هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو

کاشت مو ” امروزه دیگر محدودیت سنی ندارد و تمامی افرادی که مشکل طاسی، ریزش مو و یا کم مویی دارند می توانند با مراجعه به مراکز معتبر hair transplant به نتیجه دلخواه خود برسند و اعتماد به نفس خود را در ارتباط با افراد و اجتماع بالا ببرند

هزینه کاشت مو چقدر است؟

کاشت مو یک عمل زیبایی محسوب می شود که هزینه ی بالایی دارد و برای گرفتن نتیجه ی خوب باید از پرداختن هزینه دریغ نکنید و تمام طول درمان را با صبرو حوصله پشت سر بگذارید، البته فراموش نکنید که باید انتخاب درستی داشته باشید تا در کنار پرداخت هزینه های منصفانه کیفیت مطلوبی را دریافت نمایید.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

استفاده بیش از حد از رنگ و شامپوهای شیمیایی امروزه باعث شده است ریزش مو به بیشترین مقدار خود برسد. همچنین استرس و اضطراب، آب و هوای نامناسب، عوامل ژنتیکی و همچنین تغذیه های نامناسب نیز گاهی باعث کمبود ویتامین و مشکلات دیگر شده و در نهایت منجر شده و در نهایت ریزش مو می شود.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

در بعضی موارد ریزش مو از سنین پایین و در دوران جوانی اتفاق می افتد و اعتماد به نفس افراد را در ارتباط با محیط بیرون کاهش می دهد. برای اینکه بتوانید دوباره موهایی زیبا داشته باشید 2 راه بیشتر ندارید:

 1. استفاده از شامپوهای ضد ریزش و تقویت کننده.
 2. عمل زیبایی hair transplant توسط مراکز معتبر زیبایی کاشت مو.

در مورد اول ممکن است با هزینه اندک بتوان شامپوها را خرید و از آنها استفاده کرد ولی نتیجه آنها قطعی و 100% نیست و ممکن است بعد از قطع دوره ای دوباره موهای شما شروع به ریزش کند و تمامی هزینه هایی که صرف خرید شامپوهای ضد ریزش و تقویتی کرده اید بی نتیجه بماند.

اما عمل زیبایی hair transplant با توجه به هزینه ای که پرداخته می شود باعث می شود موهای شما به حالت پر پشت خود برگردد و شما از موهای زیبای خود لذت ببرید.

توجه داشته باشید اگر سن شما کمتر از 21 است، حتما بدون مشورت اقدام نکنید. مشخص شدن الگوی ریزش یک فرد، بسیار ضروری است و پزشک باید بداند ریزش و عامل ریزش موی شما چیست تا برپایه این موضوع، اقدام به کاشت مو در زاویه و جهت مناسب کند.

هزینه های کاشت مو با توجه به میزان طاسی، کم پشتی و تعداد تار موی مورد نظر شما متفاوت می باشد. اینکه شما از عمل زیبایی hair transplant چه انتظاری دارید نیز ممکن است در هزینه های کاشت موی شما نیز تاثیر بگذارد.

. سعی کنید در جلسه‌تان با پزشک، تمام خواسته های خود را مطرح کنید تا هر دو طرف به اهداف این عمل، تمرکز کنند.

ممکن است شما از متخصص کاشت موی خود انتظار داشته باشید سر کاملا طاس شما را پر از مو کنند و گاها ممکن است عمل زیبایی hair transplant شما محدود به کاشت چند تار مو در لا به لای بقیه ی موهایتان باشد. پس در این صورت هزینه کاشت مو می تواند بسیار متفاوت باشد.

عوامل موثر بر هزینه های کاشت مو

hair transplant یک عمل زیبایی محسوب می شود و با توجه به این موضوع هزینه های آن ممکن است کمی سنگین و گران به نظر آید اما این طور نیست شما در واقع هزینه ای مطلوب را در ازای دریافت بهترین نتایج پرداخت خواهید کرد.

همچنین بهتر است بدانید هزینه عمل زیبایی hair transplant می تواند مانند سایر عمل های زیبایی بنا به شرایطی متغیر باشد.

موضوع پیچیده ای نیست. اگر دوست دارید در شرایط ایده آل و بدون تحمل درد، کاشت مو انجام دهید، پس نیاز دارید هزینه کنید اما بدین معنی نیست که این مورد حساب و کتاب نخواهد داشت. شما پس از مشاوره رایگان با پزشک، قادر خواهید بود تمامی جوانب را بسنجید و سپس امورات مربوط به موهای جدید سرتان را به کلینیک بسپارید.

  کاشت مو برای بیماران هپاتیتی

استفاده از شامپوها و قرص و شربت های ضد ریزش مو بعد از مدتی بی اثر می مانند و در برخی موارد باعث ریزش دوباره موها می شوند اما کاشت مو روشی است که هزینه کردن برای آن ارزش دارد، البته فراموش نکنید طول درمان آن ممکن است چندین جلسه طول بکشد.

عوامل زیر در متغیر بودن هزینه های عمل زیبایی hair transplant تاثیر چشمگیری دارد:

 1. ممکن است در شهر یا منطقه ای که شما زندگی می کنید چندین متخصص کاشت مو به طور همزمان این کار را انجام بدهند پس در این صورت هزینه ها می تواند کمتر باشد تا بتوانند مشتری را به خود جذب کنند و بهترین خدمات را ارائه بدهند.
 2. گاهی ممکن است این مسئله کاملا برعکس باشد و در منطقه ای باشید که متخصص عمل زیبایی hair transplant فقط یک مرکز باشد و بقیه مراکز از منزل شما دور باشند، شما با تفکر در این امر به این نتیجه می رسید که به جای صرف هزینه جهت رفت وآمد بهتر است به متخصص نزدیک محل خود مراجعه کنید هرچند هزینه کمی متفاوت باشد.
 3. گاهی ممکن است منطقه ” کلینیک کاشت مو ” در بالای شهرها باشد بنابراین ممکن است هزینه ها نیز گران تر شود.
 4. هزینه ی واقعی عمل زیبایی hair transplant با توجه به تعداد تار موهایی که بر سر شما کاشت می شود متفاوت است.
 5. گاهی جنس مو و روند کار نیز می تواند در هزینه های کاشت مو تاثیر گذار باشد.
 6. روش های کاشت مو نیز از دلایل اصلی در تغییر هزینه می باشد.
 7. مراقبت های پس از عمل نیز، می تواند باعث بیشتر شدن هزینه کلی عمل شود.

آیا می توان کاشت مو را با هزینه بسیار پایین انجام داد؟

بهتر است قبل از رفتن به کلینیک های عمل زیبایی hair transplant کمی در این باره در اینترنت جستجو کنید و یا از کسانی که کاشت مو انجام داده اند سوالاتی در مورد روش های کاشت مو و هزینه های آن بپرسید.

همانطور که گفته شده است کاشت مو با توجه به شرایطی می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد.

مهم است که مراجعه کننده از هزینه های عمل آگاهی داشته باشد زیرا بعضا پس از ریکاوری متوجه می شود می توانست تعداد بیشتری از مو بر روی سر خود داشته باشد و این عدم آگاهی، باعث خواهد شد دوباره یک پروسه را طی کند.

آیا شما می توانید برای انجام عمل زیبایی hair transplant هزینه ای را که در نظر گرفته اید با متخصص کاشت مو در میان بگذارید و پزشک با توجه به هزینه ای که در نظر گرفته اید برای شما این عمل زیبایی را انجام می دهد؟

پاسخ این سوال منفی است، این اصلا درست نیست و شما هنگامی که به پزشک مراجعه می کنید با توجه به طاسی سر شما و یا کم پشتی موهای شما تعداد موهای لازم برای عمل زیبایی hair transplant مشخص خواهد شد و این گونه نیست که به طور مثال از پزشک متخصص بخواهید به ازای 100 هزار تومان تار مو به سر شما پیوند بزند.

عمل زیبایی hair transplant عملی است که باید کاملا دقیق و تمیز انجام شود و از وسایل و ابزاری با کیفیت استفاده شود تا شما حین کاشت مو دچار درد نشوید و یا پوست شما زخم نشود. . استریل بودن و تمیز بودن تمامی تجهیزات جهت جلوگیری از عفونت، از دیگر موضوعاتی است که باید رعایت شود. پس باید برای انجام hair transplant به اندازه کافی و مطلوبی هزینه کنید تا کاشت موهای شما از بهترین جنس و بهترین کیفیت باشد.

کاشت مو با هزینه ی پایین زمانی امکان پذیر است که پوست شما به تعداد کمی تار مو نیاز داشته باشد.

امروزه نه تنها افراد طاس، بلکه افرادی که موهای کم پشت یا نقاط بی مو دارند هم، دوست دارند با انجام عمل کاشت و پیوند مو، به ظاهر دلخواه خود دست یابند.

در این صورت بهتر است از شامپوهای تقویتی استفاده شود تا عمل زیبایی کاشت مو، فراموش نکنید فریب تبلیغات ارزان قیمت را نخورید زیرا ممکن است عمل زیبایی کاشت مو با کیفیت بسیار کمی انجام شود.

آیا هزینه کاشت مو می تواند یک عیار درست برای انتخاب باشد؟

عمل زیبایی hair transplant امروزه در کل جهان بسیار رایج شده است. امروزه داشتن موهایی زیبا و بلند و پرپشت برای خانم ها و خلاصی از سری طاس برای آقایان مخصوصا افراد جوان معضلی بسیار بزرگ است. استفاده از شامپوها و قرص های تقویتی تا مدتی کار ساز بوده و بعد از ممکن است برعکس عمل کند.

  دوران نقاهت کاشت مو چقدر است ؟

کاشت مو یک عمل زیبایی است، نتایج آن بسیار رضایت بخش بوده و بعد از به پایان رسیدن دوران نقاهت موهای شما به راحتی رشد می کنند و شما می توانید از موهای زیبای خود لذت ببرید. کاشت مو تنها روشی است که ارزش هزینه کردن را دارد.

چه خانم و چه آقا، در هر سنی که باشند، قادر خواهند بود شکل ظاهری‌شان را تغییر دهند؛ مخصوصا با پیشرفت تکنولوژی که تنها در عرض چند ساعت، می توانند بهترین و باکیفیت ترین موها را داشته باشند.

هرچند ممکن است روش های hair transplant کمی متفاوت باشد اما عمل زیبایی hair transplant با پیشرفت تکنولوژی کم درد تر شده و طول زمان کاشت مو به کمترین زمان خود رسیده است و در نتیجه می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاشت مو می تواند هزینه های زیادی برای شما رقم بزند، اما از آنجایی که از موهای خود شما برای انجام عمل زیبایی hair transplant استفاده می کنند بعد از کاشت مو هیچ عارضه ای در موهای شما ایجاد نمی شود و برعکس موهای شما رشد می کند.

فقط چند نکته وجود دارد که باید رعایت کنید. برخی مراجعه کنندگان، پس از عمل توصیه های بهداشتی جهت دوری از نور آفتاب و توصیه های تغذیه‌ای جهت دوری از سیگار و الکل را جدی نمی گیرند و پس از بروز اتفاقات ناگوار، پزشک را مسئول می دانند که این موضوع باید از همان ابتدا رعایت شود.

عمل زیبایی hair transplant به ساختار بدنی شما مرتبط است و اگر شما بعد از کاشت مو دوباره به ریزش مو دچار شدید ممکن است موهایی که برای سر شما پیوند زده شده است نیز دچار ریزش شود و پزشک معالج فقط می تواند با تجویز قرص تا حدودی از ریزش موهای شما جلوگیری کند.

فراموش نکنید که هزینه به تنهای نمی تواند یک معیار و عیار درست برای انتخاب پزشک باشد، در این انتخاب سعی کنید تا تحقیقات را چاشنی کار کنید و به عنوان یک معیار جانبی به هزینه نگاه کنید.

آیا هزینه های کاشت مو تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

پاسخ این سوال منفی می باشد. بهتر است اول کمی با عملکرد بیمه های خدمات درمانی آشنا شوید تا به این نتیجه برسید که کاشت مو نمی تواند تحت پوشش بیمه خدمات درمانی باشد.

بیمه خدمات درمانی در واقع وظیفه ای را بر عهده دارد که اکثر مردم به تنهایی نمی توانند ان را انجام دهند. بیشتر مردم توانایی این را ندارند که در مواجهه با مشکلات درمانی مبلغ هنگفتی را به یک باره جمع آوری کنند و هزینه درمان خود را بپردازند.

بیمه خدمات درمانی به صورت ماهیانه از افراد به صورت ماهیانه مبالغی را دریافت می کند و افراد را در مواقعی که دچار جراحت و یا بیماری خاص شده اند و یا برای درمان های ضروری نیازمند پول هستند یاری می کند و به آن ها ضمانت پرداخت درصدی از هزینه درمان های ضروری را می دهد.

اما کاشت مو در واقع هیچ عمل ضروری و حیاتی محسوب نمی شود و بیمار با عدم انجام، جانش به خطر نخواهد افتاد. در واقع کاشت مو جهت زیبایی ظاهری شخص و با رضایت خود فرد انجام می گیرد و هیچ جنبه درمانی ندارد و به همین دلیل از واژه عمل زیبایی hair transplant استفاده می شود.

پس به راحتی خودتان به این نتیجه خواهید رسید که عمل زیبایی hair transplant عمل زیبایی است و هیچ جنبه درمانی ندارد پس تحت پوشش بیمه خدمات درمانی نیست و هیچ هزینه ای برای عمل زیبایی hair transplant از سمت بیمه پرداخت نمی شود.

البته باید در نظر گرفته شود که هیچ کس به خواست خود ریزش مو نگرفته است و بهتر است بیمه های درمانی کاشت مو را نیز جز خدمات خود قرار دهند تا افرادی که واقعا به کاشت مو نیاز دارند با کمبود هزینه مواجه نشوند.

آیا دوران نقاهت و بهبودی کاشت مو هزینه دارد؟

بهتر است اطلاع داشته باشید، عمل زیبایی hair transplant یک عمل زیبایی تقریبا پرهزینه است و شما برای انجام کاشت مو بهتر است هزینه ای را جداگانه در نظر بگیرید. کاشت مو همان گونه که می دانید جراحاتی را در پوست سر ایجاد می کنند تا با استفاده از موهای آن قسمت سایر قسمت های سر شما را که موهای کمتری دارد را پرپشت کنند.

  ریزش مو در زنان و درمان آن با کاشت مو در کلینیک پوست و مو رز

این جراحات بسیار کوچک برای ترمیم شدن به داروهایی نیازمند است که باید استفاده شود:

 1. بعد از کاشت مو باید از داروهای ضد درد تجویز شده استفاده کرد.
 2. از عوامل مربوط به ” نحوه مراقبت از موی سر بعد از کاشت مو ” این است که بعد از کاشت مو ممکن است جاهای کاشت تورم و التهاب داشته باشد باید از داروهای ضد التهاب استفاده کنید.
 3. بعد از عمل زیبایی hair transplant باید هر چند هفته یکبار به پزشک خود مراجعه کند تا روند بهبود و رشد موهای شما چک شود و هر بار باید پول ویزیت جداگانه بپردازید.
 4. بعد از رشد مو ممکن است جنس موهای شما به گونه ای باشد که نیاز داشته باشد تا از شامپوهای مخصوصی استفاده کنید.

تمامی این هزینه ها در قبال داشتن موهایی زیبا که سن شما را نیز جوانتر نشان می دهد کاملا قابل تحمل بوده و ارزشمند است و در نتیجه تاثیرات به دست آمده از عمل زیبایی hair transplant تمامی این هزینه ها را از یادتان خواهد برد.

آیا هزینه های کاشت مو ارزش نتایج آن را دارد؟

عمل زیبایی hair transplant برای کاهش درد شما و همچنین صرفه جویی در وقت شما در بیشتر موارد با دستگاه های پیشرفته انجام می گیرد که به مراتب هزینه های بیشتری از کاشت مو توسط دست دارد؛ اما همان گونه که می دانید کاشت مو موثرترین روش برای داشتن مو در افرادی که طاسی و یا ریزش شدید داشته اند می باشد ولی باید هزینه کنند تا به نتیجه دلخواه برسند.

نتایج حاصل از کاشت مو در تمامی شرایط کاملا مثبت و مورد پذیرش تمامی افراد بوده است. فولیکول های مو، در شرایط غیربهداشتی و نامناسب، متاسفانه از بین می روند و کل فرآیند ناموفق می شود. به همین دلیل درصد کمی از آن ناراضی بوده اند که آن هم به دلیل این است که موهای سرشان زنده نمانده است و دچار ریزش شده است که می تواند دلایل زیادی از جمله سهل انگاری خود فرد داشته باشد.

عمل زیبایی hair transplant در مراکز معتبر توسط متخصصان کاشت مو که مدرک تخصصی دارند انجام می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست پس بهتر است قبل از صرف هزینه به بررسی مراکز عمل زیبایی hair transplant بپردازید تا پایان کار بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و لذت ببرید.

عمل زیبایی hair transplant باید توسط یک متخصص ماهر انجام بگیرد تا هزینه ای که پرداخت کرده اید به نتیجه برسد وگرنه کاشت مو در آرایشگاه ها و مراکز نامعتبر با هزینه ی کم هیچ نتیجه ی رضایت بخشی نخواهد داشت.

شاید علاوه بر رضایت بخشی کم، دوباره مجبور شوید از ابتدا این عمل را انجام دهید که هم در وقت و هزینه، اتلاف صورت خواهد گرفت.

بهترین معیار برای انتخاب کلینیک کاشت مو در کنار هزینه کاشت مو

مو یکی از ویژگی های ظاهری هر فرد محسوب می شود و به نوعی در ارتباط با اطرافیان در اعتماد به نفس افراد نقش مهمی دارد.

بسیاری حاضرند تمام هزینه های کاشت مو و پیوند مو را پرداخت کنند اما کلینیک زیبایی، تمامی مراقبت های لازم را به عمل آورد تا دوران نقاهت راحتی داشته باشند که این هم به موضوع «مرکز زیبایی مطمئن» مربوط می شود. بنابراین مطمئن باشید قدم به کلینیک مناسبی می گذارید.

افرادی که قصد دارند عمل زیبایی hair transplant انجام دهند باید در انتخاب کلینیک کاشت مو دقت کنند چرا که عدم انتخاب درست کلینیک کاشت مو می تواند شما را از نتیجه دلخواهتان دور کند و هزینه ای که بابت عمل زیبایی hair transplant پرداخته اید به باد برود.

در حین جستجو برای انتخاب کلینیک عمل زیبایی hair transplant بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

 1. قبل از رفتن به کلینیک با افرادی که کاشت مو انجام داده اند حرف بزنید و از آنها در مورد رضایت داشتن و شرایط کاشت مو صحبت کنید.
 2. برای انتخاب کلینیک به چندین کلینیک مختلف مراجعه کنید و با متخصصان کاشت مو به صورت حضوری صحبت کنید و از آن ها مشاوره بگیرید.
 3. در مرحله اول مراجعه به کلینیک از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.از آنجایی که نتایج این عمل تا سالیان سال با شما باقی خواهد ماند، بهتر است به خوبی در مورد کلینیک زیبایی، تحقیق کنید.
 4. سپس کار های انجام گرفته توسط متخصص کلینیک را مشاهده کنید.
 5. در مرحله آخر با مقایسه کار های کاشت مو و با توجه به سلیقه خودتان وبودجه ای که در نظر گرفته اید به انتخاب بهترین آن بپردازید.
  تأثیر ژنتیک در کاشت مو چیست

انتخاب درست مرکز hair transplant می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند البته لازم به ذکر است، بعضی از مراکز علاوه بر خدمات عالی که دارند هزینه کاشت مو نیز بسیار مقرون به صرفه بوده است.

پس بهتر است قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو به طور دقیق اطلاعات به دست بیاورید و آگاهانه تصمیم گیری کنید.

مقایسه هزینه های کاشت مو در کشور های مختلف

عمل زیبایی hair transplant در اکثر کشور های جهان انجام می گیرد و هزینه ” کاشت مو در دیگر کشور ها ” با توجه به شرایط اقلیمی متفاوت و یا وجود توریست و یا آب و هوا و جاذبه گردشگری قسمت ها بسیار متفاوت است.

مثلا کشوری مانند کشور ترکیه اکثرا از کشور های عربی حاشیه خلیج فارس و بریتانیا متقاضیانی برا hair transplant دارد زیرا در ترکیه علاوه بر جاذبه گردشگری از نظر قیمت این کار به صورت ارزان و خدمات کاشت مو به صورت عالی انجام می گیرد.

این موضوع درحالی است که کشور هند به عنوان ارزان ترین کشور برای عمل زیبایی hair transplant شناخته می شود اما هزینه هایی که از نظر مسافت برای مسافران اروپایی دارد اصلا قابل قبول نیست.

هزینه کاشت موی سر در مشهد، شیراز و تبریز

اولین نکته ‌ای که باید در نظر داشته باشید، انتخاب یک «کلینیک زیبایی پوست و مو» مطمئن و مناسب است. به هیچ وجه در شیراز و مشهد و تبریز، به کلینیک هایی که حاضر هستند زیر تعرفه استاندارد، کاشت مو انجام دهند، اعتماد نکنید. این مکان ها معمولا استریل نیستند و ممکن است حتی منجر به نفوذ عفونت در فولیکول های مو شوند.

سعی کنید از وضعیت تجربه، مهارت و اعتبار پزشک خود مطمئن شوید. اگر دوست دارید مجوز پزشک خودتان را ببینید، می توانید از پرسنل مربوط درخواست کرده و خیالتان را راحت کنید.

این عمل را شاید تنها یک بار در زندگی انجام دهید بنابراین بهتر است به کلینیک زیبایی مطمئن مراجعه کنید.  ما به عنوان کلینیک تخصصی پوست و مو رز که چندین سال سابقه خدمت رسانی به متقاضیان محترم را داشته، آماده برآورده کردن نیازهای شما هستیم.

با شماره 02144067005  تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید. پزشک متخصص، پس از معاینه و بررسی تمام جوانب، نظرش را در خصوص هزینه نهایی اعلام خواهد کرد.

فراموش نکنید هزینه کاشت مو در شیراز و مشهد و تبریز برای هر فرد متفاوت است اما در کلینیک تخصصی پوست و مو رز در تهران، شما این امکان را خواهید داشت که زیر نظر برترین جراحان ایران، صاحب موهایی پرپشت و حجیم شوید و این امکان در اختیارتان قرار می گیرد که به جای صرف هزینه های گزاف در کشورهای مجاور مانند ترکیه، در همین ایران و تهران، از تجارب پزشکان متخصص و عالی بهره مند شوید.

کشور لهستان یکی از کشورهایی است که متخصصان آمریکایی در این کشور به ساخت مراکز کاشت مو پرداخته اند به همین دلیل افراد زیادی به این کشور جهت انجام عمل زیبایی hair transplant مراجعه می کنند. لهستان ارزانترین کشور برای کاشت مو برای اروپاییان محسوب می شود.

اما کلینیک های زیبایی و کاشت مو کشور ایران با خدمات عالی و ویژه متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است زیرا علاوه بر هزینه های مطلوب کیفیت بالایی نیز ارائه خواهد شد.

نکته ای که لازم است بدانید، این است که عمل کاشت مو به هیچ وجه سخت نیست. حتی هنگام انجام عمل، همه چیز مطابق میل شما خواهد بود. قادر خواهید بود حین انجام عمل به تماشای فیلم بپردازید و اصلا متوجه گذر زمان نشوید. لازم به ذکر نیست که حتی ذره‌ای درد هم تحمل نخواهید کرد.

از کشورهای عرب نشین حاشیه خلیج فارس و اروپا و حتی آمریکا نیز به ایران سفر می کنند تا عمل زیبایی hair transplant خود را با بالاترین تکنولوژی و کیفیت انجام دهند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره و ویزیت آنلاین واتساپ