کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو

کاشت ابرو یک عمل سرپایی با کمترین میزان تهاجم است که در آن، موها به صورت تک تک از ناحیه دهنده فرد که معمولا پشت سر است، در شکاف های بسیار کوچکی در محل ابرو کاشته می شوند و در این فرآیند، نازک بودن ابروها یا وجود شکستگی در آنها اصلاح می گردد.

بهترین دکتر کاشت ابرو

کاشت ابرو تقریبا بدون درد است و می تواند در یک روز، به طور کامل انجام شود. عمل کاشت ابرو باعث ایجاد هیچگونه زخمی در ناحیه دهنده مو (پشت سر) نمی شود و با یک بار انجام، 100% طبیعی، غیر قابل تشخیص و دائمی است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در کلینیک پوست و مو رز، بهترین پزشکان متخصص کاشت ابرو گرد هم آمده اند. این پزشکان از آخرین روش های کاشت ابرو در دنیا از جمله تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) و مجهزترین امکانات، برای ترمیم ابروهای شما به صورت کاملا طبیعی و با استفاده از موهای خودتان بهره می برند.

بهترین دکتر کاشت ابرو

کاشت ابرو که یکی از روش های ترمیم ابرو می باشد، برخلاف تاتو یا رنگ کردن ابرو که می توانند منجر به ظاهری غیرطبیعی یا حتی عجیب شوند، نتیجه ای کاملا طبیعی دارد. انجام عمل تخصصی کاشت ابرو به روش FUE که بخشی از آن به دانش و بخشی دیگر به هنر پزشک بستگی دارد، تقریبا غیر قابل تشخیص است؛

زیرا موهای کاشته شده با موهایی که از قبل در ابروها وجود داشته اند، ترکیب شده و رنگ طبیعی ابروی شما را به خود می گیرند، زیرا فولیکول های استفاده شده در کاشت ابرو از خودتان گرفته شده اند.

البته این که نتایج عمل کاشت ابرو تا چه حد زیبا و طبیعی به نظر برسد تا حد زیادی به مهارت دکتر شما بستگی دارد. زاویه ی کاشت هر یک از فولیکول ها در ناحیه ی ابرو باید با دقت انتخاب شود تا موهایی که از آن رشد می کنند با مو های ابرو هماهنگ باشند.

یک ابروی پرپشت می تواند چهره را قاب کند، در صورت عمق ایجاد کرده و در بیان احساسات به شما کمک کند. بنابراین بهتر است هر چه زودتر، یک جلسه مشاوره را با بهترین متخصصین کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز برنامه ریزی کرده و درمورد وضعیت کنونی ابروها و نتایج مورد نظرتان با متخصصین صحبت کنید.

شما می توانید کاملا سلیقه ی خود را در کاشت ابرو اعمال کنید. دکتر نیز با توجه به انتظار شما از کاشت ابرو تصمیم می گیرد که از چه روشی استفاده کند تا نتیجه ی کاشت تا حد ممکن مطابق سلیقه ی شما باشد.

هنر کاشت ابرو

ابروهای سالم، طبیعی و زیبا می توانند احساسات را تقویت کرده و به بیان عمیق تر و دقیق تر آنها کمک کنند. کاشت ابرو یک روند کاملا هنرمندانه است که تنها باید توسط یک جراح کاشت ابرو و موی باتجربه و خبره انجام گیرد.

ابروها نقش مهمی در زیبا به نظر رسیدن افراد دارند. از نظر علم زیبایی شناسی، وجود تقارن در اجزای صورت بسیار مهم است و هر چه این تقارن بیشتر باشد چهره ی فرد در نظر دیگران زیباتر به نظر می رسد. ابرو های کم پشت که دچار اسکار و ریزش شده اند باعث بر هم خوردن تقارن صورت می شوند و به همین دلیل افراد نسبت به چهره ی خود حس نا مطلوبی دارند.

مشورت با متخصص، جهت صحبت کردن درمورد نتایج مطلوب و انتظارات فرد الزامی است. برنامه کاشت ابرو، بر اساس فاکتورهای زیر برای هر فرد به صورت جداگانه طراحی می شود:

  1. نوع چهره شما
  2. اجزای چهره شما
  3. شکل کمان ابرو
  4. ضخامت موهای ابرو
  5. ضخامت، رنگ، بافت و میزان فر بودن موهای برداشته شده
  6. فضای بین ابروها
  7. طول ابرو
  8. خواسته های شخصی شما در رابطه با نتایج نهایی

آیا نتیجه نهایی کاشت ابرو طبیعی به نظر می رسد؟

اگر ابروهای شما باریک هستند یا تقریبا ابرویی ندارید، احتمالا آخرین خواسته شما کاشت ابرویی است که غیرطبیعی، ساختگی یا عجیب به نظر برسد.

متخصصین کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز، در کاشت ابروهایی با بافت طبیعی و تطبیق آن با رنگ و تناژ پوست و موی شما بسیار ماهر هستند.

نتیجه نهایی، چشم های شما را بزرگ تر نشان داده و ظاهری کاملا طبیعی دارد؛ به گونه ای که حتی نزدیک ترین افراد به شما نیز قادر به تشخیص اینکه عمل کاشت ابرو انجام داده اید، نخواهند بود.

نکته ی جالب در مورد کاشت ابرو این است که بر خلاف دیگر روش های مشابه مانند تتو و میکروبلیدینگ، هر چه زمان بگذرد نه تنها اثر آن کم رنگ تر نمی شود، بلکه بیش از پیش طبیعی و زیبا به نظر می رسد.

دلیل آن این است که در کاشت ابرو کاملا از موهای طبیعی استفاده می شود و این موها در طول زمان خود را با ویژگی های موهای ابرو هماهنگ می کنند و همچنین بر ضخامت و تراکم آن ها افزوده می شود.

این ویژگی فولیکول های مو است و بعد از تقریبا یک سال خواهید دید که حتی خودتان هم به سختی می توانید میان مو های کاشته شده با موهای قدیمی ابرو تفاوتی قائل شوید.

متخصصین کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز، کاشت ابروی شما را با بالاترین مهارت هنری ممکن و آخرین تکنیک های روز دنیا انجام می دهند.

تکنیک های جدید این مزیت را دارند که هم در هر جلسه تعداد گرافت های بیشتری را می توانند بکارند و هم این کار را با دقت بیشتر و البته خستگی و عوارض کمتر برای فرد متقاضی کاشت ابرو انجام می دهند.

این متخصصین که بهترین پزشکان کاشت ابرو هستند، در کشور کاملا شناخته شده و در کاشت مو و ابرو به روش استخراج واحد فولیکولی، تبحر فراوان دارند.

این پزشکان به دلیل توانایی شان در ترکیب علم و هنر برای حصول نتایج کاملا طبیعی و غیر قابل تشخیص در ترمیم ابروهای بیمارانشان، معروف هستند. در واقع، توجه به جزئیات و هنر کاشت ابروهایی متناسب با چهره فرد، این متخصصین را از سایر پزشکان این حوزه متمایز کرده است.

همان طور که گفته شد جزئیات در عمل کاشت ابرو بسیار حائز اهمیت هستند و دکتری که عمل کاشت را انجام می دهد باید از ظرافت هنرمندانه ای برخوردار باشد تا نتیجه ی کاشت طبیعی و زیبا به نظر برسد.

روند کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز

یکی از بهترین جنبه های کاشت ابرو این است که روند انجام آن، نسبتا آسان می باشد.

حتی می شود گفت که یک عمل سرپایی است و با توجه به استفاده از داروهای بی حسی درد خاصی هم در فرد متقاضی کاشت ابرو حس نمی شود.

دوران نقاهت عمل کاشت ابرو هم بسیار کوتاه و کمتر از یک هفته است. حتی می توانید فردای روزی که عمل را انجام دادید به فعالیت های روزانه ی خود برسید و سر کار خود حاضر شوید.

دستور العمل هایی برای مراقبت از فولیکول های کاشته شده توسط کلینیک تخصصی زیبایی رز به شما داده می شود که برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب باید حتما آن ها را رعایت کنید.

براساس اندازه کاری که می خواهید انجام دهید، خواه ترمیم قسمت کوچکی از ابرو برای پوشاندن جای یک شکستگی یا ترمیم کامل برای کاشت ابروی پهن و کلفت کردن ابروها، این روند می تواند کاشت 50 تا 400 گرفت که هر یک معمولا شامل یک یا دو تار مو است را در بر بگیرد.

اولین گام، طراحی ابروهاست که در ارتباط با بازخورد و نظر شما صورت می گیرد تا پزشک اطمینان حاصل کند که طرح ابروها ظریف، زیبا و طبیعی است. اکثر بیماران مسکن خوراکی مصرف می کنند و پس از تزریق داروی بیهوشی، هیچ درد و ناراحتی احساس نمی شود.

عکس کاشت ابرو

همانگونه که گفته شد موهایی که در کاشت ابرو استفاده می شوند، با استفاده از تکنیک FUG (پیوند واحد فولیکولی) یا تکنیک FUE (استخراج واحد فولیکولی) از پشت سر برداشته می شوند.

تصمیم اینکه از کدام روش استفاده شود، توسط پزشک و شما براساس اینکه چگونه موهایتان را می پوشانید، قومیت شما و اهداف و خواسته شما از کاشت ابرو اخذ می گردد.

گاهی اوقات برای به دست آوردن موهای نازک تر، این موها از قسمت پایینی پشت سر برداشته می شوند.

هنگامی که گرافت ها توسط تیم تخصصی ابروی کلینیک رز (که هر یک حداقل در 500 عمل کاشت ابرو دستیار بوده اند) در زیر میکروسکوپ آماده می شوند، پزشک همه نقاط گیرنده که جهت و زاویه رشد مو در آینده را تعیین می کنند، ایجاد می نماید.

سپس گرافت ها در نقاط گیرنده مو قرار داده می شوند؛ با توجه به اینکه دستیاران ما در انجام این مرحله تخصص دارند، این روند توسط جراح نظارت می شود.

چند ساعت بعد که اکثر موها کاشته شده اند، ابروها چک می شوند (ابروها به تعداد دفعات لازم بررسی می شوند) تا اطمینان حاصل شود که بیمار و پزشک، هر دو از شکل و تراکم ابرو راضی هستند.

تا زمانی که بهترین شکل ممکن ابرو حاصل نگردد، این روند پایان نمی یابد. بسته به تعداد موهای کاشته شده، این عمل معمولا چهار ساعت به طول می انجامد. پس از اتمام کاشت ابرو، بیماران می توانند کلینیک را ترک کنند و ممکن است در ناحیه پشت سر خود، کمی احساس ناراحتی داشته باشند.

پیشنهاد می شود یک همراه با خود داشته باشید تا بعد از عمل شما را به خانه برساند. چرا که ممکن است اثرات داروی بی حسی در بدن مانده باشد.

انتظار می رود که در پنج روز اول پس از عمل، لایه های سفت کوچک و قرمزی در اطراف هر تار موی کاشته شده ایجاد شود؛ معمولا پس از گذشت این مدت، قرمزی کاهش یافته و می توان با آرایش آن را پوشاند.

همچنین از آن جایی که در روزهای اول فولیکول ها هنوز مستحکم نیستند و آسیب پذیرند، توصیه می شود در معرض تابش نور آفتاب قرار نگیرید و اگر هم مجبور شدید، از کلاه یا عینک آفتابی استفاده کنید.

برخی بیماران در سه روز اول، با کبودی و تورم قابل توجهی در اطراف چشم هایشان رو به رو می شوند، در حالی که در اکثر افراد کبودی کمی رخ می دهد. اگر در ناحیه دهنده مو بخیه استفاده شده باشد، پس از چند هفته جذب شده و خط باریکی از خود به جای می گذارد؛

اما اگر کاشت ابرو با تکنیک FUE انجام شده باشد، هیچ نیازی به بخیه نیست و اثری نیز باقی نمی ماند.

چون در این روش فولیکول های مو به شکل پراکنده و دانه به دانه برداشت می شوند. همین امر سبب می شود تا زخم ناشی از برداشت فولیکول در یک جا متمرکز نشود که نیاز به بخیه باشد.

زخم های ناشی از برداشت فولیکول در روش FUE به شکل نقطه های ریز صورتی رنگ در پشت سر دیده می شوند. این نقاط ریز پس از چند هفته زیر موها می روند و به کلی محو می شوند. به همین دلیل اگر از این روش استفاده کنید دیگر لازم نیست نگران جای زخم در پشت سر خود باشید.

موهای کاشته شده پس از حدود دو تا سه هفته می ریزند و سپس در طی چهار ماه دوباره شروع به رشد می کنند. در هفته دوم و سوم پس از کاشت، ابروها بسیار زیبا به نظر می رسند که نشان می دهد ابروها هنوز شروع به ریزش نکرده اند.

این ریزش ابروها کاملا طبیعی است و مربوط به چرخه ی رشد موها در بدن می شود.

روند رشد موها در بدن چند دوره دارد که یکی از این دوره ها دوره ی استراحت یا خفتگی نام دارد که سرعت رشد موها در این دوره بسیار پایین است. در همین دوره است که موهای کاشته شده می ریزند و در واقع برای موهای جدید که قوی تر و ضخیم تر از موهای قبلی هستند جا باز می کنند.

پس از گذشت شش ماه، معمولا به صورت مداوم بر تراکم ابروها افزوده می گردد. از آنجایی که موهای کاشته شده معمولا از سر گرفته می شوند، هر 10 تا 14 روز نیاز به مرتب کردن و آراستن دارند.

شاید این که هر دو هفته باید ابرو های خود را مرتب کنید برای شما سخت و وقت گیر باشد. اما این کار همیشگی نیست و پس از این که چند ماه به شکل منظم ابروها را اصلاح و مرتب کردید، سرعت رشد مو از فولیکول های کاشته شده به تدریج کاهش می یابد و با سایر موهای ابرو هماهنگ می شود.

آن وقت دیگر لازم نیست هر دو هفته ابرو ها را اصلاح کنید. به همین دلیل گفته می شود هر چه از عمل کاشت ابرو بیشتر بگذرد، نتیجه ی آن طبیعی تر به نظر خواهد رسید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ