پوست و مو

برندهای دستگاه هایفو لاغری

برندهای دستگاه هایفو لاغری

هایفوتراپی یکی از روش هایی است که امروزه به منظور انجام بسیاری از عمل های جوانسازی صورت و همچنین لاغری به کار می رود. به خصوص در زمینه لاغری و از بین بردن چربی های اضافی بدن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بسیاری از افراد هستند که هایفوتراپی را به سایر روش های درمانی همچون جراحی ترجیح می دهند.

برندهای دستگاه هایفو لاغری

از آنجایی که هایفوتراپی برخلاف جراحی از روش های تهاجمی به منظور از بین بردن چربی های اضافی بدن استفاده نمی کند، از این رو یکی از پرطرفدارترین شیوه های درمانی برای لاغری نواحی مختلف بدن از جمله شکم، پهلو و بازوها است.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

به همین جهت امروزه انواع گوناگونی از برندهای مختلف دستگاه هایفو لاغری را در بازار مشاهده می کنیم که هر کدام از این دستگاه ها ویژگی های خاص خود را دارند تا بتوانند بهترین کیفیت را در مقابل کمترین عوارض احتمالی ارائه دهند.

تاثیر انواع برند دستگاه های هایفو لاغری بر روی قیمت

امروزه مراکز و کلینیک های بسیار زیادی وجود دارند که خدمات گوناگونی را در رابطه با لاغری از طریق هایفوتراپی را ارائه می دهند؛ که ممکن است قیمت این خدمات در کلینیک و مراکز مختلف متفاوت باشد. سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد مطرح شود که دلیل این اختلاف قیمت چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت علاوه بر اینکه محل قرار گیری کلینیک و مرکز مورد نظر می تواند بر روی اختلاف قیمت تاثیر گذار باشد، عامل اصلی در تفاوت قیمت در این مراکز به استفاده از انواع برند دستگاه های هایفوتراپی است.

برندهای دستگاه هایفو لاغری

از آنجایی که روز به روز پیشرفت هایی در این زمینه رخ می دهد و دستگاه های متفاوتی با برندهای گوناگون در رابطه با عمل هایفوتراپی وارد بازار می شود که هر کدام ویژگی و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. در نتیجه قیمت این دستگاه ها نیز می تواند متفاوت باشد.

معمولا دستگاه هایی که جدیدتر هستند و در سال های اخیر وارد بازار شده اند، به دلیل اینکه دارای ویژگی های بهتری بوده و از مزایای و کاربردهای بیشتری برخوردار هستند بنابراین دارای قیمت بالاتری نیز در مقایسه با برندهای قدیمی تر هستند.

بنابراین اگر شما بخواهید برای لاغری و از بین بردن چربی های اضافی نواحی مختلف بدن خود از دستگاه های هایفو لاغری استفاده کنید، بسته به اینکه در کجا این کار را انجام می دهید و از چه برند دستگاهی برای انجام این عمل استفاده می شود، هزینه ای که پرداخت می کنید متفاوت خواهد بود.

بهترین برندهای دستگاه هایفو لاغری

یکی از عواملی که برند دستگاه های هایفو لاغری را از هم متمایز می کند، کارایی این دستگاه ها در درمان و از بین بردن چربی های اضافی بدن به منظور لاغری است. هر چه توانایی دستگاهی برای از بین بردن این چربی ها بیشتر باشد در نتیجه این برند از کیفیت بیشتری برخوردار است.

همانطور که می دانید نحوه عملکرد دستگاه های هایفو لاغری به امواج اولتراسوندی است که از طریق آن ها وارد بدن می شود. هر چه این امواج قوی تر بوده سریع تر می تواند سلول های چربی را در ناحیه مورد نظر مختل کرده و از بین ببرد.

بنابراین بهترین برند در میان دستگاه های هایفو لاغری آنهایی هستند که این توانایی را دارند تا در طول مدت زمان کمتری میزان بیشتری از چربی های اضافی بدن را از بین ببرند و از فرد را به دوره های بعدی درمان کاهش دهند.

همانگونه که توضیح داده شد دستگاه های هایفو لاغری بدون ایجاد هیچ گونه زخم و برشی به راحتی و بدون داشتن عارضه می توانند چربی های اضافی بدن را به طور کامل از بین ببرند. بدون اینکه فرد مجبور باشد دوران نقاهتی را پشت سر بگذارد.

اما در همین شیوه نیز به دلیل ورود امواج اولتراسوند به لایه های زیرین پوست و تحریک سلول ها در این نواحی از بدن، در مواردی ممکن است بعد از انجام عمل هایفو لاغری بسیاری از افراد دچار تورم و قرمزی در ناحیه تحت درمان شوند.

که سعی بر آن شده است تا با روش ها و دستگاه های هایفو لاغری جدیدی که ساخته می شود و به بازار ارائه می گردد. تا حد امکان این عارضه ای موقت نیز کاهش یابد و بتوان هر چه بهتر و بیشتر امواج خارج شده از این دستگاه را کنترل نمود.

از این رو برند دستگاه هایی که دارای توانایی بیشتری برای از بین بردن چربی ها و عوارض احتمالی کمتری همچون ایجاد تورم و قرمزی هستند، از کیفیت بالاتری در مقایسه با سایر برندهای هایفو لاغری بوده و انتخاب بهتری به منظور انجام این عمل هستند.

چگونه بهترین برند دستگاه هایفو لاغری را انتخاب کنیم؟

بسته به اینکه شما چه انتظاری از لاغری خود توسط دستگاه هایفو لاغری دارید و می خواهید چه میزان لاغر شوید یا تا چه حد از عوارض احتمالی آن می ترسید، همگی می توانند در انتخاب برند دستگاه مورد نظر شما نقش داشته باشند.

به طور کلی بهترین گزینه برای انتخاب بهترین برند دستگاه هایفو لاغری مشورت با پزشکی است که قصد دارید لاغری خود توسط هایفوتراپی (hifu) را توسط او انجام دهید. پزشک شما می تواند با توجه شرایط فیزیکی شما و همچنین انتظار شما از نتیجه این عمل برند مناسب را به شما معرفی کند.

برخی از برندهای این دستگاه هستند که ممکن است نیاز به انجام چندین مرحله درمان با فواصل زمانی اندک داشته باشد در حالی در مقابل برخی دیگر از برند ها هستند که در یک جلسه درمان امواجی عمیق و با شدت بیشتری را ارسال می کنند.

در نتیجه انتخاب هر یک از این برندها به عنوان بهترین برند دستگاه هایفو لاغری تا حد بسیار زیادی به این موضوع بستگی دارد که شما ترجیح می دهید که چه روش درمانی را دنبال کنید و اینکه پزشک شما با توجه به وضعیت جسمانی شما کدام برند را پیشنهاد می دهد.

مقایسه انواع برند دستگاه های هایفو لاغری

برخی از برندهای دستگاه های لاغری هستند که نیاز است فرد هر 12 تا 18 ماه دوباره برای تجدید عمل خود به پزشک مراجعه کند. در صورتی که برخی دیگر از برندهای موجود به گونه ای عمل می کنند که دوره درمان بعد از 4 تا 6 جلسه تکمیل می شود.

در درمان لاغری از طریق دستگاه هایفو لاغری گاهی نیاز است که این عمل را پزشک بر روی بیمار انجام دهد؛ یعنی برند دستگاه مورد استفاده به گونه ای است که تنها می بایست توسط پزشک استفاده شود؛ اما در مواردی دیگر سایر برندهای دستگاه هایفو لاغری هستند که توسط یک درمانگر هم می تواند انجام شود.

بعضی از برندهای دستگاه هایفو لاغری به گونه ای طراحی شده اند که به دلیل ایجاد انرژی متمرکز در یک نقطه دمای زیر پوست را تا 72 درجه افزایش می دهند؛ که این امر می تواند باعث بروز قرمزی و تورم در ناحیه تحت درمان شود.

هر چند که عوارض دستگاه هایفو لاغری موقت بوده و بعد از مدتی از بین می روند اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از سایر برندها که به دلیل روش درمانی که دارند چنین عوارضی را به همراه ندارند، استفاده کنند. دستگاه هایی هستند که دامنه دمایی بین 38 تا 50 درجه را در زیر پوست ایجاد می کند.

هر چند که به دلیل ایجاد انرژی کمتر در این برندها، ممکن است نیاز باشد تا فرد تعداد دفعات بیشتری برای تکمیل دوره درمانی خود مراجعه کند. در نتیجه طول دوره درمان برای کاهش چربی های اضافی بدن نیز افزایش یابد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *