تزریق ژل

تزریق ژل گونه مردان و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل گونه مردان و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل گونه مردان 

تزریق ژل گونه فعالیتی نیست که تنها محدود به جنسیت خاصی باشد. هم زنان و هم مردان این شانس را دارند که با تزریق فیلر به گونه خود، صاحب گونه هایی برجسته شوند و بر اساس سلیقه و انتخاب شخصی، در چهره خود یک تغییر مثبت به وجود بیاورند.

تزریق ژل گونه مرداناستفاده از فیلر ها برای گونه و سایر اعضای صورت، در گذشته معمولا تنها از سوی زنان صورت می گرفت اما امروز مردان زیادی در سراسر دنیا، متقاضی انجام این فرآیند هستند. فرآیندی که در زمان کم اجرا می شود و نتایج چشمگیر به دنبال دارد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

فرآیند تزریق ژل گونه مردان، به طور کلی فرقی با فرآیند تزریق فیلر ها به گونه در زنان ندارد اما با توجه به تفاوت هایی که معمولا بین چهره مردان و زنان وجود دارد، در انتخاب فیلر ها و توجه به جزئیات می توان به مسائل متفاوتی توجه کرد.

اگر قصد دارید به زودی یک فیلر مناسب برای تزریق به گونه خود انتخاب کنید و از این باور غلط و کلیشه ای که مردان نباید به سراغ فعالیت های زیبایی بروند فاصله بگیرید، خواندن ادامه این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.

تزریق ژل گونه مردانچرا تزریق ژل گونه برای مردان مناسب است؟

این تنها خانم ها نیستند که به داشتن گونه های برجسته اهمیت می دهند. در مردان هم این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند به چهره آن ها، زیبایی و جذابیت بیشتری اضافه کند.

با افزایش سن، بخشی از حجم گونه ها از دست می رود، به مرور زمان پوست نیز کیفیت خودش را از دست می دهد. علاوه بر این مسائلی مثل قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید به صورت مداوم و یک سبک زندگی ناسالم، می توانند اثرات منفی قابل توجهی بر وضعیت ظاهری گونه ها داشته باشند.

تزریق ژل گونه مردان موجب می شود که آن ها دوباره از گونه هایی جذاب برخوردار شوند. این موضوع هم وضعیت ظاهری آن ها را در فرم ایده آل قرار می دهد و هم روی افزایش اعتماد به نفس مردان موثر است. با داشتن گونه های برجسته، مردان جوان تر به نظر می رسند و شادابی بیشتری در چهره آن ها دیده می شود.

این فرآیند در زمانی بسیار کوتاه و با عوارض جانبی حداقلی صورت می گیرد اما در عمل، یک تغییر ایده آل در ظاهر مردان به وجود می آورد. ژل های تزریق شده پس از چند ماه، در نهایت به  طور کامل جذب بدن خواهند شد.

 روش تزریق ژل گونه مردان

همان طور که گفته شد، تزریق ژل گونه مردان در زمانی بسیار کوتاه انجام می شود. در روز تعیین شده برای انجام این فعالیت، پزشک ابتدا بررسی نهایی را روی وضعیت گونه های شما انجام داده و سپس محل تزریق را به دقت علامت گذاری می کند.

مرحله بعدی، استفاده از بی حس کننده موضعی است تا شما در جریان این فعالیت، به هیچ وجه احساس درد نداشته باشید. البته از آن جایی که بعضی از فیلر ها در ترکیب خود دارای ماده بی حس کننده موضعی هستند، این مرحله نیز در زمان استفاده از آن ها عملا حذف خواهد شد.

در نهایت پزشک تزریق را برای شما با سرنگ هایی بسیار کوچک انجام می دهد. پس از این تزریق به گونه، شما به بخیه و پانسمان هیچ نیازی نخواهید داشت. چرا که تقریبا هیچ اثری از این تزریق روی گونه های شما باقی نمی ماند.

شما می توانید بلافاصله پس از انجام تزریق، کلینیک را ترک کرده و کارهای عادی زندگی خود را از سر بگیرید. البته پس از انجام فرایند دکتر تزریق ژل همه اصول مراقبتی را با شما در میان می گذارد و رعایت دقیق این اصول، تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به بهترین نتایج از تزریق فیلر خواهد داشت.

نتایج حاصل از تزریق ژل گونه مردان

برای انجام تزریق ژل گونه مردان، باید دقت زیادی صورت بگیرد. میزان ژل انتخاب شده برای تزریق در این مورد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. اگر میزان ژل بیش از حد مورد نیاز باشد، چهره مردها دستخوش تغییر ناخوشایندی می شود و حالتی غیر مردانه پیدا می کند. در نتیجه مطلوب ترین نتایج وقتی اتفاق می افتند که میزان درست و دقیقی از فیلر ها برای تزریق در نظر گرفته شوند.

زمان دقیق ظهور نتایج نهایی تزریق ژل گونه مردان، به عوامل زیادی بستگی دارد. این نتایج ممکن است در چهره بعضی از افراد زودتر از سایرین ظاهر شوند. به طور معمول شما بلافاصله پس از پشت سر گذاشتن فرآیند، شاهد بروز تغییرات اولیه در گونه خود خواهید بود. ممکن است بروز نتایج نهایی اما از چند روز تا چند هفته به طول بیانجامد. با ظهور نتایج نهایی، یک تغییر مثبت و جالب توجه در چهره شما اتفاق خواهد افتاد.

 ماندگاری ژل گونه مردان چقدر است؟

بسته به نوع فیلری که برای تزریق انتخاب می کنید و همچنین بسته به تکنیک مد نظر پزشک و نحوه انجام تزریق، میزان ماندگاری فیلر در گونه های شما متفاوت است.

فیلر های امروزی دائمی نیستند و پس از مدتی، به طور کامل در بدن شما جذب خواهند شد. میزان ماندگاری آن ها ممکن است از 6 ماه تا 2 سال متغیر باشد.

به طور معمول بیشتر ژل های مورد استفاده برای گونه، بین 4 تا 6 ماه دوام خواهند داشت. بعضی از فیلر های منحصر به فرد اما ممکن است تا 2 سال نیز ماندگار باشند.

پس از پایان دوران تاثیر ژل تزریقی، شما می توانید این فعالیت را دوباره انجام دهید و همان وضعیت را در گونه های خود به وجود بیاورید.

دوران بهبودی تزریق فیلر گونه مردان

این فعالیت زیبایی، اساسا به دوران ریکاوری طولانی مدتی نیاز ندارد. در واقع شما اصلا ناچار نیستید زمان زیادی را در استراحت سپری کنید. حتی در اولین روز پس از انجام تزریق، هیچ مشکلی برای رفتن به محل کار نخواهید داشت.

البته رعایت چند نکته ساده، به شما کمک می کند تا جلوی جابجا شدن ژل را در صورت خود بگیرید و بهترین نتایج ممکن را از این فرآیند به دست بیاورید.

شما باید در زمان خواب سر خود را بالا تر از سایر اعضای بدن نگه دارید و اجازه ندهید که به گونه های شما فشاری وارد شود. همچنین انجام فعالیت های سنگین ورزشی در اولین هفته پس از تزریق ژل به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

قرار نگرفتن در معرض تابش مداوم خورشید، عدم استفاده از آب داغ و حرارت زیاد برای شستن گونه ها و عدم مصرف سیگار و الکل در روزهای پس از انجام این فرآیند، نکاتی هستند که به شما کمک می کنند تا نتایج ایده آل تری از تزریق فیلر به دست بیاورید.

 هزینه های تزریق ژل گونه مردان

از آن جایی که به طور متوسط میزان ژل تزریق شده در گونه مردان کم تر از این میزان برای زنان است، هزینه تزریق ژل برای آن ها تا حدودی کم تر خواهد بود.

به طور کلی تزریق ژل گونه، فرآیند ارزان قیمتی نیست اما با توجه به تغییر مثبتی که ایجاد می کند، کاملا به صرفه به نظر می رسد.

فراموش نکنید که پس از انجام این فعالیت، در صورت عدم رضایت از نتایج به راحتی می توانید ژل تزریق شده را از گونه های خود خارج کنید.

تزریق ژل این امکان را به شما می دهد تا بدون توجه به جنسیتی که دارید، چهره ظاهری مطلوب خود را به دست بیاورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *