درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مزیت های کاشت مو چیست ؟

مزیت های کاشت مو

روش درمانی کاشت مو در بین بسیاری از خانم ها و آقایانی که دچار ریزش مو شدید و گاهی طاسی هستند، طرفداران زیادی دارد؛ زیرا این روش علاوه بر نتایج خوبی که به همراه داشته دارای مزیت های بسیار ویژه ای است.

مزیت های کاشت مو چیست ؟ مزیت های پیوند مو سبب شده که مراجعه کنندگان کاشت مو روز به روز افزایش یابد. همچنین برخی از افراد که با مشکلاتی مانند ریزش مو درگیر هستند اطلاعات کافی در خصوص پیوند مو نداشته و از انجام این عمل زیبایی خودداری می کنند. علم بر مزیت های کاشت مو می تواند به شما این انگیزه را بدهد که در سریع ترین زمان ممکن کاشت مو را انجام دهید.

چه مزیت هایی در کاشت مو سبب شده که افراد زیادی به این روش درمانی رو بیاورند؟

همانطور که گفته شد کاشت مو، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. علت علاقه مراجعه کنندگان به این روش درمانی مزیت های ویژه ای است که در عمل کاشت مو وجود دارد. در ادامه برخی از سطحی ترین مزیت های پیوند مو را مورد بررسی قرار داده ایم تا با شناخت آن ها متوجه شوید که همین الان هم برای کاشت مو دیر شده است.

مزیت های کاشت مو چیست ؟ایجاد ظاهری طبیعی و بهبود یافته

افرادی که به دنبال روش های درمانی متفاوتی در خصوص طاسی و ریزش موهای خود هستند، از مشکلی که دارند بسیار رنج می برند در نهایت این مشکل باعث شده که افراد ذکر شده اعتماد به نفس کمتری داشته باشند. تجربه نشان داده است که افراد متقاضی پس از انتخاب روش درمانی کاشت مو، اعتماد به نفس از دست داده خود را به دست می آورند.

زیرا در این عمل زیبایی با پیوند موهای پشت سر به قسمت هایی که طاسی وجود دارد، مشکل کم مویی یا طاسی مراجعه کنندگان را برطرف می کنند. این روش درمانی سبب می شود که افراد متقاضی با موهای پرپشت خود روبه رو شده و جذابیت بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش FUG و مزایای آن

قطع ریزش مو همیشگی

در بسیار از مواقع ریزش مو دائم در بین خانم ها و آقایان سبب می شود که آن ها دچار طاسی یا کم پشتی در بخشی از سر شوند. این مشکل، مسئله ناراحت کننده ای برای همه است. با انتخاب روش درمانی کاشت مو، می توانید ریزش موهای خود خداحافظی کنید؛ زیرا وقتی عمل پیوند مو انجام می شود فولیکول های قوی مو جایگزین فولیکول هایی می شوند که ضعیف بوده و موجب ریزش مو می شدند.

در نتیجه بعد از قطع ریزش مو و جایگزین شدن موهای جدید مشکل ریزش موها از بین رفته و موهای پرپشت جایگزین آن می شود. آمار نشان داده که کاشت مو بسیار موفقیت آمیز بوده و در اکثر مواقع با نتیجه خوبی همراه است.

نیاز نداشتن به نگهداری های ویژه

یکی دیگر از مزیت های کاشت مو (Hair Transplantation) که سبب شده بسیاری از افراد به آن رو بیاورند، نیاز نداشتن به مراقبت های خاص بعد از عمل پیوند مو است. شما بعد از پیوند مو به مدت دو هفته نهایت الی سه هفته نیاز به مراقبت های ویژه از موهای کاشته شده خود دارید.

عمل زیبایی کاشت مو مانند همه عمل های زیبایی دیگر با عارضه های موقتی و قابل کنترلی همراه است که به همین جهت تا 3 هفته نیاز به مراقبت خواهد بود. بعد از این دوره نقاهت شما می توانید مانند سایر افراد دیگر با موهایتان رفتار کنید.

روشی نسبتا کم هزینه

کاشت مو نسبت به سایر روش های درمانی دیگر کم هزینه تر است. برای انجام کاشت مو شما نیاز نخواهید داشت که ویزیت های مکرر یا عمل های زیادی در خصوص مشکل خود انجام دهید. به همین جهت کاشت مو می تواند گزینه درمانی خوبی به جهت حل مشکل شما باشد. در واقع شما با پرداخت هزینه کاشت مو بی نیاز از شامپوهای گرانقیمت و داروهای تبلیغاتی رشد مجدد موها که به ندرت تاثیر گذار هستند می شوید.

آیا مزیت های کاشت مو دائمی است؟

یکی از ویژگی های مثبت کاشت مو، دائمی بودن نتایج و مزیت های آن است. در حالی که بسیاری از درمان های موضعی و روش های دیگر در درمان ریزش مو به طور دائمی عمل نکرده و نتایج آن ها موقتی است. در واقع برخی از درمان های ریزش مو شما را به خود وابسته کرده و در صورت انجام ندادن با ریزش شدیدتری نسبت به قبل از درمان مواجه می شوید.

بی خطر بودن کاشت مو، یکی از اصلی ترین مزایای آن است

یکی از مسائلی که شما باید قبل از انجام هرگونه عمل زیبایی باید در نظر بگیرید. ایمن بودن و بی خطر بودن آن عمل است. کاشت مو یکی از عمل های زیبایی است که برای مراجعه کنندگان بی خطر بوده و هیچگونه مواد شیمیایی یا دارویی خاصی را در حین جراحی استفاده نمی شود در نتیجه هیچ مشکلی را برای مراجعه کننده به وجود نخواهد آورد.

مشاهده مطلب
کاشت مو برای بیماران قلبی

مزایای کشف شده جدید بعد از کاشت مو

به تازگی پزشکان متخصص در باره این موضوع به نتیجه های شگفت انگیزی دست پیدا کرده اند. یکی از این نتایج شگفت انگیز در برخی از افراد که برای درمان ریزش مو و طاسی به کلینیک ها برای کاشت مو مراجعه کردند مشاهده شده است.

برخی از این افراد میگرن های شدید و چندین ساله ای داشتند که به شدت آزار دهنده بوده است و بعد از عمل پیوند مو به طور شگفت انگیزی میگرن این افراد درمان پیدا کرده بود. این برای آن ها بسیار خوشحال کننده بوده وباعث شده است تا این افراد از سردردهای دائمی خود با عمل کاشت مو خلاص شوند.

پزشکان هنوز علت این درمان را نیافتند اما آن ها گمان می کنند که شاید این عمل جراحی باعث بهبود عوامل ایجاد کننده میگرن شده باشد. البته این مسئله به صورت علمی کاملا اثبات شده نبوده و شما نمی توانید به جهت درمان میگرن خود کاشت مو را انجام دهید. در واقع این اتفاق یکی از مسائلی است که امروزه توسط متخصصان بسیاری در حال بررسی است.

چرا باید مزیت های کاشت مو را بدانیم؟

باید پیش از انجام هر روش درمانی برای موهای خود همه جوانب آن را در نظر بگیرید تا مناسب ترین روش درمانی را برای بهبود ریزش موهای خود بیابید. یکی از مهم ترین مواردی که به جهت انتخاب یک روش بهبود ریزش مو باید در نظر گرفته شود، مزایا روش انتخابی است. هر اندازه که مزایا بیشتر باشد، انتخاب شما منطقی تر و عاقلانه تر خواهد بود.

همانطور که در این قسمت بررسی کردیم کاشت مو یکی از روش های درمانی ریزش مو بوده که باید مانند سایر روش ها مزیت های آن مورد ارزیابی قرار بگیرد. همچنین علاوه بر مزیت ها باید عوارض آن را مقایسه کرد تا بتوان بهترین تصمیم را به جهت انجام دادن یا ندادن گرفت. مزیت کاشت مو نسبت به عارضه های کوتاه مدت آن بسیار زیاد است و می تواند بسیاری از مشکلات از جمله طاسی مو را به طور دائمی حل کرد.

در پایان، مزیت های ذکر شده را در صورتی تجربه خواهید کرد که عمل کاشت مو توسط پزشکی ماهر انجام پذیرد. در نتیجه مزیت های ذکر شده نمی تواند برای همه افراد باشد. زمانی این مزیت ها شامل افراد مراجعه کننده می شود که در مورد انتخاب پزشک متخصص خود دقت لازم را داشته باشند.

اگر پزشک شما تبحر کافی در این خصوص نداشته باشد علاوه بر این که مشکلی را حل نمی کند، می تواند باعث بروز مشکلات متعدد دیگری نیز شود.

مشاهده مطلب
کاشت مو بدون جراحی و هزینه کاشت مو بدون جراحی

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع