کاشت مو

کاشت مو در بندر انزلی و هزینه دقیق آن چقدر است؟

کاشت مو در بندر انزلی و هزینه دقیق آن چقدر است؟

کاشت مو در بندر انزلی

کاشت مو یک راهکاری است که کلینیک ها برای رهایی افراد از طاسی ارائه کرده اند. این روش که یک نوع جراحی زیبایی به حساب می آید، اخیرا در کشورمان ایران هم محبوب شده است. قطعا مرکز این نوع جراحی، شهر تهران و کلینیک های پرآوازه پایتخت به حساب می آید اما در شهرستان ها هم برخی کلینیک ها، پیوند مو را انجام می دهند که قصد داریم در این مطلب به این موضوع پرداخته و بیشتر کاشت مو در استان گیلان را هدف قرار بدهیم.

کاشت مو در بندر انزلی و هزینه دقیق آن چقدر است؟کاشت مو در بندر انزلی به روش FUT

اف یو تی یک روش کاشت مو است که با برداشتن پوست سر از ناحیه پشت گردن و انتقال آن به نواحی بدون مو انجام می گیرد. از آنجا که قسمت پشت سر دارای فولیکول های مقاوم است، کمتر دچار ریزش مو می شود. در فرایند کاشت مو در بندر انزلی به روش FUT میزان گرافت ها به پوست برش داده شده بستگی دارد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

این روش یکی از پرکاربردترین تکنیک ها در طی سال های گذشته بوده اما با پیشرفت تکنولوژی، اکنون روش های بسیار بهتری ظهور کرده اند که باعث منسوخ شدن تکنیک اف یو تی شده اند. موضوعی که در این روش مورد انتقاد قرار می گیرد، جای زخمی است که باقی می ماند و حتی ممکن است تا پایان عمر یک فرد، بهبود نیابد و درست نشود.

مزایا و معایب کاشت مو در استان گیلان به روش FUT (اف یو تی)

در این مطلب سعی کرده ایم مزایا و معایب تکنیک FUT را در مقایسه با تکنیک FUE توضیح دهیم تا یک مقایسه جامعی در این باره به دست بیاورید. در روش فو، فولیکول ها یک به یک با کمک میکرو موتور برداشته می شوند که در مقایسه با روش FUT – در این روش فولیکول ها به صورت دستی برداشته می شوند- بسیار ایده آل تر است.

کاشت مو در بندر انزلی و هزینه دقیق آن چقدر است؟مزایای کاشت مو در استان گیلان به روش FUT

در مقایسه با روش پیوند مو با میکرو موتور، یک روش مقرون به صرفه است. می توان با بلند کردن موها، جای زخم ایجاد شده در ناحیه پشت سر را پوشاند. نسبت به کاشت مو با روش FUT سریعتر انجام می گیرد زیرا گرافت ها یکجا برداشته می شوند. میزان تراکم موها در این روش بسیار بیشتر می شود زیرا میزان گرافت ها بیشتر خواهد بود. پس از انجام پیوند مو با این روش، افراد می توانند با سرعت بیشتری ریکاوری کرده و به زندگی اجتماعی برگردند.

معایب کاشت مو در استان گیلان به روش FUT

همانطور که می دانید یکی از معایب بزرگ این روش این است که جای زخم برای همیشه باقی می ماند. این جای زخم می تواند در دراز مدت باعث ایجاد تنش و درد شود. پس از پیوند مو با روش فوت، لازم است 3 ماه از ورزش و فعالیت های سنگین خودداری کنید.

در کاشت مو به روش اف یو تی، قیمت نسبت به سایر روش های مشابه کمتر است. با این حال ایجاد زخم یکی از بدی های روش فوت است که باعث می شوند افراد زیادی از این روش دوری کنند. اصولا چون در شهرستان ها، کمبود امکانات به چشم می خورد، اکثرا روش فوت انجام می گیرد اما اگر می خواهید روش FUT و یا SUT را به بهترین شکل انجام دهید، توصیه می شود به مراکز زیبایی تهران مراجعه کنید.

چه کسانی برای انجام کاشت مو در بندر انزلی با روش FUT مناسب هستند؟

اگر بخواهیم به صورت تخصصی این موضوع را بررسی کنیم، می توان گفت روش FUT مشتریان خاص خودش را دارد. همه افراد می توانند از این تکنیک استفاده کنند اما دو فاکتور اساسی تاثیرگذار خواهد بود. یک مورد ممکن است میزان بودجه تخصیص یافته باشد. شاید برخی افراد بودجه محدودی دارند که در چنین شرایطی این روش می تواند پاسخگوی نیازهای فرد باشد. گرچه این روش توصیه نمی شود اما به هر حال یک تکنیک زیبایی است.

مورد دوم می تواند به نیازهای افراد بستگی داشته باشد. شاید پزشک در جلسه ابتدایی تشخیص دهد شما به بانک موی زیادی نیاز دارید تا طاسی های روی سر پوشانده شوند. در چنین وضعیتی ممکن است تکنیک پیوند مو به روش اف یو تی، تنها راهکار موجود باشد. متقاضیان کاشت مو در بندر انزلی بهتر است پیش از اتخاذ تصمیم نهایی، به خوبی تمام جوانب را بسنجند.

آیا زنان هم می توانند کاشت مو انجام دهند؟

بله. طاسی در زنان هم وجود دارد و حتی طی سال های اخیر، جریان اصلی تری پیدا کرده و زنان بیشتری هنگام برخورد با ریزش مو، سریعا به کاشت مو روی می آورند. اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید، توصیه می شود یک جلسه مشاوره آنلاین با پزشک برگزار کنید.

بهترین دکتر کاشت مو در بندر انزلی

این سوال بسیار منطقی، رایج و عاقلانه است. همه دوست دارند جراحی زیبایی شان توسط بهترین دکتر انجام بگیرد مخصوصا در خصوص کاشت مو در بندر انزلی که یافتن بهترین دکتر اهمیت زیادی دارد. تعداد این دسته از پزشکان بسیار کم است زیرا بهترین پزشکان ایرانی در کلینیک های شهر تهران فعالیت دارند.

حتی اگر پزشک مورد نظرتان را پیدا کنید، پیدا کردن زمان ویزیت مناسب کاری سخت خواهد بود زیرا برنامه کاری این پزشکان بسیار شلوغ است. زمان برای کسانی که متقاضی پیوند مو هستند، یک عنصر ارزشمند است و از دست دادن زمان می توان ناراحت کننده باشد. بهترین چاره این است که همین الان با مراکز کاشت مو در تهران ارتباط برقرار کرده و ضمن مشاوره، یک وقت مناسب برای کاشت مو بگیرید.

زمان بهبودی برای پیوند مو چقدر است؟

افراد می توانند همان روز به خانه برگردند. با این حال به یک یا دو روز استراحت نیاز خواهید داشت و توصیه می شود حداقل 10 روز از ورزش خودداری کنید. در دو هفته اول پس از کاشت، ممکن است زخم ها و یا خونریزی های خفیفی را تجربه کنید که گذرا هستند. بعد از گذشت حدود سه ماه، موهای جدید در ناحیه جدید رشد می کنند. طی 6 تا 9 ماه می توانید انتظار داشته باشید که نتایج کامل جراحی پیوند مو را مشاهده کنید.

کاشت مو در بندر انزلی چقدر هزینه دارد؟

کاشت مو در بندر انزلی برای هر فرد به صورت جداگانه حساب می شود و بسته به اندازه ناحیه تحت درمان متفاوت است. یک پزشک بدون معاینه نمی تواند قیمت گذاری را انجام دهد. برخی به گرافت های کمتری نیاز دارند و برخی برعکس، به بالاترین گرافت ها جهت پیوند مو نیاز دارند. طبیعتا برداشت این گرافت ها هزینه هایی درپی دارد.

پزشکی که می خواهد تجربه اش را در اتاق جراحی به کار بگیرد، سال ها تلاش کرده تا به این موقعیت برسد به همین خاطر هزینه جراحی اش متفاوت خواهد بود. تکنیکی که قرار است برای فرد اعمال شود، می تواند متغیر باشد. برای مثال شاید روش FUT ارزان باشد اما در عوض روش های ترکیبی جهت موفقیت بیشتر، قیمت بیشتری دارند.

طبیعتا چون یک بار برای همیشه این پیوند را انجام خواهید داد، بهتر است از هیچ گونه هزینه هراس نداشته باشید. البته هزینه ها باید قیمت معقولی داشته باشند اما کاشت موی ارزان مزیت نیست و گران بودن هزینه هم بیانگر موفقیت قطعی نیست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *