کاشت ابرو

چگونه می توان ابروی کاشته شده را ضخیم تر کرد؟

چگونه می توان ابروی کاشته شده را ضخیم تر کرد؟

اگر ابرو های شما به صورت ژنتیکی نازک هستند، اگر بیش از اندازه از موچین استفاده کرده اید و به ابرو های خود لطمه زده اید و یا اگر به دلایل مختلف دچار نازکی و ریزش ابرو ها شده اید، کاشت ابرو ها موثر ترین روشی است که می تواند شکل ظاهری ابرو های شما را در وضعیتی مطلوب قرار بدهد.

چگونه می توان ابروی کاشته شده را ضخیم تر کرد؟ابرو های کاشته شده، پس از مدتی زیبایی خودشان را نشان می دهند. در واقع پس از انجام فرآیند، شما باید برای مدتی منتظر بمانید تا رشد ابرو ها دوباره آغاز شود. پس از آن، شما از ابرو هایی کاملا طبیعی و جذاب برخوردار خواهید شد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

قبل از کاشت ابرو ها، شما می توانید حالت نهایی آن ها را با مشورت پزشک انتخاب کنید. با این وجود شما به هیچ وجه ناچار نیستید که آن حالت را برای همیشه حفظ کنید. در حقیقت شما می توانید پس از مدتی، شکل و فرم ابرو های کاشته را نیز تغییر  بدهید و آن ها را ضخیم تر و یا نازک تر کنید.

ضخیم تر کردن ابرو ها یکی از اهداف انجام کاشت ابرو به شمار می رود اما چگونه می توان ابرو های کاشته شده را نیز ضخیم تر کرد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، خواندن ادامه این مطلب را به شما توصیه می کنیم.

چگونه می توان ابروی کاشته شده را ضخیم تر کرد؟مراقبت از ابروها پس از کاشت ابرو

اگر به تازگی کاشت ابرو را پشت سر گذاشته اید، باید به یک موضوع بسیار مهم توجه کنید. اساسا در کاشت طبیعی ابرو ها، فولیکول ها از نقطه ای در سر یا بدن شما استخراج شده و سپس در ابرو ها کاشته شده اند. در واقع زمانی که رشد تار های مو در ابرو آغاز می شود، این مو ها طوری رفتار خواهند کرد که انگار همچنان در سر یا بدن شما هستند.

به طور طبیعی، رشد ابرو ها در محدوده خاصی متوقف می شود اما وقتی کاشت طبیعی ابرو انجام می دهید، تار های ابروی شما همچنان به رشد خود ادامه می دهند و دائما بلند و بلندتر می شوند. پس باید بدانید که پس از پیوند ابرو، نیاز به توجه و مراقبت ویژه ای از ابرو های خود خواهید داشت. پس از پشت سر گذاشتن این فرآیند، باید مرتب ابرو های خود را کوتاه کنید و شکل ظاهری مطلوبی برای آن ها به وجود بیاورید.

برای رشد ابرو ها صبر کنید!

وقتی کاشت ابرو انجام می دهید، قرار نیست نتایج این فرآیند به سرعت در ظاهر شما پدیدار شوند. برای انجام این کار، باید صبر و حوصله قابل توجهی داشته باشید. در جریان این فعالیت، معمولا چیزی بین 50 تا 600 گرافت در ابرو های شما کاشته می شود. این تعداد بستگی به شرایط اولیه و انتظارات شما از نتیجه نهایی کار خواهد داشت.

مدت کوتاهی پس از پیوند ابرو، شما شاهد ریزش ابرو های خود خواهید بود. این یک روند طبیعی به نظر می رسد و به هیچ وجه جای نگرانی نخواهد داشت. پس از این ریزش، ابرو ها برای چند ماه هیچ رشدی ندارند و سپس رشد نهایی آن ها آغاز می شود.

وقتی این اتفاق رخ دهد، شما از ابرو هایی مستحکم و زیبا برخوردار خواهید شد. در نتیجه شما باید برای پشت سر گذاشتن کاشت طبیعی ابرو به شکل موفقیت آمیز و بهره مند شدن از نتایج آن، به اندازه کافی صبر و حوصله به خرج بدهید.

کوتاه کردن ابرو ها پس از کاشت ابرو

پس از کاشت ابرو ها در زمان اصلاح آن ها باید دقت کافی را به خرج بدهید. شما می توانید این کار را به کمک قیچی های کوچک انجام دهید. در مورد استفاده از موچین، باید دقت کافی را داشته باشید. چرا که ممکن است موچین، همان دلیلی محسوب شود که در درجه اول با صدمه رساندن به ابرو ها شما را به سمت کاشت ابرو سوق داده باشد.

به طور معمول استفاده دقیق و حداقلی از موچین پس از کاشت ابرو مشکلی ندارد اما پزشک توصیه خواهد کرد که شما برای استفاده از موچین، کمی صبر کنید و این کار را چندین ماه پس از کاشت ابرو انجام دهید. حتی در آن زمان نیز شنا نباید در استفاده از موچین، افراط به خرج بدهید. این کار موجب صدمه دیدن فولیکول های کاشته شده در ابرو های شما خواهد شد.

حالت دادن به ابرو ها پس از کاشت ابرو

وقتی به کمک کاشت ابرو صاحب ابرو هایی مستحکم و طبیعی می شوید، همواره این فرصت را خواهید داشت که شکل ظاهری ابرو ها را با توجه به سلیقه خودتان عوض کنید.

در حقیقت شما مدت کوتاهی پس از کاشت طبیعی ابرو، می توانید ابرو های خود را رنگ کنید یا هر حالت دلخواهی را برای آن ها به وجود بیاورید.

البته همانطور که حتما می دانید، استفاده مداوم از رنگ های شیمیایی و اصلاح عجولانه و کم دقت ابرو ها، می تواند موجب ریزش و یا از دست رفتن کیفیت آن شود.

در نتیجه در زمان ایجاد رنگ و حالت دلخواه برای ابرو ها، باید دقت کافی را به خرج بدهید و کاملا مراقبت ابرو های کاشته شده خود باشید.

 از ابتدا به دنبال ابروهایی ضخیم باشید!

اگر برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد که از ابروهایی ضخیم برخوردار باشید، بهتر است پیش از انجام کاشت مو، حتما این موضوع را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید.

چرا که همان طور که گفته شد، شما باید پیش از انجام فرآیند، حالت نهایی ابرو های خود را انتخاب کنید.

بهترین کار ممکن این است که حالتی ضخیم برای ابرو های خودتان در نظر بگیرید و اگر به هر دلیلی بعد ها از این حالت و فرم راضی نبودید، آن را تغییر بدهید و ابرو های خود را نازک تر کنید.

اگر پس از کاشت طبیعی ابرو، باز هم از میزان ضخامت خود راضی نیستید، می توانید کمی دیر تر ابرو ها را کوتاه کنید و زمان بدهید تا ابرو ها رشد بیشتری داشته باشند تا شاید ضخامت بیشتری نیز به دست بیاورند.

با این وجود به طور کلی پس از انجام این فرآیند، رشد ابرو ها تنها در نقاطی اتفاق می افتد که فولیکول های جدید در آن ها کاشته شده است.

 چگونگی ضخیم تر کردن ابرو ها پس از کاشت ابرو

برای ضخیم تر کردن شکل ظاهری ابرو ها پس از کاشت طبیعی ابرو، اساسا دو راه پیش روی شما قرار می گیرد. روش اول، استفاده از فرآیند های زیبایی موقت مثل تتو خواهد بود. در حقیقت با استفاده از این روش، ابرو های کاشته شده شما ضخیم تر از چیزی که هستند به نظر می رسند.

راه دوم نیز پشت سر گذاشتن یک جلسه دیگر از کاشت ابرو خواهد بود. با استفاده از این روش، دکتر کاشت ابرو می توانید در نقاطی از ابرو که رشدی در آن ها اتفاق نمی افتد، فولیکول های جدیدی را قرار دهد و شرایطی را به وجود بیاورد که ابرو های شما به مرور زمان ضخیم تر شوند.

البته به طور معمول بیشتر افراد ترجیح می دهند تنها یک جلسه از کاشت ابرو را پشت سر بگذارند. چرا که نتایج نهایی در همین یک جلسه نیز بسیار ایده آل هستند اما از آن جایی که این نتایج همواره همه افراد را راضی نمی کنند، جلسه دوم پیوند ابرو نیز می تواند بسیار تاثیرگذار تلقی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *