بهترین مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت

بهترین مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت

موها بخش مهمی در چهره بوده و تاثیر مستقیمی بر زیبایی و جذابیت دارند. به همین جهت اگر که شما دچار کم پشتی و ریزش مو شدید قرار بگیرید به دنبال روشی به جهت حل این مشکل خواهید بود.

بهترین مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت کدامند؟زمانی که به دنبال روشی دائمی برای حل مشکل ریزش مو یا کم پشتی موهایتان می گردید انتخاب های متفاوتی برای شما وجود خواهد داشت. کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که اکثر افراد با چنین مشکلاتی به سراغ آن رفته و امتحانش می کنند.

اما این سوال پیش می آید که آیا می توان کاشت مو (hair transplant) را در هر کلینیکی انجام داد؟ انتخاب کلینیک معتبر و تایید شده توسط وزارت بهداشت تا چه حدی بر نتیجه پیوند مو موثر خواهد بود؟ اگر با نگاهی منطقی به این موضوع نگاه کنیم متوجه می شویم که کاشت مو در مراکز تایید شده توسط وزارت بهداشت یک ضرورت بوده و در نتیجه موثر کاشت مو شما تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

در ادامه به شما کمک خواهیم کرد تا مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت را به سادگی تشخیص داده و بدون هیچ گونه خطایی در انتخاب، بهترین کلینیک پیوند مو را به جهت انجام پیوند مو انتخاب کنید.

بهترین مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت کدامند؟مراکز تایید شده توسط وزارت بهداشت چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی هایی متعددی توسط وزارت بهداشت به جهت صدور تاییدیه در نظر گرفته می شود. در واقع وزارت بهداشت به جهت آن که نمی خواهد خطری برای شهروندان وجود داشته باشد، تمامی جوانب را در صدور تاییدیه در نظر می گیرد. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های کلینیک های تایید شده توسط وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

بخش مشاوره

پیش از انجام کاشت مو شما باید اطلاعات کاملی در رابطه با عمل جراحی ذکر شده داشته باشید تا بتوانید انتخاب کنید که آیا این روش برای شما مناسب است یا نه. در واقع در زمان مشاوره به شما گفته می شود که آیا برای انجام پیوند مو مناسب هستید یا بهتر است از روش دیگری برای حل مشکلتان استفاده کنید.

دستورالعمل های کاهش عفونت بعد از کاشت مو

علاوه بر این موضوع در زمان مشاوره به شما اطلاعات مهمی در رابطه با این موضوع که پیش از انجام کاشت مو باید چه اقداماتی را انجام داده و چه اقداماتی را انجام ندهید اطلاعاتی بیان می شود.

پزشک زیبایی

یکی از مهم ترین مواردی که در تاییدیه صادر شده توسط وزارت بهداشت در نظر گرفته می شود، پزشکی است که می خواهد عمل زیبایی کاشت مو را انجام دهد. در واقع فرد انجام دهنده کاشت مو باید متخصص زیبایی بوده و دارای مجوز و بورد تخصصی در این زمینه باشد.

شما در زمان مراجعه به کلینیک کاشت مو باید مطمئن شوید که پزشک متخصص شما دارای بورد تخصصی و مجوزهای لازم از جمله نظام پزشکی و غیره به جهت انجام کاشت مو است.

تیم پزشکی

در کاشت مو تنها یک فرد در کنار شما نخواهد بود. در واقع پیوند مو توسط تیم پزشکی انجام می شود. به همین جهت وزارت بهداشت علاوه بر پزشک انجام دهنده عمل زیبایی کاشت مو، تیم انجام دهنده را نیز مورد بررسی قرار داده و بر اساس معیارهای کیفی و کمی تصمیم میگیرد که آیا یک کلینیک شایستگی دریافت تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یا خیر

عکس کاشت مو

کیفیت خدمات ارائه شده در کلینیک

خدمات ارائه شده در کلینیک های زیبایی یکی از مهم ترین مواردی است که باید در انتخاب کلینیک به جهت انجام کاشت مو به آن توجه کرد. در واقع وزارت بهداشت با توجه به کیفیت خدماتی که در یک کلینیک زیبایی ارائه می شود تشخیص می دهد که آیا کلینیک کاشت مو صلاحیت دریافت تاییدیه را دارد یا خیر.

در نتیجه اگر در کلینیکی مشاهده می کنید که تاییدیه وزارت بهداشت وجود ندارد، به این موضوع شک کنید که کیفیت کلینیک در حد استانداردهای وزارت بهداشت نبوده و به همین جهت کلینیکی که به آن مراجعه کرده اید نتوانسته تاییدیه این وزارت را به دست آورد.

کیفیت مواد مصرفی در طول جراحی کاشت مو

همانطور که می دانید کاشت مو نوعی جراحی است که در طی آن ممکن است شما داروی بیهوشی دریافت کنید. علاوه بر آن متریال مورد استفاده در طول عمل زیبایی کاشت مو به جهت تاثیرگذاری در نتیجه اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. به همین جهت متریال مورد استفاده در پیوند مو توسط کلینیک یکی از مهم ترین معیارهایی است که در تاییدیه وزارت بهداشت در نظر گرفته می شود.

رعایت اصول بهداشتی و استرلیزه بوده محیط

این مورد در صورت رعایت نشدن یکی از خطرناک ترین مواردی است که در وزارت بهداشت مورد بررسی قرار میگیرد. در واقع بازرس ارجاع داده شده به کلینیک این مورد را به صورت جزئی مورد بررسی قرار داده و بر اساس معیارهای در نظر گرفته شده در وزارت بهداشت تشخیص می دهد که آیا کلینیک کاشت مو استانداردهای بهداشتی را رعایت کرده است یا خیر.

استفاده از کلاه بعد از کاشت مو طبیعی

خطرهای بسیاری در استفاده از وسایل استرلیزه نشده و یکبار مصرف وجود دارد به همین جهت در تمامی کلینیک های زیر نظر وزارت بهداشت تمامی موارد مصرفی باید یکبار مصرف یا استرلیزه باشد.

چرا باید به کلینیکی که زیر نظر وزارت بهداشت است مراجعه کنید؟

قطعا با تبلیغات بسیاری برخورد کرده اید که در آن ها به این نکته اشاره می شود که با هزینه بسیار محدودی می توانید کاشت مو را انجام داده و دیگر از مشکل ریزش موها آزار نبینید. شما تا چه حد می توانید این تبلیغات را باور کنید؟ آیا می توان انتظار داشت که کلینیکی با ارائه خدمات کمتر از قیمت مصوبه بتواند کیفیت مطلوبی از خدمات را ارائه دهد؟

علاوه بر این آیا چنین کلینیکی زیر نظر وزارت بهداشت است؟ آیا در کلینیک هایی که چنین قیمت های پایینی مطرح می شود استانداردهای وزارت بهداشت رعایت شده است؟

اگر چنین سوالاتی را در زمان مواجهه با تبلیغات پرزرق و برق از خود بپرسید متوجه شوید که چه خطر بزرگی در کمین شما است. در واقع شما باید حتما به جهت کاشت مو به مرکزی مراجعه کنید که زیر نظر وزارت بهداشت است و تاییده این وزارت را دارد.

در غیر اینصورت خطرات بیشماری شما را تهدید خواهد کرد. اگر که کاشت مو را در مرکزی که تاییدیه وزارت بهداشت را ندارد انجام دهید، خطراتی همچون عفونت، عدم رشد مجدد موها، رشد نامنظم، بیماری های پوستی و اگر عفونت ها جدی باشد مرگ در انتظار خواهد بود.

به همین جهت به هیچ دلیلی که به ظاهر موجه است به کلینیک های زیبایی که مجوز وزارت بهداشت را ندارند مراجعه نکنید. شاید چنین کلینیک هایی با فریب هایی همچون قیمت پایین، خدمات رایگان فراوان و غیره بتوانند شما را به خود جذب کنند اما شما باید در مقابل آنها منطقی فکر کرده و کلینیکی را انتخاب کنید که تمامی اصول وزارت بهداشت را رعایت کرده و توانسته تاییدیه این وزارت را به دست آورد.

آیا تاییدیه وزارت بهداشت، تضمینی برای کیفیت انجام کار کلینیک است؟

تاییدیه وزارت بهداشت تا حد زیادی می تواند به شما امنیت انجام کاشت مو را در کلینیک بدهد؛ اما موارد دیگه ای هم باید در زمان کاشت مو در نظر گرفته شود. در واقع تشخیص اینکه یک مرکز پیوند مو می تواند خدمات مناسبی را ارائه دهد علاوه بر تاییدیه وزارت بهداشت نیازمند بررسی های شما خواهد بود.

شما باید نمونه کارهای دکتر کاشت مو مدنظر خود را مشاهده کنید. اگر امکان صحبت کردن با افرادی که پیش از شما در کلینیک مورد نظر کاشت مو را انجام داده اند، وجود داشته باشد، حتما باید با آنها صحبت کنید. در نهایت با جمع بندی تمامی موارد می توانید تصمیم نهایی خود را در رابطه با پیوند مو بگیرید.

ریزش مو در اثر کمبود ویتامین های گروه B

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کاشت موی طبیعی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب