درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

بهترین کلینیک کاشت ابرو

بهترین کلینیک کاشت ابرو

هنگامی که زنان دلربایی می کنند، چشم ها زبان اسرارآمیز خودشان را دارند، اما چشم بدون ابرو حداکثر زیبایی خود را نشان نمی دهد؛ بنابراین نباید قدرت ابروها را در زیبایی چهره در نظر گرفت.

همه خانم ها به دنبال داشتن ظاهری جذاب هستند، بنابراین همواره تلاش می کنند که از زیبایی خود مراقبت نمایند. اما باید توجه کرد که عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر زیبایی که ما در طلب آن هستیم، تاثیر می گذارند.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

مهمترین عوامل، عملکرد غیرعادی تیروئید، عوامل ژنتیکی، نوسانات هورمونی، اسکارهای به جای مانده از عمل جراحی یا سوختگی ها هستند. همه اینها عواملی هستند که باعث از دست دادن موهای ابروها و در نهایت از دست رفتن زیبایی می شوند.

با وجود پیشرفت های علمی که امروزه در تکنولوژی رخ داده، حل کردن این مشکلات آسان است. امروزه، بسیاری از افراد کاشت ابرو را انتخاب می کنند؛ کاشت ابرو، ایمن ترین و راحت ترین راه حل برای ضخیم کردن ابروها بوده و زیبایی قابل توجهی به چهره می بخشد.

مطالعات نشان داده اند که دلایل بسیاری برای کم پشت شدن ابروهای شما وجود دارند؛ عادت های نامناسب روزانه که شما بدون توجه به پیامدهای آن بر ابروهایتان، آنها را انجام می دهید ازجمله مصرف برخی روغن های بد، لیزر تاتوی ابرو یا سایر موادی که استفاده می کنید و فکر می کنید که برایتان مفید است یا انجام دادن روش هایی برای پرپشت کردن ابرو بدون تایید پزشک، برخی از این دلایل هستند.

با پیشرفت تکنولوژی، امکان کاشت ابرو که در صورت انجام توسط یک جراح متخصص، روشی آسان و با نتایج مطمئن است فراهم شد. بسیاری از پزشکان کاشت ابرو را پیشنهاد می کنند، زیرا این روش سخت یا آزاردهنده نیست.

با توجه به تکنیک های جدید و مدرن کاشت ابرو، هیچ اسکار یا زخمی در صورت در نتیجه این عمل ایجاد نمی گردد. تکنیک هایی که در کاشت ریش و سبیل و همچنین کاشت ابروی طبیعی استفاده می شوند، پیشرفت زیادی داشته اند.

دلایل از دست رفتن موی ابرو

 1. اسکارهای طبیعی یا غیرعادی
 2. لیزر تاتوی ابرو
 3. بیماری های عضوی (روان تنی)
 4. عیوب مادرزادی
 5. اختلالات تیروئیدی
 6. مصرف داروهایی که به عنوان یک عارضه جانبی، منجر به ریزش ابروها می شوند.
 7. فاکتور زمان
مشاهده مطلب
زخم های بعد از کاشت ابرو

تکنیک های کاشت ابرو

در گذشته از تکنیک FUE (استخراج واحد فولیکولی) برای کاشت ابرو استفاده می شد. این تکنیک در کاشت ابروی طبیعی  مورد استفاده قرار می گرفت؛

با این وجود به علت پیشرفت و توسعه تکنولوژی که روش های ایمن، دقیق و راحت تری برای پزشک و بیمار به ارمغان آورده است، دیگر تکنیک FUE در عمل های کاشت ابرو به کار نمی رود.

روش جدید کاشت ابرو که DHI نام دارد، دقت و ایمنی بالایی برای پزشک فراهم کرده و باعث پدیدار شدن ابروهایی طبیعی می گردد. امروزه پزشکان، استفاده از این تکنیک را به عنوان بهترین تکنولوژی حال حاضر دنیا، برای کاشت ابروی طبیعی پیشنهاد می کنند.

تکنیک DHI، توسط متخصصین کاشت ابروی کلینیک پوست و مو رز که از بهترین دکتران کاشت ابرو در سراسر کشور هستند نیز توصیه می شود؛ زیرا این روش، اولین و مهم ترین هدف کاشت ابرو که داشتن ابروهایی با ظاهر طبیعی است را میسر می کند.

دغدغه مند بودن در حوزه پزشکی بشردوستانه، کلینیک پوست و مو رز که برترین کلینیک کاشت ابرو در ایران است را بر آن داشت تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به بیماران ارائه کند.

رضایت مندی و اعتماد به نفس بیماران برای ما در کلینیک پوست و مو رز اهمیت زیادی دارد، زیرا ما کاملا از نیاز به تغییر در زندگی بیمارانمان آگاهیم. بنابراین، درک اضطراب ها، احساسات، دلایل بیماران و فراهم آوردن بهترین نتایج برای آنها، اولین اولویت کلینیک پوست و مو رز را «نگاهی نو به زندگی نو» قرار داده است.

هدف ما در این کلینیک این است که هر زمانی که به ظاهر دلخواهتان، به اینکه خود را به شکلی متفاوت از همیشه ببینید و به یافتن اعتماد به نفسی که همیشه به دنبال آن بوده اید فکر می کنید، اولین گزینه ای که به ذهن شما خطور می کند، کلینیک پوست و مو رز باشد.

شما به زیباییتان اهمیت می دهید و این برای ما معنی زیادی دارد که هر زمان که به آینه نگاه می کنید، از تغییر چهره خود شگفت زده شوید و لذت و شادی تحقق رویایتان را احساس کنید. تنها دلیل تاسیس کلینیک پوست و مو رز، بخشیدن این احساس خوشحالی به شماست.

کاشت ابروی طبیعی در کلینیک پوست و مو رز

چند دهه پیش، انجمن بین المللی پژوهش مو دریافت که موی اطراف سر، به صورت ژنتیکی به گونه ای تنظیم شده است که در تمام طول زندگی رشد کند. این اکتشاف، اساس راه حل دائمی برای از دست رفتن مو را تشکیل داد: کاشت مو در سر، ابرو یا صورت.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو با روش bio fiber

کلینیک پوست و مو رز، در زمینه کاشت ابرو و مو در ایران پیشگام می باشد. برای برنامه ریزی کاشت ابرو، مهم است که این نکته را بدانید: ریشه های مو در دسته های یک، دو، سه یا چهارتایی رشد می کنند.

این گروه ها با نام واحدهای فولیکولی (FUs) خوانده می شوند. واحدهای فولیکولی که در پشت سر قرار دارند، برای رشد مادام العمر برنامه ریزی شده اند و بنابراین، می توان آنها را برای پهن و پرپشت کردن ابروها استخراج کرد.

کلینیک پوست و مو رز در یک نگاه

 1. تجربه بیش از 30000 درمان کامل شده
 2. استفاده از تکنیک های مختلف کاشت ابرو و مو، براساس شرایط بیمار
 3. کلینیک دارای مجوز
 4. ضمانت رشد مو
 5. شناخته شده از نظر بین المللی
 6. بالاترین استانداردهای بهداشتی
 7. مراقبت های دقیق پیش و پس از درمان
 8. دارای آزمایشگاه پژوهشی ویژه

ارائه خدمات مشاوره توسط متخصص

مشاوره فردی و کامل، برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. در اولین ملاقات شما، پزشک متخصص شرایط موها و ابروهای شما به دقت بررسی خواهد کرد، تعیین خواهد کرد که آیا شما برای کاشت ابرو مناسب هستید یا خیر، با شما در مورد خواسته و هدفتان از کاشت ابرو صحبت خواهد کرد و در نهایت، بهترین راه حلی که مناسب شرایط فردی موها و ابروهای شماست را توصیه می کند.

این مشاوره حدود یک ساعت به طول می انجامد و در محل کلینیک پوست و مو رز انجام می شود. با توجه به اینکه ما به خدماتی که ارائه می دهیم اطمینان کامل داریم، اولین جلسه مشاوره رایگان و کاملا اختیاری است.

مزایای کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز

 1. تجربه: کلینیک پوست و مو رز، در زمینه کاشت ابرو متخصص بوده و بیش از 30000 عمل کاشت ابرو را با موفقیت انجام داده است.
 2. کیفیت: تنها در کلینیک پوست و مو رز، شما می توانید مطمئن باشید که همواره یک گام جلوتر هستید و صرفا از آخرین مدها تبعیت نمی کنید. تجربه ما این امکان را فراهم می سازد که با عکس نشان دهیم بیمار در 10 یا 20 سال آینده چگونه به نظر خواهد رسید.
 3. کمیت: کاشت 4500 واحد فولیکولی تنها در یک درمان
 4. ضمانت رشد: ما تضمین می کنیم که حداقل 93% موهای کاشته شده در ابرو یا سر، رشد خواهند کرد.
 5. اجرای عمل با کیفیت بالا: کلینیک پوست و مو رز، از پزشکان متخصص و شناخته شده بین المللی و تیم 18 نفره ای از دستیاران باتجربه بهره می برد.
 6. شناخته شده: کلینیک پوست و مو رز در زمینه کاشت ابرو، مو و سایر روندهای زیبایی در کشور شناخته شده و بهترین کلینیک کاشت ابرو تلقی شده است.
 7. بهداشت بالا: کلینیک پوست و مو رز، یک کلینیک خصوصی بوده و بالاترین استانداردهای بهداشتی را در انجام تمام روندهای زیبایی ارائه شده ازجمله کاشت ابرو رعایت می کند. این کلینیک، مرتبا توسط مسئولین این حوزه بازرسی می شود.
مشاهده مطلب
کاشت ابروی طبیعی ؟ آیا برای کاشت ابرو کاندید مناسبی هستید؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

تماس سریع