تزریق چربی

هزینه تزریق چربی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تزریق چربی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تزریق چربی

همانطور که می دانید روش تزریق چربی یا انتقال چربی، روشی است که طی آن چربی ها را از یک بخش از بدن فرد برداشت کرده و آن را به بخش دیگری از بدنش انتقال می دهند. این چربی ها به مناطقی که کم حجم تر می باشند مانند سینه، پا ها، صورت و باسن انتقال داده می شوند.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

این عمل سه مرحله ی اصلی دارد. اول برداشت چربی از نواحی که چربی اضافه و نامطلوب دارند، سپس تصفیه ی چربی و جدا کردن مواد و مایعات اضافی از آن و مرحله ی آخر که همان تزریق چربی به ناحیه ی مورد نظر فرد متقاضی است.

هزینه تزریق چربی به چه مواردی بستگی دارد؟هزینه تزریق چربی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد متقاضی به جهت انجام این فرایند زیبایی است که در این مقاله به تفصیل به بررسی آن پرداخته ایم.

این روش در بین عمل های زیبایی جز روش های ایمن و بی خطر دسته بندی می شود. سالانه متقاضیان زیادی به دنبال تزریق چربی برای رسیدن به اندام ایده آل خود می باشند. این روش تاکنون نتایج موفقیت آمیز بالایی را به دنبال داشته و رضایت از آن بالا بوده است.

همانطور که اشاره شد موضوع مهمی که وجود دارد در خصوص هزینه های مرتبط با انتقال چربی است. این که با توجه به رضایت های حاصل از این عمل، آیا هزینه های آن منطقی و مقرون به صرفه است؟ در این مقاله به دنبال بررسی هایی در خصوص هزینه های تزریق چربی می باشیم.

هزینه ی تزریق چربی، از یک پزشک و یا مرکز تا مرکز دیگر متفاوت می باشد. همچنین عوامل مختلف دیگری نیز در هزینه های احتمالی تزریق چربی موثر می باشند. این عوامل شامل گزینه هایی از جمله منطقه ی جغرافیایی و تکنیک های متفاوت تزریق چربی هستند.

هزینه های مرتبط با تزریق چربی شامل مواردی مانند دستمزد جراحی، هزینه های بیهوشی، آزمایش های پزشکی لازم، نسخه های دارویی پیش از عمل و بعد از عمل و لباس های جراحی می شود که همه ی این موارد مختلف در برآورد هزینه ها موثر می باشد.

هزینه تزریق چربی به چه مواردی بستگی دارد؟

در ادامه درباره جزئیات مواردی که بر قیمت جراحی های زیبایی اثر گذار است می خوانید.

آیا کم بودن هزینه تزریق چربی منطقی است؟

عمل های زیبایی همگی هزینه بر هستند. پایین بودن دستمزد ها و یا کم بودن هزینه ها همیشه نکته ی مثبتی نیستند، چرا که دقت در انتخاب پزشک و جراح متخصص در این زمینه و همچنین انتخاب یک مرکز مجهز برای انتقال چربی بسیار حائز اهمیت است.

با توجه به اطلاعات موجود، هزینه ی تزریق چربی (fat injection) از دیگر روش های زیبایی مانند تزریق ژل و کلاژن بیش تر می باشد. دلیل آن نیز روشن است، چرا که این روش بسیار ایمن تر و کم خطر تر از دیگر روش هاست چرا که از ترکیبات خارجی استفاده نکرده و ماده ی اضافه شده چربی بدن خود فرد می باشد.

دلیل کم خطر بودن این روش این است که احتمال این که بدن انسان در برابر یک ماده ی خارجی که وارد آن شده است واکنش شدید نشان دهد و عوارض نامطلوب ایجاد کند بسیار بیشتر از این است که یک ماده از بدن خود فرد برداشت و به ناحیه ای دیگر از بدن منتقل شود.

هزینه تزریق چربی چقدر است؟

موضوعی که وجود دارد این است که هزینه های مرتبط با تزریق چربی، از آن جایی که این فرایند جز عمل های زیبایی محسوب می شود، تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. در برخی مواقع شاید پزشک ها شرایط تخفیفی یا پرداختی ویژه ای را برای مراجعه کنندگان در نظر بگیرند.

به صورت کلی اما برآورد دقیق از یک فرایند انتقال چربی امر دشواری است؛ زیرا شرایط و درخواست هر فرد متفاوت و منحصر به فرد می باشد. راحت ترین راهی که می توانید در خصوص هزینه های مرتبط با تزریق چربی اطلاعات کسب کنید، مشورت با یک پزشک متخصص زیبایی در محدوده زندگی تان است.

عوامل مختلفی در هزینه های انتقال چربی موثر می باشند. اولین و مهم ترین فاکتور به نوع انتقال و نقطه ی تزریق چربی مربوط می شود. وسعت بخشی که به تزریق چربی نیاز دارد نیز، یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه ی عمل می باشد.

دیگر موارد شامل: نوع بیهوشی، تعداد تزریق های مورد نیاز بر اساس منطقه ی گیرنده و همچنین مکانی که عمل در آن جا انجام می شود (مراکز سرپایی یا بیمارستان ها) می باشند. همچنین منطقه ی جغرافیایی محل زندگی و پوشش بیمه (در برخی موارد تزریق چربی جنبه ی درمانی دارد) نیز در هزینه ها تاثیر دارد.

هزینه ی تزریق چربی در شهر های بزرگ مانند مشهد و تهران را می توانید به راحتی و با تماس با مراکز و کلینیک های زیبایی آن منطقه به دست آورید. همچنین شما می توانید برای اطلاع از هزینه این عمل در تهران با شماره 02144067005 تماس بگیرید و با متخصصین کلینیک تخصصی پوست و مو رز مشورت کنید.

برخی مواقع ممکن است لازم باشد که تزریق چربی با یک فرایند درمانی و یا زیبایی دیگر ترکیب شده و به صورت مکمل یک دیگر استفاده شوند. این راه کار در برخی موارد باعث کاهش هزینه های عمل می شود و هزینه ی نهایی را کاهش می دهد.

انتخاب پزشک متخصص نیز با توجه به منطقه و دستمزد های آن ها در هزینه ها تاثیر گذار می باشد. همچنین این که چون بررسی نتیجه ی نهایی قابل پیش بینی نمی باشد، شاید انتقال چربی به تکرار عمل نیاز داشته باشد.

اما به صورت کلی برآورد هزینه های تزریق چربی نشان می دهد که این عمل نسبت به دیگر عمل های تزریقی مانند تزریق ژل و یا کلاژن هزینه بر تر می باشد. همراه شدن آن با یکی از روش های زیبایی مانند لیپوساکشن می تواند باعث کاهش کلی هزینه ها گردد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود عمل انتقال چربی نسبت به دیگر روش های مشابه مانند فیس لیفت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد این است که نتیجه ی آن تقریبا دائمی است و اگر موارد خاصی به وجود نیاید دیگر نیازی به عمل مجدد نیست.

اما در روش های دیگر در اغلب موارد اثر اولیه ی عمل بعد از چند سال از بین می رود و شکل نا مطلوبی به خود می گیرد و فرد مجبور می شود برای حفظ ظاهر دلخواه خود چندین و چند بار زیر تیغ جراحی برود. البته توجه داشته باشید برای آن که عمل تزریق چربی نتیجه ی دائمی داشته باشد باید توسط یک جراح مجرب و توانمند انجام شود.

این یکی دیگر از دلایلی است که نشان می دهد برای انتخاب کلینیکی که می خواهید در آن عمل خود را انجام دهید، نباید تنها به هزینه های آن توجه نکنید و باید کیفیت کادر پزشکی آن را هم مد نظر قرار دهید.

هزینه ی عمل تزریق چربی در کرمانشاه، تبریز، قم، شیراز مشهد و اصفهان چقدر است؟ با توجه به افزایش متقاضیان تزریق چربی در شهر های ذکر شده، مراکز درمانی پر شماری نیز در این شهر ها احداث شده اند.

نکته ی بسیار مهمی که باید مد نظر داشته باشید این است که فریب مراکز غیر استانداردی که خدمات پزشکی و زیبایی را با قیمت بسیار پایین تر از عرف معمول ارائه می کنند نخورید. در نگاه اول شاید به نظر بیاید که این یک فرصت ایده آل برای انجام عمل با هزینه ی بسیار پایین و صرفه جویی در منابع مالی است.

اما فراموش نکنید که هیچ گرانی بی دلیل نیست. اختلاف قیمت بین مراکز زیبایی و کلینیک های مختلف طبیعی است اما وقتی یک مرکز با قیمتی بسیار پایین تر از دیگر مراکز خدمات ارائه می دهد باید به آن شک کنید و از خود بپرسید اگر ارائه ی خدمات با این هزینه ممکن است پس چرا دیگر مراکز نرخ خود را پایین نمی‌ آورند تا مشتری بیشتری جذب کنند؟

دلیلش این است که مراکزی که خدمات بیش از حد ارزان ارائه می کنند اغلب در اماکن غیر درمانی و غیر استاندارد قرار دارند و در واقع برای نکات بهداشتی که باید در یک مرکز استاندارد جراحی زیبایی رعایت شود هزینه ای نمی کنند.

این امر ریسک عوارض عمل زیبایی را تا چند برابر افزایش می دهد و می تواند صدمات جبران ناپذیری برای فرد متقاضی عمل زیبایی به بار بیاورد.

مواردی این چنینی در بسیاری از شهر ها از جمله قم و مشهد و تبریز و شیراز و حتی در تهران هم به عینا دیده شده است ولی با تحقیق می توانید مرکز درمان معتبری را در تهران پیدا کنید همچون کلینیک رز که اطلاعات تماس آن در انتهای مطلب موجود است.

آیا نتیجه تزریق چربی به هزینه آن بستگی دارد؟

تنها موردی که می تواند باعث شود که هزینه ی تزریق چربی در نتیجه نهایی تاثیر داشته باشد، انتخاب متخصص جراحی و مرکز معتبر می باشد، از آن جایی که هر مرکز و هر پزشکی هزینه ها و دستمزد های متفاوتی می گیرند.

ممکن است افراد به منظور صرفه جویی در هزینه های تزریق چربی، به دنبال یافتن مراکزی ارزان تر و با پزشکانی با دستمزد های پایین تر باشند. این مورد می تواند منجر به این شود که اگر پزشک تبهر لازم را در انتقال چربی نداشته باشد، نتیجه ی مطلوب به دست نیاید.

اما به صورت کلی از آن جایی که چربی از بدن خود بیمار گرفته می شود، نتیجه قابل اطمینان تر است و هیچ آزمایشی قبل از آن در خصوص حساسیت نیاز نمی باشد. طول عمر نتیجه های حاصل شده از انتقال چربی از یک فرد به فرد متفاوت می باشد.

نتیجه ی متفاوت می تواند در اثر عملکرد های متفاوت جراحان ایجاد شود. برای مثال دکتر تزریق چربی باید تشخیص دهد که همه ی مناطق برای تزریق چربی مناسب نیستند و نمی توان این کار را در همه ی قسمت ها، تنها بر اساس خواسته ی بیمار انجام داد. همین امر اهمیت انتخاب پزشک مناسب را پررنگ تر می کند.

یکی از بهترین راه هایی که به کمک آن می توانید مرکز مورد نظر خود را برای تزریق چربی انتخاب کنید بررسی نمونه عکس هایی از عمل های آن مجموعه است. همیشه عکس ها بیشتر از کلمات اثر گذاراند و در این زمینه هم این امر صادق است.

در سایت کلینیک زیبایی رز شما به تعداد بسیار زیادی از عکس های قبل و بعد از عمل تزریق چربی و دیگر عمل های مشابه دسترسی دارید و می توانید با مراجعه به بخش گالری تصاویر این سایت آن ها را ببینید.

این تصاویر به شما کمک می کند تا به درک بهتری از نتیجه ی عمل زیبایی در این کلینیک برسید و اگر انتخاب نهایی شما برای انجام عمل زیبایی کلینیک زیبایی رز بود، با آرامش خاطر بیشتری برای انجام عمل تزریق چربی اقدام کنید.

هزینه تزریق چربی، هزینه ای به جهت زیبایی طبیعی

چربی که برای پر کردن بخش های مختلف بدن استفاده می شود و از دیگر قسمت های بدن خود فرد گرفته می شود، منجر به داشتن بافتی نرم در آن قسمت ها می شود. این تکنیک می تواند برای پر کردن بخش های مختلف مانند گونه ها، سینه و صورت مورد استفاده قرار بگیرد.

هزینه هایی که انجام این فرایند به دنبال دارد بسته به شرایط مختلف بسیار متفاوت می باشد. این شرایط شامل مواردی از جمله نوع پزشک، محل اقامت و نوع انتقال و محل انتقال می باشند. همه ی این ها می توانند منجر به تفاوت در هزینه های نهایی شوند.

اما باید در نظر داشت که به صورت کلی تزریق چربی، فرایندی است که از دیگر عمل های زیبایی که عمل های تزریقی هستند، مانند تزریق ژل و کلاژن، هزینه بر تر می باشد. دلیل آن نیز شاید به خاطر ایمن تر بودن این عمل است که در آن از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود.

باید دقت داشته باشید که به هیچ عنوان به دلیل مسائل اقتصادی و یا صرفه جویی در هزینه ها نباید بدون تحقیق و بررسی لازم، انتقال چربی را در مراکز نامطمئن و توسط جراحان غیر حرفه ای که فقط هزینه ی کم تری را می گیرند انجام دهید. این کار می تواند در نتیجه ای که به دست می آورید تاثیر گذار باشد.

خوب است بدانید که همه ی انواع عمل های جراحی ممکن است دچار خطا و اشتباه شوند و عوارض نامطلوبی ایجاد کنند. اما وقتی شما یک مرکز ارزان و غیر استاندارد را برای عمل زیبایی خود انتخاب می کنید، ریسک عوارض و خطرات یک عمل ناموفق را برای خود به چند برابر افزایش می دهید.

همان طور که در این مطلب خواندید وجود تیم پزشکی و دکتر متخصص هنگام عمل ضروری است و عدم رعایت این نکات می تواند آسیب های جدی و جبران ناپذیری را به شما وارد کند. از خود بپرسید آیا سلامتی شما ارزش آن را دارد که برای صرفه جویی در هزینه های عمل آن را با خطر جدی مواجه کنید؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *