درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

جدیدترین روش کاشت مو و بررسی جدیدترین روش کاشت مو sut

جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو چیست؟ با ” کلینیک پوست و مو رز ” همراه باشید تا در این مقاله در رابطه با جدیدترین روش کاشت مو در ایران بیشتر بپردازیم. ابتدا روش های قدیمی کاشت مو یعنی کاشت مو روش FUT و کاشت مو روش FIT را بررسی می کنیم و سپس با جدیدترین روش کاشت مو SUT آشنا می شویم.

امروزه، کاشت مو طرفدارهای زیادی پیدا کرده است زیرا عوامل مختلفی باعث ریزش موها می شود و یا موها بطور ارثی شروع به ریزش شدید می کنند.

 

جدیدترین روش کاشت مو

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده فایل های پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید

 

استفاده از راهکارهای طبیعی هم تاثیر چندانی بر رشد موها ندارند ولی کاشت مو، نتایج کاملا طبیعی و رضایت بخشی را برای بیمار به ارمغان می آورد. کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه با تعریف کاشت مو و جدیدترین روش کاشت مو آشنا می شویم؛

تعریف کاشت مو

کاشت مو به فرآیندی گفته می شود که در آن فولیکول ها از پشت و اطراف سر برداشته می شوند و به نقاط طاس و خالی سر بیمار انتقال داده می شوند.

 

جدیدترین روش کاشت مو

 

در کاشت مو، از موهای خود بیمار استفاده می شود تا موهایی کاملا طبیعی و مشابه با سایر موها در سر بیمار رشد کند. برای کاشت مو، بیمار باید بانک موی خوبی داشته باشد

روش های قدیمی کاشت مو

اولین روش،” کاشت مو به روش fut ” است. در کاشت مو روش fut، جراح برش یا باریکه نواری نسبتا بزرگی را از روی سر بیمار بر می دارد که شامل موها و پوست سر بیمار است و سر بیمار را بخیه می زند.

در مرحله بعد، جراح با استفاده از میکروسکوپ، فولیکول ها را از باریکه نواری جدا می کند و تعدادی گرافت را برای انتقال به نقاط طاس آماده می کند.

پزشک کاشت مو با هولدرهای دستی و پانچ، در قسمت های طاس و خالی از مو، سوراخ هایی را ایجاد می کند و گرافت ها را در این سوراخ ها جای گذاری می کند.

مشاهده مطلب
روش کاشت مو و جدیدترین روش کاشت مو چیست؟

کاشت مو به روش fut، عوارض زیادی را به دنبال دارد مثلا باعث ایجاد اسکار بزرگی در پشت سر می شود و بیمار حتما باید موهایش را بعد از کاشت مو بلند کند تا جای اسکار پوشانده شود و این روش کاشت مو باعث درد، خونریزی و ورم هم می شود و دوره بهبود بیمار هم بسیار طولانی ست.

دومین روش، کاشت مو به روش fit است. در کاشت مو روش fit، استخراج فولیکول ها از پشت سر بیمار، توسط پانچ انجام می شود و بعد از استخراج، پشت سر بیمار، پانسمان می شود.

در مرحله بعد، جراح گرافت ها را برای انتقال به نقاط مورد نظر در سر بیمار آماده می کند. دکتر کاشت مو با استفاده از تیغ های مخصوص، سوراخ هایی را در نقاط بدون مو ایجاد می کند و گرافت ها را وارد این سوراخ ها می کند. در کاشت مو به روش fit، عوارضی مثل درد، ورم، قرمزی و خونریزی هم وجود دارد.

در واقع، کاشت مو روش fut و کاشت مو روش fit جز روش های قدیمی کاشت مو محسوب می شوند که به صورت دستی انجام می شوند و موهای پشت سر بیمار پس از مدتی بسیار کم پشت می شود.

تعداد فولیکول هایی که می توان در روش های FUT و FIT به نقاط طاس سر منتقل کرد، بستگی به حجم موهای سر بیمار دارد ولی حداکثر تا 1000 فولیکول را می توان در نقاط طاس سر کاشت.

در کاشت مو روش fut و کاشت مو روش fit، از تراکم بسیار کمی از موها می توان استفاده کرد و نتایج ایده آلی را برای بیمار به دنبال نخواهند داشت.

جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو sut : روش سوم، ” کاشت مو به روش sut ” است که جدیدترین روش کاشت مو محسوب می شود. در کاشت مو روش sut، جراح با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و پانچ لیزری، فولیکول ها را از پشت سر برداشته و سپس این فولیکول ها را فریز می کند تا سالم بمانند.

انتقال فولیکول ها بدست آمده به نقاط طاس سر، با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود. برای تحریک فولیکول ها به منظور رشد در نقاط طاس، از نور لیزر استفاده می شود. کاشت مو به روش sut، بهترین روش کاشت مو است که در ادامه به مزیت های زیاد آن اشاره می کنیم.

مزیت های جدیدترین روش کاشت مو sut

کاشت مو به روش sut، مزیت های زیادی را برای بیمار به دنبال دارد از جمله :

 1. در کاشت مو به روش sut، می توان در یک جلسه بیش از 14000 تار مو (سه برابر روش های قدیمی) را در سر بیمار کاشت
 2. در کاشت مو به روش sut، جراح هیچگونه برشی را روی سر بیمار انجام نمی دهد
 3. در کاشت مو به روش sut، هیچ اسکاری بر روی سر باقی نمی ماند
 4. در کاشت مو به روش sut، جراح کاری به لایه های پوستی پشت سر بیمار ندارد و در نتیجه پوست پشت سر بیمار هیچ آسیبی نمی بیند
 5. هزینه کاشت مو به روش sut بسیار مناسب است
 6. در کاشت مو روش sut، تمام مراحل با کمک دستگاه تمام اتوماتیک و پیشرفته انجام می شود
 7. کاشت مو روش sut، خط رویش موهای کاشته شده بیمار کاملا طبیعی ست و هیچ کس متوجه کاشت موها نمی شود
 8. در کاشت مو روش sut، فولیکول ها کاملا سالم می مانند زیرا فولیکول ها توسط دستگاه اتوماتیک به نقاط طاس سر انتقال داده می شوند
 9. در کاشت مو روش sut، دوره بهبود و ریکاوری بیمار بسیار سریع است
 10. مراحل کاشت مو روش sut در کلینیک با سرعت انجام می شود و بیمار خسته نمی شود
 11. کاشت مو روش sut، در یک جلسه انجام می شود
 12. در کاشت مو با روش sut، آسیبی به فولیکول ها نمی رسد و در نتیجه بیمار از نتیجه کاشت موهایش با روش SUT، رضایت زیادی دارد
 13. در کاشت مو با روش sut، تمام نکات بهداشتی برای کاشت مو رعایت می شود
 14. برعکس روش های قبل، در روش sut بیمار می تواند در هر زمان و فصلی اقدام به کاشت مو کند
 15. کاشت مو به روش sut، نتایج ماندگار و کاملا طبیعی را برای بیمار به دنبال دارد
 16. هیچ خطای انسانی در کاشت مو به روش sut وجود ندارد
 17. کاشت مو به روش sut، نیازی به بخیه و پانسمان ندارد
مشاهده مطلب
استفاده از بیوتین برای رشد موی سر و فواید آن

 

کاشت مو به روش sut، بهترین روش کاشت مو در ایران و جدیدترین روش کاشت مو در جهان است.

اگر قصد کاشت مو به روش SUT را دارید، حتما باید به کلینیکی مراجعه کنید که ضمن داشتن پزشکانی باتجربه، بتواند محیطی کاملا بهداشتی را برای شما فراهم کند تا دچار عوارض خاصی نشوید.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات کاشت مو را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد.

در این کلینیک پوست و مو، هدف ما رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو و جدیدترین روش کاشت مو sut، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

تماس سریع