کاشت ابرو

کاشت ابروی طبیعی ؟ آیا برای کاشت ابرو کاندید مناسبی هستید؟

کاشت ابروی طبیعی ؟ آیا برای کاشت ابرو طبیعی کاندید مناسبی هستید؟

اقداماتی نظیر کاشت ابرو امروزه مورد توجه افراد بسیاری به ویژه بانوان قرار گرفته است و از آن به منظور ایجاد تغییر در ظاهر ابرو ها استفاده های بسیاری می شود. از جمله کاربرد هایی که این عمل زیبایی به همراه دارد، رفع برخی نواقص ها مانند عدم تقارن ابرو ها و همچنین افزایش ضخامت و تراکم ابرو ها می باشد.

اما همانند بسیاری از عمل های زیبایی و اقداماتی نظیر آن، انجام پیوند ابرو نیز برای برخی از افراد بسیار مناسب بوده و به اصطلاح کاندید های مناسبی برای انجام آن به شمار می روند.

این دسته از افراد، کسانی هستند که در صورت انجام این عمل می توانند به نتایج مطلوب و بسیار خوبی دست یابند که در این مقاله به بررسی کامل آن پرداخته شده است.

 آیا برای کاشت ابروی طبیعی کاندید مناسبی هستید؟

چه افرادی نیاز به کاشت ابروی طبیعی دارند؟ مقاله امروز “ کلینیک پوست و مو رز ” اختصاص دارد به افرادی که کاندید مناسبی برای کاشت ابروی طبیعی هستند؛ با ما همراه باشید.امروزه برای کاشت ابروی طبیعی، هم از موهای پشت سر و گردن استفاده می شود و هم از موهای دیگر اعضای بدن مثل پاها و غیره.

ابروها بخش کوچکی از صورت ما را تشکیل می دهند ولی بدون آنها صورت زیبا بنظر نمی رسد. ابروهای پرپشت و طبیعی نقش مهمی در زیبایی صورت دارند. ابروها هم مانند سایر اعضای بدن، همیشه در معرض آسیب قرار دارند.

کاشت ابروی طبیعی

 

امروزه از لوازم آرایشی، تاتو و میکروبلیدینگ برای پرتر کردن ابروها استفاده می شود ولی متاسفانه نتایج طبیعی و ثابتی را به دنبال ندارند ولی پیوند ابروی طبیعی می تواند منجر به نتایج موفقیت آمیزی در بیماران بشود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

کاشت ابرو روشی است که در آن از فولیکول های مو خود بیمار استفاده می شود و سپس این گرافت های فولیکولی را در قسمت ابروی بیمار پیوند می زنند.  در کاشت ابروی طبیعی برای هر کدام از ابروها می توان از 50 الی 400 گرافت استفاده کرد.

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابروی طبیعی

اول باید بدانیم که کاندید مناسب به چه کسی گفته می شود. کاندید مناسب کسی ست که از مشکل ریزش ابرو خود رنج می برد.

البته خیلی از افراد هستند که با وجود داشتن ابروهایی پرپشت، باز هم برای پیوند ابروی طبیعی داوطلب می شوند که در اینصورت به ابروهای طبیعی خودشان آسیب می زنند. بهتر است قبل از انجام این اقدام با پزشک متخصص درباره این که آیا کاندید مناسبی برای این مورد می باشند یا خیر، مشورت کنند.

از بین تمام کسانی که برای کاشت ابروی طبیعی داوطلب می شوند، افراد زیر کاندیدهای مناسب تری برای کاشت ابرو هستند:

 1. افرادی که بطور مادرزادی یا ژنتیکی با مشکل ریزش ابرو مواجه هستند.
 2. افرادی که در اثر سوختگی، جراحت و حوادث تمام ابروهای خود را از دست داده اند.
 3. افرادی که تحت شیمی درمانی هستند. خیلی از افراد برای درمان بیماری هایی مثل انواع سرطان و غیره مجبور به مصرف داروهای شمیایی می شوند که این داروها تاثیرات مخربی بر روی سایر اعضای بدن می گذارد مثلا باعث ریزش ابرو می شود. این افراد می توانند پس از تکمیل دوره شیمی درمانی خود از کاشت ابرو استفاده کنند.
 4. افرادی که برای درمان افسردگی خود از دارو استفاده می کنند. داروهای ضد افسردگی هم باعث ریزش ابرو می شوند و برای پیوند ابروی طبیعی لازم است بیمار این داروها را مصرف نکند.
 5. افرادی که برای کنترل فشار خون از دارو استفاده می کنند. داروهای ضد فشار خون (مخصوصا داروهایی که فشار خون بالا را کنترل می کنند) باعث ریزش موهای ابرومی شود.
 6. افرادی که عفونت های قارچی دارند. یکی از عوارض وجود عفونت در بدن، ریزش ابروهاست.
 7. افرادی که اختلالات روانی دارند. بعضی از افراد وسواس کندن ابروهایشان را دارند و حتی نمی توانند خودشان را کنترل کنند. این افراد لازم است ابتدا تحت نظر روان پزشک قرار بگیرند و این اختلال خود را درمان کنند و بعد اقدام به پیوند ابروی طبیعی کنند.
 8. افرادی که ریزش موی سکه ای (آلوپسی) دارند. در ریزش موی سکه ای، سیستم ایمنی بدن به فولیکول های مو حمله می کند. بعد از درمان این بیماری می توان از کاشت ابروی طبیعی استفاده کرد.
 9. افرادی که در اثر اصلاح بیش از حد و نامناسب، حجم زیادی از ابروهای خودشان را از دست داده اند.
 10. افرادی که از بیماری سفلیس رنج می برند. ریزش موها جزو علائم ثانویه سفلیس است. این بیماری براحتی قابل درمان است. بعد از درمان، بیمار می تواند برای کاشت ابرو اقدام کند.
 11. افرادی که تیروئید دارند. این افراد ابتدا باید تحت درمان قرار بگیرند و سپس اقدام به کاشت ابروی طبیعی کنند.
 12. افرادی که با افزایش سن، دچار ریزش ابرو شده اند.
 13. افرادی که کمبود روی (زینک) دارند.این افراد ابتدا با مصرف زینک تحت درمان قرار می گیرند و پس از آن می توانند از کاشت ابرو استفاده کنند.
 14. افرادی که در اثر تاتو و هاشور حجم زیادی از ابروهای خود را از دست داده اند و از ابروهای فعلی خود راضی نیستند.

در کل کاندید مناسب کسی است که از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشد و همچنین توقعات و انتظارات واقع بینانه ای ازنتایج پیوند ابروی طبیعی داشته باشد و بعد از کاشت ابروی طبیعی هم به سلامت ابروهای خود اهمیت بدهد.

چه افرادی نمی توانند از کاشت ابرو استفاده نمایند؟

همان طور که در قسمت بالا ذکر شده، افراد با داشتن برخی ویژگی ها و معیار ها می توانند گزینه خوبی برای انجام این اقدام به شمار بروند. اما برخی از افراد برای انجام این عمل مناسب نیستند و نمی توانند به نتایج و تاثیرات مثبت و دلخواه خود دست یابند و به همین علت تنها زمان و هزینه های آن ها به هدر خواهد رفت.

از جمله افرادی که برای انجام این اقدام مناسب نیستند می توان به افرادی اشاره کرد که دارای بیماری طاسی مطلق می باشند. این مشکل عمدتا در افراد به صورت مادرزادی رخ می دهد.

علت عمده این مشکل به دلیل اختلال در سیستم ایمنی بدن بوده و فولیکول های مو نمی توانند عملکرد طبیعی و رو به رشدی داشته باشند. لذا اگر از پیوند مو نیز برای ابرو ها استفاده کنند نتیجه خاصی نخواهند گرفت.

مورد دیگر افرادی هستند که دارای انتظارات و خواسته های غیر منطقی و معمول می باشند. این دسته از افراد نمی توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند و بهتر است قبل از انجام عمل از جوانب این اقدام اطلاعات و آگاهی کامل بدست آورند.

برای این کار بهترین مشاور و راهنما پزشک متخصص می باشد و او می تواند با توجه به شرایط شخص بهترین راهنمایی را در این باره بدهد.

مورد آخر افرادی هستند که به دارو های بی حس کننده حساسیت داشته و پس از تزریق دچار واکنش های آلرژیک می شوند. برای این دسته از افراد انجام این اقدام بسیار خطرناک است لذا پزشک قبل از برداشت یا کاشت در ناحیه هدف حتما از بی حس کننده های موضعی استفاده می کند.

عکس کاشت ابرو

جهت نمایش عکس کاشت ابروی طبیعی در کلینیک پوست و مو رز میتوانید بر روی این لینک کلیک نموده و تمامی تصاویر پیوند ابروی طبیعی کلینیک پوست و مو رز را مشاهده نمایید.

فیلم کاشت ابرو

همچنین جهت دسترسی به فیلم کاشت ابروی طبیعی در کلینیک پوست و مو رز می بایست بر روی این لینک کلیک کرده و نظرات در مورد کاشت ابروی طبیعی کلینیک پوست و مو رز را بیان نمایید.

هزینه تقریبی کاشت ابرو

متقاضیان گرامی میتوانند جهت اطلاع از هزینه کاشت ابروی طبیعی در این کلینیک پوست و مو با شماره تماس 02144067005 تماس حاصل نمایند .

برای اینکه بفهمید آیا شما هم کاندید خوبی برای کاشت ابروی طبیعی هستید، می توانید با شماره 02144067005 تماس بگیرید.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته، همیشه آماده مشاوره به شما عزیزان است.

  

>> کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده خدمات پوست و مو و زیبایی با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات پزشکی می باشد.

 

* توجه: این مقاله کاملا اختصاصی می باشد و کپی از آن پیگرد قانونی خواهد داشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *