کاشت مو

کاشت مو به روش SUT – هزینه و مزیت این روش

کاشت مو به روش sut و مراقبتهای بعد از کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut چگونه است ؟ روش های کاشت مو که قبلا در مورد آنها توضیح دادیم، همگی تقریبا قدیمی شده اند. امروز می خواهیم با روش جدید کاشت مو به نام ” SUT ” آشنا شویم.

پیوند مو به روش sut برخلاف کاشت مو با روش های FIT و FUT که بصورت دستی انجام می شدند، با دستگاه تمام اتوماتیک انجام می شود. با ” کلینیک پوست و مو رز ” همراه باشید تا درباره کاشت مو به روش sut اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

کاشت مو به روش sut

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید

در تکنیک کاشت مو به روش SUT برداشتن فولیکول های مو با دقت می باشد و از بین رفتن فولیکول ها به صفر می رسد زیرا با دقت و ظرافت بسیار بالایی این امر صورت می گیرد.

تعداد فولیکول های برداشتی بسته به خود شخص و بانک موی فرد می باشد، بعضی از افراد موی پرپشتی در ناحیه پشت سر خود دارند و بعضی ها از تراکم کمی برخوردار هستند.

کاشت مو روش sut

بعد از پیوند مو به روش sut نتیجه نهایی بسته به محافظ شما از موها و تقویت آن ها مشخص می گردد در این روش کاشت نیز ریزش مو بعد از کاشت امری طبیعی بوده و در نهایت بعد از رشد مجدد موها، موهای طبیعی حاصل می گردد.

تعداد فولیکول های کاشته شده در روش sut بسته به بانک پشت سر فرد دارد و هیچ محدودیتی در کاشت مو به این روش وجود ندارد.

به دلیل این که این شیوه کاشت مو به صورت اتوماتیک بوده و جای زخم و اسکار در سر باقی نمی ماند در نتیجه عوارضی در پی نخواهد داشت اما بهتر است بعد از کاشت مو به مدت 2 الی 3 هفته از انجام دادن فعالیت های سنگین خودداری نمایید ولی به دلیل نداشتن دوره نقاهت می توانید بعد از کاشت مو به فعالیت روزانه خود بپردازید.

از شستشوی سر با فشار بپرهیزید و سعی نمایید در 2 هفته اول سر را با ملایمت و مراقبت بیشتر در حمام شستشو نمایید تا کمترین عارضه را به موهای کاشته شده وارد نمایید.

اصولا بعد از 4 الی 12 ماه تمامی موهای کاشته شده رویش کامل داشته و فرد نتیجه نهایی را مشاهده می نماید ولی این امر و نتیجه زودتر به خود شخص و مراقبت هایی که از مو انجام می دهد بستگی داشته و هر چه بیشتر به تقویت موها بپردازید نتیجه زودتر حاصل می گردد.

مراحل کاشت مو به روش SUT 

در کاشت و تقویت مو به روش sut جراح مطابق مراحل زیر عمل می نماید:

1- ابتدا جراح باید در طی یک جلسه مشاوره مکان های کاشت و برداشت مو را به طور دقیق تعیین نماید. دقت داشته باشید که پرپشتی و تعدد موهای شما در انتخاب محل برداشت مو تاثیر مستقیم دارد.

در اکثر موارد مکان برداشت مو، پشت سر افراد است که موهای آن معمولا پرپشت بوده و از طاسی دور هستند.

2- در گام دوم که نکته طلایی کاشت و تقویت مو به روش sut می باشد و مهم ترین عامل انتخاب sut به عنوان بهترین روش کاشت و تقویت مو در ایران از دید بسیاری از متقاضیان می باشد، جراح با استفاده از تجهیزان بسیار پیشرفته و حرفه ای فولیکول های مو را از قسمت اهدا کننده سر وی جدا می نماید.

این عملیات با دقت تمام و با کمترین دخالت دست صورت می پذیرد از این رو بیشترین تعداد ممکن از فولیکول های مو استخراج شده و کمترین میزان ممکن از آنها از دست می رود.

3- در مرحله سوم فولیکول های برداشت شده برای کاشت تمیز و عاری از هر گونه ماده اضافی مانند چربی یا خون و یا مایعات می شود.

4- در این مرحله جراح بار دیگر با استفاده از تجهیزات پیشرفته عمل کاشت را به روش sut انجام می دهد. بالاترین دقت و بهترین کیفیت کاشت در این روش صورت گرفته و امکان تشخیص موهای کاشته شده و موهای طبیعی تقریبا وجود نخواهد داشت.

5- با توجه به اینکه در روش sut هیچ اسکاری ایجاد نمی شود پس نیازی به پانسمان و بخیه نیز نخواهد بود. پروژه کاشت مو در این نقطه به پایان می رسد و متقاضی می تواند پس از راهنمایی های لازم برای اقدامات پس از کاشت مو، از کلینیک مرخص شود.

مزیت های کاشت مو به روش sut نسبت به سایر روش ها

کاشت مو به روش sut، مزیت های زیادی را به دنبال دارد از جمله:

 1. جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک در کاشت مو محسوب می گردد.
 2. بیشتر وسایل استفاده شده در این دستگاه استاندارد بوده و می توان آن ها را استریل نمود.
 3. تفاوت موهای کاشته شده از موهای طبیعی خود فرد نبوده و قابل تشخیص نمی باشد.
 4. پیوند مو به روش sut، بدون برش و بدون استفاده از تیغ جراحی انجام می شود
 5. هیچگونه اسکاری بر روی سر باقی نمی ماند
 6. در پیوند مو به روش sut، لایه های پوست سر برداشته نمی شوند
 7. این روش کاشت مو در یک جلسه انجام می شود و در نتیجه بیمار هم خسته نمی شود
 8. پس از پیوند مو به روش sut ، بیمار شاهد خط رویش کاملا طبیعی و بالاترین تراکم و حجم از مو خواهد بود
 9. حالت طبیعی چهره حفظ می شود و ظاهری زیبا را برای بیمار به ارمغان می آورد
 10. تمام فولیکول هایی که به نقاط مورد نظر انتقال داده می شوند، کاملا سالم مانده و کیفیت بالایی هم دارند
 11. تمام فولیکول های برداشته شده در یک محفظه در دستگاه نگه داری می باشد و به هیچ عنوان دست در آن دخالت ندارد.
 12. فرآیند کاشت مو بطور منظم و دقیق انجام می شود زیرا در پیوند مو به روش sut از دستگاه برای کاشت استفاده می شود
 13. بیمار سریع تر بهبود می یابد
 14. شاید مهم ترین مزیت کاشت مو به روش sut این باشد که می توان 3 برابر روش های دیگر، فولیکول های سالم را به نقاط طاس انتقال داد

کاشت مو به روش sut گام به گام از صفر تا صد

اکثر موارد و جزئیات مربوط به کاشت و تقویت مو به روش sut در بخش های مختلف بیان شده و به تفسیر درباره آنها صحبت شده است. در زیر با یک جمع بندی مختصر قصد داریم مراحل انجام پیوند مو به روش sut را گام به گام از منزل تا تا پایان جراحی را لیست نماییم.

1- در اولین گام هدف خود را از کاشت مو تعیین نمایید. هدف شما از کاشت مو شاید خیلی مهم به نظر نرسد اما این پایه و اساس کل پروسه کاشت و تقویت مو برای شما خواهد بود. هدف از کاشت مو باید به طور دقیق و کمی تعیین شود.

2- در گام دوم انتخاب کلینیک زیبایی برای کاشت و تقویت مو خواهد بود. انتخاب یک کلینیک زیبایی معیارهای مختلفی دارد که به جزئیات در بخش های دیگر به آن پرداخته شده است.

بررسی تجهیزات موجود کلینیک، جراحان حاضر در آن، میزان رضایت مشتریان، عمل های موفق کلینیک و اعتبار آن از جمله معیارهایی است که باید در انتخاب آن مد نظر قرار گیرد.

3- گام سوم انتخاب جراح و پزشک برای کاشت مو خواهد بود. در انتخاب جراح باید دقت زیادی انجام دهید. تجربه مهم ترین عامل تعیین جراح مناسب برای کاشت مو است. از دیگر معیارهای انتخاب جراح می توان از تحصیلات آکادمیک، اعتبار نامه پزشکی، رضایت مشتریان و متقاضیان قبلی را نام برد.

به یاد داشته باشید پزشکی که هیچ مشتری ندارد و شما تنها مشتری وی بعد از گذشت مدت طولانی هستید باید درباره او بیشتر تحقیق نمایید.

4- در گام چهارم مشتریان قبلی پزشک خود را مورد بررسی قرار دهید. احتمالا همه مشتریان قبلی دارای عکس های قبل و بعد از عمل کاشت و تقویت مو می باشند. آنها را ببینید و با اهداف خود مقایسه نمایید. اگر شرایط لازم برای شما پیش آمد حتما با یکی دو نفر از مشتریان به گپ و گفت بپردازید.

5- در گام پنجم نوبت به برگزاری جلسه مشاوره و تبیین اهداف کاشت مو برای خودتان با پزشک منتخب خود می رسد. دقت داشته باشید که اگر پزشک به طور دقیق از اهداف و خواسته های شما به طور دقیق مطلع باشد، احتمالا نتایج مطلوب تر و بهتری به دست خواهد آمد.

در این مرحله مهم ترین کار انتخاب بهترین روش کاشت مو برای شما می باشد. همانطور که بیان کردیم هیچ روش کاشت مو برای همه بهترین نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این مرحله از پزشک خود بخواهید که بهترین روش کاشت مو را با بیان دلایل آن برای شما تعیین نماید.

در انتخاب بهترین روش کاشت مو برای خود تعصب خاصی نداشته باشید و به نظرات پزشک خود حتما توجه نمایید. پزشک در این باره تجربه بالایی دارد.

6- گام ششم مربوط به برآورد هزینه جراحی کاشت مو می باشد. برآورد هزینه کاشت و تقویت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. ویزیت کلینیک تنها هزینه شما نخواهد بود. احتمالا شما نیاز به داروها و موارد دیگری برای قبل و بعد از عمل کاشت مو خواهید داشت. همه آنها را در نظر بگیرید.

7- در گام هفتم پزشک متخصص در روش sut باید دو بخش مهم در سر شما را تعیین نماید و آنها را بطور دقیق روی سر شما مشخص نماید. یک محل اهدا کننده مو است که احتمالا پشت سر شماست و دومی منطقه دقیق کاشت مو می باشد.

دقت نمایید که منطقه کاشت مو رو قیمت و زمان جراحی تاثیر مستقیم خواهد داشت. هرچه این منطقه بیشتر باشد نیاز به فولیکول های بیشتری نیز می باشد که باید از بدن شما برداشت شوند.

8- در این مرحله نوبت به جراحی کاشت مو می باشد. sut یک روش کاشت مو مکانیزه است و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوب می رساند. ابتدا فولیکول های مو از پشت سر با استفاده از دستگاه های پیشرفته برداشت و به قسمت لازم برای کاشت مو تزریق می شود.

زمان جراحی بستگی به حجم کاشت مو در روی سر شما دارد. صبور باشید و با پزشک خود نهایت همکاری را انجام دهید.

9- این گام به مراقبت ها و کارهای بعد از کاشت مو مربوط می شود. تمام دارو ها و مراقبت های لازم که توسط پزشک برای شما تجویز می شود باید به طور دقیق و مو به مو رعایت شوند.

دقت شود که بعد از کاشت مو، نیاز به چند هفته زمان برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خواهد بود. صبر خود را از دست ندهید و در طی این مدت تمام اتفاقات و موارد پیش آمده را به پزشک خود اطلاع دهید و در همه موارد با وی مشورت نمایید.

بعد از پیوند مو به روش sut احتمالا پس از مدتی موهای کاشته شده می ریزند و موهای جدید در جای آنها رشد می نمایند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید شما با sut طبیعی ترین موهای ممکن را خواهید داشت.

تحت هیچ شرایطی امکان تشخیص موهای کاشته شده با موهای قبلی روی سر شما وجود نخواهد داشت.

چه کسانی داوطلب خوبی برای کاشت مو به روش sut هستند؟

افرادی که بانک موی خوبی داشته باشند، داوطلبان خوبی برای پیوند مو به روش sut هستند. در واقع هر چه موها پرپشت تر باشد، تعداد فولیکول ها موجود در روی سر هم بیشتر است.

بسیاری از افراد دچار ریزش مو و به مرور زمان دچار کم پشتی و یا طاسی موها خواهند شد. افرادی که از طاسی به دلایل زیر رنج می برند، می توانند از این روش استفاده نمایند

 1. طاسی پس از سوختگی موها
 2. طاسی پس از مشکلات و التهابات پوستی
 3. طاسی پس از آسیب دیدگی و یا ضربه

همچنین عده ای دارای نواقصی در نواحی ریش، سبیل، ابرو و مژه های خود می باشند. این افراد نیز می توانند از کاشت مو به روش sut استفاده نمایند.

آیا کاشت مو به روش sut بهترین روش کاشت مو می باشد؟

به هیچ عنوان نمی توان به طور قطع در خصوص این سوال پاسخ داد زیرا هر روش بر اساس بدن شخص، بانک موی مناسب، طاسی، میزان بودجه مورد نظر و عوامل دیگر تعیین می گردد که کدام روش برای شما مناسب تر می باشد .

بر اساس عوامل گفته شده کاشت مو صورت می گیرد اما سعی نمایید کاشت مو را به هر روشی که می خواهید انجام دهید زیر نظر یک پزشک متخصص و با تجربه کاری بالا انجام دهید.

شایان به ذکر است رکورد 60 تار مو در یک سانتی متر مربع را کاشت مو به روش sut دارا می باشد. در ضمن بیشتر افرادی که کاشت مو را انجام میدهند به دلیل بی دقتی و یا تجربه ناکافی بسیاری از فولیکول های پیوندی را از بین می برند و خطای انسانی در بیشتر روش های کاشت مو وجود دارد.

ولی پیوند مو به روش sut  به دلیل اتوماتیک بودن و کمتر دخیل بودن انسان در آن نتیجه بهتری را دارا می باشد که بیمار خط موی طبیعی با تراکم بالا در موهای خود مشاهده می نماید که در یک جلسه این امر صورت گرفته است.

برای انتخاب بهترین روش کاشت مو تنها خود روش و ابزارهای آن ملاک نیست. در بسیاری از موارد برای یک فرد بهترین روش کاشت و تقویت مو می تواند با هم متفاوت باشد.

بسته به موارد زیادی از قبیل : پرپشتی مو، میزان فولیکول های لازم برای کاشت مو و موارد دیگر که مجموع همه این موارد می تواند در انتخاب بهترین روش کاشت مو برای یک فرد موثر باشند.

هیچ تکنیکی از روش های کاشت مو برای همه مناسب نیستند. احتمالا بهترین مشورت را در این باره یک پزشک متخصص و با تجربه می تواند برای شما داشته باشد.

مقایسه پیوند مو به روش sut با روش های fit و fut

همه ی افراد با انجام کاشت مو به دنبال دستیابی به موهای پرپشت می باشند اما در روش های قدیمی ” کاشت مو به روش FIT ” و ” کاشت مو به روش FUT ” ، می توان حداکثر تا 7 هزار تار مو را در سر بیمار پیوند زد ولی در پیوند مو به روش sut، می توان تا 14000 تار مو را در سر بیمار پیوند زد (یعنی 3 برابر روش های قبل).

پیوند مو به روش sut توسط دستگاه انجام می شود ولی کاشت مو به روش های FIT و FUT به صورت دستی انجام می شوند. در پیوند مو به روش sut تمام فولیکول های انتقالی سالم می مانند و کیفیت بالایی دارند ولی در روش های FIT و FUT، احتمال آسیب به فولیکول ها وجود دارد.

پیوند مو به روش sut در یک جلسه انجام می شود ولی کاشت مو روش های FIT و FUT به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند.

تعداد جلسات متوالی موجب هزینه های پرداختی بیشتری نیز خواهد شد به همین دلیل به نوعی می توان گفت که این روش از ترمیم موی طبیعی، موجب کاهش هزینه ها نیز می شود.

در پیوند مو به روش sut نکات بهداشتی بهتر رعایت می شود زیرا تمام مراحل توسط دستگاه انجام می شود ولی هنگام کاشت مو دستی با روش های FIT و FUT ممکن است اصول بهداشتی آنطور که باید رعایت نشود.

به دلیل استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برای برداشت و کاشت مجدد فولیکول ها، این درمان بدون درد و خونریزی سپری شده و در نتیجه آن خطر ابتلا به عوارض جانبی مانند عفونت کاهش می یابد.

یکی از بهترین مزایای این روش نسبت به سایر روش های موجود، حذف دوران نقاهت می باشد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد زمان کافی برای استراحت را نداشته و به دنبال راهی برای کاهش دوران نقاهت می باشند، این روش یکی از بهترین روش های کاشت مو برای این دسته از افراد خواهد بود.

محدودیت های پیوند مو  به روش sut

افرادی که بیماری های خاص (مثل مشکلات قلبی، فشار خون، دیابت و غیره) دارند باید حتما پزشک را در جریان وضعیت بیماری خود قرار بدهند زیرا معمولا پس از درمان این بیماری ها، می توان در مورد کاشت مو اقدام کرد.

برای پیوند موی طبیعی به روش sut، از بی حسی موضعی استفاده می شود اما برخی از افراد به مواد موجود در بی حس کننده ها موضعی حساسیت دارند. به همین دلیل این افراد قادر به انجام این روش برای ترمیم موهای خود نخواهند بود.

مراقبت های قبل از کاشت مو به روش sut

قبل از کاشت مو به روش sut، بیمار باید از نظر سلامتی چکاپ بشود و آزمایش بدهد. در تمامی روش های کاشت مو، بیمار تا دو هفته قبل از کاشت در زمینه مصرف الکل، سیگار، قلیان و انواع داروها محدودیت دارد. شب قبل از عمل کاشت مو، نباید غذای سنگین مصرف کرد.

آسپرین دارویی ضد انعقاد خون بوده که موجب افزایش خونریزی پس از Hair transplant خواهد شد. پزشکان برای جلوگیری از خونریزی بیشتر در حین و پس از درمان، به مراجعه کنندگان خود توصیه می کنند که به مدت 10 روز قبل از شروع درمان، از آسپرین مصرف نکنند.

ویتامین E نیز همانند آسپرین موجب رقیق شدن خون خواهد شد بنابراین از مصرف ویتامین ها خصوصا ویتامین E خودداری شود.

در روزی که قرار است کاشت مو انجام بدهید، لباس های یقه دار نپوشید و بیشتر سعی کنید از لباس های راحتی استفاده کنید.

مراقبتهای بعد از کاشت مو به روش sut

در روزهای اول کاشت مو به روش sut ، بیمار باید محلولی نمکی را به نقاطی اسپری کند که عمل کاشت مو را انجام داده است. بعد از پیوند مو به روش sut ، تا 3 هفته بیمار نباید ورزش ها و فعالیت های سنگینی انجام بدهد و باید مدت بیشتری را استراحت کند.

برای شستن موها کاملا دقت کرده و از خارش و ایجاد خراش بر پوست پرهیز نمایید. به آرامی شامپو را بر سر مالش داده تا کف نماید.

برای رنگ کردن موها، از مواد شیمیایی استفاده خواهد شد که آسیب فراوانی به موهای سالم و کاشته شده فرد خواهد رساند؛ به همین دلیل سعی کنید تا دو ماه پس از کاشت مو به روش SUT، از رنگ کردن موهایتان خودداری نمایید تا فولیکول های کاشته شده تقویت شوند و آمادگی لازم برای مقابله با مواد شیمیایی را داشته باشند.

برای فرم دهی موها بهتر است تنها از شانه استفاده کرده و از سشوار و اتو استفاده نکنید زیرا موجب آسیب به فولیکول و از بین رفتن آنها خواهند شد.

در مصرف غذاها و نوشیدنی های خود دقت نمایید. نوشیدنی های حاوی الکل نظیر آبجو، ودکا و غیره با ایجاد اختلال در گردش طبیعی خون، باعث نابودی فولیکول ها و ریزش موها می شوند، همچنین مصرف آنها قبل از کاشت مو به روش SUT موجب کاهش اثرات بی حسی خواهد شد.

بیمار باید مراقب سر خود باشد تا ضربه ای به آن وارد نشود و پیازهای مو هم از بین نروند.

شستشو بعد از کاشت مو

معمولا اولین شستشوی موها در کلینیک پوست و مو و توسط پزشک کاشت مو انجام می شود. در هنگام شستشو در منزل توجه داشته باشید که از آب ملایم و شامپوهای مناسبی استفاده کنید و سرتان را به آرامی ماساژ بدهید. از مصرف الکل، سیگار، قلیان و انواع داروها هم جدا خودداری کنید.

در اکثر اوقات خود پزشک با توجه به فاکتورهایی نظیر میزان PH شامپو، چربی و یا خشک بودن پوست سر و آنتی اکسیدانی بودن آن، شامپویی را به شما معرفی می کند که دارای ترکیبات مناسب پوست و مو شما بوده تا از ریزش و خارش موها جلوگیری شود.

زیرا اگر از شامپویی نامناسب استفاده نمایید، ممکن است که با مو و پوست سر شما سازگار نبوده و در نتیجه آن به فولیکول های کاشته شده، آسیب وارد شود.

برخی از افراد بطور کل در مصرف شامپو خود دقت چندانی نداشته و برای این موضوع اهمیت چندانی قائل نمی شوند. اگرچه در حالت عادی نیز نباید از آن غافل شد، اما شرایط پوست سر و فولیکول ها پس از کاشت مو متفاوت خواهد بود.

در شامپوهای معمولی موجود در بازار، از مواد شیمیایی بسیاری استفاده شده که با عدم بررسی آنها می توان به نابودی فولیکول ها دامن زد.

یکی از عوامل ریزش مو، تستوسترون می باشد. شامپوهای مخصوص مورد استفاده بعد از کاشت مو، با توجه به دارا بودن خاصیت آندروژنی، موجب جلوگیری از تبدیل تستوسترون به دی هیدروتسترون شده و در نتیجه آن، از ریزش بیشتر موها جلوگیری به عمل می آید.

بیشتر پزشکان برای نتیجه دهی بهتر درمان، به استفاده از شامپوهایی با PH کمتر و بدون هیچ گونه افزودنی خاص و مضر توصیه می کنند.

از دیگر موارد قابل توجه بعد از انتخاب شامپوی مناسب، نحوه شستشوی موها پس از درمان می باشد.

برای شستن موها پس از انجام پیوند موی طبیعی، باید حداقل تا 2 هفته مراقبت های لازمه را انجام داده و پس از آن در صورت نبودن مشکل و یا التهابی با توجه به تشخیص پزشک، می توانید به صورت عادی به شستشوی موهای خود بپردازید.

برای شستن موها دقت داشته باشید که در ابتدا از شامپوی مناسب استفاده کرده و از خارش موها در حمام جلوگیری نمایید زیرا موجب آسیب به فولیکول ها و خونریزی بیشتر خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که از هیچ یک از وسایل خشک کننده مو اعم از سشوار اتو و غیره برای خشک کردن موهای خود استفاده ننمایید. بهترین روش برای خشک کردن موها در این زمان، هوای آزاد می باشد.

بیمار باید از موهای جدید خود به خوبی مراقبت کند و از ویتامین ها و مواد معدنی برای رشد بیشتر آنها استفاده کند.

هزینه کاشت مو به روش sut

هزینه کاشت مو یکی از فاکتور هایی می باشد که هر فرد قبل از انجام کاشت مو می اندیشد و مناسب ترین روش را بر اساس قیمت معقول انتخاب می نماید.

کاشت مو بسته به هزینه های هر کلینیک تعیین می شود و در هر روش انتخابی هزینه ها متفاوت می باشد فاکتور هایی که در هزینه کاشت مو تاثیر می گذارند عبارتند از : شناسایی الگوی ریزش مو، تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو، روش انتخابی برای کاشت مو.

پیوند مو به روش sut بسته به وسعت ریزش موی فرد دارد و همچنین از دستگاه ایی که استفاده می شود و کلینیک مربوط می باشد بهتر است قبل از تصمیم در مورد هر یک از روش های کاشت مو از قیمت ها و هزینه هایی که تحمیل می شود نیز اطلاعاتی حاصل نمایید.

جهت اطلاع از قیمت کاشت مو به روش sut می توانید با مشاوران تلفنی ما و یا از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت در تماس باشید.

فیلم کاشت مو به روش sut

و هم چنین جهت مشاهده فیلم کاشت مو به روش sut بر روی این لینک کلیک نمایید.

* قابل ذکر می باشد که در حال حاضر این روش کاشت موی طبیعی ، بهترین روش کاشت مو در کنار سایر روش ها می باشد.

 کلینیک تخصصی پوست و مو رز ” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات پیوند مو  به روش sut را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در این کلینیک پوست و مو، هدف ما رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در کاشت مو به روش sut، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ