کاشت مو

مشاوره آنلاین کاشت مو 24 ساعته به صورت تخصصی

مشاوره آنلاین کاشت مو 24 ساعته به صورت تخصصی

مشاوره آنلاین کاشت مو 

امروزه یکی از رایج ترین مشکلات افراد ریزش مو است. اگرچه این باور وجود دارد که ریزش و کاشت مو مختص آقایان است اما این مشکلی است که هر از گاهی زنان هم با آن روبرو می شوند. از دست دادن بین 50 تا 100 تار مو در روز طبیعی است.

اگر تعداد ریزش مو بالاتر از این ارقام باشد، باید با یک متخصص مشورت کنید. ریزش مو با روشهای مختلف درمانی مانند لیزر و PRP کاهش می یابد و از آن جلوگیری می شود اما جراحی پیوند مو به عنوان یک راه حل دائمی محسوب می شود و بین افراد بسیار محبوب است.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

مشاوره آنلاین کاشت مو 24 ساعته به صورت تخصصیدر واقع کاشت مو یک راه حل طبیعی و دائمی برای رفع طاسی‌ای است که در نتیجه ریزش مو رخ می دهد. در جراحی کاشت مو، فولیکول ها از ناحیه پشت سر فرد که از نظر ژنتیکی در برابر ریزش مو مقاوم هستند، برداشت شده و به نقاط بدون مو پیوند زده می شود. این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود، بنابراین باید در محیط استریل و با همراهی متخصص بیهوشی انجام گیرد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

با این حال پیش از رسیدن به مرحله جراحی، یک مرحله اولیه به نام مشاوره آنلاین یا حضوری وجود دارد که خب، بسیاری افراد نمی توانند پیش از مسجل شدن وضعیتشان به معاینه حضوری بروند و از مشاوره آنلاین کمک می گیرند. در چنین شرایطی چکار باید کرد؟ در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

مشاوره آنلاین کاشت مو 24 ساعته به صورت تخصصیدر مشاوره آنلاین کاشت موی طبیعی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

امروزه پیش از انجام کاشت مو، یک مشاوره آنلاین با پزشک انجام می گیرد تا وضعیت مراجعه کننده و آخرین شرایط موهای او مشخص شود. این روش برای افرادی که قصد دارند در خارج از کشور یا شهر دیگری کاشت مو انجام دهند، مناسب است.

از آنجا که ممکن است وقت یا شرایط مشاوره حضوری نداشته باشید و صدها کیلومتر از پزشک معالج خود فاصله داشته باشید، کلینیک ها مشاوره آنلاین ارائه می دهند. مشاوره آنلاین بسیار مهم است چون شما باید بدانید که چگونه از عکس های مناسب استفاده کنید تا احتمال سوء تشخیص توسط پزشک کاهش یابد.

در طول مشاوره آنلاین، پزشک متخصص از شما می خواهد که تصاویر مربوط به پوست سر خود را از تمام زاویه ها و جهت ها ارسال کنید. البته تاکید پزشک بر مناطق دچار ریزش و طاس و اهدا کننده خواهد بود. این تصاویر به همراه یک جراح، توسط پزشک متخصصان ارزیابی می شوند تا مشخص شود آیا واقعا مشکلتان با کاشت مو حل می شود یا نه در درجه پایین تری قرار دارد و دارو لازم است. با توجه به اینکه این یک عامل تعیین کننده در جهت ترمیم موهای تان است، باید مهارت های لازم برای گرفتن عکس مناسب را بیاموزید.

اینکه کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستید یا نه براساس ارزیابی دو منطقه خاص در سر مشخص می شود؛ ناحیه پشت سر و مناطق اهدا کننده مناطقی هستند که در برابر ریزش مو مقاوم هستند. با توجه به مقاومت آن ها در برابر ریزش مو، این نواحی به عنوان منبع واحد فولیکول عمل می کنند.

عموما هم این ناحیه را پشت گردن در نظر می گیرند که دارای فولیکول های بیشتری است. گرفتن عکس ضعیف ممکن است باعث تشخیص بد پزشک شود و برنامه ریزی های مناسب برای کاشت مو شما صورت نگیرد.

اگر نتوانید عکس های مناسبی برای پزشک ارسال کنید، منجر به تشخیص نادرست خواهید شد که بیشتر از همه، خودتان آسیب خواهید دید. برای جلوگیری از تشخیص نادرست، باید اندازه گیری و عکس مورد دلخواه پزشک برای مشاوره آنلاین کاشت مو را رعایت کنید.

نحوه گرفتن عکس برای مشاوره آنلاین کاشت مو

  1. از فلاش استفاده نکنید

در عکاسی، فلاش حکم تحریف و دستکاری را دارد. به عنوان مثال، فلاش می تواند باعث شود مناطقی تاریکتر یا متراکم تر از سطح طبیعی به نظر بیایند. علاوه بر این، استفاده از فلاش باعث می شود مناطق طاس از آنچه در واقعیت هستند، بهتر به نظر بیایند. به عبارتی می توانند باعث خوب دیده شدن شوند که این می تواند پزشک را به اشتباه بیندازد.

  1. نور مناسب

باید یک منبع روشنایی مناسب داشته باشید. منظور ما از نور، روشنایی روز یا خورشید نیست، بلکه منبع نور باید طوری باشد که به عکس منعکس شود. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد اما قدرت و تداوم در نورپردازی امری اساسی است زیرا هرچه عکستان دارای نور مناسب باشد، بهتر می توانید عکس مناسبی برای پزشک بفرستید. پزشک برای اینکه شما را به بهترین وجه راهنمایی کند، باید تصاویر قبلی شما را با یکدیگر مقایسه کند.

عکس هایی که با نورپردازی مناسب انداخته شده باشند، بهتر می توانند برای پزشک معالج نمونه خوبی باشند. منبع نور شما همیشه باید پشت یا بالای دوربینتان باشد. در غیر این صورت و رعایت نکردن مکان نورپردازی، احتمالا عکستان مناسب مشاوره آنلاین نخواهد بود.

پس از مشاوره آنلاین کاشت مو، چه اتفاقی رخ می دهد؟

پس از اینکه عکس هایتان را به پزشک ارسال کردید تا در خصوص وضعیتتان تصمیم گیری کند، منتظر نتیجه می مانید. اگر نتیجه بر این دلالت داشت که باید کاشت مو را انجام دهید، نوبت به سایر مراحل خواهد رسید.

روز اول (جراحی کاشت مو)

پس از مشاوره آنلاین، به کلینیک مورد نظر مراجعه می کنید تا کاشت مو انجام بگیرد. پزشک بر اساس نیازهای شما، یک روش مناسب را انتخاب خواهد کرد.

روز دوم (کنترل)

مراجعه کننده دوباره در کلینیک کاشت مو یا بیمارستان تحت معاینه قرار می گیرد تا هرگونه آسیب، خونریزی و عفونت در فولیکول ها بررسی شوند.

روز سوم (شستشوی اول)

پس از پیوند مو، شستشوی اول همیشه سخت است چون باید مراقبت زیادی کنید تا آسیبی به فولیکول ها نرسد. لوسیون مخصوصی برای مناطق پیوندی اعمال می شود که پس از 20 دقیقه انتظار، با مراقبت های حرفه ای شستشو داده می شود. برخی کلینیک ها این امکان را ارائه نمی کنند که در تحقیقات اولیه باید به این مورد دقت کنید.

روز دهم

در پایان فرآیند 10 روزه از جمله پیوند + کنترل + شستشو، موهایتان آماده رشد می شوند و فقط تنها کاری که باید انجام بدهید، مراقبت های روتین و ساده پس از کاشت است. در این مدت باید صبور باشید چون نتایج دقیق بین 6 تا 18 ماه به دست می آید و پس از هجدهمین ماه تازه می توانید شاهد بهترین نتایج کاشت مو خود باشید.

توضیحاتی در مورد مشاوره آنلاین کاشت موی طبیعی

اگر می خواهید با کلینیک های معتبر و حرفه ای کاشت مو مشاوره آنلاین انجام دهید و دوست دارید پزشک حتما شما را برای این جراحی مد نظر داشته باشد، باید بدانید بین تایید صلاحیت و رد صلاحیت‌تان، یک خط باریک و تیره وجود دارد.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که تصاویرتان باید واضح و روشن باشند و برای این کار، لطفا از انجام این نکات جلوگیری کنید.

همانطور که گفته شد، اولین چیزی که باید از آن جلوگیری کنید استفاده از فلاش است زیرا واقعیت را تحریف می کند. نکته دوم که باید احتیاط کنید این است که نورپردازی عکس های خود را از پشت سر انجام دهید.

در انتها نیز سعی کنید اطلاعات تمام داروهایی که مصرف می کنید، به اضافه وضعیت سلامت عمومی و موها را در اختیار پزشک قرار دهید تا با بررسی کامل، یک پلن و برنامه مناسب آماده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *