تزریق ژل

بهترین مارک ژل برای خط اخم

بهترین مارک ژل برای خط اخم

بهترین مارک ژل برای خط اخم

امروزه تزریق ژل برای پر کردن خط اخم با استقبال زیادی در سراسر دنیا روبرو شده است شما می بایست برای تزریق ژل بهترین کلینیک ها و بهترین مارک را برای تزریق انتخاب نمایید زیرا این گونه عمل یا جراحی های زیبایی بسیار مهم هستند.

بهترین مارک ژل برای خط اخمبنابراین لازم به ذکر است که به هنگام تزریق فیلر حتما دقت کافی را در انتخاب دکتر تزریق ژل و کلینیکی که در قصد انجام تزریق ژل را دارید را در نظر بگیرید زیرا هر گونه اشتباه عوارض جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت از همه مهم تر این است که این گونه تزریق ها چون قرار است که در صورت شما انجام شود. کوچکترین مواد بی کیفیت برای شما می تواند عوارض بسیاری داشته باشد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

در واقع سعی کنید برای تزریق ژل از برندهای بی کیفیت و ارزان استفاده نکنید و برای انجام هرگونه عمل های زیبایی از بهترین مارک های موجود در بازار استفاده کنید تا در این صورت بتوانید به بهترین نتیجه دست یابید. ما در این مقاله در رابطه با بهترین ویژگی و بهترین مارک ژل برای خط اخم توضیحات زیادی خواهیم داد. همچنین شما با انواع تزریق ژل آشنا خواهید شد.

بهترین مارک ژل برای خط اخمعملکرد بهترین تزریق ژل چگونه است؟

انواع مختلفی از تزریق ژل وجود دارد که مارک های متفاوتی است. این مارک ها شامل Botox, Dysport xeomin, Jeuveau است. اغلب بر این باورند که ژل ها خط اخم را پر می کند اما اینگونه نیست.

عملکرد این ژل ها به این صورت است که با استفاده از سم بوتولینوم اصطلاحا برای فلج کردن یا صاف کردن خط اخم به کار می رود و این امر موجب شود که خط اخمی که باعث پیر به نظر رسیدن این افراد شده است را برطرف می کند.

سم های موجود در ژل باعث شده تا انتقال نیرو از عصب به منطقه گیرنده قطع شود و در نتیجه عضلات نمی توانند منقبض شوند. در تزریق ژل باید همه این عملکرد وجود داشته باشد در غیر این صورت آن ژل مرغوب نیست.

البته نوع دیگری از ژل ها نیز موجود است که به عنوان فیلر های پرکننده شناخته می شوند و در دنیا بسیار مشهور بوده و سالانه بیش از هزاران نفر از این نوع ژل ها استفاده می کنند. عمدتا ترکیب این نوع ژل های پرکننده را اسید هیالورونیک تشکیل می دهد که این نوع اسید به طور طبیعی نیز در بدن موجود بوده و تاثیر زیادی در زیبایی و جوانی پوست دارد.

در واقع پس از تزریق ژل به ناحیه هدف، این ماده باعث می شود که عملکرد کلاژن سازی پوست تحریک شده و کلاژن بیشتر از گذشته تولید شود. همین موضوع سبب می شود که کلاژن های پوستی در آن ناحیه افزایش قابل توجهی داشته باشند و سبب جوان سازی و شادابی پوست شود.

همچنین ژل ها باعث افزایش حجم و برجستگی در ناحیه هدف خواهد شد و این عامل برای برخی افراد که قصد دارند ناحیه مورد نظر خود از جمله لب ها و گونه های خود برجسته تر نمایند بسیار مناسب است.

بهترین مارک ژل برای تزریق فیلر چیست؟

برندهای مختلفی برای تزریق ژل در کلینیک های زیبایی وجود دارد. امروزه در دنیا برند های مختلفی در زمینه تولید ژل های پرکننده فعالیت می کنند و به دلیل این که فرمول و فرایند تولید متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، باعث شده تا در برخی ویژگی های جزئی همچون میزان تاثیر گذاری و یا ماندگاری تاثیرات آن با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

اما یکی از جدیدترین و بهترین آن ها Jeuveau است که در سازمان های مختلفی کیفیت آن تایید شده است. این ژل برای خطوط اخم متوسط به بالا توصیه می شود و باعث شده که این خطوط عمیق اخم را از بین ببرد.

این مارک ژل با این وجود که جدید است اما پزشکان و متخصصان در رابطه با آن به جهت تزریق فیلر خوشبین هستند زیرا افراد زیادی این ژل را استفاده کردند و از نتایج آن تا مدت های طولانی راضی بودند.

البته ناگفته نماند که میزان ماندگاری و دوام آثار و نتایج استفاده از ژل های پرکننده به برخی شرایط متعدد بستگی دارد و در همه افراد یکسان نیست.

اما گاهی اوقات افرادی هستند که پس از استفاده های متعدد از ژل، آن نتایج قبلی را با کیفیت گذشته تجربه نمی کنند این به معنی است که کیفیت ژل پایین بوده و باید به دنبال ژل با کیفیت تری باشند.

بعد از گذشت زمان کسی که بارها از تزریق ژل با این مارک استفاده می کنند بعد از مدت زمانی آن قسمت که در آن ها ژل تزریق شده در برابر آن مقاومت نشان می دهد و دیگر تاثیر گذشته را برای آنها نخواهد داشت.

در نهایت با وجود این که ژل Jeuveau را می توان یکی از بهترین ژل های موجود برای استفاده در این راستا عنوان کرد، اما استفاده از این نوع ژل به همه افراد توصیه نمی شود.

علت عمده این موضوع این است که شرایط افراد متقاضی انجام تزریق ژل با یکدیگر متفاوت است و هر کدام انتظارات و خواسته های متفاوتی را از ژل دارند.

لذا توصیه می شود که از انتخاب خودسرانه نوع و برند ژل های پرکننده خودداری کنید و حتما انتخاب ژل مناسب برای تزریق را بر عهده پزشک متخصص خود بسپارید تا او با توجه به دانش و تجربه خود در این زمینه، بهترین ژل را برای تزریق به نواحی مورد نظر شما انتخاب کند.

تزریق ژل بر پایه آب

پوست صورت به دلایل مختلفی دچار چین و چروک می شوند و بسته به نوع و جنس پوست آنها تزریق ژل انجام می شود. بسیار از پوست ها وجود دارد که به دلیل کمبود رطوبت و آب باعث ایجاد خطوط اخم در صورت می شوند. ژل هایی در این خصوص وجود دارند که بهترین نوع ژل برای این گونه خطوط هستند.

بیشتر پوست ها این گونه تزریق ژل را تحمل می کند و برای آن ها بهترین تاثیرات را دارد. این گونه ژل ها معمولا برای پوست هایی که چرب و مستعد به آکنه هستند بسیار موثرتر هستند.

به طور کلی عمده این نوع ژل های پرکننده دارای درصد بیشتری اسید هیالورونیک می باشد که عامل اصلی آب رسانی به پوست ناحیه هدف محسوب می شود.

استفاده از این نوع ژل ها پس از تزریق به ناحیه هدف باعث خواهد شد تا میزان آب رسانی به این ناحیه افزایش قابل توجهی نسبت به گذشته پیدا کند که در نهایت سبب می شود نواقص این ناحیه به  طور چشمگیری بهبود یابد.

اگر خطوط شما عمیق و زیاد باشد نیازی به تزریق این گونه ژل ها نخواهد بود. می توانید از کرم هایی که آبرسان هستند برای رفع این خطوط به صورت روزانه مصرف کنید.

البته توصیه می شود از استفاده خود سرانه این نوع ژل ها خودداری کنید زیرا ممکن است در تشخیص مشکل پوستی خود دچار خطا شوید و استفاده از این نوع ژل یا کرم ها برای شما نتایج مطلوب و موثری را به همراه نداشته باشد و علاوه بر آن باعث به هدر رفتن وقت و هزینه شما شود.

لذا حتما سعی کنید برای رفع این گونه مشکلات به یک کلینیک یا پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید و پس از مشورت و راهنمایی گرفتن از او اقدامات لازم را انجام دهید.

بهترین مارک ژل برای پر کردن خطوط تا چه مدت بر روی پوست صورت باقی می ماند؟

قطعا میزان ماندگاری و دوام نتایج و تاثیرات حاصل از تزریق کردن ژل های پرکننده برای هر فرد متقاضی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و به نوعی یکی از عوامل و معیار های مهم در تصمیم گیری و انتخاب استفاده از این روش می باشد.

برای تزریق فیلر باید بهترین آن را برای خود انتخاب کنید زیرا این تزریقات در صورت انجام می شود و از حساسیت بالایی برخوردار است همچنین انتخاب بهترین نوع در ماندگاری در صورت تاثیر خواهد گذاشت.

زمانی که شما بهترین تزریق ژل را انجام می دهید باید به مدت 12 تا 18 ماه اثرات آن باقی بماند و در صورت نیاز مجددا تزریق ژل را انجام دهید. در غیر این صورت تزریق ژلی که انجام داده اید از کیفیت بالایی برخوردار نیست.

البته جدا از نوع و کیفیت ژل مورد استفاده فرد متقاضی که در میزان دوام نتایج حاصل از آن تاثیر مستقیم و زیادی دارد، نحوه صحیح و اصولی در تزریق و همچنین مراقبت های بعد از تزریق کردن ژل در ماندگاری تاثیرات ژل بسیار موثر می باشد.

لذا توصیه می شود برای بدست آوردن نتایج طولانی مدت از ژل، ابتدا به نزد یک پزشک با مهارت و توانایی بالا مراجعه کنید و همچنین از تمامی نکته ها و توصیه هایی را که پزشک در رابطه با مراقبت های بعد از تزریق ذکر می کند را به طور کامل و منظم انجام دهید و به هیچ وجه در انجام دادن آن کوتاهی نکنید.

نوع دیگر از تزریق ها وجود دارند که از نوع بوتاکس نمی باشد و تا چندین سال اثر آن بر پوست باقی می ماند مثل تزریق چربی. در این گونه تزریق ها از مواد خارجی استفاده نمی کنند از داخل بدن شما چربی برداشته و در ناحیه مورد نظر چربی را تزریق می کنند.

چه عوارض هایی به هنگام استفاده نکردن از بهترین مارک ژل وجود دارد؟

عوارض هایی که در جهت تزریق ژل وجود دارد بستگی به نوع مارک ژل و افرادی که این تزریقات را انجام می دهد، دارد. ممکن است برخی از افراد دچار سوزش و لکه هایی در ناحیه اخم بشوند اما این عارضه ها معمولا کوتاه مدت هستند اما احساس غیر قابل تحملی را برای فردی که این تزریق ژل را انجام داده است، ایجاد می کند.

شایع ترین این عارضه کبودی، عفونت و واکنش نشان دادن به نوع ژلی است که شما استفاده کرده اید. نحوه تزریق این گونه ژل ها می تواند در بروز یکسری عارضه ای دیگر نیز تاثیر گذار باشد. ممکن است شما دچار پوسته پوسته شدن در آن قسمت از تزریق بشوید.

شما همچنین باید مراقب تزریق ژل دائمی نیز باشید زیرا ممکن است شما را دچار مشکلات دائمی یا بلند مدت کند.

چگونه بهترین مارک ژل برای تزریق ژل خط اخم بشناسیم؟

بسیاری از افراد که قصد دارند تزریق فیلر برای خط اخم را انجام بدهند به دنبال برای تزریق هستند؛ اما نمی دانند که چگونه بهترین مارک ژل را شناسایی و انتخاب کنند. ما چند روش را برای این کار به شما پیشنهاد می کنیم.

در ابتدا به یک پزشک متخصص در زمینه تزریق ژل مراجعه کنید و در مورد انتظارات و خواسته خود به وسیله تزریق ژل با او صحبت کنید و از او بخواهید که بهترین نوع ژل را با توجه به مشکل و نوع پوست شما پیشنهاد دهد.

قبل از انجام هر گونه تزریقاتی در خصوص زیبایی در مشاوره و کلاس های قبل از عمل حضور داشته باشید تا بتوانید از بهترین نکات و انواع ژل های بوتاکس آگاهی کسب کنید.

شما می توانید با استفاده از این گونه روش های شناسایی بهترین تزریق ژل را بسته به نوع پوست خود انتخاب کنید تا از بروز هرگونه عارضه شدید جلوگیری کنید.

پس در نتیجه انتخاب بهترین کیفیت در هر گونه عمل زیبایی تاثیر مستقیمی در نتیجه گیری شما از عمل زیبایی خواهد داشت. شما برای انتخاب بهترین تزریق ژل به شنیده ها کفایت نکنید و به پرس و جوی بیشتری در این باره بپردازید زیرا همانطور که گفته شد هرگونه عمل زیبایی از اهمیت زیادی برخوردار است.

اگر شما نتیجه عکس از این گونه عمل های زیبایی بگیرید دچار افسردگی و عدم عزت نفس خواهید شد در نتیجه به جای رفع کردن مشکل خود مشکلی دیگر با بی توجهی اضافه می کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *