لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک بازو و لیپوماتیک شکم در کلینیک پوست و مو

هزینه لیپوماتیک بازو و لیپوماتیک شکم در کلینیک پوست و مو

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک چقدر است ؟ مقاله امروز ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز ” به هزینه لیپوماتیک اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد جزئیات هزینه لیپوماتیک، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید. لیپوماتیک، روشی است که در آن با استخراج چربی های بدن، فرد بطور موضعی لاغر می شود.

لیپوماتیک با کمک دستگاه های پیشرفته اینفراسونیک و بدون هیچ آسیبی به سایر بافت ها، چربی ها را به امولسیون تبدیل می کند و از بدن خارج می کند. موضوع هزینه لیپوماتیک، نقش مهمی در انتخاب کلینیک پوست و مو برای انجام عمل لیپوماتیک دارد.

هزینه لیپوماتیک

معمولا کلینیک های قدیمی تر که دارای ” بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران ” هستند ، هزینه بیشتری از بیمار دریافت می کنند. لیپوماتیک هم عمل بسیار مهمی ست که حتما باید به متخصصی با تجربه و با مهارت سپرده شود.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

لیپوماتیک طرفداران زیادی دارد زیرا برعکس روش های لاغری موضعی در گذشته که عوارض خطرناکی چون آمبولی، خونریزی شدید و غیره را برای بیمار به دنبال داشت، لیپوماتیک روش جدیدی برای لاغری ست که عوارض خطرناکی را برای بیمار به دنبال ندارد.

لیپوماتیک

یکی از مهم ترین ویژگی های لیپوماتیک این است که با رعایت یک سری نکات از جمله داشتن رژیم غدایی سالم، ورزش، داشتن وزن ثابت و غیره، احتمال بازگشت چربی ها به صفر می رسد.

انواع لیپوماتیک و هزینه لیپوماتیک

لیپوماتیک انواع مختلفی دارد یعنی برای اندام های مختلفی استفاده می شود مثل لیپوماتیک شکم،لیپوماتیک پهلو،لیپوماتیک بازو،لیپوماتیک ران و غیره.

در اکثر بیمارها اندام های نام برده شده دارای چربی های اضافه ای هستند که با تخلیه آنها، بیمار می تواند بطور موضعی لاغر بشود. در ادامه به سه نوع پرطرفدار از لیپوماتیک می پردازیم.

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم ” ، پرطرفدارترین عمل های جراحی در بین انواع دیگر لیپوماتیک است زیرا اکثر بیماران، در ناحیه شکم خود دارای چربی های اضافه هستند.

لیپوماتیک شکم بمنظور لاغری موضعی انجام می شود تا بیمار به اندام ایده آل خود که شکم صاف و بدون هیچگونه چربی اضافه ای است، به راحتی برسد. لیپوماتیک شکم جدا از زیبایی، نقش مهمی در جلوگیری از بیماری های قلبی و سایر بیماری ها دارد.

برای لیپوماتیک شکم، ابتدا این اندام تحت بررسی دقیق متخصص قرار می گیرد و با توجه به سایز، میزان برآمدگی و سایر خصوصیات، میزان خروج چربی های احتمالی تخمین زده می شود.

برای شروع در ناحیه شکمی، بی حسی موضعی تزریق می شود و برش های کوچکی روی شکم ایجاد می شود تا لوله کانولا وارد بدن بشود و چربی های موجود در ناحیه شکمی را بدون هیچگونه آسیبی به رگ ها و ماهیچه ها، بصورت امولسیون از بدن خارج کند.

فرآیند ورود و خروج لوله کانولا تا زمانی ادامه دارد که طبق نظر متخصص، حجم مشخصی ازچربی از بدن بیمار خارج شود.

افرادی که از مشکل چاقی و بزرگی شکم خود رنج می برند و افرادی که به دلیل میزان زیاد چربی ها به مشکلات گوارشی، کبد چرب و غیره دچار شده اند و نمی توانند رژیم بگیرند و یا ورزش کنند، کاندید خوبی برای لیپوماتیک شکم هستند.

هزینه لیپوماتیک شکم :

هزینه لیپوماتیک شکم به میزان چربی های خارج شده از شکم، مدت زمان انجام لیپوماتیک، تعداد جلسات لازم و دستگاه های مورد استفاده در لیپوماتیک شکم بستگی دارد.

بیمارانی که میزان چربی اضافه بیشتری دارند و با یک جلسه به لاغری موضعی دست نمی یابند، می توانند برای انجام مجدد لیپوماتیک، در طی جلسات بعدی اقدام کنند.

لیپوماتیک پهلو

لیپوماتیک پهلو بعد از لیپوماتیک شکم، توجه تعداد زیادی از بیماران را به خود جلب کرده است و در نهایت در جایگاه دومین نوع پر طرفدار از لیپوماتیک قرار گرفته است. چاقی بیش از حد پهلوها برای اکثر بیماران بسیار آزاردهنده است و روش های خیلی کمی برای لاغری پهلوها وجود دارد.

لیپوماتیک پهلو، باعث لاغری موضعی پهلوها بصورت طبیعی می شود. لیپوماتیک پهلو باعث صاف شدن سطح پهلوها در بدن می شود و اندامی زیبا را برای بیمار به ارمغان می آورد.

هزینه لیپوماتیک پهلو 

هزینه لیپوماتیک پهلو بستگی به حجم چربی های خارج شده از پهلو، حجم کار متخصص و غیره دارد.

 لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو هم در بین بیماران بسیار پر کاربرد است زیرا در اکثر بیماران بازوها دارای چربی های اضافه و کاملا شل و افتاده هستند. بعد از لیپوماتیک بازوها، پوست بازو بطور طبیعی لیفت می شود و اثری از افتادگی و شلی پوست در بازو باقی نمی ماند.

احتمال بازگشت دوباره چربی ها در بازو، بیشتر از انواع دیگر لیپوماتیک است ولی با رعایت نکاتی که متخصص به بیمار گفته است و همچنین سایر مراقبت هایی که در مقاله های قبلی (مراقبت های پس از لیپوماتیک) ذکر شده است، می توانید براحتی از بازگشت چربی ها خودداری کنید.

هزینه لیپوماتیک بازو :

هزینه لیپوماتیک بازو هم بستگی به میزان چربی های خارج شده از بازوها، تجربه و مهارت متخصص و غیره دارد.

لیپوماتیک ران

پاها یکی از تاثیرگذارترین اندام های بدن در فرم کلی هیکل و اندام خواهند بود. برای پیکرتراشی رانها، آنها را به سه قسمت تقسیم خواهند کرد که در بعضی موارد تراشیدن تنها یک قسمت کافی خواهد بود اما برخی از مراجعه کنندگان برای تاثیرگذاری بیشتر درمان، خواستار تراشیدن هر سه قسمت از ران ها خواهند بود. این سه قسمت شامل نقاط زیر می باشد.

  1. رانهای داخلی
  2. رانهای خارجی
  3. جلوی رانها

اغلب زنان خواستار پاهایی باریک میباشند که در هنگام راه رفتن رانهای داخلی به یکدیگر برخورد نمی کنند. در این زمان پزشک اقدام به تراشیدن رانهای داخلی کرده که نتایج آن کاملا طبیعی خواهد بود.

تراشیدن رانهای خارجی برای از بین بردن چربی های اضافه ای است که در بیرون از پاها تجمع یافته اند. چربی های اضافی بیرون رانها موجب میشود پاها کوتاه تر از آنچه که در واقع هستند، ظاهر شوند.

لیپوماتیک رانهای خارجی باعث باریکتر و شکیل تر شدن پاها شده و فرم زیباتری به بدن خواهد داد.

اگرچه که lipomatic جلوی رانها خیلی متداول نبوده اما انجام آن به حفظ تعادل و تناسب کل بدن کمک شایانی خواهد کرد.

یکی از مهمترین نکات در انجام پیکرتراشی جلوی رانها، حفظ انحنای خاص و زنانه می باشد به همین علت پزشکان باید تحت 4 ناحیه اقدام به تراشیدن این قسمت نمایند.

هزینه لیپوماتیک ران

هزینه یکی از مهمترین عوامل و فاکتورها در هنگام شروع یک درمان می باشد اما نمیتوان درباره مقدار دقیق آن اطلاعاتی بدست آورد زیرا به عوامل متعددی از جمله موقعیت جغرافیایی مرکز درمان، سطح تجربه پزشک و پیچیدگی درمان بستگی خواهد داشت.

البته توجه داشته باشید که هزینه تنها محدود به دستمزد پزشک نخواهد بود در نتیجه هرگونه عاملی که میتواند بر افزایش هزینه ها اثیر بگذارد، باید مدنظر واقع شود. درباره هزینه های اضافی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. جراح ممکن است برای کاهش درد پس از اتمام درمان، داروهای آنتی بیوتیک و ضد دردها را تجویز نماید که تهیه ی آنها الزامی خواهد بود.
  2. پس از تراشیدن پیکر برای کمک به بهبود عملکرد درمان باید از لباسهای تنگ و فشرده سازی استفاده شود که خرید آنها هزینه ای دربر خواهد داشت.
  3. همچنین باید هزینه های یک هفته دوران نقاهت که مجبور به استراحت در منزل می باشید، در نظر گرفته شود.

البته لازم به ذکر است که نباید هزینه را برای انتخاب پزشک ملاک قرار دهید زیرا برخی از پزشکان دستمزد کمتری از متقاضیان دریافت می کنند اما تجربه بالایی در زمینه درمان ندارند همچنین برخی دیگر به دلایلی مانند شهرت خود و امکانات کلینیک هزینه بالایی از پزشک دریافت می کنند.

در نتیجه به خوبی تحقیق کرده و سپس اقدام نمایید.

انتخاب پزشک کاردان و ارتباط آن با هزینه ها

در تمامی درمان ها نقش پزشک کاردان غیر قابل انکار بوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این زمینه نیز، یکی از مهمترین انتخاب ها قبل از انجام پیکرتراشی، انتخاب پزشک کاردان و با مهارت و با تجربه می باشد؛ زیرا در صورتی که پیکرتراشی با موفقیت همراه نباشد، علاوه بر اینکه مجبور به پرداخت مجدد هزینه به پزشک دیگری برای درمان می باشید، سلامت بدن شما نیز به خطر خواهد افتاد.

از رایج ترین نتایج نامطلوب لیپوماتیک میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. پیکرتراشی ناقص
  2. پیکرتراشی بیش از حد که موجب گسستگی ظاهر خواهد شد.
  3. ناهمواری بدن در مناقطی که تحت درمان قرار گرفته اند.
  4. ایجاد زخم های بزرگ که نشان از انجام پیکرتراشی نامطلوب و ناموفق بر بدن است.

در نتیجه قبل از انجام هرگونه درمان به پزشکان مختلفی مراجعه کرده، نمونه کارهای قبلی آنها را مشاهده نموده و سپس اقدام به انجام این درمان زیبایی نمایید.

تعیین هزینه لیپوماتیک توسط پزشکان

برخی از پزشکان با توجه به اینکه انجام لیپوماتیک در یک جلسه و در یک مطب انجام میشود، یک هزینه کل در نظر می گیرند. این درحالی است که تعداد دیگری از پزشکان هزینه هایی برای متخصص بیهوشی و مرکز درمانی و غیره را جدا لحاظ می کنند.

عمدتا هزینه های ناشی از پیکرتراشی مربوط به میزان تلاش پزشک، توان گذرانده شده و تعداد و مقدار ناحیه درمان شده خواهد بود.

همچنین در نظر داشته باشید که درمان تنها یک منطقه هزینه کمتری نسبت به چندین مرحله خواهد داشت؛ زیرا تراشیدن پیکر یک منطقه در یک روز انجام خواهد شد درحالیکه چندین منطقه، باید طی چند ماه درمان شده تا آسیبی به متقاضی وارد نشود.

 آیا لاغری موضعی با لیپوماتیک دائمی ست؟

بله، لاغری موضعی با لیپوماتیک، اثراتی دائمی و ماندگار برای بدن دارد زیرا تعداد سلول های چربی در بدن ما ثابت است و وقتی با کمک پیکرتراشی، این سلول های چربی را از بدن خارج می کنیم، بدن دوباره آنها را تولید نمی کند.

البته اگر بیمار پرخوری کند و همزمان از انجام حرکات ورزشی غفلت کند، سلول های چربی که در بدن مانده اند، شروع به رشد و زیاد شدن می کنند. اگر بعد از لیپوساکشن، بیمار حجم غذای متعادلی بخورد و ورزش کند، شانس کمتری برای اضافه وزن و بازگشت دوباره چربی ها خواهد داشت.

پرداخت هزینه لیپوماتیک نه تنها با هدف لاغری موضعی انجام می شود، بلکه ضامن سلامتی شماست

شاید کمتر کسی از مزیت های لیپوماتیک برای سلامتی آگاه باشد زیرا لیپوماتیک در بیشتر بیماران با هدف لاغری موضعی انجام می شود، می تواند بیماری هایی مثل اختلالات هورمونی، آسیب های ستون فقرات، کبد چرب، دیابت و انواع آرتروز را در بیماران درمان کند.

لیپوماتیک علاوه بر مزایای نام برده شده، باعث افزایش اعتماد به نفس بیمار هم می شود و از نظر روحی و روانی هم می تواند تاثیر خیلی خوبی روی فرد داشته باشد.

هزینه لیپوماتیک، در برابر تغییراتی که در سبک زندگی فرد ایجاد می کند، بسیار ناچیز است و بیمار بلافاصله بعد از لیپوماتیک، متوجه روحیه بهتر خود می شود.

آیا هزینه های لیپوماتیک تحت پوشش بیمه می باشند؟

بیمه های درمانی تنها هزینه های بخشی از درمان را متقبل خواهند شد که مربوط به درمان های پزشکی باشند و از آنجاییکه لیپوماتیک نوعی درمان زیبایی بوده، از جانب بیمه هزینه ای پرداخت نخواهد شد مگر اینکه پیکرتراشی فواید درمانی داشته باشد.

در برخی از مواقع زنان دچار دردهایی در ناحیه سینه، کمر و شانه ها خواهند شد که غالبا با جراحی کاهش سینه میتوان موجب کاهش اینگونه درد ها شد. اگر کاهش سینه زنان با lipomatic انجام شود، ممکن است بیمه هزینه های درمانی را شامل شده و پرداخت نماید.

تعدادی از پزشکان برای کاهش هزینه های متقاضی پیکرتراشی، هزینه دریافتی خود را طی چندین مرحله دریافت کرده و باعث فشار کمتر به متقاضی و رسیدن به نتیجه دلخواه وی خواهد شد.

 فیلم لیپوماتیک 

شما کاربران عزیز میتوانید از طریق این لینک ، فیلم لیپوماتیک کلینیک پوست و مو رز را مشاهده نمایید.

عکس لیپوماتیک

همجنین از طریق این لینک میتوانید عکس لیپوماتیک در کیلینیک پوست و مو رز را مشاهده نموده و نظرات خود را درج نمایید.

انتخاب نوع کلینیک پوست و مو و متخصص هم اهمیت زیادی دارد زیرا در کیفیت نتایج بعد از لیپوماتیک، می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. هر چقدر جراح با تجربه تر باشد، از مهارت های بیشتری درحین لیپوماتیک استفاده می کند و در نتیجه بیمار هم از نتایج لیپوماتیک خود رضایت بیشتری می تواند داشته باشد.

هزینه لیپوماتیک به نقاطی که چربی های آن برداشته می شود، مدت زمان انجام این کار، تجربه و تخصص متخصص، نوع کلینیک پوست و مو ، ابزارها و دستگاه های مورد استفاده در لیپوماتیک بستگی دارد. در واقع هزینه لیپوماتیک در هر بیماری متفاوت است و بستگی به شرایطش دارد.

” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات لیپوماتیک را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در این کلینیک  پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لیپوماتیک، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *