عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت

>> بلفاروپلاستی با پلاسما جت

بلفاروپلاستی یک عمل جراحی زیبایی و ترمیمی است که برای رفع مشکلاتی از قبیل افتادگی و چین چروک پلک انجام خواهد شد که روش‌های مختلفی دارد. یکی از انواع این عمل، بلفاروپلاستی با پلاسما جت است.

یکی از نازک‌ترین و پیچیده‌ترین اندام‌های پوستی در بدن پلک است که دست بر قضا یکی از متحرک‌ترین عضلات بدن محسوب می‌شود و به دلیل ظرافت و تحرک بالا یکی از اولین عضوهایی است که آثار پیری و چین‌وچروک در آن دیده می‌شود.

 

عمل بلفاروپلاستی با پلاسما جت

 

حتی اگر پا به میان‌سالی نگذاشته باشید نیز عوامل زیادی وجود دارند تا به چنین حالتی دچار شوید به‌عنوان‌مثال تابش زیاد نور خورشید، استعمال دخانیات و مواد مخدر می‌تواند از عوامل چین‌وچروک‌های پلک باشد.

اگر شما نیز دچار چنین مشکلاتی شده‌اید و نمی‌خواهید از عمل جراحی دارای برش بلفاروپلاستی استفاده کنید، یکی از روش‌های پیش روی شما بهره‌گیری از بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت خواهد بود.

>> عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت

درواقع هدف اصلی بلفاروپلاستی از بین بردن افتادگی‌ها و چین‌وچروک پلک است که با توجه به تشخیص پزشک متخصص زیبایی یا علاقه خود فرد ممکن است به روش‌های مختلفی انجام گیرد که یکی از روش‌های نوین بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت انجام خواهد شد.

بیماران و متخصصان جراحی به‌صورت مشترک به دنبال راهی هستند تا کمترین درد و خونریزی را به همراه داشته باشد درنتیجه یکی از بهترین گزینه‌های که دارای چنین مزایایی است، بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت می‌باشد.

 

عمل بلفاروپلاستی با پلاسما جت

 

درواقع این عمل کاملاً سرپایی بوده و بدون تماس باپوست، ایجاد شکاف و برش و همراه یک دوره بهبودی کوتاه انجام خواهد شد که همواره نیازی به بیهوشی ندارد و در حین این عمل از بی‌حسی موضعی استفاده خواهد شد.

نتایج حاصل از عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت به‌طور متوسط پس از 5 روز قابل‌مشاهده خواهد بود.

این عمل توسط دستگاه‌های تولید پلاسما انجام‌شده و معمولاً نتایج نهایی پس از 6 تا 8 ماه تثبیت خواهند شد.

معمولاً این عمل سرپایی حدود 1 ساعت طول خواهد کشید و با گذراندن زمان بهبود بسیار کوتاه 2 تا 5 روز امکان بازگشت به کار و شرایط عادی زندگی نیز وجود خواهد داشت.

بلفاروپلاستی پلک بالا و مزایای آن

>> چه نواحی توسط پلاسما جت قابل‌درمان است؟

یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های مرتبط با کشیدن پوست و از بین بردن چین‌وچروک استفاده از پلاسما جت است.

درواقع با استفاده از پلاسما جت عمل بازسازی پوست در کنار کشیدن آن انجام خواهد شد.

این تکنولوژی برای اولین بار با عنوان مبدل برق به پالس‌های پلاسمایی در جمهوری چک ساخته و استفاده شد که از روش تخلیه پلاسما از طریق ولتاژ ایمن و مطمئن عمل خواهد کرد و از طریق نوک دستگاه این پالس‌ها به ناحیه موردنظر منتقل خواهد شد.

ازآنجایی‌که در این مورد به‌خصوص امکان درمان و بازسازی پوست پلک‌ها نیز با این روش ممکن است لذا آن را بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت یا بلفاروپلاستی بدون جراحی نام‌گذاری کرده‌اند.

پس از جامدات، مایعات و گازها، پلاسما چهارمین نوع ماده است که با استفاده از تولید مقدار قابل‌توجهی انرژی باعث انقباض کلاژن شده و برای تولید و بازسازی پوست در مناطق موردنظر استفاده می‌گردد.

با استفاده از پلاسما، زگیل‌های کوچک، غدد و سلول‌های چربی زیرپوست نیز قابل‌درمان بوده و حتی می‌توان رأی بهبود زخم‌ها از آن استفاده کرد.

>> بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت چگونه انجام می‌شود؟

عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت برای اصلاح چین‌وچروک‌ها در 8 سطح مختلف پلاسما انجام خواهد شد، در هر یک از این سطوح شدت‌های تخلیه الکتریکی پلاسما متفاوت بوده و لذا هر سطح برای اهداف متفاوتی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.

پس‌ازاینکه پزشک متخصص جراحی زیبایی قیمت‌های موردنظر را با استفاده از بی‌حسی موضعی بی‌حس نمود، تخلیه الکتریکی توسط دستگاه پلاسما جت به منطقه موردنظر انجام خواهد شد.

باوجود اینکه پزشک متخصص از بی‌حسی موضعی استفاده نموده است اما باز هم بیمار مراجعه‌کننده کمی گرما را در ناحیه هدف احساس خواهد کرد اما این سطح از گرما کاملاً قابل‌تحمل بوده و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

درواقع همین گرما و انرژی گرمایی تولیدشده در محل موردنظر باعث خواهد شد تا واکنش‌های مطلوب در پوست نواحی پلک انجام‌گرفته و منجر به تولید کلاژن خواهد شد که درنتیجه باعث بهبود چین‌وچروک‌ها و جوان‌سازی پوست پلک‌ها می‌گردد.

>> مزایای عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم هدف اصلی بلفاروپلاستی جوان‌سازی و شادابی پوست پلک و از بین بردن چین‌وچروک‌های آن است که دقیقاً تمامی این اهداف در بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت نیز وجود خواهد داشت.

بیمار صرفاً برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی پوست به پزشک متخصص زیبایی مراجعه خواهد کرد و به هر دلیلی این روش را انتخاب نموده است و میلی به انجام عمل جراحی توسط ایجاد برش نشان نداده است.

نکات اساسی قبل از عمل جراحی بلفاروپلاستی

برای اصلاح کلی چین‌وچروک‌ها و بازسازی پوست بین 1 تا 4 جلسه برای عموم بیماران الزامی است که البته نتایج اولیه پس از اولین جلسه نیز مشاهده خواهد شد و بیشتر بیماران نیز در جلسه‌های 2 و 3 به‌طور کامل بهبودی را حس خواهند کرد و از روند درمانی خود رضایت خواهند داشت.

درنتیجه این عمل شما شاهد جوانی و شادابی پوست پلک خود بوده و مشاهده می‌کنید که به‌صورت کاملاً طبیعی کلاژن در پوست شما ایجادشده و باعث جوان‌سازی پوست می‌گردد.

>> در چه مواقعی باید از انجام بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت پرهیز کرد؟

پرهیز از عمل جراحی یکی از متداول‌ترین نکات قبل از هر عمل زیبایی یا ترمیمی محسوب می‌شود که با توجه به شرایطی که بیمار دارد پزشک متخصص نسبت به این تصمیم اقدام خواهد کرد و مشخص می‌کند که آیا مراجعه‌کننده آمادگی انجام این عمل را دارد و یا باید از آن پرهیز نماید.

در مورد عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت نیز این موضوع وجود داشته و بیماران درصورتی‌که یکی از شرایط زیر را دارا باشند بهتر است از این روش پرهیز نمایند زیرا ممکن است در آینده عوارضی را برای آن‌ها به همراه داشته باشد.

  1. پرهیز از پلاسما جت در صورت ابتلا به صرع
  2. مادران باردار باید از این روش درمانی پرهیز نمایند
  3. درصورتی‌که فلز یا شبه‌فلزی در بدن وجود داشته باشد نباید از پلاسما جت استفاده نمود
  4. افرادی که دارای بیماری‌هایی مانند ضربان و تپش قلب بالا، التهاب حاد، ضایعات پوستی و سرطان هستند بهتر است تصمیم‌گیری دقیق‌تری برای انجام بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت داشته باشند و از این امر پرهیز نمایند.

>> روند بهبودی پس از انجام بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت!

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت وجود دارد این است که نتایج حاصل از عمل بلافاصله پس از اتمام روند بلفاروپلاستی توسط جراح متخصص، قابل‌مشاهده است.

البته لازم به ذکر است که انجام عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت تنها محدود به یک جلسه نبوده و برای دست‌یابی به بهبودی کامل در مواردی که چین‌وچروک‌ها زیاد هستند ممکن است تا چهار جلسه درمان و ترمیم توسط پلاسما جت نیز موردنیاز باشد.

نتایج حاصل از بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت از روز اول پس از عمل بلفاروپلاستی شروع‌شده و رفته‌رفته تا 90 روز بهبودی کامل حاصل خواهد شد.

برای تثبیت نتایج حاصل از بلفاروپلاستی پیشنهاد می‌شود که هر 18 تا 24 ماه یک‌بار روند درمانی بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت انجام شود تا مجدداً مانند روز اول پس از عمل شاهد جوانی و شادابی پوست پلک خود باشید.

بلفاروپلاستی با لیزر بدون درد و خون ریزی

پس از عمل بلفاروپلاستی با استفاده از پلاسما جت به مدت 2 تا 5 روز ممکن است شاهد تورم باشید که برای کاهش درد و تورم ناشی از پلاسما جت می‌توانید از کمپرس آب سرد استفاده نمایید.

سعی کنید در مورد نتایج حاصل از عمل نیز عجول نباشید زیرا کشیدگی پوست به روش طبیعی و بدون جراحی ممکن است 2 تا 6 هفته زمان نیاز داشته باشد تا روند درمانی تکمیل شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت بلفاروپلاستی خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

بلفاروپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب