تزریق چربی

تزریق چربی به واژن و فواید آن

تزریق چربی به واژن و فواید آن

تزریق چربی به واژن

همانقدر که سینه ها در زیبایی بدن خانم ها تاثیر زیادی می گذارند، بخش واژن هم از اهمیت زیادی برخوردار است. عدم رضایت از شکل و فرم واژن میتواند بخاطر مشکلات فیزیکی، تغییرات مربوط به سن و همچنین شامل تغییراتی باشد که در اثر زایمان طبیعی بوجود آمده اند.

تزریق چربی به واژن

نارضایتی از واژن یا لابیا، تاثیر زیادی در احساسات و کیفیت زندگی ما میگذارد. تزریق چربی در واژن یکی از فرآیندهای مفید برای زیبایی و جوانسازی واژن است که به فرد کمک می کند تا به اندام جنسی ایده آل خود برسد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

شاید شکل ظاهری واژن، تاثیری در لذت بردن از روابط زناشویی نداشته باشد اما طبیعتا حس مطلوب یک فرد نسبت به بدن خود، در نهایت اعتماد به نفس بیشتری برای او ایجاد می کند و شرایط مطلوب  را برای یک رابطه موفقیت آمیزتر به وجود می آورد.

ایجاد تغییرات در بدن برای رسیدن به زیبایی مد نظر، امروزه دیگر تنها شامل نقاطی از بدن که در معرض دید دیگران هستند، نمی شود. اگر زمانی افراد ترجیح می دادند عمل های زیبایی را تنها در چهره خود انجام بدهند، امروز می توان این عمل ها را در بسیاری از نقاط بدن پیاده کرد.

همه این فعالیت ها به این خاطر صورت می گیرند که فرد، احساس بهتری در مورد وضعیت ظاهری خودش داشته باشد و در مجموع، با احساس رضایت بیشتری نسبت به خودش زندگی کند.

آیا کاندید خوبی برای جوانسازی واژن هستید؟

بسیاری از خانم ها تمایل دارند تا طاهر واژن آنها بهبود پیدا کند. بسیاری از خانم ها بعد از پشت سر گذاشتن مراحلی مثل زایمان طبیعی به دنبال جوانسازی واژن هستند تا لذت جنسی بیشتری ببرند.

تزریق چربی به واژن

همانطور که می دانید، واژن تاثیر زیادی در کیفیت زندگی زناشویی و لذت جنسی می گذارد. بعضی از خانم ها هم به طور طبیعی دارای واژن کوچکی هستند که از این واقعیت خیلی ناراضی هستند و خوشبختانه تزریق چربی راه خوب و مفیدی برای این دسته از افراد است.

خانم هایی که از وضعیت ظاهری واژن خود ناراضی هستند و خانم هایی که حجم بیشتری را برای واژن خود می پسندند، اگر از سلامتی عمومی برخوردار باشند و همچنین با انتظاراتی معقولانه و منطقی به سراغ تزریق چربی بروند، نتیجه خوبی از این کار به دست خواهند آورد.

این گروه در واقع کاندیدا های مناسب تزریق چربی به لابیا به شمار می روند. علاوه بر این، از آن جایی که این فرآیند به کمک برداشت چربی از بدن صورت می گیرد، کاندیداهای مناسب این کار باید وزنی ثابت با تغییر کم داشته باشند.

فراموش نکنید نتایج تزریق چربی به واژن، دائمی نخواهد بود. افرادی که تنها با روش های دائمی برای این کار راضی می شوند، باید فرآیند های دیگری را مد نظر قرار بدهند.

جوانسازی واژن با تزریق چربی

در جوانسازی واژن با ” تزریق چربی طبیعی ” از گرافت های چربی استفاده می شود تا واژن برآمدگی بیشتری داشته باشد و بزرگتر به نظر برسد.

هر چه سن زنان بالاتر می رود، تغییرات هورمونی نیز در آن ها گسترده تر می شود. این تغییرات می توانند شکل ظاهری واژن را تغییر بدهند. علاوه بر این، بالا رفتن سن موجب از دست رفتن چربی زیر پوست خواهد شد و این موضوع نیز موجب می شود که واژن، کوچک تر از گذشته به نظر برسد.

درست مثل روشی که برای طراوت بخشیدن به دست ها و صورت استفاده می شود، می توان به کمک تزریق چربی، شکل ظاهری مطلوب تری برای واژن نیز به وجود آورد. با تزریق چربی، واژن کمی بالاتر می آید و محکم تر، پرتر و به مراتب جوان تر از گذشته به نظر می رسد.

این روش در واقع با افزایش حجم به جوان سازی واژن در فرد می انجامد. این فرآیند می تواند به صورت همزمان با چند فعالیت زیبایی دیگر نیز انجام شود.

برای فرآیند جوانسازی واژن، چربی را میتوان از هر جایی از بدن استخراج کرد، سپس آن را از محتویات دیگر جدا کرد و بعد جراح با دقت و با تکنیک های مخصوصی، سرنگ حاوی سلول های چربی را به نقاط مشخص در ناحیه واژن تزریق می کند.

درواقع چربی به لب های خارجی و بزرگ واژن تزریق می شود تا باعث برجسته تر شدن و صاف تر شدن لب های خارجی بشود. تزریق چربی، تاثیر خوبی در جوانسازی این ناحیه حساس از بدن دارد.

چربی مورد نیاز برای تزریق به لابیا، معمولا از شکم، ران و یا باسن برداشته می شود. این چربی ها می تواند از هر نقطه ای از بدن برداشته شود اما آن نقطه حتما باید چربی انباشته شده در خود داشته باشد. ورزشکاران حرفه ای و افرادی که میزان چربی در بدن آن ها بسیار بسیار پایین است، گزینه های خوبی برای این کار به شمار نمی روند.

پس از برداشت چربی، پروسه خالص سازی آن آغاز می شود. چربی تزریق شده به لابیا، باید حتما خالص باشد و نباید هیچ محلول و مایع دیگری در خود داشته باشد.

پزشکان از سرنگ هایی بسیار کوچک برای تزریق این چربی به لابیا استفاده می کنند تا در واژن، اثر چندانی از تزریق وجود نداشته باشد. وقتی تزریق به پایان رسید، حجم زیادی از سلول های چربی در نقطه جدید زنده می مانند و زیبایی به واژن باز می گردد.

البته به مرور زمان، این سلول ها نیز از دست خواهند رفت و فرد برای حفظ نتایج مطلوب، باید این تزریق را دوباره پس از چند ماه تکرار کند.

بهبود بیمار بعد از تزریق چربی در واژن

ریکاوری بعد از جوانسازی واژن معمولا خیلی سریع انجام می شود و بعد از تزریق چربی، مقداری تورم، بی حسی و یا افزایش حساسیت در ناحیه واژن بوجود می آید. دوران ریکاوری پس از این فرآیند، به نحوه انجام فرآیند نیز بستگی دارد.

اگر همه چیز در شرایط استاندارد صورت گرفته باشد، دوران ریکاوری اصلا طولانی نخواهد شد. علاوه بر این هر چقدر که حجم چربی تزریق شده بیشتر باشد، بدن به زمان بیشتری برای استراحت و تطبیق نیاز خواهد داشت.

اثرات جانبی این فرآیند، پس از چند روز از بین می روند و فرد اولین تغییرات را در واژن خود مشاهده خواهد کرد. چربی های تزریق شده در محل جدید، معمولا رضایت قابل توجهی برای فرد به وجود می آورند. اگر فرد به دستورالعمل ها قبل و بعد از این فرآیند به خوبی عمل کند، نتیجه لذتبخشی از این کار دریافت خواهد کرد.

فواید و کاربردهای تزریق چربی به واژن

 1. تزریق چربی به واژن به عمل جراحی و بخیه نیازی ندارد
 2. باعث افزایش اعتماد به نفس خانم ها می شود
 3. نتایج ماندگاری را برای فرد به دنبال دارد. این نتایج کاملا طبیعی نیز هستند و ابدا حالتی مصنوعی در واژن فرد به وجود نمی آورند.
 4. تمام چین و چروک ها و جمع شدگی های بخش خارجی واژن برطرف می شود
 5. در بسیاری از موارد پوست واژن روشن تر می شود
 6. سایز لب های خارج واژن تغییر می کند و لب ها حجیم تر می شوند
 7. باعث تقارن لب های بزرگ واژن می شود
 8. واژن تنگ تر می شود (مخصوص خانم هایی است که بخاطر زایمان طبیعی، واژن گشادی دارند)
 9. میزان رضایت فرد از روابط جنسی افزایش می باید
 10. تزریق چربی، افتادگی و شل شدگی پوست واژن را برطرف می کند
 11. تزریق چربی در زنهای مسن باعث جوانسازی ناحیه واژن می شود
 12. لاغری واژن برطرف می شود
 13. چربی هایی که تزریق می شوند، کاملا طبیعی هستند و از بدن خود فرد گرفته می شوند. در نتیجه این چربی ها از سوی بدن پس زده نمی شوند و امکان ابتلا به انواع عفونت، به شدت کاهش پیدا می کند.
 14. تزریق چربی در واژن نیازی به بیهوشی هم ندارد و برای انجام این کار، از بی حسی موضعی استفاده می شود. بی حسی موضعی بسیاری از ریسک های مربوط به عمل زیبایی را به شکل قابل توجهی برای فرد کاهش خواهد داد.

چه آمادگی هایی قبل از تزریق چربی در واژن مورد نیاز است؟

 1. 2 هفته قبل از تزریق چربی از قرص های رقیق کننده خون استفاده نکنید
 2. 24 ساعت قبل از تزریق چربی فقط باید مایعات بنوشید
 3. تا چند هفته قبل از تزریق چربی از ویتامین E استفاده نکنید
 4. سیگار را هم باید کنار بگذارید
 5. الکل مصرف نکنید
 6. 1 روز قبل از تزریق چربی، موهای زائد دیواره خارجی واژن را اصلاح کنید تا تداخلی با تزریق چربی نداشته باشند.
 7. در روزهای منتهی به این عمل، مصرف آب را افزایش بدهید. این کار برداشت چربی ها را برای تزریق، کمی ساده تر خواهد کرد.
 8. حتما سوابق کاملی از بیماری ها و دارو های پیشین خود را با پزشک در میان بگذارید. این کار موجب خواهد شد که عمل با ایمنی بیشتری صورت بگیرد.

مراقبت های پس از عمل تزریق چربی به واژن

 1. حداقل 4 هفته (در بعضی از موارد، زمان بیشتری لازم است) بعد از تزریق چربی در واژن از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید تا بافت واژن بتواند ترمیم بشود
 2. از انجام ورزش ها و فعالیت های شدید فیزیکی هم به مدت 4 هفته قبل از تزریق چربی خودداری کنید
 3. پس از تزریق چربی در واژن باید از داروهایتان به مطور مرتب استفاده کنید. داروهای تجویز شده برای شما شامل آنتی بیوتیک و دارویی برای کاهش کبودی و درد واژن است. آنتی بیوتیک ها هم برای جلوگیری از عفونت تجویز می شوند.
 4. دو روز بعد از تزریق چربی در واژن می توانید دوش بگیرید. تا 5 روز هم باید از آب تمیز و لرم برای شستشو استفاده کنید.
 5. تا چند هفته بغد از تزریق چربی نباید از تامپون استفاده کنید
 6. از مالش و ایجاد فشار به ناحیه واژن خودداری کنید.

محدودیت های تزریق چربی در واژن

 1. خانمهایی که عفونت دارند
 2. خانم های باردار
 3. خانم های شیرده
 4. خام هایی که بیماری خاصی دارند و داروهای رقیق کننده مصرف می کنند

عوارض احتمالی تزریق چربی به واژن

 1. تورم واژن
 2. کبودی واژن
 3. التهاب واژن

آیا بعد از تزریق چربی در واژن احساس درد می کنیم؟

بیماران بعد از تزریق چربی در واژن خود، به ندرت احساس درد می کنند. البته ممکن است بعد از ترمیم بافت های واژن، احساس فشار در این ناحیه داشته باشند. متخصص با تجویز دارو، دردهای شما را به خوبی کنترل می کند.

نتایج نهایی تزریق چربی واژن کی مشخص می شود؟

بلافاصله بعد از تزریق چربی در واژن، بیمار می تواند شامل تغییرات خاصی در ناحیه واژن خود باشد. نتایج نهایی در عرض چند ماه قابل مشاهده و بررسی هستند. زمانی که التهاب واژن بطور کامل بر برطرف بشود، نتایج نهایی هم مشخص می شوند.

درمان آتروفی واژن با تزریق چربی

آتروفی واژن به خشک شدن، باریک شدن و ایجاد التهاب در دیواره واژن گفته میشود. در اکثر موارد، آتروفی واژن به خاطر کاهش تولید استروژن در بدن بوجود می آید. آتروفی واژن بیشتر در خانم هایی بوجود می آید که یائسه شده اند.

برای بسیاری از خانم ها، آتروفی واژن نه تنها روابط جنسی را دردناک می کند بلکه باعث بی اختیاری ادراری هم می شود. آتروفی واژن، نشانه و دلایل بسیار زیادی دارد. چندین روش برای درمان آتروفی واژن وجود دارد که تزریق چربی هم یکی از آنهاست.

تزریق چربی در واژن میتواند آتروفی واژن را درمان کند زیرا تزریق چربی میتواند خشکی و باریک بودن لب های واژن را برطرف کند و باعث حفظ رطوبت و برجسته شدن لب های خارجی بشود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی به گونه مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *