کاشت ابرو

کاشت ابرو در تبریز و بررسی هزینه آن

کاشت ابرو در تبریز و بررسی هزینه آن

کاشت ابرو در تبریز

برای افرادی که دچار ریزش ابرو شده اند و یا به طور طبیعی ابرو های کم پشت و نازکی دارند، داشتن ابروهایی پرپشت و متراکم که به شکل طبیعی رشد کنند شبیه به معجزه است. کاشت ابرو این معجزه را ممکن کرده است.

امروزه تقریبا تمام انواع ریزش و کم پشت شدن ابرو ها با استفاده از کاشت طبیعی ابرو کاملا قابل حل است.

کاشت ابرو در تبریزاین معجزه حالا به کمک علم، روز به روز برای تعداد بیشتری از افراد در دسترس قرار می گیرد، افراد در شهر ها و کشور های مختلف برای تغییر شکل ابرو های خود و داشتن ظاهری جذاب تر از این روش استفاده می کنند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در ایران نیز در اکثر شهر ها کلینیک ها و مراکزی هستند که خدمات کاشت را ارائه می دهند. در این مطلب به سوالاتی راجع به فرایند کاشت و متقاضیان کاشت ابرو در تبریز پاسخ می دهیم.

بعد از کاشت ابرو در تبریز چند روز استراحت کافی است؟

قبل از انجام کاشت ابرو و به طور کلی فرایند های پزشکی مانند آن، افراد می خواهند بدانند که به چند روز استراحت نیاز است تا بتوانند برنامه های خود را هماهنگ کنند و اگر لازم شد از شغل خود مرخصی بگیرند. در مورد کاشت و پیوند ابرو، این مدت زمان بسیار کوتاه است و در اغلب موارد می توانید از همان فردای کاشت به کار خود برگردید.

چرا که کاشت ابرو به شکل سرپایی انجام می شود و دارو های بی حسی که در آن استفاده می شوند خفیف هستند و بعد از چند ساعت اثر آن ها از بین می رود. خود فرایند کاشت ابرو نیز بیشتر از دو تا سه ساعت طول نخواهد کشید و شما می توانید بلافاصله بعد از انجام کاشت به خانه ی خود برگردید.

البته بهتر است یک همراه داشته باشید تا شما را تا خانه همراهی کند چرا که همان طور که اشاره شده، اثر داروهای بی حسی تا چند ساعتی در بدن خواهد ماند.

البته این که بلافاصله بعد از انجام کاشت می توانید به فعالیت های معمول خود ادامه دهید، نباید باعث شود که از مراقبت از ابرو های خود غافل شوید.

کاشت ابرو در تبریزدر روز ها و هفته های ابتدایی پس از کاشت ابرو، فولیکول های کاشته شده و همچنین پوست سر و پوست ناحیه ی ابرو، به دلیل برش های ریزی که برای کاشت ایجاد شده اند هنوز آسیب پذیر هستند و باید مراقبت هایی را برای جلوگیری از آسیب دیدن آن ها انجام دهید.

پزشک شما دستورالعمل های لازم را در این خصوص به شما خواهد داد.

کاشت ابرو در استان آذربایجان شرقی

مزیت مهم کلینیک های معتبر و با کیفیت که کاشت ابرو طبیعی را انجام می دهند این است که شما نه تنها بهترین خدمات ممکن را دریافت می کنید و ابرو های شما تا حد ممکن طبیعی خواهد بود، بلکه از بهداشتی بودن و ایمن بودن فرایند پیوند ابرو نیز مطمئن خواهید بود.

این موضوع بسیار مهم است چرا که در کاشت ابرو برش هایی در سطح پوست ایجاد می شود و اگر کلینیک و متخصصی که این کار را انجام می دهد به نکات بهداشتی توجه نکند، ممکن است این برش ها دچار عفونت شوند و مشکلات زیادی را به وجود آورند.

بنابراین پیدا کردن کلینیک کاشت ابرو معتبر و ایمن مهم تر از هزینه های پیوند ابرو است. اگر می خواهید کاشت ابرو در تبریز انجام دهید،‌ پیدا کردن کلینیک معتبر سخت تر خواهد بود چرا که در شهرستان ها تعداد کلینیک ها و مراکز کاشت کمتر است.

اما در شهر بزرگی مانند تهران،‌ تعداد کلینیک ها و مراکز پوست و مو بسیار بیشتر است و به همان نسبت کلینیک های معتبر نیز بیشتر هستند.

هزینه کاشت ابرو در تبریز

شاید اولین دغدغه ی شما برای کاشت ابرو در تبریز این است که هزینه های آن چقدر است و چه تفاوتی با شهر های دیگر دارد؛ اما به شما توصیه می کنیم که اگر تصمیم خود را برای کاشت ابرو گرفته اید، برای انتخاب مکانی که می خواهید در آن کاشت را انجام دهید، هزینه ی آن را ملاک اصلی تصمیم گیری خود قرار ندهید.

درست است که هزینه و مخارج کاشت ابرو موضوع بسیار مهمی است، اما کاشت و پیوند ابرو با مسائلی مانند سلامتی شما نیز در ارتباط است و اگر در یک کلینیک خوب و معتبر آن را انجام ندهید ممکن است آسیب های جدی به بدن شما وارد شود.

ضمن این که هزینه کاشت ابرو در تبریز با هزینه های کاشت در تهران و به عنوان مثال کلینیک تخصصی پوست و مو رز تفاوت آن چنانی ندارد و شما جز هزینه های رفت و آمد مبلغ اضافه ای را پرداخت نخواهید کرد.

در نتیجه به همین سادگی می توان متوجه شد که کاشت ابرو در تبریز اصلا سخت نخواهد بود چرا که متقاضیان این کار به راحتی می توانند با مراجعه به تهران این کار را بدون هزینه های اضافی با بهترین کیفیت ممکن انجام دهند و از نتایج به دست آمده لذت ببرند.

ابرو برداشتن بعد از کاشت هر چند وقت یکبار باید انجام شود؟

از آن جایی که فولیکول های کاشته شده تا چند هفته پس از کاشت هنوز در جای خود محکم نشده اند، این نگرانی به وجود می آید که آیا برداشت و تمیز کردن ابرو ها بعد از کاشت کار خطرناکی است؟

در پاسخ باید بگوییم اگر با احتیاط این کار را انجام دهید خطری وجود ندارد و آسیبی به ابرو های کاشته شده ی شما نخواهد رسید. در واقع حتی بعد از کاشت باید نسبت به زمان قبل از کاشت ابرو بیشتر ابرو های خود را بردارید و آن ها را مرتب کنید.

چه کاشت ابرو در تبریز انجام دهید و چه در شهر های دیگر، از آن جایی که فولیکول های کاشته شده از نقاط دیگر بدن یعنی سر برداشته شده اند، تفاوت هایی با فولیکول های طبیعی ابرو دارند. این تفاوت ها باعث می شود که مو های کاشته شده زودتر از مو های دیگر ابرو رشد کنند.

به همین دلیل است که مشاهده می کنید که اگر قبل از کاشت به عنوان مثال هر پنج هفته یک بار ابرو های خود را تمیز می کردید و بر می داشتید، حالا باید هر چهار هفته یک بار این کار را انجام دهید. دلیل این امر همان تفاوت فولیکول های کاشته شده است.

اما خبر خوب این است که این ناهماهنگی در رشد مو ها ابرو موقتی است و بعد از چند ماه سرعت رشد ابرو های شما مانند دوران قبل از کاشت ابرو خواهد بود. دلیل این امر این است که فولیکول های کاشته شده به تدریج خود را با محیط جدید هماهنگ می کنند و ویژگی های مو های طبیعی ابرو را به خود می گیرند.

آیا نتایج کاشت ابرو در تبریز طبیعی است؟

این که ابرو های شما تا چه حد طبیعی رشد کنند به نحوی که دیگران متوجه نشوند که شما کاشت و پیوند ابرو انجام داده اید تا حد بسیار زیادی به مهارت و تجربه ی متخصص کاشت و همچنین ابزار ها و دستگاه هایی که استفاده می کند دارد.

بنابراین اگر می خواهید نتیجه ی کاشت تا بیشترین حد ممکن طبیعی و غیر قابل تشخیص باشد، باید به دنبال کلینیک های مجهز با کادر پزشکی مجرب و ماهر باشید.

طبیعتا کلینیک ها در شهرهای پرجمعیت تر مانند تهران، از آن جایی که مراجعین بیشتری دارند و تعداد کاشت های بسیار بیشتری نسبت به کلینیک های کاشت ابرو در تبریز انجام می دهند، تجربه ی کادر پزشکی آن ها نیز بیشتر است.

همچنین کلینیک هایی مانند کلینیک رز در تهران، چون تنوع نیازهای مراجعین آن بیشتر است، از ابزار ها و تجهیزات مدرنی برخوردار هستند. همان طور که اشاره شد تجهیزات و دستگاه های مدرن کاشت نیز تاثیر مهمی در طبیعی به نظر رسیدن مو های کاشته شده در ابرو خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *