لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد توسط دستگاه soprano ice platinum

لیزر موهای زائد توسط دستگاه soprano ice platinum

لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای رفع موهای زائد از لیزرهای آلما استفاده می کند که با تکنولوژی SHR ساخته شده است. این تکنولوژی جدید، کامل ترین و موثرترین سیستم برای لیزر موهای زائد است.

لیزر موهای زائد soprano ice platinum

این دستگاه شامل 3 نوع متفاوت از امواج لیزر می شود که هر کدام عمق خاصی از بافت های زیرین پوست را نشانه می گیرند و در ترکیب با یکدیگر، فولیکول موهای زائد را نشانه می گیرند.

شرکت در جشنواره لیزر موهای زائد کلینیک رز + دریافت کد تخفیف

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای انواع مختلفی از موهای زائد بیماران قابل استفاده است.

لیزرهای مختلفی برای رفع موهای زائد بدن موجود است اما انتخاب بهترین و مناسب ترین لیزر برای سلامتی و موثر بودن درمان شما دارای اهمیت بسیاری است.

لیزر موهای زائد به وسیله دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم تنها روش برای رفع موهای زائد است که عملا بدون درد است. این روش با انتقال و رساندن انرژی به فولیکول مو به این قسمت آسیب زده و از دیگر قسمت های بدن محافظت می کند. همچنین با یک فناوری سطح پوست را خنک می کند تا از سوختگی و احساس درد جلوگیری کند.

این روش، ایمن ترین روش لیزر موهای زائد است که برای انواع مختلف موها مناسب است. اما در این روش از پالس های طولانی استفاده نمی شود چون پالس های طولانی باعث آسیب رساندن به پوست می شوند.

این روش با پالس های مکرر اما کوتاه به قسمت های هدف مو آسیب می زند و مشکلی برای سایر قسمت ها به وجود نمی آورد و راز عدم ایجاد سوختگی در این روش همین مورد است. بنابراین استفاده از SHR مطمئن ترین روش برای تمامی انواع پوست، از جمله پوست های تیره است. این دستگاه طول موج ها و تکنولوژی های  مختلفی دارد و برای انواع پوست ها موثر می باشد

لیزر موهای زائد توسط دستگاه soprano ice platinum

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم شامل تکنولوژی های زیر می شود :

1 – تکنولوژی الکس :

تکنولوژی الکس با امواجی به طول 755 نانومتر، بسیار قدرتمند عمل می کند و استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم را برای موهایی با جنس و رنگ متفاوت، مخصوصا برای موهای روشن و کم پشت میسر کرده است.

2 –  تکنولوژی دایود :

تکنولوژی دایود با امواجی به طول 810 نانومتر به عمق فولیکول های مو نفوذ می کند. امواج دایود، قدرت زیادی دارند و با سرعت زیادی وارد پوست می شوند.

3 – تکنولوژی یاگ (YAG) :

تکنولوژی یاگ با طول موج 1064 نانومتر، عمیقا در فولیکول های مو نفوذ می کند و برای افرادی که پوست تیره ای دارند هم بسیار مناسب است.

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینوم می تواند رنگدانه های سیاه را در بین فولیکول های مو نشانه بگیرد و هر چه موها ملانین (رنگدانه های تیره) بیشتری داشته باشند، نتایج لیزر هم موثرتر خواهد بود.

فواید دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

 1. بدون درد
 2. عملکردی عالی برای انواع پوست و رنگ های مختلف مو
 3. بدن نیاز به دوره استراحت
 4. جلسات سریع و آسان لیزر
 5. موثر برای بخش های مختلف بدن

آمادگی برای لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

زیرا در صورت اصلاح و شیو نکردن ناحیه ی مورد نظر با انجام لیزر ممکن است  لیزر به موهای خارج از پوست حمله کرده و باعث می شود تا احتمال وقوع عوارض جانبی بیشتر شود و همچنین می تواند باعث بی اثر شدن و کم اثر شدن نتیجه شود.

 1. از روز قبل یا صبح روزی که می خواهید موهای زائدتان را لیزر کنید، لطفا موهایتان را شیو کنید؛ اگر بدون شیو به کلینیک بیایید، نمی توانیم از دستگاه لیزر بر روی بدن شما استفاده کنیم.
 2. دو روز قبل و بعد از لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم، حمام آفتاب نگیرید و در معرض نور خورشید هم نباشید.
 3. هر روز از کرم ضد آفتاب با اس پی اف 30 استفاده کنید.
 4. از کندن موها با موچین و استفاده از وکس و لایه بردار تا 6 هفته قبل از لیزر خودداری کنید.
 5. از کرم های موبر تا 1 هفته قبل از لیزر استفاده نکنید.
 6. از کرم های برنزه هم تا 2 هفته قبل از لیزر استفاده نکنید.

 مراحل لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

 1. پوست بیمار ضدغفونی و تمیز می شود
 2. عینک مخصوص لیزر به شما داده می شود
 3. برای محافظت از لایه سطحی پوست و عملکرد بهتر دستگاه لیزر بر روی پوست، ژل روی پوست شما زده می شود
 4. دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم بر روی پوست گذاشته می شود و توسط متخصص یا تکنیسین ها در جهات مختلفی از پوست تکان داده می شود تا فولیکول های مو را در آن بخش تضعیف کند
 5. بعد از اتمام لیزر، ژل از روی پوست شما تمیز می

عوارض بعد از لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

بعد از لیزر پوست شما کمی قرمز می شود و یا اینکه مقداری حساسیت در روی پوست به چشم می خورد. کرم آلوئه ورا، راهی عالی برای تسکین پوست و کاهش حساسیت آن است. برای محافظت از پوست خودتان حتما بعد از لیزر از ضدآفتابی با اس پی اف 30 یا 50 استفاده کنید.

همچنین انجام آزمایش قبل از لیزر امری ضروری است. حتی اگر قبلا در کلینیک های دیگر و یا با روش های لیزری دیگر اقدام به رفع موهای زائد خود کرده اید انجام دادن آزمایش قبل از انجام این روش بسیار مهم است.

این آزمایش به پزشک شما اجازه می دهد تا بررسی کند که پوست شما برای انجام لیزر مناسب است یا خیر. با انجام این آزمایش شما می توانید سلامتی پوستتان را بعد از انجام لیزر تضمین کنید.

همچنین یک معاینه کلی از قسمت هایی که می خواهید لیزر کنید انجام می شود و قسمت کوچکی از آن نواحی تحت نور لیزر قرار می گیرد تا علاوه بر ایجاد اطمینان برای عدم بروز عوارض جانبی، این امکان را برای کلینیک فراهم می کند تا تنظیمات دستگاه را مطابق با نیاز های شخصی شما انجام دهد تا ایمنی مناسب را برای شما فراهم کند.

نتایج لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم

بعد از لیزر، موهای زائد با سرعت های متفاوتی در روی پوست رشد می کنند ولی حداقل تا 3 هفته بعد از لیزر، خبری از موهای زائد نیست. بعد از 5 الی 19 روز، ریزش موهای زائد اتفاق می افتد. در طول جلسات لیزر، موهای زائد به تدریج ضعیف می شوند و می ریزند؛

سرعت رشد موهای زائد هم آهسته تر از قبل می شود.

همچنین در هر بار انجام لیزر موهای زائد، موهای بدن کمتر و کمتر و ضعیف تر از قبل می شوند.

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم واقعا بدون درد است؟

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم با تکنولوژی منحصر به فردی که دارد، لیزری بدون درد را برای بیمار فراهم می کند. سیستم انرژی حرارتی خاص این دستگاه در عین حال که باعث رفع موهای زائد می شود، هیچ آسیبی به بافت های اطراف نمی رساند. تکنولوژی ICE هم سطح پوست را خنک می کند تا از سوختگی سطحی جلوگیری کند و در نتیجه بیمار هم احساس درد نمی کند.

مراجعه کنندگان عملا هیچگونه دردی را احساس نمی کنند و در برخی موارد سوزش بسیار خفیفی حس می شود که قابل تحمل بوده و نگران کننده نیست.

بیماران برای لیزر موهای زائد خود با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم به چند جلسه نیاز دارند؟

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم، به پوست و نوع موهای زائد بیمار بستگی دارد و نتایج نهایی لیزر بعد از 6 الی 8 جلسه مشخص می شوند.

همچنین ناحیه مورد نظر هم بی تاثیر در تعداد جلسات لازم برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه نیست. همچنین جلسات اول با فاصله ای حدود 4 هفته انجام می شود و با افزایش تعداد جلسات معمولا پزشک از شما می خواهد تا با فاصله ی بیشتری برای انجام لیزر مراجعه کنید.

جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم چقدر طول می کشد؟

 دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم سریع ترین سیستم را برای لیزر موهای زائد دارد و مدت زمانی که در هر جلسه نیاز دارید، به رنگ پوست بیمار، نوع مو و بخش هایی که قصد لیزر را دارید بستگی دارد.

زمان هر جلسه می تواند از چند ثانیه برای بخش های کوچکتر مثل قسمت بین بینی و لب ها (یا بالای لب ها) تا 8 دقیقه برای پشت بدن را شامل بشود.

آیا می توان در فصل تابستان هم از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای لیزر موهای زائد استفاده کرد؟ 

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم به روش خاصی بر روی رندگدانه های پوست تاثیر می گذارد و می توان در هر فصلی از سال از این دستگاه استفاده کرد؛ بنابراین استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای پوست های برنزه هم محدودیت خاصی ندارد. تکنولوژی SHR در برابر نور خورشید از آسیب پذیری کمتری برخوردار است.

با این که در تمامی فصل ها می توان از این روش استفاده کرد و همچنین نور آفتاب در این روش اثر کمتری نسبت به روش های دیگر لیزر مو دارد اما باز هم توصیه می شود برای اطمینان تا چند هفته قبل و همچنین تا مدتی بعد از انجام لیزر از برخورد نور آفتاب به طور مستقیم به پوستتان با استفاده از ضد آفتاب و پوشاندن این قسمت ها جلوگیری کنید.

آیا استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم برای پوست های تیره بی خطر است؟  

رنگدانه های پوست تیره نسبت به حرارت لیزر بسیار حساس هستند ولی دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم ثابت کرده است که برای پوست های تیره هم مناسب است. تکنولوژی SHR، به تدریج پوست را گرم می کند و تا زمانی گرم می شود که انرژی حرارتی لازم به فولیکول موهای زائد برسد؛

به خاطر همین تکنولوژی SHR ایمن ترین لیزر برای بیمارانی است که پوست تیره ای دارند.

لیزر موهای زائد به طور کلی یک روش جدید برای رفع سریع و طولانی موهای زائد بدن است که می تواند به شما اعتماد به نفس را هدیه داده و به صافی پوست شما کمک کند. انجام این روش فواید بسیاری دارد.

اما از مهم ترین ویژگی های لیزر موهای زائد می توان به عوارض بسیار کمتر نسبت به روش های مشابه، سرعت انجام لیزر و جلوگیری از رشد مجدد مو و از بین بردن طولانی مدت مو اشاره کرد که اگر به موقع برای انجام لیزر مراجعه شود مدت زمان رشد مجدد مو را نیز افزایش می دهد.

اما با این وجود برخی از افراد به علت داشتن پوست تیره و یا دلایل دیگری قادر به انجام لیزر های معمولی نیستند با لیزر موهای زائد توسط سوپرانو آیس پلاتینوم و همچنین روش SHR می توانند به نتیجه ی مورد نظر خود برسند.

در واقع می توان گفت این روش ورژن مدرن تر و همچنین اصلاح شده ی لیزر موها است که با کم تر کردن مشکلات روش های قبلی لیزر مو کامل تر شده و نسل جدیدی از لیزر مو را ارائه داده است.

از جمله ی اصلاح این مشکلات می توان به کمتر کردن عوارض ناشی از انجام لیزر و قابل استفاده بودن برای همه ی انواع پوست ها اشاره کرد. همچنین قابلیت خنک کردن این روش، به راحتی شما هنگام انجام لیزر کمک می کند .

انجام این روش با توجه به کارآمدی بالا و نتیجه ی شگفت انگیزی که به دنبال دارد روز به روز طرفداران بیشتری را به سمت خود می کشد. شما نیز می توانید برای زیباسازی پوستتان اقدام کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیزر موهای زائد خود مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *