درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا بالابردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است؟

آیا بالابردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است؟

بالا بردن ابرو از طریق تزریق ژل یکی از سریعترین، کم عوارض ترین و پرطرفدارترین روش هایی است که امروزه بسیاری از افراد برای زیبا سازی و جوانسازی چهره خود از آن استفاده می کنند. تزریق ژل به ابرو روشی است که در آن فرد نیازی به جراحی، پرداخت هزینه های بالا تزریق ژل و ریسک های پس از جراحی ندارد.

آیا بالابردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است؟از روش تزریق فیلر نه تنها برای از بین بردن خطوط اخم سطحی بین ابروها و بالا کشیدن ابرو ها، بلکه برای از بین بردن خطوط عمیق نیز از تزریق ژل می توان استفاده کرد. تزریق ژل را می توان برای افراد 18 سال به بالا و هم برای مردان و هم زنان استفاده کرد.

این نوع لیفت ابرو همچنین برای پوست هایی که در اثر افزایش سن دچار افتادگی قابل ملاحظه ای شده اند با بالا کشیدن عضلات و اصلاح آن ها می تواند کاربرد داشته باشد.

در صورتی که فرد باردار است به دلیل ترکیباتی که ممکن است در ژل تزریقی وجود داشته باشد ممکن است به مادر یا جنین آسیب برسد؛ بنابراین بهتر است که از تزریق فیلر در حین بارداری استفاده نشود و حتما قبل از تزریق ژل در این مورد با پزشک متخصص در این زمینه مشورت کند.

آیا بالابردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است؟بالابردن ابرو با تزریق ژل چگونه انجام می شود؟

بالابردن ابرو از طریق ژل، روشی است که شامل تزریق ماده ضد چروک به نواحی از صورت می باشد که باید توسط پزشک صورت گیرد. در این روش تزریق ژل به ماهیچه های ناحیه ای از صورت انجام می گیرد که در اثر فعالیت هایی همچون کشیدن یا فشار دادن در صورت حرکت می کنند و به مرور زمان سبب بروز چین و چروک در آن نواحی شده و در نتیجه از زیبایی و جوانی صورت کم می شود.

بنابراین تزریق ژل به مناطقی از ماهیچه های پیشانی که مسئول بالا بردن ابرو ها هستند و ماهیچه های بین دو ابرو که در اخم کردن فعالیت می کنند تزریق فیلر صورت می گیرد؛ اما با توجه به اینکه در افراد مختلف با توجه به سن آن ها و اینکه میزان چین و چروک متفاوت است و همچنین ناحیه ای که ممکن است دارای چین و چروک باشد در افراد مختلف متفاوت باشد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای چه افرادی مفید است

بنابراین هیچ دو روش یا میزان تزریق ژل برای دو فرد یکسان نیست. تزریق ژل برای بالا بردن ابرو باید توسط پزشک متخصص صورت گیرد. تا بتواند منطقه ای که قرار است ژل تزریق شود را به درستی تشخیص دهد و همچنین دوز درست و مورد نیاز را با توجه به نیاز هر مراجعه کننده استفاده نماید تا فرد به نتیجه دلخواه و مورد نظر خود برسد.

در غیر این صورت با کوچکترین خطا در ناحیه ای که باید تزریق ژل صورت می گیرد و دوز مورد استفاده نه تنها ممکن است نتیجه دلخواه بدست نیاید.  بلکه ممکن است ظاهر فرد نیز ناخوشایند شود.

برای بالا بردن ابرو از طریق تزریق فیلر در ابتدا باید ناحیه مورد نظر تمیز شود سپس ممکن است از برخی دارو ها یا پماد ها به جهت بی حسی نواحی قابل تزریق استفاده شود. سپس بعد از گذشت چند دقیقه و بی حس شدن ناحیه مورد نظر پزشک متخصص زیبایی عمل تزریق ژل را انجام می دهد. در واقع تزریق فیلر زمان زیادی را نمی برد و تنها چند دقیقه به طول می انجامد.

بالابردن ابرو با تزریق ژل چه تاثیری بر روی چهره فرد دارد؟

تزریق ژل برای  بالا بردن ابرو می تواند تاثیرات بسیار چشمگیری را در چهره فرد ایجاد نماید. برای مثال زمانی که فرد به منظور از بین بردن خطوط اخم مابین ابرو ها یا خطوط اخم پیشانی از تزریق ژل استفاده می کند.

پوست صورت در مناطقی که تزریق ژل انجام شده نرم تر و صاف تر به نظر می رسند که حتی در مواردی آمده است که استفاده کنندگان از این روش بیان کرده اند که مواد آرایشی بهتر بر روی پوست آن ها قرار می گیرد؛ و همچنین این عمل ظاهری شاداب تر و با طراوت تر به چهره آن ها می دهد.

همچنین بالا بردن ابرو ها از طریق ژل نه تنها باعث از بین رفتن خطوط ما بین ابرو و پیشانی می شود بلکه می تواند در از بین بردن چین و چروک های اطراف ناحیه چشم به وسیله بالا کشیدن ابرو ها موثر باشد و چهره فرد را جوان تر و زیباتر کند.

همچنین این بالا کشیده شدن ابرو به واسطه تزریق ژل (gel injection)به ماهیچه های پیشانی باعث درشت تر دیده شدن چشم ها می شود که در نتیجه باعث می شود چهره فرد شاداب تر نیز به نظر برسد.

مزیت بالا بردن ابرو با ژل چیست؟

بالا بردن ابروها از طریق تزریق ژل دارای مزیت های بسیار زیادی در مقایسه با سایر روش های زیبا سازی و جوان سازی پوست صورت است که می توان به مواردی که در زیر آمده است اشاره نمود.

مشاهده مطلب
شستن صورت بعد از تزریق ژل به لب

بالابردن ابرو از طریق ژل یک شیوه غیر جراحی محسوب می شود؛ بنابراین نسبت به لیفت صورت و ابرو از طریق جراحی بسیار کم تهاجمی تر می باشد اما با این حال نتایج حاصل از آن با روش هایی که از طریق جراحی  صورت می گیرد قابل تشخیص نیست.

با اینکه نتیجه حاصل از بالا بردن ابرو از طریق ژل تنها تا شش ماه ماندگاری دارد اما همین موقتی بودن آن می تواند مزایایی برای فرد محسوب شود که مطمئن باشد که اگر از نتیجه تزریق ژل خود راضی نبود پس از گذشت شش ماه صورت دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد.

از دیگر مزایای بالا بردن ابرو از طریق تزریق فیلر این است که در این روش ابرو ها حالت طبیعی تر و لطیف تری داشته چرا که در این روش پزشک می تواند مناطق تزریق ژل و همچنین میزان دوز تزریقی را کنترل نماید؛ بنابراین نتیجه طبیعی تر خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای بالا بردن ابرو از طریق ژل که می تواند از مهمترین مزایا و اصلی ترین دلایل انتخاب افراد از این شیوه به عنوان روشی برای جوان سازی و زیبا سازی صورت باشد هزینه کمتر تزریق فیلر نسبت به برخی دیگر از روش ها همچون بالا کشیدن ابروها از طریق جراحی است.

یکی دیگر از مزایای بالا بردن ابرو از طریق تزریق ژل زمان کوتاه انجام این عمل است که نهایت ممکن است تا 30 دقیقه زمان ببرد.

بنابراین برای افرادی که نمی توانند بیهوشی حین عمل دریافت کنند یا به طور کلی ترس از بیهوشی و رفتن به اتاق عمل را دارند، بالا بردن ابرو از طریق ژل می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای فرد مورد نظر باشد.

از دیگر مزایای استفاده از تزریق فیلر برای بالا بردن ابرو حداقل بودن عوارض و درد پس از انجام کار است. همچنین حتی فرد در حین انجام عمل از طریق ژل نیز دردی را حس نمی کند یا نهایت درد بسیار اندکی که مربوط به وارد شدن سوزن به درون پوست است را ممکن است متوجه شود.

بنابراین پس از اتمام کار بلافاصله با قرار گرفتن کیسه های یخ در اختیار مراجعه کنندگان برای استفاده در نواحی تزریق شده سریعا برطرف می شود.

همچنین فرد در مدت زمان اندکی می تواند نتیجه عمل خود را ببیند؛ که نهایت سه تا هفت روز پس از تزریق ژل یا فیلر نتایج آن کاملا قابل مشاهده هستند؛ و به طور کلی از 4 تا 6 ماه نتایج آن باقی خواهد بود.

مشاهده مطلب
مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع