابرو دچار طاسی مطلق شده باشید، این فولیکول‌های کاشته شده می‌توانند در آن ناحیه رشد کنند و حتی گاهی فولیکول‌های خفته‌ی اطراف خود را تحریک می‌کنند و موجب رشد مجدد آنها می‌شوند.

مهم است که این نکته را بدانید: ریشه‌های مو در دسته های یک، دو، سه یا چهارتایی رشد می‌کنند. این گروه‌ها با نام واحدهای فولیکولی (FUs) خوانده می‌شوند. واحدهای فولیکولی که در پشت سر قرار دارند، برای رشد مادام العمر برنامه ریزی شده‌اند و بنابراین، می‌توان آنها را برای پهن و پرپشت کردن ابروها استخراج کرد.

کلینیک پوست و مو رز در یک نگاه

 1.  دارای مجوز رسمی
 2. استفاده از تکنیک‌های روز دنیا در ایمپلنت ابرو و مو
 3. تجربه بیش از 50000 درمان کامل
 4. ضمانت نامه کتبی رشد مو
 5. شناخته شده از نظر بین المللی
 6. بالاترین استانداردهای بهداشتی
 7. مراقبت های دقیق قبل و بعد از درمان
 8. پشتیبانی و پاسخ دهی قوی بعد از انجام خدمات

ارائه خدمات مشاوره توسط متخصص

مشاوره فردی و کامل، برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. در اولین ملاقات شما، پزشک متخصص شرایط موها و ابروهای شما را به دقت بررسی خواهد کرد، تعیین خواهد کرد که آیا شما برای ایمپلنت ابرو مناسب هستید یا خیر، با شما در مورد خواسته و هدفتان از پیوند ابرو صحبت خواهد کرد و در نهایت، بهترین راه حلی که مناسب شرایط فردی موها و ابروهای شما است را توصیه می‌کند. ما به خدماتی که ارائه می‌دهیم اطمینان کامل داریم، اولین جلسه مشاوره رایگان و کاملا اختیاری است.

مزایای کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز

تجربه : کلینیک پوست و مو رز، در زمینه پیوند ابرو متخصص بوده و بیش از 50000 عمل ایمپلنت ابرو را با موفقیت انجام داده است.

کیفیت : تنها در کلینیک پوست و مو رز، شما می‌توانید مطمئن باشید که همواره یک گام جلوتر هستید و صرفا از آخرین مدها تبعیت نمی‌کنید. تجربه ما این امکان را فراهم می‌سازد که با شبیه سازی نشان دهیم مراجعه کننده در 10 یا 20 سال آینده چگونه به نظر خواهد رسید.همچنین می‌توانید با مراجعه به بخش گالری تصاویر وب سایت کلینیک پوست و مو رز به عکس قبل و بعد از عمل صدها مورد ایمپلنت ابرو دسترسی داشته باشید و نتیجه‌ی نهایی عمل در کلینیک رز را مشاهده کنید.

ضمانت رشد : ما تضمین می‌کنیم که حداقل 95% موهای کاشته شده در ابرو یا سر، رشد خواهد کرد.

اجرای عمل با کیفیت بالا : کلینیک پوست و مو رز، از پزشکان متخصص و شناخته شده بین المللی و تیم باتجربه بهره می‌برد. همانطور که اشاره شد، کیفیت اجرای عمل و مهارت کادر پزشکی اهمیت بسیار بالایی در طبیعی به نظر رسیدن نتیجه‌ی پیوند ابرو دارد.

شناخته شده : کلینیک پوست و مو رز در زمینه ایمپلنت ابرو، مو و سایر روندهای زیبایی در کشور شناخته شده و بهترین کلینیک پیوند ابرو از دید مراجعه کنندگان تلقی شده است. با توجه به متقاضیان پر تعداد ایمپلنت ابرو، کلینیک‌هایی که این خدمات را ارائه می‌دهند نیز افزایش روز افزون داشته‌اند. به همین دلیل کسب اعتبار و خوشنامی در این بازار ، کار راحتی نیست اما کلینیک رز توانسته به این آوازه دست یابد. این امر می‌تواند به شما اطمینان خاطر بیشتری برای انتخاب کلینیک رز دهد.

بهداشت بالا: کلینیک پوست و مو رز، یک کلینیک خصوصی بوده و بالاترین استانداردهای بهداشتی را در انجام تمام روندهای زیبایی ارائه شده ازجمله ایمپلنت ابرو رعایت می‌کند. این کلینیک، مرتبا توسط مسئولین این حوزه بازرسی می‌شود.

عمل پیوند ابرو یک عمل کم خطر و ایمن است؛ اما به شرطی که در یک محیط بهداشتی و استاندارد انجام شود. متاسفانه بسیار دیده شده که متقاضیان ایمپلنت ابرو برای صرفه جویی در هزینه‌های عمل، به مراکز متفرقه و گمنام مراجعه می‌کنند.

اجرای عمل در این مراکز که اغلب در محیطی غیر استاندارد و بدون توجه به نکات بهداشتی انجام می‌شود، می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به بدن فرد وارد کند و سبب بروز عفونت های شدید در ناحیه‌ی ابرو یا ناحیه ای که فولیکول‌ها از آن برداشت شده‌اند شود.

شما همراهان گرامی می‌توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و زنان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین ما هم بهره مند شوید.

موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *