کاشت ابرو

کاشت ابرو در بابل و هزینه آن | استان مازندران

کاشت ابرو در بابل و هزینه آن | استان مازندران

کاشت ابرو در بابل ( استان مازندران )

استان مازندران یکی از استان های شمالی کشور ایران است که در همسایگی تهران قرار دارد. همین مجاورت با پایتخت کشور باعث شده است تا بسیاری از ساکنین مازندران، برای انجام کاشت ابرو به شهر بزرگ تهران مراجعه کنند.

دلیل این امر علاوه بر سطح امکانات بالای کلینیک های کاشت و پیوند ابرو در تهران، این است که عملا انجام کاشت در تهران با مازندران از نظر هزینه تفاوتی ندارند و لازم نیست برای انجام کاشت در تهران هزینه هایی اضافی پرداخت کنند. در ادامه به بررسی شرایط انجام کاشت در استان مازندران و شهرستان های مهم این استان می پردازیم.

کاشت ابرو در بابل و هزینه آن | استان مازندرانکاشت ابرو تضمینی در آمل

تضمین کاشت و کسب اطمینان از این که کاشت ابرو حتما با نتیجه ی دلخواه همراه خواهد بود، یکی از خواسته های اصلی متقاضیان کاشت و پیوند طبیعی ابرو است. در این بخش بررسی می کنیم که آیا کلینیک هایی برای کاشت ابرو در آمل وجود دارند که نتیجه ی کاشت را تضمین کنند و به شما این اطمینان خاطر را دهند که دچار عوارض و مشکلات پس از کاشت نخواهید شد؟

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

اصولا کاشت ابرو و پیوند آن به شکل طبیعی، با عوارض بسیار خفیفی همراه است. عوارضی مانند کبودی و سرخ شدن پوست که بسیار سطحی و البته موقتی خواهد بود و در عرض کمتر از ده روز محو و ناپدید خواهد شد. شدت و ماندگاری همین علائم نیز تا حدی بستگی به مهارت دکتر و تکنیکی که برای کاشت مورد استفاده قرار می گیرد دارد.

به همین دلیل است که تقریبا تمام کلینیک های معتبر و دارای مجوز های رسمی برای کاشت ابرو در آمل و دیگر شهر های کشور، این تضمین را به شما می دهند که پس از کاشت دچار عوارض نامطلوب نخواهید شد و آسیبی به سلامتی شما وارد نخواهد آمد.

البته این موضوع برای کاشت در مراکز متفرقه و نا معتبر صدق نمی کند. به عنوان مثال بسیار دیده می شود که برخی سالن های زیبایی و آرایشگاه ها اقدام به کاشت و پیوند ابرو می کنند.

توجه داشته باشید که برای کاشت ابرو نیاز به ایجاد شکاف های کوچک در پوست سر و پوست ابرو است و طبیعتا برای انجام این فرایند نیاز به دستگاه های پیشرفته و دقیق و البته رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی و پزشکی است تا از بروز عفونت و یا مشکلات جدی در محل کاشت پیشگیری شود.

بدیهی است که امکانات و تجهیزاتی که در یک کلینیک معتبر کاشت ابرو در آمل و هر شهر دیگری وجود دارد، در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی موجود نیست و علاوه بر آن، دکتری که در کلینیک معتبر اقدام به کاشت می کند قطعا تجربه و مهارت بیشتری از فردی که در آرایشگاه ها مشغول به کاشت است دارد و آموزش های لازم را در این زمینه دیده است.

مورد بعدی که متقاضیان کاشت در مورد آن ضمانت می خواهند این است که ابرو های کاشته شده کاملا مانند ابرو های طبیعی آن ها باشند به طوری که بعد از کاشت کسی نتواند ابرو های کاشته شده را از ابرو های طبیعی تشخیص دهد.

کاشت ابرو در بابل و هزینه آن | استان مازندراننکته ای که در این مورد باید بدانید این است که کاشت ابرو طبیعی با استفاده از مو های خود شما انجام می شود و به همین دلیل به آن کاشت طبیعی گفته می شود.
این به آن معنا است که مو هایی که بعد از کاشت رشد می کنند، خصوصیاتی کاملا طبیعی خواهند داشت و اگرچه در ماه های ابتدایی سرعت رشد آن ها از سرعت رشد ابرو های طبیعی شما بیشتر است، اما به تدریج در طول زمان شباهت آن ها به مو های طبیعی ابرو بیشتر و بیشتر می شود به طوری که دیگر هیچ تفاوتی با ابرو های طبیعی نخواهند داشت.

البته همه ی این ها در صورتی است که کاشت توسط متخصص ماهر و مجرب انجام شود و از تکنیک درست برای کاشت استفاده شود. در ادامه راجع به بهترین تکنیک های کاشت ابرو صحبت می کنیم.

بهترین تکنیک کاشت ابرو در بابل

درست مانند کاشت مو که در آن از چندین تکنیک مختلف استفاده می شود، برای کاشت و پیوند ابرو نیز تکنیک های متنوعی وجود دارد. سوالی که متقاضیان کاشت ابرو همیشه از دکتر خود می پرسند این است که بهترین تکنیک کاشت و پیوند ابرو کدام است؟

در پاسخ باید گفت اصولا چیزی به نام بهترین تکنیک کاشت وجود ندارد. دلیل این امر این است که هر کدام از تکنیک های کاشت مزیت ها و محدودیت های خاص خود را دارند و این ویژگی ها باعث می شود برای هر یک از متقاضیان کاشت و با توجه به شرایطی که مو ها و ابرو های آن ها دارد و البته هدف آن ها از انجام کاشت، یک روش به خصوص مناسب باشد.

برای درک بهتر موضوع به این مثال توجه کنید. برای افرادی که می خواهند کاشت با تراکم بسیار بالا انجام دهند و ابروهای ضخیمی داشته باشند، استفاده از تکنیک fit کاملا مناسب است چرا که در این روش با برداشت تکی فولیکول های مو از روی پوست سر و یا حتی مو های بدن، می شود تا تعداد زیادی فولیکول در یک جلسه کاشت.
اما برای کسی که قصد انجام کاشت و پیوند ابرو دارد اما نسبت به شکاف ها و زخم هایی که بر اثر کاشت ایجاد می شود بنا به دلایل مختلف حساسیت دارد، استفاده از تکنیک sut پیشنهاد می شود. کاشت ابرو با روش sut یکی از مدرن ترین تکنیک های کاشت است که در آن از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود و هیچ گونه اثر زخم و یا خونریزی بر اثر کاشت روی پوست پدید نمی آید.

بنابراین اگر دنبال بهترین روش کاشت ابرو در بابل و یا هر نقطه ی دیگر می گردید، خوب است با این نکات آشنایی داشته باشید و از دکتر خود بخواهید با توجه به وضعیت شما و انتظاری که از انجام کاشت و پیوند طبیعی ابرو دارید، به شما روش های ممکن را معرفی کند و مزایا و محدودیت های هر روش را نیز برای شما شرح دهد.

پزشکان با تجربه که تعداد زیادی کاشت و پیوند ابرو انجام داده اند، در همان جلسه ی مشاوره ی اولیه تشخیص می دهند که از طریق کدام تکنیک کاشت به نتیجه ی دلخواه می رسید.

طبیعتا پزشکانی که در شهر های بزرگ تر مانند تهران وجود دارند، به دلیل جمعیت بیشتر این شهر ها و انجام کاشت های متنوع، از تجربه و طبعا مهارت بالا تری برخوردار هستند؛ بنابراین خوب است که کاشت ابرو در کلینیک های معتبر تهران مانند کلینیک تخصصی پوست و مو رز را نیز در نظر داشته باشید.

کاشت ابرو ارزان در قائم شهر

طبیعی است که همه ی ما برای صرفه جویی در مخارج مان همیشه به دنبال راه حل های ارزان و مقرون به صرفه هستیم. این موضوع در کاشت ابرو نیز صدق می کند و بسیاری از متقاضیان کاشت و پیوند ابرو در جست و جوی کلینیک ها و مراکزی هستند که کاشت را با قیمت پایین تر از دیگران انجام می دهند؛ اما نکته ای که باید در این زمینه در نظر داشته باشید این است که نرخ کاشت و پیوند ابرو در کلینیک های معتبر و دارای صلاحیت های لازم برای اجرای کاشت، کم و بیش یکسان است و دلیل آن این است که در این کلینیک ها خدمات مربوط به کاشت به شکل استاندارد و حرفه ای ارائه می شوند و نرخ همه ی این خدمات و واضح و مشخص است.

بنابراین اگر دیدید که یک کلینیک و مرکز کاشت ابرو در قائم شهر یا دیگر شهر ها تفاوت قیمت معناداری با کلینیک های معتبر و مشهور دارد، مطمئن باشید که این کلینیک از کیفیت و امکانات کلینیک های معتبر برخوردار نیست.

همین موضوع می تواند باعث شود که در بهترین حالت کاشت شما با شکست مواجه شود و نیاز به کاشت مجدد مو و ابرو و پرداخت هزینه های اضافی باشید. پس حتما مسائلی مهم تر از هزینه را که مربوط به سلامتی و بهداشت شما می شوند برای انتخاب کلینیک کاشت و پیوند ابرو در نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *