پوست و مو

بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کجاست؟

بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کجاست؟

بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران

هایفوتراپی یکی از روش های مدرن و جدید برای جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک و افتادگی است. همان طور که از نام این روش پیدا است، در هایفوتراپی از امواج فراصوت برای اصلاح پوست و تحریک کلاژن سازی در سطح پوست استفاده می شود.

بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کجاست؟این یعنی نیازی به استفاده از تیغ جراحی برای لیفت پوست نخواهد بود و شما به جای تحمل عوارض جراحی، از یک روش بدون درد و بدون این که جای زخمی روی پوست بماند استفاده می کنید.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

از امواج فراصوت متمرکز با شدت بالا، برای درمان تومور استفاده می شد اما از سال ۲۰۰۸ این روش راه خود را در زمینه ی زیبایی نیز باز کرد و توانسته نظر مثبت پزشکان و مراجعین را جلب کند. استفاده از امواج فراصوت برای لیفت ابرو ها، از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست در ناحیه ی گردن و بالای سینه توسط سازمان غذا و داروی آمریکا مجاز شناخته شده است.

تعداد مراکزی که از تکنیک لیفت پوست با  استفاده از امواج فراصوت متمرکز با شدت بالا استفاده می کنند زیاد نیست و به همین دلیل پیدا کردن بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کار نسبتا دشواری است. در این مطلب به شما کمک می کنیم تا مراکز معتبر هایفوتراپی در تهران را راحت تر پیدا کنید.

بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران کجاست؟آیا هایفوتراپی برای پاک کردن چین و چروک موثر است؟

آزمایش هایی که تا الان انجام شده، نشان داده است که استفاده از امواج فراصوت برای جوان سازی پوست صورت، کشیدن پوست و از بین بردن خطوط و چین و چروک پوست مفید واقع شده است و توانسته رضایت مراجعین را کسب کند.

البته از آن جایی که این روش کاملا جدید و مدرن است، برای آن که مشخص شود کدام دسته از افراد بهترین کاندیدای استفاده از هایفوتراپی هستند نیاز به تحقیقات و آزمایش های بیشتری است. اما با این حال، تا کنون استفاده از امواج فراصوت برای افرادی که می خواهند فیس لیفت انجام دهند اما علاقه ای به عمل جراحی ندارند، می تواند یک روش بسیار کاربردی و مفید باشد.

البته این روش برای افرادی که هنوز پوست آن ها جوان است کاربرد بیشتری دارد. چرا که با افزایش سن سلول های پوستی بیشتری دچار پیری می شوند و آثار پیری مانند چین و چروک و افتادگی پوست عمیق تر و شدیدتر نمایان می شوند. به همین دلیل امواج فراصوت در این سنین کاربرد کمتری دارد و نمی تواند به طور کامل آثار پیری پوست را از بین ببرد.

هایفوتراپی در بهترین مرکز تهران چگونه انجام می شود؟

در کلینیک ها و مراکزی که خدمات مربوط به زیبایی پوست را ارائه می دهند، یکی از راه های لیفت پوست صورت و جوانسازی آن استفاده از امواج فراصوت است.

وقتی سلول های پوستی در ناحیه ی مورد نظر به دمای مشخصی برسند، دچار آسیب سلولی می شوند. شاید واژه ی آسیب باعث شود فکر کنید که این فرایند برای پوست شما مضر است اما کاملا برعکس؛ آسیب سلولی در واقع پوست را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری بسازد.

کلاژن پروتئینی است که باعث جوان ماندن پوست و حفظ خاصیت ارتجاعی آن می شود. هر چه کلاژن در پوست بیشتر باشد، آثار پیری مانند خطوط عمیق و افتادگی پوست کم رنگ تر خواهند شد.

نتیجه ی تحریک سلول های پوستی برای ساخت کلاژن بیشتر، داشتن پوستی سفت تر و کشیده تر است. همان طور که اشاره شد، امواج فراصوت لایه های زیرین پوست را هدف می گیرند. این به آن معنا است که سطح پوست هیچ گونه آسیبی نمی بیند و جای زخم یا کبودی روی آن باقی نمی ماند.

آیا استفاده از هایفوتراپی درد دارد؟

تجربه ی افراد مختلف از استفاده از امواج فراصوت برای اهداف زیبایی متفاوت است. یعنی بعضی از افراد بیشتر یا کمتر از دیگران اثر امواج را در بدن خود حس کردند. به طور کلی شما ممکن است در هنگام پرتاب امواج فراصوت به سمت بدنتان، کمی احساس ناراحتی داشته باشید.

بعضی از افراد این حس را به یک برق گرفتگی جزئی تشبیه کرده اند و بعضی نیز آن را شبیه به حس مور مور شدن پوست توصیف می کنند. در واقع این علائم به دلیل تحریک سلول های پوستی هستند و نشان می دهد که امواج فراصوت توانسته اند با موفقیت سلول ها را وادار به تولید کلاژن بکنند.

اگر نگران درد ناشی از هایفوتراپی هستید، می توانید از دکتر خود بخواهید تا قبل از آغاز فرایند، به شما داروهای بی حسی مانند ایبوپروفن یا ادویل بدهد. اما خبر خوب این است که بعد از پایان فرایند هایفوتراپی، دیگر هیچ حس ناخوشایندی نخواهید داشت. در بعضی از افراد که پوست حساس تری دارند، ناحیه ی مورد نظر دچار قرمزی و تورم می شود که خفیف و گذرا است و با گذشت چند ساعت اثری از آن نخواهد ماند.

اثر هایفوتراپی روی پوست چقدر ماندگار است؟

یکی از سوالات رایج میزان ماندگاری هایفوتراپی می باشد، بعد از انجام هایفوتراپی، پوست شما تا حدود یک سال همچنان کلاژن های تازه و جوان را می سازد. با توجه به شرایط پوست شما، ممکن است این کلاژن سازی تا یک سال دیگر هم ادامه یابد. علاوه بر آن، می توانید با توجه به شرایط پوست و سن خود، برای جلوگیری از پیر شدن پوست دوباره اقدام به هایفوتراپی بکنید.

هایفوتراپی روی کدام قسمت های بدن کار می کند؟

امواج فراصوت می توانند خطوط و افتادگی خفیف تا متوسط پوست را در ناحیه های مختلف بدن برطرف کنند. لیفت ابرو، برداشتن پوست اضافی پلک ها، گشاد کردن چشم ها و جوان سازی صورت از جمله کاربرد های امواج صوتی هستند که با اصلاح و نوسازی ساختارهای درونی پوست انجام می شود.

علاوه بر این ها، شما می توانید از این روش برای اصلاح ظاهر گلو، سینه، آرنج، دست ها، شکم، قسمت داخلی ران و زانو ها استفاده کنید.

مزایای هایفوتراپی در در بهترین مرکز تهران

استفاده از دستگاه های مدرن و به روز برای انجام هایفوتراپی بسیار مهم است. مزیت مهم این دستگاه ها این است که به دکتر اجازه می دهد تا با استفاده از امواج فراصوت به راحتی لایه های زیرین بافت پوست را ببیند.

در این صورت، با دقت و ظرافت بالا مطمئن می شود که انرژی امواج به طور دقیق در جای مشخص خود عمل کرده اند. نتیجه ی این دقت بالا طبیعی به نظر آمدن پوست شما بعد از انجام هایفوتراپی خواهد بود.

جالب است بدانید که هایفوتراپی تنها روشی است که بدون استفاده از عمل جراحی، به لایه های زیرین پوست دسترسی دارد و آن ها را اصلاح می کند.

هزینه ی هایفوتراپی در در بهترین مرکز تهران چقدر است؟

هزینه ی نهایی استفاده از این روش برای لیفت پوست و جوانسازی آن، بستگی به عوامل مختلفی دارد و برای هر فرد متفاوت است. ناحیه ای که درمان روی آن انجام می شود و ویژگی های پوست شما در هزینه ی نهایی تاثیر گذار هستند.

به عنوان مثال این که به چند جلسه استفاده از امواج فراصوت برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب لازم دارید یکی از عوامل تعیین کننده در هزینه است. شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر و استفاده از جلسه ی مشاوره، به برآوردی منطقی از هزینه ی استفاده از هایفوتراپی برای لیفت پوست برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *