کاشت ابرو
موضوعات داغ

بهترین دکتر کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو

پزشکی بهترین است که اکثر مراجعه کنندگان وی رضایت کافی را از پیوند ابرو او داشته باشند. می‌توانید این رضایت را از مراجعه کنندگان قبلی بپرسید زیرا طی یک تحقیق چند ساعته، می توانید بفهمید کدام پزشک می‌تواند شما را به زیبایی مورد نظر برساند.

ابروها ساختار مهمی در چهره هر فرد هستند، که باعث زیبایی چشم می‌شوند. علاوه بر این ابزاری برای بیان احساسات اشخاص هستند. بدن ما ممکن است در اثر تغذیه غلط یا استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی بی ثبات شده و دچار مشکلاتی شود که یکی از آنها ریزش ابرو است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

ایمپلنت ابرو تقریبا بدون درد است و می‌تواند در یک روز، به طور کامل انجام شود. در کلینیک پوست و مو رز، بهترین پزشکان متخصص پیوند ابرو گرد هم آمده‌اند. این پزشکان از آخرین روش‌های ایمپلنت ابرو در دنیا از جمله تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FIT) و مجهزترین امکانات، برای ترمیم ابروهای شما به صورت کاملا طبیعی و با استفاده از موهای خودتان بهره می‌برند.

پیوند ابرو که یکی از روش های ترمیم ابرو می‌باشد، برخلاف تاتو یا رنگ کردن ابرو که می‌توانند منجر به ظاهری غیرطبیعی  شوند، نتیجه ای کاملا طبیعی دارد. انجام عمل تخصصی ایمپلنت ابرو به روش FIT که بخشی از آن به دانش و بخشی دیگر به هنر پزشک بستگی دارد، تقریبا غیر قابل تشخیص است؛ زیرا موهای کاشته شده با موهایی که از قبل در ابروها وجود داشته‌اند، ترکیب شده و رنگ طبیعی ابروی شما را به خود می‌گیرند، زیرا فولیکول های استفاده شده در پیوند ابرو از مو‌های خودتان گرفته شده‌اند.

البته نتایج عمل ایمپلنت ابرو تا چه حد زیبا و طبیعی به نظر برسد به مهارت دکتر شما بستگی دارد. زاویه‌ی کاشت هر یک از فولیکول‌ها در ناحیه‌ی ابرو باید با دقت انتخاب شود تا موهایی که از آن رشد می‌کنند با مو های ابرو هماهنگ باشند.

شما می‌توانید کاملا سلیقه‌ی خود را در ایمپلنت ابرو اعمال کنید. دکتر نیز با توجه به انتظار شما از پیوند ابرو تصمیم می‌گیرد که از چه روشی استفاده کند تا نتیجه‌ی کاشت تا حد ممکن مطابق سلیقه‌ی شما باشد.

هنر کاشت ابرو
هنر پیوند ابرو در کلینیک رز

هنر کاشت ابرو

ابروهای سالم، طبیعی و زیبا می‌توانند احساسات را تقویت کرده و به بیان عمیق تر و دقیق تر آنها کمک کنند. ایمپلنت ابرو یک روند کاملا هنرمندانه است که تنها باید توسط یک جراح پیوند ابرو باتجربه و خبره انجام گیرد.

ابروها نقش مهمی در زیبایی افراد دارند. از نظر علم زیبایی شناسی، وجود تقارن در اجزای صورت بسیار مهم است و هر چه این تقارن بیشتر باشد چهره‌ی فرد در نظر دیگران زیباتر به نظر می‌رسد. ابرو های کم پشت که دچار اسکار و ریزش شده‌اند باعث بر هم خوردن تقارن صورت می‌شوند و به همین دلیل افراد نسبت به چهره‌ی خود حس نا مطلوبی دارند.

مشورت با متخصص، جهت صحبت کردن در مورد نتایج مطلوب و انتظارات فرد الزامی است. برنامه پیوند ابرو، بر اساس فاکتورهای زیر برای هر فرد به صورت جداگانه طراحی می‌شود:

  1. نوع چهره شما
  2. اجزای چهره شما
  3. شکل کمان ابرو
  4. ضخامت موهای ابرو
  5. ضخامت، رنگ، بافت و میزان فر بودن موهای برداشته شده
  6. فضای بین ابروها
  7. طول ابرو
  8. خواسته های شخصی شما در رابطه با نتایج نهایی

آیا نتیجه نهایی کاشت ابرو طبیعی به نظر می‌رسد؟

اگر ابروهای شما باریک هستند یا تقریبا ابرویی ندارید، احتمالا آخرین خواسته شما کاشت ابرویی است که غیرطبیعی، ساختگی یا عجیب به نظر برسد.

متخصصین پیوند ابرو در کلینیک پوست و مو رز، در ایمپلنت ابروهایی با بافت طبیعی و تطبیق آن با رنگ و تناژ پوست و موی شما بسیار ماهر هستند.

نتیجه نهایی، چشم های شما را بزرگ تر نشان داده و ظاهری کاملا طبیعی دارد؛ به گونه ای که حتی نزدیک‌ترین افراد به شما نیز قادر به تشخیص عمل پیوند ابرو نخواهند بود.

نکته‌ی جالب در مورد ایمپلنت ابرو این است که بر خلاف دیگر روش های مشابه مانند تتو و میکروبلیدینگ، هر چه زمان بگذرد نه تنها اثر آن کم رنگ تر نمی‌شود، بلکه بیش از پیش طبیعی و زیبا به نظر می‌رسد.

دلیل آن این است که در پیوند ابرو کاملا از موهای طبیعی استفاده می‌شود و این موها در طول زمان خود را با ویژگی‌های موهای ابرو هماهنگ می‌کنند و همچنین بر ضخامت و تراکم آن‌ها افزوده می‌شود.

این ویژگی فولیکول های مو است و بعد از تقریبا یک سال خواهید دید که حتی خودتان هم به سختی می‌توانید میان مو های کاشته شده با موهای قدیمی ابرو تفاوتی قائل شوید.

متخصصین پیوند ابرو در کلینیک پوست و مو رز، ایمپلنت ابروی شما را با بالاترین مهارت هنری ممکن و آخرین تکنیک های روز دنیا انجام می‌دهند.

تکنیک های جدید این مزیت را دارند که هم در هر جلسه تعداد گرافت های بیشتری را می‌توانند بکارند و هم این کار را با دقت بیشتر و البته خستگی و عوارض کمتر برای فرد متقاضی پیوند ابرو انجام می‌دهند.

این متخصصین که بهترین پزشکان ایمپلنت ابرو هستند، در کشور کاملا شناخته شده و در کاشت مو و ابرو به روش استخراج واحد فولیکولی، تبحر فراوان دارند.

این پزشکان به دلیل توانایی شان در ترکیب علم و هنر برای حصول نتایج کاملا طبیعی و غیر قابل تشخیص در ترمیم ابروهای متقاضیانشان، معروف هستند. در واقع، توجه به جزئیات و هنر کاشت ابروهایی متناسب با چهره فرد، این متخصصین را از سایر پزشکان این حوزه متمایز کرده است.

همان طور که گفته شد جزئیات در عمل پیوند ابرو بسیار حائز اهمیت هستند و دکتری که عمل کاشت را انجام می‌دهد باید از ظرافت هنرمندانه‌ای برخوردار باشد تا نتیجه‌ی کاشت طبیعی و زیبا به نظر برسد.

روند کاشت ابرو
روند پیوند ابرو در سال1400

روند کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو رز

یکی از بهترین جنبه‌های ایمپلنت ابرو این است که روند انجام آن، نسبتا آسان می‌باشد. حتی می‌شود گفت که یک عمل سرپایی است و با توجه به استفاده از داروهای بی‌حسی درد خاصی هم فرد متقاضی پیوند ابرو حس نمی‌کند.

دوران نقاهت عمل ایمپلنت ابرو کمتر از یک هفته است. حتی می‌توانید فردای روزی که عمل را انجام دادید به فعالیت‌های روزانه‌ی خود برسید و سر کار خود حاضر شوید.

اولین گام، طراحی ابروهاست که در ارتباط با بازخورد و نظر شما صورت می‌گیرد تا پزشک اطمینان حاصل کند که طرح ابروها ظریف، زیبا و طبیعی است. اکثر متقاضیان مسکن خوراکی مصرف می‌کنند و پس از تزریق داروی بی‌حسی، هیچ درد و ناراحتی احساس نمی‌کنند.

هنگامی که گرافت‌ها توسط تیم تخصصی در زیر میکروسکوپ آماده می‌شوند، پزشک همه نقاط گیرنده که جهت و زاویه رشد مو در آینده را تعیین می‌کنند، ایجاد می‌نماید.

سپس گرافت‌ها در نقاط گیرنده مو قرار داده می‌شوند؛ با توجه به اینکه دستیاران ما در کلینیک رز در انجام این مرحله تخصص دارند، اما این روند توسط جراح نظارت می‌شود.

چند ساعت بعد که اکثر موها کاشته شده‌اند، ابروها چک می‌شوند (ابروها به تعداد دفعات لازم بررسی می‌شوند) تا اطمینان حاصل شود که فرد و پزشک، هر دو از شکل و تراکم ابرو راضی هستند.

تا زمانی که بهترین شکل ممکن ابرو حاصل نگردد، این روند پایان نمی‌یابد. بسته به تعداد موهای کاشته شده، این عمل معمولا چهار ساعت به طول می‌انجامد. پس از اتمام ایمپلنت ابرو، متقاضی می‌توانند کلینیک را ترک کنند ولی ممکن است در ناحیه پشت سر خود، کمی احساس ناراحتی داشته باشند که جای نگرانی نیست.

انتظار می‌رود که در پنج روز اول پس از عمل، لایه های سفت کوچک و قرمزی در اطراف هر تار موی کاشته شده ایجاد شود؛ معمولا پس از گذشت این مدت، قرمزی کاهش یافته و می‌توان با آرایش آن را پوشاند.

همچنین از آن جایی که در روزهای اول فولیکول‌ها هنوز مستحکم نیستند و آسیب پذیرند، توصیه می‌شود در معرض تابش نور آفتاب قرار نگیرید و اگر هم مجبور شدید، از کلاه یا عینک آفتابی استفاده کنید.

برخی متقاضیان در سه روز اول، با کبودی و تورم قابل توجهی در اطراف چشم هایشان رو به رو می‌شوند، در حالی که در اکثر افراد کبودی کمی رخ می‌دهد. اگر در ناحیه اهدا کننده مو بخیه استفاده شده باشد، پس از دو هفته کشیده شده و خط باریکی از خود به جای می‌گذارد؛که به مرور زمان از بین می‌رود.

اگر ایمپلنت ابرو با تکنیک FIT انجام شده باشد، هیچ نیازی به بخیه نیست و اثری نیز باقی نمی‌ماند.چون در این روش فولیکول های مو به شکل پراکنده و دانه به دانه برداشت می‌شوند. همین امر سبب می‌شود تا زخم ناشی از برداشت فولیکول در یک جا متمرکز نشود که نیاز به بخیه باشد.

زخم های ناشی از برداشت فولیکول در روش FIT به شکل نقطه‌های ریز صورتی رنگ در پشت سر دیده می‌شوند. این نقاط ریز پس از چند هفته زیر موها می‌روند و به کلی محو می‌شوند. به همین دلیل اگر از این روش استفاده کنید دیگر لازم نیست نگران جای زخم در پشت سر خود باشید.

موهای کاشته شده پس از حدود دو تا سه هفته می‌ریزند و سپس در طی چند ماه دوباره شروع به رشد می‌کنند. در هفته دوم و سوم پس از کاشت، ابروها بسیار زیبا به نظر می‌رسند که نشان می‌دهد ابروها هنوز شروع به ریزش نکرده‌اند.این ریزش ابروها کاملا طبیعی است و مربوط به چرخه‌ی رشد موها در بدن می‌شود.

روند رشد موها در بدن چند دوره دارد که یکی از این دوره‌ها دوره‌ی استراحت یا خفتگی نام دارد که سرعت رشد موها در این دوره بسیار پایین است. در همین دوره است که موهای کاشته شده می‌ریزند و در واقع برای موهای جدید که قوی تر و ضخیم تر از موهای قبلی هستند جا باز می‌کنند.

پس از گذشت شش ماه، معمولا به صورت مداوم بر تراکم ابروها افزوده می‌شود. از آنجایی که موهای کاشته شده معمولا از سر گرفته می‌شوند، هر 10 تا 14 روز نیاز به مرتب کردن و آراستن دارند.

شاید این که هر دو هفته باید ابرو های خود را مرتب کنید برای شما سخت و وقت گیر باشد. اما این کار همیشگی نیست و پس از این که چند ماه به شکل منظم ابروها را اصلاح و مرتب کردید، سرعت رشد مو از فولیکول های کاشته شده به تدریج کاهش می‌یابد و با سایر موهای ابرو هماهنگ می‌شود و دیگر لازم نیست هر دو هفته ابرو‌ها را اصلاح کنید. به همین دلیل گفته می‌شود هر چه از عمل پیوند ابرو بیشتر بگذرد، نتیجه‌ی آن طبیعی تر به نظر خواهد رسید.

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و زنان و همچنین شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین ما هم بهره مند شوید.

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما همراهان گرامی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *