پوست و مو

زاویه سازی صورت با ورزش شدنی است؟

زاویه سازی صورت با ورزش

زاویه سازی صورت با ورزش

سبک زندگی، تاثیر بسیار چشمگیری روی وضعیت ظاهری شما خواهد گذاشت. طبیعتا وقتی به اندازه کافی استراحت کنید، آب کافی بنوشید، ورزش را در برنامه خود قرار بدهید و تغذیه سالم داشته باشید، وضعیت ظاهری مطلوب تری خواهید داشت. انجام فعالیت های ورزشی جد از همه تاثیرات مثبتی که دارند، می توانند برای زاویه سازی صورت شما نیز مفید واقع شوند.

زاویه سازی صورت با ورزشحقیقت آن است که روش های بسیار زیادی برای زاویه سازی صورت وجود دارد. روش هایی که گاهی به کمک تزریق و گاهی نیز با فرآیند های جراحی صورت می گیرند. با این وجود یک روش بسیار ساده و بی هزینه نیز می تواند در این مورد برای شما موثر باشد. شما می توانید به کمک انجام فعالیت های ورزشی سبک، زاویه دلخواه را در چهره خود به وجود بیاورید.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

میزان موفقیت در این موضوع، رابطه مستقیمی با تلاش و پشتکار شما برای ادامه حرکات ورزشی دارد. اگر چنین حرکاتی را به شکل جدی انجام بدهید و در کنار آن، یک سبک زندگی سالم را انتخاب کنید، می توانید به سادگی زاویه مطلوب چهره خود را بدون پشت سر گذاشتن روش های پرهزینه و پرریسک، به دست بیاورید.

البته نباید این موضوع مهم را نادیده بگیرید که زاویه سازی صورت با ورزش، ممکن است به اندازه روش های جراحی و یا تزریقی برای زاویه سازی، یک تغییر بزرگ برای شما ایجاد نکند اما باز هم برای افرادی که نمی خواهند به سراغ روش های تهاجمی برای عوض کردن فرم صورت خود بروند، این یک انتخاب بسیار ایده آل تلقی خواهد شد.

زاویه سازی صورت با ورزشصورت خود را ماساژ بدهید!

یکی از ساده ترین روش هایی که می توانید برای زاویه سازی صورت در نظر داشته باشید، ماساژ دادن صورت است. این کار با وجود ساده بودن، تاثیر قابل توجهی بر چهره شما خواهد گذاشت. به طور کلی ماساژ، به جریان خون در صورت شما سرعت می بخشد و شرایطی را به وجود می آورد که چربی های صورت شما زودتر آب شوند.

همچنین افرادی که در غبغب خود چربی زیادی دارند و این موضوع زاویه مطلوب صورت آن ها را از بین برده است، می توانید هر روز چند دقیقه برای ماساژ دادن این ناحیه زمان بگذارند و پس از مدتی کوتاه، از نتایج مطلوب آن بهره مند شوند.

 نقش وزنه در زاویه سازی صورت

بعضی از افراد برای زاویه سازی صورت با ورزش، به سراغ وزنه و هالتر می روند. از آن جایی که وزنه ها اساسا با یک برنامه درست و دقیق، به افزایش حجم عضلات و کاهش چربی های انباشته شده در بدن کمک می کنند، می توان از این ابزار برای برخورداری از یک چهره جذاب تر استفاده کنید. به ویژه اگر در کنار تمرین با وزنه، یک برنامه غذایی سالم و مفید نیز داشته باشید، شانس زیادی در موفقیت در زاویه سازی صورت با ورزش خواهید داشت.

چربی های صورت خود را آب کنید

به همان نسبت که چربی های موجود در صورت شما بالاتر بروند، زاویه مطلوب چهره شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. یکی از روش های مهم زاویه سازی صورت با ورزش، به آب کردن چربی ها مربوط می شود. به کمک ورزش های منظمی که به آب شدن چربی صورت می انجامند، این شانس را خواهید داشت که به زاویه ای مطلوب در چهره خود دست پیدا کنید.

این تمرین ها در نوع خود بسیار ساده به نظر می رسند و به هیچ ابزار خاصی نیاز نخواهند داشت. در واقع شما می توانید در یک فضای بسیار کوچک در خانه خود، چنین تمرین هایی را انجام بدهید و یک قدم مهم در جهت زاویه سازی صورت خود بردارید.

ورزش های صورت برای از بین بردن چربی ها همان طور که گفته شد بسیار ساده هستند. یکی از این تمرین ها این است که سر خود را در یک وضعیت معمولی قرار بدهید و لب پایین خود را کمی بالا بیاورید.

در یک تمرین دیگر، شما باید سر خود را به عقب ببرید و در حالی که دهان شما هنوز باز است، لب پایینی را روی لب بالایی قرار بدهید. همچنین می توانید با حالتی شبیه جویدن، چانه خود را دائما به طرف بالا حرکت بدهید و این حرکت را چندین بار تکرار کنید.

زاویه سازی صورت با حلقه گردن

یکی از حرکات بسیار موثری که برای زاویه سازی صورت انجام می شود، حلقه گردن است. تقریبا همه مربیان ورزشی به افراد توصیه می کنند که این حرکت را به صورت جدی انجام بدهند. در این حرکت، شما به پشت دراز می کشید و زبان را به بالا فشار می دهید. چانه خود را کمی به سمت پایین متمایل کنید و سر خود را نیز کمی از روی زمین بلند کنید. این حرکت در هر ست حداقل باید 10 بار متوالی انجام شود.

زاویه سازی صورت با صدا های مصوت

یکی از تمرین های پرتکرار برای ایجاد زاویه مطلوب در صورت، استفاده از صدا های مصوت است. برای انجام این حرکت، شما باید حرف هایی مثل O و E را بیست بار متوالی بدون استفاده از دندان های خود تکرار کنید. این کار برای کوچک سازی فک شما مفید خواهد بود.

زاویه سازی صورت با حرکت زبان

حرکات زبان می تواند نقش مهمی در زاویه سازی صورت شما داشته باشد. یکی از موثرترین حرکات زبان به این نحو انجام می شود که شما زبان را پشت دندان های بالایی خود قرار می دهید و و سپس صداهایی ایجاد می کنید که زبان شما را به چالش بکشند. این تمرین باید در سه ست متوالی انجام شود.

زاویه سازی صورت با حرکات فک

مهم ترین مسئله در مورد زاویه سازی صورت، معمولا به شکل ظاهری فک مربوط می شود. بیش از حد پهن شدن فک، معمولا عرض بیشتری به چهره شما می بخشد و وضعیت نامطلوبی ایجاد می کند. بهترین حرکت برای زاویه دار کردن فک، با دهان کاملا بسته انجام می شود.

در حالی که دهان خود را بسته اید، فک پایینی را به سمت بیرون هدایت کنید. پس از انجام این کار، لب پایینی را بلند کنید. این کار باید به گونه ای صورت بگیرد که شما کاملا فشار را برای روی فک خود احساس کنید.

آیا ورزش به تنهایی موجب زاویه سازی صورت می شود؟

انجام فعالیت های ورزشی هم نقشی پیشگیرانه در جلوگیری از بر هم خوردن زاویه مطلوب صورت شما دارد و هم می تواند با برطرف کردن بعضی از نقص های موجود، یک زاویه مناسب در چهره شما به وجود بیاورد. با این وجود ورزش به تنهایی موثر نیست و تغذیه سالم، مکمل مهمی برای ان محسوب می شود.

برای آن که یک صورت زیبا با زاویه ای خوشایند داشته باشید، بهتر است تا جایی که می توانید از مصرف غذاهای ناسالمی که با روغن و نمک بسیار زیاد طبخ می شوند، خودداری کنید. همچنین مصرف سبزیجات تازه باید در برنامه غذایی شما قرار بگیرد.

یکی دیگر از مسائلی که در این زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد، نوشیدن حداقل هشت لیوان آب در طول روز است. آب هم بدن شما را در وضعیت مطلوب تری نگه می دارد، هم موجب دفع سموم از بدن می شود و هم سطح سلامتی شما را ارتقا می دهد. در نتیجه برای داشتن یک ظاهر مطلوب در صورت خود، حتما باید روزانه به میزان کافی آب بنوشید و این توصیه را جدی بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *