درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

مزیت کاشت ابرو به نسبت سایر شیوه‌ها

مزیت کاشت ابرو به نسبت سایر شیوه‌ها

کاشت ابرو یکی از تکنیک های نوین زیبایی است که نتایج قابل قبولی به همراه داشته است. در واقع بسیاری از افراد Eyebrow transplant را اثربخش دانسته و از نتایج حاصل از آن رضایت داشته اند. دلیل این رضایتمندی  از Eyebrow transplant می تواند ظاهر طبیعی باشد که ابرو ها پس از کاشت ابرو خواهند داشت.

مزیت کاشت ابرو به نسبت سایر شیوه‌ها

به طور کلی باید بگوییم ابرو ها نقش مهمی در زیبایی چهره ی افراد داشته و تمامی حالات صورت با وجود ابرو ها مشخص می شود. بنابراین ابرو ها جزئی مهم از اجزای مختلف صورت هستند.

اما باید بیان کرد که افراد به دلایل گوناگونی مانند استرس ، رژیم غذایی نامناسب و یا بیماری های مختلف دچار ریزش موی ابرو می شوند.

مزیت کاشت ابرو به نسبت سایر شیوه‌ها

خوشبختانه امروزه با گسترش دانش پزشکی امکان این امر فراهم شده تا افرادی که از ریزش ابرو رنج می برند، بتوانند با کاشت ابرو که با معادل انگلیسی Eyebrow transplant شناخته می شود، به ابروهایی طبیعی دست یابند.

کاشت ابرو خود به تنهایی به روش های مختلفی صورت می گیرد و انتخاب نوع عمل زیبایی پیوند ابرو، خود به عوامل مختلفی بستگی دارد.

اما در مجموع باید بگوییم که تکنیک زیبایی کاشت ابرو طبیعی نسبت به روش های سنتی بسیار کارآمد تر بوده و می تواند ظاهری مطلوب را برای شما پس از Eyebrow transplant به همراه داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم تا روش های مختلف کاشت ابرو را بیان کرده و مزایا و معایب هر یک از روش های Eyebrow transplant را نسبت به دیگری توضیح دهیم.

روش های سنتی ترمیم ابرو

روش های متفاوتی به منظور ترمیم ابرو ها وجود دارد که از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته اند. هر یک از روش های موجود معایب و مزایای مخصوص به خود را داشته و در دوره ای با محبوبیت زیادی همراه شده اند.

از جمله روش های سنتی ترمیم ابرو می توان به روش روشد کاشت ابروی FUT  اشاره کرد. در گذشته این روش را برای افرادی که دچار سانحه و سوختگی شدید در ناحیه ی ابرو می شدند ، به کار می بردند.

مشاهده مطلب
عوارض کاشت ابرو و آشنایی با عوارض کاشت ابرو طبیعی

در این روش پیوند ابرو،قسمتی از پوست پشت گوش فرد مراجعه کننده برداشته شده و این پوست به همراه موهای موجود بر آن در قسمت ابروی فرد پیوند داده می شود.

همانطور که بیان کردیم این تکنیک کاشت ابرو طبیعی بسیار دردناک بوده و خطرات زیادی برای فرد بیمار به همراه داشته است. به همین جهت امروزه از این روش یعنی کاشت ابرو طبیعی FUT به ندرت استفاده می شود.

یکی دیگر از روش های ترمیم ابرو میکروبلیدینگ است که در این روش رنگدانه هایی در عمق کمی از پوست قرار می گیرند. در مورد این روش باید بگوییم که نتیجه نهایی طبیعی نبوده و لازم است که فرد به طور مرتب نسبت به ترمیم آن اقدام کند.

امروزه روش های کارآمد تری برای کاشت ابرو طبیعی ابداع شده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

بسیاری از افراد با گذشت زمان و افزایش سن متوجه می شوند که ابروهای آنها زیبایی اولیه را نداشته و دچار ریزش و نازک شدن تار موها می شوند. در واقع ریزش ابرو همانطور که پیشتر نیز بیان شد می تواند در اثر تغذیه ی ناسالم نیز اتفاق بیفتند.

بدین صورت که هنگامی که موادی مهم مانند آهن و روی به فولیکول های مو نرسد، این فولیکول ها ضعیف شده و ممکن است که تار مو را از دست بدهند.

تکنیک زیبایی کاشت ابرو طبیعی در جهت رفع این مشکل بسیار کارآمد است و Eyebrow transplant مزایای زیادی را به همراه دارد:

  1.     پیوند ابر و تار موهایی را که دچار ریزش شده اند را به طور کامل ترمیم می کند.
  2.     امکان کاشت ابرو در مناطقی زخم وجود دارد امکان پذیر است.
  3.    Eyebrow transplant ظاهر و جلوه ای طبیعی برای شما به همراه خواهد داشت.
  4.   پیوند ابرو به بیماران سرطانی کمک می کند تا به ظاهری طبیعی دست پیدا کنند.
  5.     کاشت ابرو طبیعی به افرادی که به طور مادرزاد فاقد ابررو هستند کمک می کند تا از داشتن ابروهایی زیبا بهره مند شوند.
  6.     به دلیل اینکه تکنیک زیبایی کاشت ابرو تحت بیهوشی انجام می شود، بیماران هنگام عمل دردی را حس نمی کنند.
  7.     کاشت ابرو طبیعی برای افرادی که ابروهایی نامتقارن دارند مناسب است.
  8.     پیوند ابرو برای همه ی افراد که بانک مو دارند کاربرد داشته و می تواند به کار گرفته شود.
  9.     بیماران پس از گذشت دوره ی نقاهتی کوتاه در Eyebrow transplant می توانند به زندگی روزانه ی خود بازگردند.
مشاهده مطلب
کاشت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

مقایسه کاشت ابروی طبیعی با روش های سنتی

همانطور که قبلا نیز بیان کردیم روش های کاشت ابروی متفاوتی وجود دارد که هریک کاربرد مختص به خود را دارند. از جمله روش های کاشت ابروی رایج که امروزه در بسیاری از کلینیک های زیبایی استفاده می شود کاشت ابروی FUE است.

در این روش فولیکول های مو از قسمتی در پشت گوش فرد مراجعه کنند برداشته شده و در قسمت ابروی فرد قرار می گیرد.

این فولیکول ها با گذشت زمان شروع به تغذیه از بافت های مویرگی کرده و رشد می کنند. در مورد این روش باید بگوییم که عوامل متعددی در کسب نتیجه ی مطلوب نقش دارند و این روش نسبت به روش های کاشت ابروی دیگر با درد کمتری همراه است.

در روش های سنتی کاشت ابرو طبیعی امکان این وجود دارد که پوست پیوند داده شده به ابرو ، پس داده شده و یا ظاهری نامطلوب را برای بیمار به همراه داشته باشد. در ضمن این روش ها با خونریزی زیادی همراه بوده و در نتیجه می تواند برای فرد مراجعه کننده خطرناک باشد.

اما در روش های کاشت ابرو امروزی احتمال حساسیت و بروز واکنش های آلرژیک بسیار پایین بوده و فرد می تواند با اطمینان خاطر نسبت به انجام Eyebrow transplant اقدام کند.

دائمی و طبیعی بودن نتایج کاشت ابرو به نسبت سایر روش ها

تکنیک زیبایی پیوند ابرودر صورتی که با مراقبت های لازم همراه باشد می تواند روشی دائمی برای کاشت ابروها باشد. در این تکنیک به دلیل اینکه فولیکول های مو در پوست قرار می گیرند و پس از مدتی به محل مورد نظر عادت می کنند و شروع به رشد می کنند ، نتایج نهایی طولانی مدت بوده و فرد نیازی ندارد تا به طور مرتب برای ترمیم ابرو ها به کلینیک های زیبایی مراجعه کند.

همین امر تاثیر زیادی به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه ها دارد و شما با پیوند ابروبه روش نوین می توانید به مدت طولانی از داشتن ابرو های زیبا بهره مند شوید.

در مورد روش های دیگر کاشت ابرو طبیعی باید بگوییم که در این روش ها به دلیل اینکه قسمتی از پوست پیوند داده می شود، ممکن است که برآمدگی هایی بر سطح ابرو پس از Eyebrow transplant به وجود آورد که فرد برای برطرف کردن آنها باید متحمل هزینه های جانبی شود.

مراقبت هایی که پس از پیوند ابروباید انجام شود ، به طور مستقیم بر نتیجه ی نهایی کاشت ابرو داشته و می تواند ماندگاری آن را به طور چشمگیری افزایش دهد.

مشاهده مطلب
آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است؟

پرهیز از دستکاری ابروی تازه کاشته شده، اجتناب از به کار بردن موچین پس از کاشت ابرو طبیعی و دانستن روش های شستشوی ابرو پس از پیوند ابروو موارد دیگر از مراقبت هایی است که در کسب نتیجه ی مطلوب از تکنیک زیبایی کاشت ابرو تاثیرگذار است.

در پایان باد بگوییم که پیوند ابروبه روش امروزی پدیده ای بسیار مهم و روشی بسیار کارآمد است که بسیاری از افراد به دلیل مزایای فراوانی که دارد از Eyebrow transplant استقبال کرده اند.

در کسب نتیجه ی نهایی از کاشت ابرو تخصص پزشک معالج و مهارت های او در زمینه ی Eyebrow transplant بسیار تاثیرگذار است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال