پوست و مو

ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت چقدر است ؟

ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت چقدر است ؟

ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت چقدر است ؟

ایجاد جوانسازی در پوست و زیبایی آن می تواند موضوعی بحث برانگیز باشد. مزوتراپی صورت می تواند به عنوان یکی از بهترین روش هایی مطرح شود که در زمینه زیبایی افراد می تواند نقش داشته باشد. در واقع با انجام این روش می توانید در کمترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر خود که پوستی لطیف و شاداب است دست پیدا کنید.

ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت چقدر است ؟

برای اینکه بتوانید در مورد نتایج این روش و ماندگاری آن مطمئن شوید باید از طریق مختلف قبل از انجام آن اطلاعات مورد نیاز را با مشورت و گفتگو با پزشک مورد نظر خود به دست آورید. می توان گفت که مزوتراپی صورت روشی نوین برای از بین بردن ضایعات پوستی است.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

این روش نیز مانند دیگر روش های زیبایی پوست دارای ماندگاری محدودی است و نمی توانید نتایج دائمی را از این طریق کسب کنید.

آیا مزوتراپی می تواند ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد ؟

در مورد ماندگاری طولانی مدت این روش اطلاعات مشخصی در دسترس نیست. همانطور که می دانیم، روش های زیبایی دارای ماندگاری دائمی نیستند و در مدت زمان نهایت 12 ماه تاثیرات خود را از دست می دهند. البته با انجام برخی از اقدامات می توانید به طولانی تر شدن این دوره کمک کنید.

با این وجود برای اینکه بتوانید تاثیرات این روش را به صورت دائم مشاهده کنید نیاز دارید که در دوره های 6 تا 12 ماهه زمانی که تاثیرات این روش از بین رود، به طور پیوسته جوانسازی پوست را انجام دهید.

از آنجایی که مواد مورد نیاز پوست برای جوانسازی در این روش به زیر بافت های پوست صورت تزریق می شود، می توان گفت که روشی بسیار مناسب برای از بین بردن چروک های پوستی است. در واقع زمان انجام تزریق می تواند بنا به نوع مشکلات پوستی شما در یک تا چند جلسه توسط پزشک مورد نظر انجام شود.

ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت چقدر است ؟

برای طولانی شدن مدت ماندگاری نتایج مزوتراپی صورت چه اقداماتی را باید انجام دهید ؟

از آنجایی که هر روش زیبایی یا جراحی نیاز به اقداماتی دارد که باید بعد از انجام آن مورد توجه واقع شود، می توان گفت که این روش نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه می توان مدت ماندگاری مزوتراپی را افزایش داد؟ باید بگوییم که اقداماتی وجود دارند که بعد از انجام این روش توسط پزشک به شما توصیه می شود.

در صورتی که به طور کامل به این توصیه ها عمل کنید می توانید مطمئن باشید که این روش جوانسازی صورت می تواند تاثیرات ماندگارتری را روی پوست شما باقی بگذارد. در ادامه به اقداماتی که می تواند در این زمینه به شما کمک کند اشاره خواهیم کرد.

  1. بعد از مزوتراپی سعی کنید تا حد امکان از بلند کردن تجهیزات و بارهای سنگین خودداری کنید. این امر می تواند افتادگی های پوستی را سریعتر نشان دهد.
  2. از حمام آب داغ بعد از مزوتراپی استفاده نکنید. گرما می تواند منجر به کم شدن زمان تاثیرگذاری این روش شود.
  3. در صورتی که التهاب یا کبودی در پوست صورت خود مشاهده کردید نگران نباشید و اقدام خاصی را در این زمینه انجام ندهید. زیرا هر گونه دستکاری در صورت می تواند منجر به تحریک پوست شود. در این صورت ممکن است مشکلات پوستی شما بیشتر شود.
  4. استراحت و خواب کافی می تواند به سلول های پوستی این امکان را دهد تا به ترمیم خود بپردازند.
  5. از ورزش های سنگین چند روز بعد از مزوتراپی استفاده نکنید. این امر ممکن است در نتایج این روش تاثیرات منفی را بر جای بگذارد.

مزوتراپی صورت تا چه زمانی دارای ماندگاری است ؟

از آنجایی که در مزوتراپی صورت از روش های جراحی استفاده نمی شود می توان ذکر کرد که ماندگاری این روش می تواند دارای دوره محدودی باشد. افتادگی یا چروک های پوستی و هر مشکلی که در پوست صورت ایجاد شده باشد می تواند از طریق جوانسازی پوست به راحتی از بین برود.

از جمله مشکلاتی که در این روش وجود دارد دائمی نبودن آن است. در واقع زمانی که شما برای انجام مزوتراپی به نزد پزشک مورد نظر خود می روید، در ابتدا به شما گفته می شود که این روش می تواند نوعی روش موقت برای از بین بردن ضایعات پوستی باشد.

برای اینکه بتوانید نتایج مزوتراپی صورت را دارای ماندگاری بیشتری کنید نیاز است که در این مورد اقدامات متفاوتی را انجام دهید تا نتایج بتواند به مدت طولانی تری روی پوست شما ظاهر شود.

با توجه به این مراقبت ها، ممکن است این دوره طولانی تر شود. ولی شما برای تثبیت این نتایج نیاز دارید تا به صورت مکرر مزوتراپی (mesotherapy) را انجام دهید. در حالت کلی ماندگاری مزوتراپی از 6 تا 12 ماه می تواند به طول بیانجامد. این دوره در هر فردی می تواند به نوعی دیده شود.

بنابراین به طور مشخص نمی توان گفت که دوره 6 ماهه برای هر متقاضی نیاز است تا جوانسازی پوست را تکرار کند. ممکن است این دوره در فردی طولانی تر باشد. همچنین عکس این قضیه نیز می تواند صدق کند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که از اقداماتی که می تواند منجر به از بین رفتن تاثیرات مزوتراپی صورت باشد خودداری کنید.

چه عواملی می تواند بر ماندگاری مزوتراپی تاثیر گذار باشد ؟

مزوتراپی نوعی روش زیبایی است که می تواند در اثر عوامل مختلفی ماندگاری متفاوتی را روی پوست افراد بر جای باقی بگذارد. در واقع با استفاده از مزوتراپی می توانید مطمئن باشید که ماندگاری این روش در مقایسه با روش های دیگر بسیار بیشتر است.

از آنجایی که جوانسازی پوست با استفاده از مزوتراپی دارای ماندگاری موقتی است، برای این منظور نتایج بعد از این روش بستگی به عوامل مختلفی می تواند داشته باشد. در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم.

  1. یکی از مهمترین عواملی که می تواند بر ماندگاری نتایج مزوتراپی تاثیر گذار باشد را می توان نوع ضایعه پوستی دانست. در واقع افرادی که دارای مشکلات پوستی عمیق مانند چروک ها و افتادگی های بسیار زیاد، خطوط و چین و چروک های متعدد هستند ممکن است که نتایج مزوتراپی در آنها دارای ماندگاری طولانی مدتی نباشد و برای ترمیم سطوح آسیب دیده پوست نیاز است که جوانسازی پوست به طور مکرر انجام شود.
  2. پزشکی که این روش درمانی را برای از بین بردن ضایعات پوستی در افراد استفاده می کند باید با مهارت و تخصص بالایی این کار را انجام دهد. در واقع تخصص و مهارت پزشک یکی از مهمترین دلایلی است که می تواند نتایج را ماندگارتر کند. به همین دلیل قبل از انجام این روش درمانی از پزشک انتخابی خود مطمئن شوید تا بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد ماندگاری این روش، از آن به نحو احسن استفاده کنید.
  3. به طبع هر روشی که برای ایجاد زیبایی در پوست مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به مراقبت های مخصوصی بعد از انجام دارد. افرادی که تحت درمان مزوتراپی صورت قرار می گیرند باید کلیه اقداماتی را که پزشک مورد نظر برای دست یافتن به نتیجه دلخواه به آنان توصیه می کند را انجام دهند. در غیر این صورت مزوتراپی صورت نمی تواند به مدت طولانی تری دارای نتایج مورد نظر شما باشد.
  4. نوع پوست فرد و سن و سال او نیز می تواند مدت ماندگاری نتایج را در هر فردی تغییر دهد. افرادی که دارای پوست های جوانتر هستند به طبع تولید کلاژن در پوست صورت آنها به مراتب سریع تر از پوست های پیر اتفاق می افتد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *