کاشت ابرو

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو در کلینیک پوست و مورز

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو

کاشت ابرو، یک هنر است و طراحی ابروهای جدید به دستان متخصص سپرده می شود. قبل از کاشت ابرو، از بیمار سوال می شود که آیا به دنبال تغییرات خاصی در فرم ابروهایش است و یا مدل خاصی را برای ابروهای جدید خود در نظر دارد؛ در واقع بیشتر کسانی که قصد کاشت ابرو را دارند، نمی دانند که چه مدل و فرم ابرویی را برای صورت خود انتخاب کنند.

انتخاب مدل و فرم جدید برای ابروها کار چندان ساده ای هم نیست و همیشه بیمار نسبت به مدل انتخابی خود، دچار شک و تردید می شود. در واقع انتخاب فرم جدید برای ابروها به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، مثل شکل صورت، مدل ابروها و غیره. انتخاب فرم مناسب برای ابرو می تواند سن شما را هم کمتر نشان بدهد.

انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو

فردی که دچار ریزش ابرو شده، در درجه اول با بازگشت ابروها پس از کاشت، احساس رضایت را تجربه خواهد کرد اما این اتفاق به تنهایی کافی به نظر نمی رسد. یکی از مراحل مهم کاشت ابرو، انتخاب مدل نهایی ابروهاست. این انتخاب می تواند در پروسه کاشت ابروها نیز موثر باشد و نحوه انجام این کار را تغییر بدهد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

شاید برای بیشتر مردها اهمیت چندانی نداشته باشد که ابروها پس از کاشت، به چه حالتی در بیایند و چه مدلی داشته باشند اما بدون تردید خانم ها به این موضوع اهمیت می دهند. وقتی مشکل ریزش ابروها حل شد، خانم ها دوست دارند که ابروها شکل دلخواه خودشان را پیدا کنند و حالت مورد علاقه را در ابروهای خود به وجود بیاورند. این موضوع مستلزم آگاهی، انتخاب و البته مشورت دقیق با پزشک خواهد بود. چرا که انتظار فرد از مدل نهایی ابروها، باید منطقی باشد و این مدل در نهایت بر اساس ویژگی های فردی، ظاهری و علاقه‌ مندی‌ های خود او انتخاب شود.

در این مقاله سعی کردیم که در مورد چند تا از فاکتورهایی که میتواند به شما در انتخاب فرم و شکل ابروهای جدیدتان کمک می کند، برایتان توضیح بدهیم تا بتوانید کاشت ابرو خوبی را تجربه کنید و از فرم نهایی ابروهایتان هم لذت ببرید.

کاشت ابرو

دلایل بسیار زیادی وجود دارند که به انتخاب یک مدل خوب برای ابروها اهمیت می بخشند. در درجه اول، ابروها یکی از معیارهای زیبایی چهره به شمار می روند و طبیعتا به هر اندازه که مدل بهتر و جذاب تری داشته باشند، حالت چهره فرد را نیز در وضعیت جذاب تری قرار می دهند.

انتخاب مدل های مدرن تر برای ابروها، فرد را با مد روز هماهنگ می کند و ظاهر او را به شیوه ای دلچسب مورد توجه دیگران قرار می دهد. اگر ابروهای مناسبی داشته باشید، کم تر به آرایش سنگین و غلیظ روی چهره نیاز خواهید داشت.

چرا که ابروها به تنهایی نیز می توانند شکل ظاهری شما را در وضعیت مطلوبی قرار بدهند. علاوه بر این، نباید فراموش کرد که بسیاری از احساسات لحظه ای و ناگهانی فرد، ابتدا در ابروهای او پدیدار می شوند. اینکه چه مدلی را برای ابروهای خود انتخاب می کنید، گاهی می تواند تعریفی از شخصیت شما به دیگران ارائه بدهد.

فاکتورهای مفید در انتخاب فرم و شکل ابروها

1. شکل صورت

شکل صورت شما تاثیر زیادی در انتخاب مدل ابرو دارد. اول از همه، باید شکل صورتتان را به خوبی تشخیص بدهید تا فرم ابروهای مناسب شما مشخص بشود. انواع شکل صورت و مدل ابروی مناسب برای آنها عبارتند از :

2. صورت گرد

اگر صورت شما گرد است، ابروهای زاویه دار برای شما مناسب است زیرا این مدل ابروها در صورت گرد توازن خاصی را ایجاد می کنند. هر چقدر قوس ابروها در صورت گرد بیشتر باشد، صورت زیباتر بنظر می رسد.

به طور کلی وقتی صاحب یک صورت گرد هستید، ترجیح می دهید صورت خود را به حالتی دربیاورید که چندان دایره ای به نظر نرسد. به همین خاطر است که ابروهایی با قوس متوسط تا زیاد، می توانند زیبایی را در صورت شما به اوج برسانند.

برای افرادی که صورتی گرد دارند، ابروهایی با زاویه های گرد اصلا جذاب نخواهد بود. این افراد باید با انتخاب درست مدل ابرو، تعادل را در صورت خودشان برقرار کنند.

3. صورت قلبی شکل

اگر صورتتان قلبی شکل است، ابروهایی با قوس ملایم برای شما مناسب تر است. کسانی که صورتشان قلبی شکل است، می توانند ابروهایشان را پر پشت انتخاب کنند.

به خاطر ساختار ظریف صورت شما، ابروهایی که بیش از حد قوس دارند مناسب شما به نظر نمی رسند. چرا که تعادل میان پیشانی و سایر اجزای صورت را به هم می زنند. قوس ملایم ابروها، بهترین چهره ممکن را برای شما به وجود خواهد آورد.

4. صورت بیضی شکل  

اگر صورت شما بیضی شکل است، هر مدل ابرویی می تواند برای صورت شما مناسب باشد. البته دسته ای از متخصصان هم بر این باورند که مدل ابروهای کلاسیک برای شما مناسب تر از مدل های دیگر ابرو است زیرا صورت های بیضی شکل کاملا متقارن هستند.

در حقیقت این چهره ها، خودشان تعادل قابل توجهی دارند و به همین خاطر نیاز نیست با استفاده از یک ابروهای خاص، تعادل را در آن ها برقرار کنید. با این حال معمولا از ابروهای عادی با قوس کم، به عنوان جذاب ترین ابروها برای افراد دارای صورت های بیضی شکل نام برده می شود.

5. صورت مربع شکل

اگر صورت شما مربع شکل است، ابروهای کاملا قوس دار و بلند برای شما مناسب است زیرا صورت شما را کشیده تر نشان می دهد. سعی کنید رنگ ابروهایتان را هم پررنگ کنید تا تعادل بیشتری در چهره تان برقرار شود.

برای شما، زاویه گرد ابروها اصلا مناسب نخواهد بود. چرا که توجه به فک را بیش از حد افزایش می دهد. با این حال به طور کلی اگر صاحب صورتی مربع شکل هستید، انتخاب های زیاد و متنوعی برای مدل ابروها خواهید داشت.

6. صورت لوزی شکل

اگر صورت شما لوزی شکل است، مدل ابرویی که انحنا و قوس های ظریفی دارد، می تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

صورت لوزی شکل به خودی خود تعادل دارد اما برای بهترین استفاده از زاویه خاص این صورت، انتخاب ابروها از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولا افرادی که دارای چنین صورتی هستند، از زیاد قوس دادن به ابروها پرهیز می کنند.

7. صورت کشیده

اگر صورت شما تا حدی کشیده است، سعی کنید انتهای ابروهایتان را کشیده تر طراحی کنید. البته ابروهای صاف بیشتر از سایر مدلها برای شما مناسب است؛ ابروهای صافی که زاویه کمتری دارند، باعث تعادل صورت شما می شوند و حتی می توانند صورتتان را از حالت کشیدگی در بیاورند.

مدل ابروهایی که قوس زیادی دارند، برای شما مناسب نیستند زیرا صورت شما را لاغرتر نشان می دهند.

8. مدل چشم ها

مدل چشم به دو دسته تقسیم می شود :

1.8 مدل چشم های باز و گرد 

اگر مدل چشمهایتان باز و گرد است، ابروهای صاف (بدون قوس زیاد) و پرپشت برای شما مناسب است.

2.8 مدل چشم های بسته و با پلک افتاده

اگر مدل چشمهایتان بسته است، ابروهای قوس داری که تا پایان استخوان ابرو ادامه می یابد، می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. در کل، ابروهای دراز برای این مدل چشم می تواند هماهنگی خوبی را در صورت ایجاد کند. مدل ابروهای باریک و کوتاه اصلا مناسب این فرم از چشم ها نیستند.

9. فاصله بین ابروها

فاصله بین ابروها هم فاکتور مهمی در انتخاب مدل ابرو است. فاصله بین ابروها حتی می تواند صورت شما را هم تغییر بدهد. انتخاب فاصله مناسب برای ابروها می تواند ابروهای شما را بی نقص نشان بدهد.

ابروها درست در بالای مجاری اشک قرار می گیرند پس در هنگام انتخاب مدل ابرو دقت کنید که ابروها نه به هم زیاد نزدیک باشند، نه زیاد دور.

این موضوع به فاصله میان چشم‌ها نیز بستگی خواهد داشت. اگر چشم های شما به هم نزدیک هستند، بهتر است از ابروهایی با طول و ضخامت زیاد استفاده کنید. قوس این ابروها نیز باید زیاد باشند. در چنین شرایطی، استفاده از ابروهای نازک و تیز، اصلا برای شما ایده آل نخواهد بود.

چرا که ممکن است شکل ناخوشایندی به صورت شما بدهد. اگر فاصله چشم های شما از هم کمی زیاد است، باید تلاش کنید که با انتخاب یک مدل درست، ابروها را به طرف مرکز بکشانید. در واقع انتهای دو ابرو باید بلندتر از نقطه شروع آن ها باشند تا جذاب ترین ظاهر ممکن را برای شما به وجود بیاورند.

ابروهای دلخواهتان را طراحی کنید

چه مدل ابرویی دوست دارید ؟ قبل از اینکه روی کاغذ، ابروهای دلخواهتان را طراحی کنید، به اجزای صورتتان خوب فکر کنید و ببینید دوست دارید چه تغییراتی را در ابروهایتان ایجاد کنید. برای طراحی از یک مداد و کاغذ استفاده کنید و شروع به طراحی ابروهایتان کنید.

شما می توانید قسمت داخل ابروهایتان را با هر حجم مویی که دوست دارید پر کنید. طراحی سینه ابروها، قوس و انتهای ابروها هم نیاز به مهارت زیادی دارد و سعی کنید در این زمینه بیشتر از متخصص کمک بگیرید.

کاشت ابرو چه تاثیری در جلوه بیشتر ابروها در صورت دارد ؟

برخلاف کاشت مو که بخیه های بزرگی را در سر بیمار بوجود می آورد، کاشت ابرو فرآیند دقیق و حساسی محسوب می شود.

برای کاشت ابرو می توان از قسمت هایی از بدن که موهای کوتاه تری دارد، مثل موهای پس گردن و یا حتی از موهای پا استفاده کرد. در کاشت ابرو توجه زیادی به قوس و ضخامت ابروها می شود.

بعد از کاشت ابرو ، شما باید از ابروهای جدیدتان به خوبی محافظت کنید؛ مخصوصا اگر برای کاشت ابرو از موهای سر استفاده بشود، مراقبت شما از این موها باید کاملا متفاوت با گذشته باشد.

متخصص در هنگام کاشت ابرو به الگوی کاشت موها دقت زیادی می کند تا در آینده که موهای سر رشد می کنند، شبیه به موهای ابرو بشوند.

ابروهای شما برای اینکه بطور کامل رشد کنند باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارند؛ در نهایت، قرمزی و تورم ابروهایتان از بین می رود و ابروهای جدید هم شروع به رشد می کنند.

تاثیرات مثبت کاشت ابرو در ایجاد چهره ای بی نقص و همچنین در جلوه بیشتر ابروها، قابل انکار نیست زیرا ابروهای خالی با موهایی کاملا طبیعی پر می شوند و نتیجه کار به قدری طبیعی است که بیمار را بسیار راضی نگه می دارد.

هر چقدر طراحی و انتخاب ابروهای بیمار کامل تر و دقیق تر باشد و با اجزای صورتش هم هماهنگی بیشتری داشته باشد، قطعا میزان رضایت او از کاشت ابروهایش هم بیشتر می شود.

ابروها هیچوقت به تنهایی نمی توانند زیبایی مدنظر فرد را برای او به ارمغان بیاورند. بسیار مهم است که آن ها در تعادل با سایر قسمت های صورت قرار بگیرند تا همه این مجموعه جذاب تر به نظر برسد.

همیشه مدل خاصی از ابروها بیشتر از مدل های دیگر مورد توجه چهره های سرشناس هستند و همین موضوع موجب می شود که ناگهان یک مدل خاص، مورد استفاده درصد زیادی از مردم قرار بگیرد اما بسیار مهم است که قبل از انتخاب یک مدل، مطمئن شویم که این مدل خاص ابرو، با صورت ما در تناسب باشد و ویژگی های مثبت چهره را زیر سوال نبرد.

البته تمامی مراحل انتخاب مدل و شکل ابروها، تحت نظر متخصص انجام می شود و اگر بیمار نیاز به راهنمایی داشته باشد، قطعا متخصص به او در این زمینه کمک زیادی می کند.

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده خدمات پوست و مو و زیبایی با تجهیزات پزشکی  روز دنیا می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *