کاشت مو
موضوعات داغ

کاشت مو به روش SUT در تهران با تجهزات مدرن

کاشت مو به روش اس یو تی

کاشت مو به روش sut چگونه است ؟ روش های کاشت مو که قبلا در مورد آنها توضیح دادیم، همگی تقریبا قدیمی شده اند. امروز می‌خواهیم با روش جدید پیوند مو به نام ” SUT ” آشنا شویم.

پیوند مو به روش sut برخلاف اینپلنت مو با روش های FIT و FUT که بصورت دستی انجام می‌شدند، با دستگاه تمام اتوماتیک انجام می‌شود. با ” کلینیک پوست و مو رز ” همراه باشید تا درباره اینپلنت مو به روش sut اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید

در تکنیک اینپلنت مو به روش SUT برداشتن فولیکول های مو با دقت می‌باشد و از بین رفتن فولیکول ها به صفر می‌رسد زیرا با دقت و ظرافت بسیار بالایی این امر صورت می‌گیرد.

تعداد فولیکول های برداشتی بسته به خود شخص و بانک موی فرد دارد، بعضی از افراد موی پرپشتی در ناحیه پشت سر خود دارند و بعضی ها از تراکم کمی برخوردار هستند.

بعد از پیوند مو به روش SUT نتیجه نهایی بسته به محافظت شما از موها و تقویت آن ها دارد. در این روش کاشت نیز ریزش مو بعد از کاشت امری طبیعی بوده و در نهایت بعد از رشد مجدد موها، موهای طبیعی حاصل می‌گردد.

شیوه اینپلنت مو به صورت اتوماتیک بوده و جای زخم و اسکار در سر باقی نمی‌ماند در نتیجه عوارضی در پی نخواهد داشت اما بهتر است بعد از کاشت مو به مدت 2 الی 3 هفته از انجام دادن فعالیت های سنگین خودداری نمایید ولی به دلیل نداشتن دوره نقاهت می‌توانید بعد از اینپلنت مو به فعالیت روزانه خود بپردازید.

از شستشوی سر با فشار بپرهیزید و سعی نمایید در 2 هفته اول سر را با ملایمت و مراقبت بیشتر در حمام شستشو نمایید تا کمترین عارضه را به موهای کاشته شده وارد نمایید.

اصولا بعد از 4 الی 12 ماه تمامی موهای کاشته شده رویش کامل داشته و فرد نتیجه نهایی را مشاهده می‌نماید ولی این امر و نتیجه زودتر به خود شخص و مراقبت هایی که از مو انجام می دهد بستگی داشته و هر چه بیشتر به تقویت موها بپردازید نتیجه زودتر حاصل می‌گردد.

مراحل کاشت مو به روش SUT 
مراحل کاشت مو به روش اس یو تی در سال ۲۰۲۱

مراحل کاشت مو به روش SUT 

در کاشت و تقویت مو به روش اس یو تی جراح مطابق مراحل زیر عمل می‌نماید:

1- ابتدا جراح باید در طی یک جلسه مشاوره مکان های کاشت و برداشت مو را به طور دقیق تعیین نماید. دقت داشته باشید که پرپشتی و تعدد موهای شما در انتخاب محل برداشت مو تاثیر مستقیم دارد.در اکثر موارد مکان برداشت مو، پشت سر افراد است که موهای آن معمولا پرپشت بوده و از طاسی دور هستند.

2- در گام دوم که نکته طلایی کاشت و تقویت مو به روش SUT می‌باشد جراح با استفاده از تجهیزان بسیار پیشرفته و حرفه ای فولیکول های مو را از قسمت اهدا کننده سر جدا می‌‌کند.این عملیات با دقت تمام و با کمترین دخالت دست صورت می‌پذیرد از این رو بیشترین تعداد ممکن از فولیکول های مو استخراج شده و کمترین میزان ممکن از آنها از دست می‌رود.

3- در مرحله سوم فولیکول های برداشت شده برای کاشت تمیز و عاری از هر گونه ماده اضافی مانند چربی یا خون و یا مایعات می‌شود.

4- در این مرحله جراح بار دیگر با استفاده از تجهیزات پیشرفته عمل کاشت را به روش اس یو تی انجام می‌دهد. بالاترین دقت و بهترین کیفیت کاشت در این روش صورت گرفته و امکان تشخیص موهای کاشته شده و موهای طبیعی تقریبا وجود نخواهد داشت.

5- با توجه به اینکه در روش اس یو تی هیچ اسکاری ایجاد نمی‌شود پس نیازی به پانسمان و بخیه نیز نخواهد بود. پروژه اینپلنت مو در این نقطه به پایان می‌رسد و متقاضی می‌تواند پس از راهنمایی های لازم برای اقدامات پس از کاشت مو، از کلینیک مرخص شود.

مزیت های کاشت مو به روش sut نسبت به سایر روش ها

اینپلنت مو به روش اس یو تی، مزیت های زیادی را به دنبال دارد از جمله:

 1. جدیدترین و پیشرفته ترین تکنیک در اینپلنت مو محسوب می‌گردد.
 2. بیشتر وسایل استفاده شده در این دستگاه استاندارد بوده و می‌توان آن ها را استریل نمود.
 3. تفاوت موهای کاشته شده قابل تشخیص نمی‌باشد.
 4. پیوند مو به روش اس یو تی، بدون برش و بدون استفاده از تیغ جراحی انجام می‌شود.
 5. هیچگونه اسکاری بر روی سر باقی نمی‌ماند.
 6. در پیوند مو به روش اس یو تی، لایه های پوست سر برداشته نمی‌شوند.
 7. این روش اینپلنت مو در یک جلسه انجام می‌شود و در نتیجه مراجعه کننده هم خسته نمی‌شود.
 8. پس از پیوند مو به روش اس یو تی، فرد شاهد خط رویش کاملا طبیعی و پر تراکم از مو خواهد بود.
 9. حالت طبیعی چهره حفظ می‌شود و ظاهری زیبا را برای زیباجو به ارمغان می‌آورد.
 10. تمام فولیکول هایی که به نقاط مورد نظر انتقال داده می‌شوند، کاملا سالم مانده و کیفیت بالایی هم دارند.
 11. تمام فولیکول های برداشته شده در یک محفظه در دستگاه نگه داری می‌شود و به هیچ عنوان دست در آن دخالت ندارد.
 12. فرآیند اینپلنت مو بطور منظم و دقیق انجام می‌شود زیرا در پیوند مو به روش اس یو تی از دستگاه برای کاشت استفاده می‌شود.
 13. مراجعه کننده سریع تر بهبود می‌یابد.
 14. می توان 3 برابر روش های دیگر، فولیکول های سالم را به نقاط طاسی انتقال داد.

کاشت مو به روش sut گام به گام از صفر تا صد

اکثر موارد و جزئیات مربوط به کاشت و تقویت مو به روش اس یو تی در بخش های مختلف بیان شده. در ادامه مطلب مختصر قصد داریم مراحل انجام پیوند مو به روش اس یو تی را گام به گام از منزل تا تا پایان جراحی را لیست نماییم.

1- در اولین گام هدف خود را از اینپلنت مو تعیین نمایید. هدف شما از کاشت مو شاید خیلی مهم به نظر نرسد اما این پایه و اساس کل پروسه کاشت و تقویت مو برای شما خواهد بود.

2- در گام دوم انتخاب کلینیک زیبایی برای کاشت و تقویت مو خواهد بود. انتخاب یک کلینیک زیبایی معیارهای مختلفی دارد که به جزئیات در بخش های دیگر به آن پرداخته شده است.بررسی تجهیزات موجود کلینیک، جراحان حاضر در آن، میزان رضایت مشتریان، عمل های موفق کلینیک و اعتبار آن از جمله معیارهایی است که باید در انتخاب آن مد نظر قرار گیرد.

3- گام سوم انتخاب جراح و پزشک برای کاشت مو خواهد بود. در انتخاب جراح باید دقت زیادی انجام دهید. تجربه مهم ترین عامل تعیین جراح مناسب برای اینپلنت مو است. از دیگر معیارهای انتخاب جراح می‌توان از تحصیلات آکادمیک، اعتبار نامه پزشکی، رضایت مشتریان و متقاضیان قبلی را نام برد.

4- در گام چهارم مشتریان قبلی پزشک خود را مورد بررسی قرار دهید. احتمالا همه مشتریان قبلی دارای عکس های قبل و بعد از عمل کاشت و تقویت مو می‌باشند. آنها را ببینید و با اهداف خود مقایسه نمایید. اگر شرایط لازم برای شما پیش آمد حتما با یکی دو نفر از مشتریان به گپ و گفت بپردازید.

5- در گام پنجم نوبت به برگزاری جلسه مشاوره و تعیین اهداف اینپلنت مو برای خودتان با پزشک می‌رسد. دقت داشته باشید که اگر پزشک از اهداف و خواسته های شما به طور دقیق مطلع باشد، احتمالا نتایج مطلوب تر و بهتری به دست خواهد آمد.

در این مرحله مهم ترین کار انتخاب بهترین روش کاشت مو برای شما می‌باشد. در این مرحله از پزشک خود بخواهید که بهترین روش اینپلنت مو را با بیان دلایل آن برای شما تعیین نماید.در انتخاب بهترین روش اینپلنت مو برای خود تعصب خاصی نداشته باشید و به نظرات پزشک خود حتما توجه نمایید. پزشک در این باره تجربه بالایی دارد.

6- گام ششم مربوط به برآورد هزینه جراحی اینپلنت مو می‌باشد. برآورد هزینه کاشت و تقویت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. ویزیت کلینیک تنها هزینه شما نخواهد بود. احتمالا شما نیاز به داروها و موارد دیگری برای قبل و بعد از عمل کاشت مو خواهید داشت. همه آنها را در نظر بگیرید.

7- در گام هفتم پزشک متخصص در روش اس یو تی باید دو بخش مهم در سر شما را تعیین نماید و آنها را بطور دقیق روی سر شما مشخص نماید. یک محل اهدا کننده مو است که احتمالا پشت سر شما است و دومی منطقه دقیق اینپلنت مو می‌باشد.

8- در این مرحله نوبت به جراحی کاشت مو می باشد. اس یو تی یک روش اینپلنت مو مکانیزه است و در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مطلوب می‌رساند. ابتدا فولیکول های مو از پشت سر با استفاده از دستگاه های پیشرفته برداشت و به قسمت لازم برای اینپلنت مو انتقال داده می‌شود.زمان جراحی بستگی به حجم اینپلنت مو در روی سر شما دارد. صبور باشید و با پزشک خود نهایت همکاری را انجام دهید.

9- این گام به مراقبت ها و کارهای بعد از اینپلنت مو مربوط می‌شود. تمام دارو ها و مراقبت های لازم که توسط پزشک برای شما تجویز می‌شود باید به طور دقیق و مو به مو رعایت شوند.

دقت شود که بعد از پیوند مو، نیاز به چند هفته زمان برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خواهد بود. صبر خود را از دست ندهید و در طی این مدت تمام اتفاقات و موارد پیش آمده را به پزشک خود اطلاع دهید و در همه موارد با وی مشورت نمایید.

بعد از پیوند مو به روش اس یو تی احتمالا پس از مدتی موهای کاشته شده می‌ریزند و موهای جدید در جای آنها رشد می کنند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که شما با اس یو تی طبیعی ترین موهای ممکن را خواهید داشت.تحت هیچ شرایطی امکان تشخیص موهای کاشته شده با موهای قبلی روی سر شما وجود نخواهد داشت.

چه کسانی داوطلب خوبی برای کاشت مو به روش sut هستند؟

افرادی که بانک موی خوبی داشته باشند، داوطلبان خوبی برای پیوند مو به روش اس یو تی هستند. در واقع هر چه موها پرپشت تر باشد، تعداد فولیکول های موجود در روی سر هم بیشتر است.

بسیاری از افراد دچار ریزش مو و به مرور زمان دچار کم پشتی و یا طاسی موها خواهند شد. افرادی که از طاسی به دلایل زیر رنج می‌برند، می‌توانند از این روش استفاده نمایند.

 1. طاسی پس از سوختگی موها
 2. طاسی پس از مشکلات و التهابات پوستی
 3. طاسی پس از آسیب دیدگی و یا ضربه

همچنین عده ای دارای نواقصی در نواحی ریش، سبیل، ابرو و مژه های خود می‌باشند. این افراد نیز می‌توانند از اینپلنت مو به روش اس یو تی استفاده نمایند.

آیا کاشت مو به روش sut بهترین روش پیوند مو می‌باشد؟

به هیچ عنوان نمی‌توان به طور قطع در خصوص این سوال پاسخ داد زیرا هر روش بر اساس بدن شخص، بانک موی مناسب، طاسی، میزان بودجه مورد نظر و عوامل دیگر تعیین می‌گردد که کدام روش برای شما مناسب تر است.بر اساس عوامل گفته شده اینپلنت مو صورت می‌گیرد اما سعی نمایید پیوند مو را به هر روشی که می‌خواهید انجام دهید زیر نظر یک پزشک متخصص و با تجربه کاری بالا انجام دهید.

شایان به ذکر است روش اس یو تی رکورد 60 تار مو در یک سانتی متر مربع را دارا است. در ضمن بیشتر افرادی که اینپلنت مو  انجام می‌دهند به دلیل بی‌دقتی و یا تجربه ناکافی بسیاری از فولیکول های پیوندی را از بین می‌برند و خطای انسانی در بیشتر روش های پیوند مو وجود دارد.

ولی پیوند مو به روش اس یو تی به دلیل اتوماتیک بودن و کمتر دخیل بودن انسان در آن نتیجه بهتری را دارا می‌باشد که فرد خط موی طبیعی با تراکم بالا در موهای خود مشاهده می‌نماید که در یک جلسه این امر صورت گرفته است.

برای انتخاب بهترین روش اینپلنت مو تنها خود روش و ابزارهای آن ملاک نیست. در بسیاری از موارد برای یک فرد بهترین روش کاشت و تقویت مو می‌تواند با هم متفاوت باشد.

بسته به موارد زیادی از قبیل : پرپشتی مو، میزان فولیکول های لازم برای پیوند مو و موارد دیگر که مجموع همه این موارد می‌تواند در انتخاب بهترین روش اینپلنت مو برای یک فرد موثر باشند.هیچ تکنیکی از روش های کاشت مو برای همه مناسب نیستند. احتمالا بهترین مشورت را در این باره یک پزشک متخصص و با تجربه می‌تواند برای شما داشته باشد.

مقایسه کاشت مو به روش sut با روش های fit و fut
مقایسه پیوند مو به روش اس یو تی با روش های اف ای تی و اف یو تی

مقایسه پیوند مو به روش sut با روش های fit و fut

همه ی افراد با انجام پیوند مو به دنبال دستیابی به موهای پرپشت می‌باشند اما در روش های قدیمی ” کاشت مو به روش FIT ” و ” کاشت مو به روش FUT ” ، می‌توان حداکثر تا 7 هزار تار مو را در سر فرد پیوند زد ولی در پیوند مو به روش اس یو تی، می توان تا 14000 تار مو را در سر فرد پیوند زد (یعنی 3 برابر روش های قبل).

پیوند مو به روش اس یو تی توسط دستگاه انجام می‌شود ولی اینپلنت مو به روش های FIT و FUT به صورت دستی انجام می‌شوند. در پیوند مو به روش sut تمام فولیکول های انتقالی سالم می‌مانند و کیفیت بالایی دارند ولی در روش های FIT و FUT، احتمال آسیب به فولیکول ها وجود دارد.

در پیوند مو به روش اس یو تی نکات بهداشتی بهتر رعایت می‌شود زیرا تمام مراحل توسط دستگاه انجام می‌شود ولی هنگام پیوند مو دستی با روش های FIT و FUT ممکن است اصول بهداشتی آنطور که باید رعایت نشود.

به دلیل استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برای برداشت و کاشت مجدد فولیکول ها، این درمان بدون درد و خونریزی سپری شده و در نتیجه آن خطر ابتلا به عوارض جانبی مانند عفونت کاهش می‌یابد.

یکی از بهترین مزایای این روش نسبت به سایر روش های موجود، حذف دوران نقاهت می‌باشد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد زمان کافی برای استراحت را نداشته و به دنبال راهی برای کاهش دوران نقاهت می‌باشند، این روش یکی از بهترین روش های اینپلنت مو برای این دسته از افراد خواهد بود.

محدودیت های پیوند مو  به روش اس یو تی

افرادی که بیماری های خاص (مثل مشکلات قلبی، فشار خون، دیابت و غیره) دارند باید حتما پزشک را در جریان وضعیت بیماری خود قرار بدهند زیرا معمولا پس از درمان این بیماری ها، می توان در مورد اینپلنت مو اقدام کرد.

برای پیوند موی طبیعی به روش اس یو تی، از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود اما برخی از افراد به مواد موجود در بی حس کننده ها موضعی حساسیت دارند. به همین دلیل این افراد قادر به انجام این روش برای ترمیم موهای خود نخواهند بود.

مراقبت های قبل از کاشت مو به روش sut

قبل از اینپلنت مو به روش اس یو تی، فرد باید از نظر سلامتی چکاپ بشود و آزمایش بدهد. در تمامی روش های کاشت مو، متقاضی تا دو هفته قبل از کاشت در زمینه مصرف الکل، سیگار، قلیان و انواع داروها محدودیت دارد. شب قبل از عمل پیوند مو، نباید غذای سنگین مصرف کرد.

آسپرین دارویی ضد انعقاد خون بوده که موجب افزایش خونریزی پس از Hair transplant خواهد شد. پزشکان برای جلوگیری از خونریزی بیشتر در حین و پس از درمان، به مراجعه کنندگان خود توصیه می‌کنند که به مدت 10 روز قبل از شروع درمان، از آسپرین استفاده نکنند.ویتامین E نیز همانند آسپرین موجب رقیق شدن خون خواهد شد بنابراین از مصرف ویتامین ها خصوصا ویتامین E خودداری شود.در روزی که قرار است اینپلنت مو انجام بدهید، لباس های یقه دار نپوشید و بیشتر سعی کنید از لباس های راحتی استفاده کنید.

مراقبتهای بعد از پیوند مو به روش اس یو تی

در روزهای اول اینپلنت مو به روش sut ، زیباجو باید محلولی نمکی را به نقاطی اسپری کند که عمل کاشت مو را انجام داده است. بعد از پیوند مو به روش اس یو تی، تا 3 هفته فرد نباید ورزش ها و فعالیت های سنگینی انجام بدهد و باید مدت بیشتری را استراحت کند.

برای شستن موها کاملا دقت کرده و از خارش و ایجاد خراش بر پوست پرهیز نمایید. به آرامی شامپو را بر سر مالش داده تا کف نماید.

برای رنگ کردن موها، از مواد شیمیایی استفاده خواهد شد که آسیب فراوانی به موهای سالم و کاشته شده فرد خواهد رساند؛ به همین دلیل سعی کنید تا دو ماه پس از اینپلنت مو به روش اس یو تی، از رنگ کردن موهایتان خودداری نمایید تا فولیکول های کاشته شده تقویت شوند و آمادگی لازم برای مقابله با مواد شیمیایی را داشته باشند.

برای فرم دهی موها بهتر است تنها از شانه استفاده کرده و از سشوار و اتو استفاده نکنید زیرا موجب آسیب به فولیکول و از بین رفتن آنها خواهند شد.

در مصرف غذاها و نوشیدنی های خود دقت نمایید. نوشیدنی های حاوی الکل نظیر آبجو، ودکا و غیره با ایجاد اختلال در گردش طبیعی خون، باعث نابودی فولیکول ها و ریزش موها می‌شوند، همچنین مصرف آنها قبل از پیوند مو به روش اس یو تی موجب کاهش اثرات بی‌حسی خواهد شد.

شستشو بعد از کاشت مو

معمولا اولین شستشوی موها در کلینیک پوست و مو توسط کادر درمانی اینپلنت مو انجام می‌شود. در هنگام شستشو در منزل توجه داشته باشید که از آب ملایم و شامپوهای مناسبی استفاده کنید و سرتان را به آرامی ماساژ بدهید. از مصرف الکل، سیگار، قلیان و انواع داروها هم جدا خودداری کنید.

در اکثر اوقات خود پزشک با توجه به فاکتورهایی نظیر میزان PH شامپو، چربی و یا خشک بودن پوست سر و آنتی اکسیدانی بودن آن، شامپویی را به شما معرفی می‌کند که دارای ترکیبات مناسب پوست و مو ی شما بوده تا از ریزش و خارش موها جلوگیری کند.

زیرا اگر از شامپویی نامناسب استفاده نمایید، ممکن است که با مو و پوست سر شما سازگار نبوده و در نتیجه آن به فولیکول های کاشته شده، آسیب وارد شود.

برخی از افراد بطور کل در مصرف شامپو خود دقت چندانی نداشته و برای این موضوع اهمیت چندانی قائل نمی‌شوند. اگرچه در حالت عادی نیز نباید از آن غافل شد، اما شرایط پوست سر و فولیکول ها پس از اینپلنت مو متفاوت خواهد بود.

در شامپوهای معمولی موجود در بازار، از مواد شیمیایی بسیاری استفاده شده که با عدم بررسی آنها می‌توان به نابودی فولیکول ها دامن زد.

یکی از عوامل ریزش مو، تستوسترون می‌باشد. شامپوهای مخصوص مورد استفاده بعد از پیوند مو، با توجه به دارا بودن خاصیت آندروژنی، موجب جلوگیری از تبدیل تستوسترون به دی هیدروتسترون شده و در نتیجه آن، از ریزش بیشتر موها جلوگیری به عمل می‌آید.

بیشتر پزشکان برای نتیجه دهی بهتر درمان، به استفاده از شامپوهایی با PH کمتر و بدون هیچ گونه افزودنی خاص و مضر توصیه می‌کنند.

از دیگر موارد قابل توجه بعد از انتخاب شامپوی مناسب، نحوه شستشوی موها پس از درمان می‌باشد.

برای شستن موها پس از انجام پیوند موی طبیعی، باید حداقل تا 2 هفته مراقبت های لازمه را انجام داده و پس از آن در صورت نبودن مشکل و یا التهابی با توجه به تشخیص پزشک، می‌توانید به صورت عادی به شستشوی موهای خود بپردازید.

برای شستن موها دقت داشته باشید که در ابتدا از شامپوی مناسب استفاده کرده و از خارش موها در حمام جلوگیری نمایید زیرا موجب آسیب به فولیکول ها و خونریزی بیشتر خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که از هیچ یک از وسایل خشک کننده مو اعم از سشوار اتو و غیره برای خشک کردن موهای خود استفاده ننمایید. بهترین روش برای خشک کردن موها در این زمان، هوای آزاد می‌باشد.مراجعه کننده باید از موهای جدید خود به خوبی مراقبت کند و از ویتامین ها و مواد معدنی برای رشد بیشتر آنها استفاده کند.

هزینه کاشت مو به روش sut

هزینه کاشت مو یکی از فاکتور هایی می‌باشد که هر فرد قبل از انجام پیوند مو می‌اندیشد و مناسب ترین روش را بر اساس قیمت معقول انتخاب می‌نماید.

کاشت مو بسته به هزینه های هر کلینیک تعیین می‌شود و در هر روش انتخابی هزینه ها متفاوت می‌باشد فاکتور هایی که در هزینه اینپلنت مو تاثیر می‌گذارند عبارتند از : شناسایی الگوی ریزش مو، تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو، روش انتخابی برای پیوند مو.

جهت اطلاع از قیمت اینپلنت مو به روش اس یو تی می توانید با مشاوران تلفنی ما و یا از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت در تماس باشید.

فیلم پیوند مو به روش اس یو تی

هم چنین جهت مشاهده فیلم اینپلنت مو به روش اس یو تی بر روی لینک کلیک نمایید.

* قابل ذکر می باشد که در حال حاضر این روش کاشت موی طبیعی ، بهترین روش اینپلنت مو در کنار سایر روش ها می‌باشد.

 کلینیک تخصصی پوست و مو رز ” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، خدمات پیوند مو  به روش اس یو تی را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می‌دهد. در این کلینیک پوست و مو، هدف ما رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در کاشت مو به روش sut، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *