کاشت مو

هزینه کاشت مو – بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کاشت

کاشت طبیعی مو  امروزه دیگر محدودیت سنی ندارد و تمامی افرادی که مشکل طاسی، ریزش مو یا کم مویی دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز معتبر کاشت مو به نتیجه‌ی دلخواه خود برسند و اعتماد به نفس خود را در ارتباط با افراد و اجتماع بالا ببرند. کاشت مو یک عمل زیبایی محسوب می‌شود که هزینه‌ی بالایی دارد و برای گرفتن نتیجه‌ی خوب باید در پرداختن هزینه دریغ نکنید و تمام طول درمان را با صبر و حوصله پشت سر بگذارید؛ البته فراموش نکنید که باید انتخاب درستی داشته باشید تا در کنار پرداخت هزینه‌های منصفانه، کیفیت مطلوبی را دریافت نمایید. در ادامه‌ی این مطلب از سری مقالات کلینیک پوست و مو رز، عوامل موثر بر هزینه کاشت طبیعی مو برای شما بیان شده است.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو چقدر است؟

استفاده بیش از حد از رنگ و شامپوهای شیمیایی امروزه باعث شده ریزش مو به بیشترین مقدار خود برسد؛ همچنین استرس و اضطراب، آب و هوای نامطلوب، عوامل ژنتیکی و تغذیه‌ی نامناسب گاهی باعث کمبود ویتامین و مشکلات دیگر شده و در نهایت منجر به ریزش مو می‌شود.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

در بعضی موارد ریزش مو از سنین پایین و در دوران جوانی اتفاق می‌افتد و اعتماد به نفس افراد را در ارتباط با محیط بیرون کاهش می‌دهد؛ برای اینکه بتوانید دوباره موهای زیبا داشته باشید 2 راه بیشتر ندارید:

 1. استفاده از شامپوهای ضد ریزش مو و تقویت کننده.
 2. کاشت مو طبیعی توسط مراکز معتبر زیبایی کاشت مو.

در مورد گزینه اول ممکن است با هزینه اندک بتوان شامپوهای مورد نیاز را خرید و از آنها استفاده کرد؛ ولی نتیجه آنها قطعی و 100 درصد نبوده و ممکن است بعد از اتمام دوره‌ی استفاده از شامپوها، موهای شما دوباره شروع به ریزش کند و در آخر تمامی هزینه‌هایی که صرف خرید شامپوهای ضد ریزش مو و تقویتی کرده‌اید بی‌نتیجه بماند.

اما استفاده از روش کاشت مو طبیعی باعث می‌شود موهای شما به حالت پر پشت خود برگردد و شما از موهای زیبای خود لذت ببرید؛ توجه داشته باشید اگر سن شما کمتر از 21 سال است، حتما با مشورت پزشک متخصص اقدام به کاشت مو نمایید. مشخص شدن الگوی ریزش یک فرد، بسیار ضروری بوده و پزشک باید الگوی ریزش مو و عوامل ریزش موی شما را تشخیص دهد تا با توجه به این عوامل، بتواند اقدام به کاشت مو در بهترین زاویه و جهت کند؛ هزینه‌های کاشت مو با توجه به میزان طاسی، کم‌پشتی و تعداد تار موهای مورد نظر شما متفاوت می‌باشد؛ اینکه شما از پیوند موی خود چه انتظاری دارید نیز ممکن است در هزینه‌های کاشت موی شما تاثیر بگذارد.

سعی کنید در جلسه‌ی مشاوره‌ای که با پزشک متخصص خود دارید، تمام خواسته‌های خود را مطرح کنید تا پزشک بتواند تمرکز بیشتری بر روی انتخاب روش کاشت مو و نحوه‌ی انجام عمل داشته باشد؛ ممکن است شما از پزشک متخصص خود انتظار داشته باشید سر کاملا طاس شما را پر پشت کند ولی گاها ممکن است پیوند موی شما محدود به کاشت چند تار مو در بین بقیه‌ی موهای شما باشد؛ پس طبق مواردی که در بالا گفته شد، هزینه کاشت مو می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه های کاشت مو

کاشت طبیعی مو یک عمل زیبایی محسوب شده و با توجه به این موضوع، ممکن است هزینه‌های آن کمی سنگین و گران به نظر بیاید، اما این طور نیست؛ شما در واقع هزینه‌ای مطلوب را در ازای دریافت بهترین نتیجه پرداخت خواهید کرد؛ همچنین بهتر است بدانید هزینه کاشت مو  مانند سایر عمل‌های زیبایی در شرایط مختلف، متغیر است؛ این موضوع پیچیده نیست؛ اگر در نظر دارید در شرایط ایده‌آل و با تحمل کمترین میزان درد، کاشت مو انجام دهید، نیاز دارید هزینه لازم برای تحقق خواسته‌های خود را پرداخت کنید؛ اما این امر بدان معنا نیست که در مورد محاسبه هزینه عمل، حساب و کتابی وجود نخواهد داشت؛ شما پس از مشاوره رایگان با پزشک متخصص، قادر خواهید بود تمامی جوانب را بسنجید و سپس صفر تا صد عمل کاشت موی طبیعی خود را به کلینیک بسپارید؛ البته لازم به ذکر است برای گرفتن بهترین نتیجه خود شما نیز باید به یک سری نکات اعم از مراقبت‌ های قبل و بعد از عمل و … که پزشک به شما گوش زد می‌کند توجه کنید.

استفاده از شامپوها، قرص‌ها و شربت‌های ضد ریزش مو بعد از مدتی بی‌فایده شده و حتی در برخی موارد باعث ریزش مجدد موها می‌شوند؛ اما کاشت مو روشی است که به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا ارزش هزینه کردن را دارد؛ البته این نکته را فراموش نکنید که طول درمان آن ممکن است چندین جلسه طول بکشد.

آیا می توان کاشت مو را با هزینه بسیار پایین انجام داد؟

بهتر است قبل از رفتن به کلینیک‌های زیبایی پیوند مو، کمی در این باره در اینترنت جستجو کنید یا از کسانی که کاشت مو انجام داده‌اند سوالاتی در مورد روش‌های مختلف کاشت مو و هزینه‌ی آنها بپرسید؛ همانطور که گفته شد کاشت مو با توجه به شرایط مختلف، می‌تواند هزینه‌های متفاوتی را در بر داشته باشد؛ مهم است که مراجعه کننده از هزینه‌های عمل آگاهی داشته باشد؛ آیا شما می‌توانید برای پیوند مو، هزینه‌ای را که در نظر گرفته‌اید با متخصص کاشت مو در میان بگذارید و پزشک با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید برای شما این عمل زیبایی را انجام دهد؟

پاسخ این سوال منفی است؛ این اصلا درست نیست؛ هنگامی که شما به پزشک مراجعه می‌کنید با توجه به طاسی سر  یا کم‌پشتی موهای شما، تعداد موهای لازم برای کاشت مشخص خواهد شد. عمل زیبایی پیوند مو عملی است که باید کاملا دقیق و تمیز انجام شده و از وسایل و ابزار با کیفیتی برای انجام این عمل استفاده شود تا شما حین کاشت مو دچار درد نشوید یا پوست شما زخم نشود؛ استریل و تمیز بودن تمامی تجهیزات جهت جلوگیری از عفونت، از دیگر موضوعاتی است که باید رعایت شود؛ پس باید برای انجام پیوند به اندازه کافی هزینه کنید تا کاشت موهای شما از بهترین جنس و بهترین کیفیت باشد. کاشت طبیعی مو با هزینه‌ی پایین زمانی امکان پذیر است که پوست شما به تعداد کمی تار مو نیاز داشته باشد.

امروزه نه تنها افراد طاس، بلکه افرادی که موهای کم‌پشت یا نقاط بدون مو دارند هم دوست دارند با انجام عمل کاشت و پیوند مو، به ظاهر دلخواه خود دست یابند؛ در این صورت استفاده از شامپوهای تقویتی، بهتر از انجام عمل زیبایی کاشت مو است؛ فراموش نکنید که فریب تبلیغات ارزان قیمت را نخورید؛ زیرا در ازای پرداخت این مبالغ کم، عمل زیبایی کاشت مو با کیفیت بسیار کمی انجام می‌شود.

عوامل زیر در متغیر بودن هزینه‌های کاشت مو تاثیر چشمگیری دارد:

 1. ممکن است در شهر یا منطقه‌ای که شما زندگی می‌کنید چندین متخصص کاشت مو به طور هم‌زمان عمل زیبایی کاشت مو را انجام بدهند؛ پس به همین دلیل متخصصین یا کلینیک‌ها هزینه‌ها را کاهش می‌دهند تا بتوانند مشتری را به خود جذب کرده و خدمات خود را ارائه بدهند.

 2. گاهی ممکن است این مسئله کاملا برعکس باشد و در منطقه‌ای باشید که متخصص کاشت فقط  در یک مرکز باشد و بقیه‌ی مراکز از منزل شما دور باشند؛ شما با تفکر در این امر به این نتیجه می‌رسید که به جای صرف هزینه جهت رفت و آمد بهتر است با وجود کمی تفاوت هزینه نسبت به سایر مراکز، به متخصص نزدیک محل خود مراجعه کنید.

 3. محل قرار گیری ” کلینیک کاشت مو ” نیز در تعیین قیمت کاشت مو موثر خواهد بود.

 4. قیمت کاشت مو با توجه به تعداد تار موهایی که بر روی سر شما کاشته می‌شود متفاوت خواهد بود.

 5. گاهی جنس مو و روند کار نیز می‌تواند در میزان هزینه‌های کاشت مو تاثیر گذار باشد.

 6. روش‌های کاشت مو نیز از دلایل اصلی در تفاوت هزینه می‌باشد.

 7. مراقبت‌های پس از عمل نیز می‌تواند باعث بیشتر شدن هزینه کلی عمل شود.

آیا قیمت کاشت مو می تواند یک معیار درست برای انتخاب باشد؟

پیوند مو امروزه در کل جهان بسیار رایج شده است؛ امروزه داشتن موهایی زیبا، بلند و پرپشت برای خانم‌ها و خلاصی از طاسی سر برای آقایان، مخصوصا افراد جوان مشکل بسیار بزرگی است؛ استفاده از شامپوها و قرص‌های تقویتی تا مدتی کار ساز بوده و بعد از گذشت مدتی، ممکن است برعکس عمل کنند؛ کاشت مو یک عمل زیبایی است؛ نتایج آن بسیار رضایت بخش بوده و بعد از به پایان رسیدن دوران نقاهت موهای شما به راحتی رشد می‌کنند و شما می‌توانید از موهای خود لذت ببرید؛ کاشت طبیعی مو تنها روشی است که ارزش هزینه کردن را دارد؛ چه خانم‌ها و چه آقایان، در هر سنی که باشند، قادر خواهند بود شکل ظاهری‌شان را تغییر دهند؛ به ویژه امروزه که با پیشرفت تکنولوژی، تنها در عرض چند ساعت می‌توانند بهترین و باکیفیت ترین موها را داشته باشند.

هر چند ممکن است روش‌های کاشت موی طبیعی کمی متفاوت باشد اما پیوند مو با پیشرفت تکنولوژی کم درد تر شده و طول زمان کاشت مو به کمترین زمان خود رسیده است؛ در نتیجه می‌توانید بهترین انتخاب را از میان روش‌های موجود برای کاشت طبیعی مو داشته باشید؛ کاشت مو می‌تواند هزینه‌های زیادی برای شما رقم بزند، اما از آنجایی که از موهای خود شما برای انجام کاشت موی طبیعی استفاده می‌شود، بعد از کاشت مو هیچ عارضه‌ای در موهای شما ایجاد نشده و موهای شما مانند موهای طبیعی رشد می‌کنند؛ چند نکته وجود دارد که باید رعایت کنید؛ برخی مراجعه کنندگان، پس از عمل، توصیه‌های بهداشتی مانند دوری از نور آفتاب و توصیه‌های تغذیه‌ای مثل دوری از سیگار و الکل را جدی نمی‌گیرند و پس از بروز اتفاقات ناگوار، پزشک را مسئول این اتفاقات می‌دانند.

کاشت موی طبیعی به ساختار ژنتیکی شما مرتبط است و اگر شما بعد از کاشت مو دوباره دچار ریزش مو شدید ممکن است موهایی که برای سر شما پیوند زده شده است نیز دچار ریزش شود و پزشک معالج فقط می‌تواند با تجویز قرص تا حدودی از ریزش موهای شما جلوگیری کند؛ فراموش نکنید که هزینه به تنهایی نمی‌تواند یک معیار درست برای انتخاب پزشک باشد؛ در این انتخاب سعی کنید تا تحقیقات را چاشنی کار قرار دهید و به هزینه به عنوان یک معیار جانبی نگاه کنید.

آیا هزینه های کاشت مو تحت پوشش بیمه خدمات درمانی است؟

پاسخ این سوال منفی می‌باشد؛ بهتر است اول کمی با عملکرد بیمه‌های خدمات درمانی آشنا شوید تا به این نتیجه برسید که کاشت مو نمی‌تواند تحت پوشش بیمه‌ی خدمات درمانی باشد؛ بیمه خدمات درمانی در واقع وظیفه‌ای را بر عهده دارد که اکثر مردم به تنهایی نمی‌توانند آن را انجام دهند؛ بیشتر مردم توانایی این را ندارند که در مواجهه با مشکلات درمانی، مبلغ هنگفتی را به یک باره جمع آوری کرده و هزینه درمان خود را بپردازند؛ بیمه خدمات درمانی به صورت ماهیانه از اشخاص تحت پوشش مبالغی را دریافت می‌کند و این افراد را در مواقعی که دچار جراحت یا بیماری خاصی شده‌اند یا برای درمان‌های ضروری نیازمند پول هستند را یاری می‌کند و به آنها ضمانت پرداخت درصدی از هزینه درمان‌های ضروری را می‌دهد؛ اما کاشت مو در واقع عملی ضروری و حیاتی محسوب نمی‌شود و بیمار با عدم انجام آن، به خطر نخواهد افتاد؛ در واقع کاشت مو جهت زیبایی ظاهری شخص و با رضایت خود فرد انجام شده و هیچ جنبه درمانی ندارد؛ به همین دلیل از واژه پیوند مو استفاده می‌شود.

پس شما به راحتی به این نتیجه خواهید رسید که پیوند موی طبیعی عمل زیبایی است و هیچ جنبه درمانی ندارد؛ پس به همین دلیل تحت پوشش بیمه خدمات درمانی نیست و در نتیجه هیچ هزینه‌ای برای پیوند موی طبیعی از سمت بیمه به شما پرداخت نمی‌شود.

آیا دوران نقاهت و بهبودی کاشت مو هزینه در بردارد؟

بهتر است اطلاع داشته باشید، کاشت موی طبیعی یک عمل زیبایی تقریبا پرهزینه است و شما برای انجام کاشت مو بهتر است هزینه‌ای را جداگانه در نظر بگیرید. کاشت مو همان گونه که می دانید جراحاتی را در پوست سر ایجاد می کنند تا با استفاده از موهای آن قسمت سایر قسمت های سر شما را که موهای کمتری دارد را پرپشت کنند.

این جراحات بسیار کوچک برای ترمیم شدن به داروهایی نیازمند است که باید استفاده شود:

 1. بعد از کاشت مو باید از داروهای ضد درد تجویز شده استفاده کرد.
 2. از عوامل مربوط به ” نحوه مراقبت از موی سر بعد از کاشت مو ” این است که بعد از کاشت مو ممکن است جاهای کاشت تورم و التهاب داشته باشد باید از داروهای ضد التهاب استفاده کنید.
 3. بعد از عمل زیبایی hair transplant باید هر چند هفته یکبار به پزشک خود مراجعه کند تا روند بهبود و رشد موهای شما چک شود و هر بار باید پول ویزیت جداگانه بپردازید.
 4. بعد از رشد مو ممکن است جنس موهای شما به گونه ای باشد که نیاز داشته باشد تا از شامپوهای مخصوصی استفاده کنید.

تمامی این هزینه ها در قبال داشتن موهایی زیبا که سن شما را نیز جوانتر نشان می دهد کاملا قابل تحمل بوده و ارزشمند است و در نتیجه تاثیرات به دست آمده از پیوند، تمامی این هزینه ها را از یادتان خواهد برد.

آیا قیمت های کاشت مو ارزش نتایج آن را دارد؟

پیوند موی طبیعی برای کاهش درد شما و همچنین صرفه جویی در وقت شما در بیشتر موارد با دستگاه های پیشرفته انجام می گیرد که به مراتب هزینه های بیشتری از کاشت مو توسط دست دارد؛ اما همان گونه که می دانید کاشت مو موثرترین روش برای داشتن مو در افرادی که طاسی یا ریزش شدید داشته اند می باشد ولی باید هزینه کنند تا به نتیجه دلخواه برسند.

نتایج حاصل از کاشت مو در تمامی شرایط کاملا مثبت و مورد پذیرش تمامی افراد بوده است. فولیکول های مو، در شرایط غیربهداشتی و نامناسب، متاسفانه از بین می روند و کل فرآیند ناموفق می شود. به همین دلیل درصد کمی از آن ناراضی بوده اند که آن هم به دلیل این است که موهای سرشان زنده نمانده است و دچار ریزش شده است که می تواند دلایل زیادی از جمله سهل انگاری خود فرد داشته باشد.

عمل زیبایی پیوند موی طبیعی در مراکز معتبر توسط متخصصان کاشت مو که مدرک تخصصی دارند انجام می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست پس بهتر است قبل از صرف هزینه به بررسی مراکز عمل زیبایی hair transplant بپردازید تا پایان کار بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید و لذت ببرید.

کاشت طبیعی مو باید توسط یک متخصص ماهر انجام بگیرد تا هزینه ای که پرداخت کرده اید به نتیجه برسد وگرنه کاشت مو در آرایشگاه ها و مراکز نامعتبر با هزینه ی کم هیچ نتیجه ی رضایت بخشی نخواهد داشت.

شاید علاوه بر رضایت بخشی کم، دوباره مجبور شوید از ابتدا این عمل را انجام دهید که هم در وقت و هزینه، اتلاف صورت خواهد گرفت.

بهترین معیار برای انتخاب کلینیک کاشت مو در کنار هزینه کاشت مو

مو یکی از ویژگی های ظاهری هر فرد محسوب می شود و به نوعی در ارتباط با اطرافیان در اعتماد به نفس افراد نقش مهمی دارد.

بسیاری حاضرند تمام هزینه های کاشت مو و پیوند مو را پرداخت کنند اما کلینیک زیبایی، تمامی مراقبت های لازم را به عمل آورد تا دوران نقاهت راحتی داشته باشند که این هم به موضوع «مرکز زیبایی مطمئن» مربوط می شود. بنابراین مطمئن باشید قدم به کلینیک مناسبی می گذارید.

افرادی که قصد دارند کاشت انجام دهند باید در انتخاب کلینیک کاشت مو دقت کنند چرا که عدم انتخاب درست کلینیک کاشت مو می تواند شما را از نتیجه دلخواهتان دور کند و هزینه ای که بابت پیوند پرداخته اید به باد برود.

در حین جستجو برای انتخاب کلینیک کاشت طبیعی مو بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

 1. قبل از رفتن به کلینیک با افرادی که کاشت مو انجام داده اند حرف بزنید و از آنها در مورد رضایت داشتن و شرایط کاشت مو صحبت کنید.
 2. برای انتخاب کلینیک به چندین کلینیک مختلف مراجعه کنید و با متخصصان کاشت مو به صورت حضوری صحبت کنید و از آن ها مشاوره بگیرید.
 3. در مرحله اول مراجعه به کلینیک از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.از آنجایی که نتایج این عمل تا سالیان سال با شما باقی خواهد ماند، بهتر است به خوبی در مورد کلینیک زیبایی، تحقیق کنید.
 4. سپس کار های انجام گرفته توسط متخصص کلینیک را مشاهده کنید.
 5. در مرحله آخر با مقایسه کار های کاشت مو و با توجه به سلیقه خودتان وبودجه ای که در نظر گرفته اید به انتخاب بهترین آن بپردازید.

انتخاب درست مرکز hair transplant می تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند البته لازم به ذکر است، بعضی از مراکز علاوه بر خدمات عالی که دارند هزینه کاشت مو نیز بسیار مقرون به صرفه بوده است.

پس بهتر است قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو به طور دقیق اطلاعات به دست بیاورید و آگاهانه تصمیم گیری کنید.

مقایسه هزینه های کاشت مو در کشور های مختلف

کاشت طبیعی مو در اکثر کشور های جهان انجام می گیرد و هزینه  کاشت مو در دیگر کشور ها  با توجه به شرایط اقلیمی متفاوت و یا وجود توریست و یا آب و هوا و جاذبه گردشگری قسمت ها بسیار متفاوت است.

مثلا کشوری مانند کشور ترکیه اکثرا از کشور های عربی حاشیه خلیج فارس و بریتانیا متقاضیانی برا hair transplant دارد زیرا در ترکیه علاوه بر جاذبه گردشگری از نظر قیمت این کار به صورت ارزان و خدمات کاشت مو به صورت عالی انجام می گیرد.

این موضوع درحالی است که کشور هند به عنوان ارزان ترین کشور برای کاشت طبیعی مو شناخته می شود اما هزینه هایی که از نظر مسافت برای مسافران اروپایی دارد اصلا قابل قبول نیست.

هزینه کاشت موی سر در مشهد، شیراز و تبریز

اولین نکته ‌ای که باید در نظر داشته باشید، انتخاب یک «کلینیک زیبایی پوست و مو» مطمئن و مناسب است. به هیچ وجه در شیراز و مشهد و تبریز، به کلینیک هایی که حاضر هستند زیر تعرفه استاندارد، کاشت مو انجام دهند، اعتماد نکنید. این مکان ها معمولا استریل نیستند و ممکن است حتی منجر به نفوذ عفونت در فولیکول های مو شوند.

سعی کنید از وضعیت تجربه، مهارت و اعتبار پزشک خود مطمئن شوید. اگر دوست دارید مجوز پزشک خودتان را ببینید، می توانید از پرسنل مربوط درخواست کرده و خیالتان را راحت کنید.

این عمل را شاید تنها یک بار در زندگی انجام دهید بنابراین بهتر است به کلینیک زیبایی مطمئن مراجعه کنید.  ما به عنوان کلینیک تخصصی پوست و مو رز که چندین سال سابقه خدمت رسانی به متقاضیان محترم را داشته، آماده برآورده کردن نیازهای شما هستیم.

با شماره 02144067005  تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید. پزشک متخصص، پس از معاینه و بررسی تمام جوانب، نظرش را در خصوص هزینه نهایی اعلام خواهد کرد.

فراموش نکنید هزینه کاشت مو در شیراز و مشهد و تبریز برای هر فرد متفاوت است اما در کلینیک تخصصی پوست و مو رز در تهران، شما این امکان را خواهید داشت که زیر نظر برترین جراحان ایران، صاحب موهایی پرپشت و حجیم شوید و این امکان در اختیارتان قرار می گیرد که به جای صرف هزینه های گزاف در کشورهای مجاور مانند ترکیه، در همین ایران و تهران، از تجارب پزشکان متخصص و عالی بهره مند شوید.

کشور لهستان یکی از کشورهایی است که متخصصان آمریکایی در این کشور به ساخت مراکز کاشت مو پرداخته اند به همین دلیل افراد زیادی به این کشور جهت انجام عمل زیبایی hair transplant مراجعه می کنند. لهستان ارزانترین کشور برای کاشت مو برای اروپاییان محسوب می شود.

اما کلینیک های زیبایی و کاشت مو کشور ایران با خدمات عالی و ویژه متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است زیرا علاوه بر هزینه های مطلوب کیفیت بالایی نیز ارائه خواهد شد.

نکته ای که لازم است بدانید، این است که عمل کاشت مو به هیچ وجه سخت نیست. حتی هنگام انجام عمل، همه چیز مطابق میل شما خواهد بود. قادر خواهید بود حین انجام عمل به تماشای فیلم بپردازید و اصلا متوجه گذر زمان نشوید. لازم به ذکر نیست که حتی ذره‌ای درد هم تحمل نخواهید کرد.

از کشورهای عرب نشین حاشیه خلیج فارس و اروپا و حتی آمریکا نیز به ایران سفر می کنند تا کاشت طبیعی مو خود را با بالاترین تکنولوژی و کیفیت انجام دهند.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *