درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

دستگاه RF میداس

دستگاه RF میداس

دستگاه RF میداس یکی از دستگاه های لیزر موهای زائد است که برای از بین بردن بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع انتخاب دستگاهی مناسب برای لیزر موهای زائد از اهمیت بالایی برخوردار است. چنانچه دستگاهی  مناسب برای انجام تکنیک زیبایی لیزر موهای زائد انتخاب نشود، این تکنیک با موفقیت همراه نخواهد بود.

دستگاه RF میداس

در صورتی لیزر موهای زائد به درستی و توسط دستگاهی با کیفیت خوب صورت گیرد، می تواند افراد را برای همیشه از شر موهای زائد نجات دهد. با توجه به اینکه دستگاه های مختلفی در بازار برای لیزر موهای زائد وجود دارد، انتخاب دستگاه لیزر مناسب پوست هر فردی می تواند کاری بسیار دشوار باشد.

هر دستگاه لیزر برای گروه به خصوصی از افراد با رنگ مو و ضخامت موی معین، اختصاص داده شده است. البته برخی از دستگاه ها نیز وجود دارند که لیزر موهای زائد رنج گسترده ای از افراد را پشتیبانی می کنند؛ بنابراین بهتر است که پیش از اقدام برای لیزر موهای زائد، در مورد دستگاه لیزر تحقیقات لازم را به عمل آورید.

یکی از دستگاه های پرطرفدار موجود در بازار برای لیزر موهای زائد، دستگاه RF میداس است. به همین جهت در مقاله پیش رو قصد داریم تا اطلاعاتی مفیدی  در رابطه با این دستگاه مطرح کرده و مزایا و معایب آن را برشماریم.

دستگاه RF میداس چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه با استفاده از فناوری بکارگیری اشعه IR و ICE RF به منظور انجام تکنیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این دستگاه با ایجاد پالس هایی با طول موج مشخص، در از بین بردن فولیکول های مو و روش های درمانی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پالس های ایجاد شده توسط دستگاه RF میداس از سطح پوست عبور کرده و به فولیکول های موهای زائد می رسند. سپس این پالس های نور تولید شده با افزایش دمای فولیکول های مو، سبب از بین رفتن آنها می شوند و از این طریق موهای زائد را از بین می برند.

مشاهده مطلب
مزایای لیزر موهای زائد چیست ؟

دستگاه RF میداس (midas rf) از بخش های مختلفی تشکیل شده است که کارایی و بازده نهایی دستگاه را افزایش می دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه برخورداری از بخش خنک کننده است. این قطعه به محافظت از اپیدرم کمک کرده و عوارض جانبی ناشی از لیزر موهای زائد را کاهش می دهد.

از دیگر ویژگی های این دستگاه توانایی انتقال انرژی به صورت قدرتمند به لایه درمیس پوست است. در ضمن این دستگاه از سری با مساحت بزرگتر نسبت به دستگاه های مشابه برخوردار است که مزیت سبب می شود تا درمان در مدت زمانی کوتاه تری حاصل شود.

دستگاه RF میداس

از دستگاه RF میداس برای لیزر چه نواحی از بدن استفاده می شود؟

دستگاه RF میداس به صورتی طراحی شده است که لیزر بخش های مختلفی از بدن را به صورت تخصصی انجام می شود. از این دستگاه برای لیزر موهای ضخیم و زائد پیشانی، موهای زائد بالای لب، زیر بغل، دست ها، پاها و ناحیه بیکینی استفاده می شود.

دستگاه RF میداس از قدرت بسیار بالایی برخوردار بوده و جزء محصولات کم مصرف محسوب می شود. این دستگاه با ایجاد پالس هایی به مدت کوتاه سبب کاهش درد می شود. برخورداری از ویژگی خنک کنندگی سبب شده تا از بروز عوارضی همچون سوختگی جلوگیری شود.

مزیت های دستگاه RF میداس

دستگاه RF میداس از بازار بسیار خوبی برخوردار بوده و دلیل این امر نیز ویژگی های و مزیت های منحصر به فرد آن است. این دستگاه به راحتی قابل تنظیم بوده و در واقع می تواند ۲۴ پارامتر را در خود ذخیره کند که این امر نشان دهنده گرافیک بالای این دستگاه است.

از طرفی دستگاه RF میداس با ایجاد شات هایی با سرعت بالاتر از ۱۵ هرتز باعث تجمع و تمرکز انرژی در فولیکول های موهای زائد شده و درمان را موثرتر می کند. در ضمن استفاده از چنین شات هایی سبب کاهش درد در هنگام انجام این تکنیک زیبایی خواهد شد.

همچنین از این دستگاه برای انجام تکنیک های زیبایی دیگر نیز استفاده می شود. این دستگاه دارای حالتی پویا بوده و می تواند پالس های مختلفی را برای تکنیک های درمانی مختلف ایجاد کند.

نقاط قوت دستگاه RF میداس

استفاده از این دستگاه نتایج رضایت بخشی را برای متقاضیان لیزر موهای زائد به همراه داشته است. در واقع استفاده از تکنیک لیزر موهای زائد یکی از بی خطر ترین روش های برای رهایی از موهای زائد است. از مهم ترین ویژگی های این دستگاه مصرف بسیار کم انرژی توسط آن است.

مشاهده مطلب
نسل جدید لیزر موهای زائد با shr

از طرفی این دستگاه در مدت زمان های طولانی دچار آسیب نشده و دیویدی بسیار پایدار دارد. به دلیل اینکه دستگاه RF میداس پالس هایی ک دارای زمان کوتاه مدت هستند را تولید می کند، درد کمتری را به دنبال دارد. در ضمن این دستگاه دارای صفحه کاربری است که پارامترهای از پیش تعیین شده بسیاری در خود جای داده است.

لیزر موهای زائد برای افرادی که دارای موهای زائدی با ضخامت بالا و رنگ پوست روشن تر هستند، با بازدهی بیشتری کار می کند. استفاده از دستگاهی نامناسب با رنگ پوست افراد می تواند سبب ایجاد لک بر روی پوست فرد متقاضی شود با این حال دستگاه برای افرادی که دارای رنگ پوست تیره تر نیز هستند موثر خواهد بود.

لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه RF میداس چه زمانی به نتیجه می رسد؟

در واقع دستگاه از قدرت بسیار خوبی برای از بین بردن موهای زائد برخوردار است اما مدت درمان می تواند امری کاملاً متغیر باشد. لیزر موهای زائد در هر جلسه، بسته با ناحیه ای که تحت درمان قرار می گیرد مدت زمان متفاوتی را نیاز دارد.

به طور مثال می توان گفت که لیزر موهای زائد پشت یا پاها ممکن است که یک تا دو ساعت به طول بیانجامد در حالی که لیزر موهای بالای لب تنها چند دقیقه به طول خواهد انجامید. اگر چه پس از پایان جلسه اول لیزر با دستگاه RF میداس می توان نتایج ناشی از آن را مشاهده کرد اما برای از بین بردن دائمی موهای زائد بهتر است که جلسات لیزر موها چندین مرتبه تکرار شود.

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد توسط دستگاه RF میداس به ضخامت موهای زائد و تراکم آنها نیز بستگی دارد که این فاکتورها می تواند در مدت زمان درمان تاثیر بگذارند.

هزینه لیزر با استفاده از دستگاه RF میداس چقدر است؟

هزینه های مربوط به لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه می تواند کاملاً متغیر باشد. در واقع استفاده از چنین دستگاهی سبب می شود تا مدت درمان بسیار کوتاه تر شود. این امر هم برای متقاضیان لیزر موهای زائد و هم برای کلینیک های زیبایی یک مزیت محسوب می شود.

چرا که استفاده از دستگاه RF میداس سبب می شود تا در زمان و هزینه های افراد و مراکز زیبایی صرفه جویی شود. از طرفی هزینه های مربوط به لیزر موهای زائد به مساحت ناحیه ای که قرار است تحت درمان قرار گیرد نیز بستگی دارد.

در نهایت باید بگوییم که دستگاه RF میداس با کیفیت و قدرت بالایی که دارد با استقبال و محبوبیت زیادی مواجه شده است. استفاده از چنین دستگاهی سبب می شود تا عوارض ناشی از لیزر موهای زائد که شامل قرمزی و تورم است، به حداقل برسد.

مشاهده مطلب
آب و هوا چه تاثیری بر موها دارد ؟

برخورداری از مزیت خنک کنندگی سبب می شود تا ناحیه تحت درمان کمتر قرمز شود زیرا این امر از افزایش جریان خون به سمت ناحیه تحت درمان پیشگیری می کند. علاوه بر مزایایی که برای لاین دستگاه ذکر شد، باید بگوییم نتایج به دست آمده از دستگاه RF میداس اثبات نشده است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پوست و مولیزر موهای زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع