پوست و مو

مراحل هایفو لاغری چگونه است ؟

مراحل هایفو لاغری چگونه است ؟

مراحل هایفو لاغری چگونه است ؟

هایفو لاغری یکی از روش هایی است که از طریق آن می توان چربی های اضافی بدن را از بین برد و به اندامی ایده آل و متناسب دست پیدا کرد. در دهه اخیر پیشرفت های بیشماری در رابطه با روش های زیبایی صورت گرفته است که هر کدام از این روش ها دارای مزایایی بسیاری برای جوانسازی پوست هستند.

مراحل هایفو لاغری چگونه است ؟

همانطور که اشاره کردیم یکی از بهترین روش هایی که بدون کمترین عوارضی می تواند لاغری را به شما هدیه دهد را می توان هایفو لاغری دانست. در واقع با این روش می توان در زمان بسیار کمی و بدون جراحی چربی های اضافی خود را از بین ببرید.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

در این روش زیبایی که از امواج صوتی برای از بین بردن چربی های زیر بافت پوست استفاده می شود، تمرکز بر روی چربی های موجود در اندام ها است.

در واقع در روش ذکر شده با تمرکز انرژی گرمایی در محدوده مورد نظر می توان گفت که هیچ گونه آسیبی به اندام های مجاور وارد نشده و افراد می توانند بدون نگرانی در مورد عوارض بعد از پیکرتراشی در کمترین زمان ممکن به کارهای روزمره خود بپردازند و نیازی به گذراندن دوران نقاهت خاصی بعد از هایفو لاغری نیست.

برای اینکه بتوانید در مورد مراحل هایفو لاغری اطلاعات بیشتری به دست آورید و با آگاهی کامل این روش زیبایی برای لاغری را انجام دهید نیاز است که با مراحل هایفو لاغری بیشتر آشنا شوید. در این صورت می توانید مزایای این روش را مشاهده کنید. برای این منظور در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

آیا انجام مراحل مختلف هایفو لاغری لازم است ؟

با توجه به اینکه هایفو لاغری روشی است که در آن از جراحی و بریدگی اندام ها خبری نیست می توان ادعا کرد که از این روش به جای جراحی های شکمی می توان استفاده کرد. در واقع این روش می تواند بسیار مثمر ثمرتر از جراحی های لاغری باشد.

برای گرفتن نتیجه مطلوب نیاز است که به طور متناوب و در چند مرحله هایفو را انجام دهید. در این صورت احتمال تجمع چربی در اندام ها از بین  می رود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن و با سریع ترین متد هایی که در این روش وجود دارد به اندامی متناسب با نیاز خود دست پیدا کنید.

برای این منظور گذراندن دوره ها و جلساتی که برای این روش زیبایی توسط پزشک تدارک دیده می شود، می تواند بسیار مفید باشد و انجام آنها برای گرفتن نتیجه مطلوب و نهایی باید به درستی صورت گیرد. در واقع انرژی که در این روش مورد استفاده واقع می شود باید از سه لایه پوست گذر کند. این امر مستلزم انجام تعداد دفعات هایفو لاغری است.

مراحل هایفو لاغری چگونه است ؟

هایفو لاغری چگونه انجام می شود ؟

درمان با هایفو لاغری نویی روش است که می تواند به لاغری افراد منجر شود. برای اینکه بتوانید از این روش برای لاغری استفاده کنید در ابتدا باید پزشکی را بیابید که در این روش دارای تجربه و تخصص لازم باشد تا بتواند بدون هیچ گونه مشکلی این روش لاغری را برای شما انجام دهد.

در واقع پیکرتراشی می تواند در غیر این صورت به اندام های دیگر شما آسیب وارد کند؛ زیرا نکته بسیار مهمی که باید در هایفو لاغری مد نظر قرار گیرد را می توان تمرکز انرژی در ناحیه مورد نظر دانست. در این صورت انرژی مورد نظر می تواند در سلول های چربی اختلال ایجاد کند و باعث تحریک آنها شود.

به واسطه این مرحله، بدن می تواند در اثر تکرار پیکرتراشی شکل مورد نظر خود را ایجاد کند و به از بین رفتن چربی های بدن بیانجامد. در واقع در مراحل هایفو در ابتدا انرژی نسبتاً کمی روی پوست اعمال می شود.

این انرژی در لایه های زیرین پوست با تمرکز و فکوس شدید و بالا همراه است. در این صورت چربی های زیر پوستی و بافت های بدن با این تمرکز انرژی بالا دچار تحریک می شود.

از آنجایی که در این روش از امواج صوتی برای این منظور استفاده می شود، این امواج با طول موج های مشخص و بالایی می توانند با تکنیک ها و متد های کاربردی دیگر به سطح زیرین پوست هدایت شوند و با گرم کردن سلول های اضافی به تجزیه آنها بپردازند.

بعد از این عمل سیگنال های شیمیایی می توانند باعث تحریک سلول های بدن شوند. در این صورت سلول های ماکروفاژ می توانند به این ناحیه از بدن که تحت درمان لاغری قرار گرفته است جذب شده و بعد از این مرحله چربی های سلولی کاهش حجم پیدا کرده و از بین می روند.

در واقع در این روش در کاهش سلول های چربی می توانید به طور میانگین حدود ۴ تا ۵ سانتی متر کاهش حجم را در ناحیه شکم و کمر خود مشاهده کنید.

در این صورت می توان گفت که استفاده از هایفو (hifu) لاغری می تواند به عنوان روشی بسیار موثر و کاربردی عنوان شود که بدون هیچ گونه عمل جراحی می تواند بافت های چربی در بدن را از بین ببرد. قسمت های مختلف بدن از جمله ران‌ها، بازوها، شکم، پهلو و سایر نقاطی از بدن که چربی در آن نواحی رسوب می کند می تواند توسط هایفو لاغری به راحتی از بین برود.

مزایای انجام مراحل هایفو لاغری چیست ؟

هایفو لاغری روشی است که می تواند در چند مرحله صورت گیرد و شما را از این طریق به اندامی متناسب برساند. در واقع از طریق هایفو لاغری می توانید در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کنید.

با استفاده از پیکرتراشی دیگری نیازی نیست که با انجام جراحی های متعدد چربی های اضافی اندام خود را خارج کنید. مزایای هایفو لاغری را می توانید به صورت زیر برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

  1. از طریق هایفو لاغری می توانید بدون هیچ گونه دوران نقاهتی بعد از این روش به کارهای روزمره خود بپردازید.
  2. هیچ گونه جراحی و بریدگی در پیکرتراشی روی اندام های بدن افراد مشاهده نمی شود و این امر می تواند از نظر زیبایی شناسی برای افراد دارای فواید بسیاری باشد.
  3. نیازی به بیهوشی در هایفو لاغری نیست و این روش از طریق بی حسی موضعی می تواند بدون هیچ گونه دردی صورت گیرد.
  4. با تکرار چند جلسه هایفو لاغری می توانید به طور کامل چربی های اضافی خود را از بین ببرید.

آیا نیاز به گذراندن مراحل خاصی برای هایفو لاغری است ؟

همانطور که گفته شد هایفو لاغری نوعی روش ایجاد زیبایی در اندام ها است بدون اینکه جراحی از این طریق صورت گیرد. در واقع انرژی صوتی با شدت بسیار بالایی در سطوح زیرین پوست تابانده می شود تا بتواند چربی های اضافی بافت های بدن را از بین ببرد.

با توجه به مراحلی که در از بین بردن چربی های رسوب شده در زیر بافت اندام های بدن به واسطه هایفو لاغری صورت می گیرد می توان گفت که این روش اگر در چند مرحله و به صورت متناوب انجام شود می تواند به راحتی و در کمترین زمان ممکن چربی های اضافی اندام ها را از بین ببرد.

با توجه به اینکه امواج صوتی با شدت بالا در پیکرتراشی در سطوح زیرین پوست منعکس می شود این امر اگر در چند مرحله و به دفعات صورت گیرد احتمال باقی ماندن بافت چربی در زیر پوست به حداقل می رسد و می توانید بدون هیچ گونه ضایعه ای در اندام های خود از زیبایی که هایفو لاغری برای شما به وجود آورده است کمال استفاده را ببرید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *