تزریق چربی

تزریق چربی در قزوین و هزینه آن

تزریق چربی در قزوین و هزینه آن

تزریق چربی در قزوین

با افزایش سن و یا لاغری بیش از حد، از میزان بافت چربی صورت کاسته و موجب افتادگی پوست و چین و چروک خواهد شد. در برخی موارد به خصوص در خانم ها به دلیل زمینه ژنتیکی و یا بیماری های مختلف، حجم سینه کاهش و عدم تقارن در آن ایجاد می شود و این موضوع کمی ناخوشایند می باشد.

تزریق چربی در قزوین و هزینه آنبه همین دلیل افرادی که این مشکل را دارند به دنبال راه چاره ای هستند که بتوانند به زیبایی و جوانی دوباره دست پیدا کنند. امروزه تزریق چربی به عنوان یکی از روش های نوین و کم خطر، در اصلاح این مشکلات مطرح می باشد. تزریق چربی؛ انتقال چربی بدن افراد از یک ناحیه به ناحیه دیگر را تزریق چربی گویند.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

کاربرد تزریق چربی در الوند به چه صورت است؟

تزریق چربی در الوند می تواند برای جوان سازی صورت و احیای حجم در بدن مورد استفاده قرار بگیرد. به چند مورد از کاربرد های تزریق چربی اشاره می‌کنیم:

صورت های لاغر و کشیده و عدم تقارن میان اجزای صورت، از مشکلات مربوط به صورت است. برای پر کردن صورت و همچنین اصلاح کانتورینگ آن، از روش تزریق چربی استفاده می شود. چربی تزریق شده به مرور زمان باعث شادابی و جوانی پوست خواهد شد و خطوط عمیق و سطحی موجود در صورت، از بین خواهد رفت.

یکی دیگر از کاربرد های تزریق چربی، رفع تیرگی و گودی زیر چشم است. بسیاری از افراد از این مشکل رنج می برند زیرا باعث ناراحت و غمگین به نظر رسیدن چهره می شود. بافت چربی دارای درشت مولکول ها می باشد که برای تزریق چربی در ناحیه زیر چشم مناسب نیست. به همین دلیل چربی برداشت شده به ساختار نانو تبدیل می شود تا به راحتی در زیر چشم و ناودان اشکی مورد استفاده قرار بگیرد.

همچنین جوان سازی پشت دست ها هم به وسیله تزریق چربی امکان پذیر است. با افزایش سن، بافت چربی در زیر پوست کاهش یافته و باعث چروک شدن پوست پشت دست ها می شود. این روش باعث پرتر شدن و رفع ظاهر پیر دست ها خواهد شد.

تزریق چربی در قزوین و هزینه آنتزریق چربی به سینه جهت اصلاح عدم قرینگی در این ناحیه هم از کاربردهای این روش می باشد.
این مشکل، یک مشکل نسبتا بزرگ برای خانم ها است که ممکن است به دلیل عوامل وراثتی یا مشکلات هورمونی اتفاق بیفتد.با تزریق چربی تقارن میان سینه ها برقرار خواهد شد.

برجسته سازی باسن یکی دیگر از کارایی های این روش است. برای افرادی که تمایل به این کار را دارند، تزریق چربی یک روش مناسب و کم خطر است.

اصلاح فرم چانه هم به وسیله تزریق چربی امکان پذیر است. افرادی که چانه آن ها کوچک‌تر و یا عقب تر از حد نرمال است، تزریق چربی می تواند چاره ساز این مشکل باشد. در شهرستان تاکستان به دلیل کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته، تزریق چربی امکان پذیر نیست. بنابراین برای تزریق چربی و گرفتن نتایج عالی از این جراحی به مراکز تخصصی تهران مراجعه کنید.

مراحل انجام تزریق چربی در قزوین

  1.  ابتدا محل تزریق و برداشت چربی توسط پزشک مشخص می شود. سپس بسته به محل مورد از نظر بی حسی موضعی یا بیهوشی استفاده می شود تا افراد حین جراحی دردی احساس نکنند.
  2. برداشت چربی از ناحیه مشخص شده دومین مرحله این پروسه می باشد. هنگام برداشت سلول‌های چربی، نکته مهم این است که باید طوری گرفته شوند که به آنها آسیبی وارد نشود و زنده بماند. هنگام تزریق چربی هم باید به همان اندازه مراقب بود. به همین دلیل اغلب در این انتقال ها از میکرو کانول استفاده می شود. مطالعات ثابت کرده اند که امواج صوتی به سلولهای چربی آسیب نمی رساند، بنابراین بسیاری از پزشکان متخصص سلول‌های چربی را با روش واسر جمع آوری می کنند.
  3. چربی های گرفته شده قبل از تزریق، لزوماً توسط دستگاه های پیشرفته خالص سازی و از سلول های بنیادی غنی شده و با کمک میکروکانول ها به قطر 0.6 میلی متر تا 2.4 میلی متر، آماده تزریق می شوند. در صورت تمایل می توان از سلول‌های بنیادی به دست آمده از چربی به منظور جوانسازی صورت استفاده کرد.

تزریق چربی در بوئین زهرا چه عوارض می تواند به دنبال داشته باشد؟

این روش اگر توسط متخصصین انجام شود، عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت. تورم و کبودی در ناحیه تزریق یک روند طبیعی است که بعد از یک الی دو هفته بهبود خواهد یافت. نحوه تزریق چربی با توجه به ناحیه های مختلف، باید متفاوت باشد. به عنوان مثال، چربی که برای ناحیه صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، به ساختار نانو تبدیل می‌شوند تا چربی تزریق شده در زیر پوست گلوله گلوله نشده و هنگام لمس صورت چیزی احساس نشود.

اگر قوانین مرتبط با تزریق چربی رعایت شود، هیچ خطر و ریسکی به دنبال ندارد. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که انجام تزریق چربی در بوئین زهرا توسط افراد ناکارآمد ممکن است عوارض جبران ناپذیری به سلامتی شما وارد کند. پس برای انجام این جراحی به مراکز معتبر و تخصصی تهران مراجعه کنید تا بهترین نتایج را کسب کنید.

تزریق چربی در تاکستان چه مزیت هایی نسبت به روش های دیگر دارد؟

اگر سه ناحیه ای را که بیشترین تزریق چربی در آن اتفاق می افتد را در نظر بگیریم، عوارض تزریق چربی بسیار کمتر است. به عنوان مثال در تزریق ژل در ناحیه صورت ممکن است عوارضی مانند گرانولوم، کیست، عفونت، نکروز و زخم ایجاد شود.

اعمال پروتز ممکن است خطرات زیادی داشته باشد ولی انجام تزریق چربی این خطرات را به دنبال ندارد و شما را در دستیابی به نتیجه مطلوب کمک می کند. همچنین تزریق چربی نسبت به تزریق ژل در قسمت سینه، مزایایی دارد؛ اما صحیح ترین کاربرد برای گرفتن نتیجه ای طبیعی و دائمی، ترکیب پروتز سینه و تزریق چربی است.

مدت ماندگاری تزریق چربی در استان قزوین چقدر است؟

این سوال ممکن است ذهن افراد مختلف را درگیر کند. باید بگوییم تزریق چربی یک روش دائمی نیست ولی مدت ماندگاری آن از تزریق ژل بیشتر است. محل تزریق چربی هم در مدت ماندگاری بسیار موثر است؛ مثلا در ناحیه باسن، چربی تزریق شده به دلیل حرکات زیاد عضلات این قسمت نسبت به سایر قسمت ها، تحلیل چربی کمی بیشتر است پس از انجام این جراحی، در 3 ماه اول 30-40 درصد چربی دفع خواهد شد. ولی اگر به دنبال ماندگاری بیشتری در تزریق چربی در استان قزوین هستید، هر چند وقت یکبار این جراحی را تکرار کنید.

چه مدت پس از تزریق چربی در الوند بهبود می یابیم؟

تزریق چربی در الوند در محیط اتاق جراحی انجام می شود ولی لازم نیست در بیمارستان بستری شوید. پس از اتمام جراحی می توانید به منزل خود برگشته و به مدت چند روز استراحت کنید. بعد از یک هفته می توانید به فعالیت های روزمرگی خود ادامه دهید. طی یک ماه اول از ورزش ها و فعالیت های سنگین پرهیز کنید. برای کاهش تورم و کبودی و عفونت می توانید از داروهایی که پزشکتان برای شما تجویز کرده، استفاده کنید و از کمپرس یخ بهره ببرید.

هزینه تزریق چربی در استان قزوین چقدر است؟

هزینه تزریق چربی در استان قزوین بسته به عوامل مختلف، می تواند متفاوت باشد. محل انجام تزریق چربی، پزشک معالج و ناحیه مورد نظر در تعیین قیمت تزریق چربی موثر است.

در تهران، مراکز معتبر و تخصصی در زمینه تزریق چربی، از لحظه ورود افراد تا مرخص شدن آن ها، خدماتی با کیفیت و در بهترین سطح ارائه می دهند و انتظارات شما را برآورده می سازند. برای اطلاعات دقیق از هزینه این جراحی بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

جهت ویزیت تزریق چربی به صورت آنلاین و رایگان می توانید از سیستم چت وب سایت استفاده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *