کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو با 15 سال سابقه و 35000 نمونه کار موفق

بهترین دکتر کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو می تواند خطای انسانی در زمینه کاشت را کاهش دهد و عوارض احتمالی را تا حد زیادی به کمترین حالت خود برساند.کاشت مو بهترین گزینه برای داشتن موهای طبیعی و خلاص شدن از طاسی و کم پشتی موها می باشد.

بهترین دکتر کاشت مو

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی  )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

امروزه بیشتر افراد به روشی فکر می نمایند که دارای نتایج طبیعی می باشد. بهبود مو و قرار دادن مو در مناطق مورد نظر به داشتن نتایج کاملا طبیعی کمک می نماید. این نتیجه به طور عمده به بهترین دکتر کاشت مو بستگی دارد.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

بیش از 60 سال است که پیوند مو در صنعت سلامت و زیبایی حضور پیدا کرده است.

انجام این عمل در سراسر جهان توسط پزشکان مجرب و با تجربه انجام می شود و معمولا افراد از انجام این عمل به اهداف مورد نظر خود دست پیدا می کنند. باید گفت که این عمل زیبایی در کشورمان نسبت به کشور های دیگر با کیفیت بالاتر و همچنین در مراکز مختلف انجام می شود.

پیوند مو یک روش توصیه شده برای افراد است حال هر دلیلی که برای طاسی وجود دارد. افراد کاندید پیوند مو، به طور گسترده ای در مورد کاشت مو مطالعه کرده اند و متوجه شده اند که جراحان زیادی می توانند پیوند مو را انجام دهند، اما پیدا کردن بهترین دکتر کاشت مو ماهر و معتمد، ممکن است انتخابی آسان و راحت نباشد، خصوصا اگر فرد آگاهی نداشته باشد که برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو باید به دنبال چه عناصر و ویژگی هایی در وی باشد.

اکنون زمان آن است که فرد کاندید کاشت مو، بهترین دکتر کاشت موی خود را انتخاب کند. ممکن است انتخاب بهترین دکتر کاشت مو کار بسیار دشواری باشد، چرا که در این صنعت، کلینیک ها و جراحان بسیاری ادعا کنند که بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

اما نکته اول و مهم این است که بدانید کجا به جستجوی پزشک ماهر بگردید! به عنوان مثال، صفحات زرد (صفحات زرد به خبرها و صفحاتی اطلاق می‌شود که پایشان را از اصول حرفه‌ای و اخلاقی بیرون گذاشته و در مورد موضوعاتی مانند دروغ های بی شاخ و دم و یا دست آویز کردن موضوعات احساسی برای سوء استفاده بردن از افراد می پردازند) را در جستجوی یک پزشک پیوند مو باز نکنید.

زیرا ممکن است تصمیم گیری اشتباه طول عمرتان را در این صفحات انجام دهید. اکنون نکاتی را که باید برای انتخاب بهترین پزشک کاشت مو در نظر بگیریم را با هم مرور می کنیم.

گفتنی است که افراد باید در انتخاب پزشک متخصص جهت انجام این عمل نهایت دقت و تلاش خود را به عمل بیاورند چرا که یکی از مهم ترین علت های موفقیت در عمل انتخاب پزشک با تجربه و دارای مهارت می باشد.

هنگام انتخاب بهترین پزشک کاشت مو موارد زیر را در نظر بگیرید

1- هنگام انتخاب بهترین دکتر کاشت مو، اطمینان حاصل کنید که دکتر کاشت مو حداقل 100 عکس از قبل و بعد بیمارانی که به او مراجعه کرده اند، را ارائه کند.

این مورد می تواند بیان گر با تجربه و همچنین پر کار بودن پزشک متخصص باشد، بهتر است انجام این عمل توسط یک پزشک با تجربه صورت گیرد و از انتخاب پزشک کم تجربه و همچنین کم کار در این زمینه تا حد امکان خودداری گردد.

مهمترین نکته این است که آیا عکس های قبل و بعد از پیوند مو برای مشتریانی است که در شهرها و یا حتی کشورهای مختلف زندگی می کنند یا خیر.

این امر نشان می دهد که جراح بین المللی که بهترین دکتر کاشت مو است را انتخاب کرده اید زیرا بهترین دکتر کاشت مو فقط می تواند سبب شود، بیماران متعدی از شهرهای مختلف برای جراحی کاشت مو به او مراجعه کنند.

علاوه بر این مورد می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که پزشک انتخاب شده دارای شهرت می باشد که مشتریانی از نقاط مختلف جهان برای انجام این عمل به وی مراجعه کرده اند.

با این حال، هنگام بررسی کردن عکس ها باید مراقب باشید که پزشک صاحبان این تصاویری را که در اختیار شما گذاشته است را تحت درمان جراحی قرار داده و این عکس ها  فقط عکس های گرفته شده از وب سایت، گالری یا کلینیک دیگری نیستند.

معمولا تصاویر دارای رنگ و پس زمینه های مختلف هستند، بنابراین شما باید بر روی واترمارکهای روی عکس ها نگاه کنید تا مطمئن شوید که عکس ها متعلق به همان سالن و یا کلینیک زیبایی است.

ممکن است برخی از کلینیک ها عکس هایی را برای شما ارائه کنند که واقعی نیست به همین دلیل افراد باید در این زمان حواس خود را جمع کنند و از این موضوع مطلع باشند.

2- ضروری است که بهترین دکتر کاشت مو باید این امکان را فراهم سازد که با حداقل پنج تا شش مشتری که روی آنها پیوند کاشت مو را انجام داده است ارتباط برقرار کنید. تا بیماران قبلی او تجربه خود را با کاندیدها به اشتراک گذارند.

این امر به فرد کمک می کند تا تصمیم گیری آگاهانه ای داشته باشد. همچنین توصیه می شود با بیمارانی که اجازه می دهند مو و نوع پوستشان را از نزدیک مشاهده فرمایید، ملاقات کنید.

این کار برای افرادی که قصد انجام این عمل را دارند کمک بسیار خوبی خواهد کرد زیرا علاوه بر گرفتن راهنمایی از این افراد می توانید راجع به پزشک مورد نظر اطلاعاتی را کسب کنید.

اینکه بهترین دکتر کاشت مو این امر را تسهیل می کند که با مشتریان قبلی او ارتباط برقرار کنید نشان دهنده این است که پزشک معتمدی است. آگاهی از وضعیت بیماران قبلی به شما آگاهی کاملی در مورد اینکه چه پیش بینی، در طی و پس از جراحی انتظار می رود را می دهد.

3- تخصص بهترین دکتر کاشت مویی که به جستجوی آن هستید تا پیوند یا کاشت مو را برای شما انجام دهد چیست؟

آیا کاشت مو تنها فیلد تخصصی بهترین دکتر کاشت مو است یا کاشت مو را در کنار سایر اقدامات جراحی دیگر انجام می دهد؟

اگر شما به دنبال بهترین پزشک کاشت مو هستید، همیشه اطمینان حاصل کنید که فردی که تنها ترمیم و یا کاشت مو را انجام می دهد گزینه مناسبتری است، و اگر او کاشت مو را با سایر اقدامات جراحی دیگر انجام می دهد، پیوند مو باید فیلد اصلی و تخصصی بهترین دکتر کاشت مو باشد.

4- به همان اندازه که هر جراح ماهر و کاربلدی می تواند بهترین پزشک کاشت مو باشد، پزشکی که دارای تجربه و تمرین های متعددی در زمینه پیوند مو بوده و برای چندین سال در این زمینه کار کرده است و بیماران بی شماری به او برای کاشت مو مراجعه کرده اند نیز، به نظر میرسد انتخاب مناسب و بسیار مطمئنی باشد.

هنگام انتخاب بهترین پزشک کاشت مو  در مورد سطح تحصیلات پزشک بپرسید زیرا که مدرک و سطح تحصیلات می توان تضمین کننده خوبی برای شما باشد. از آنجا که هر فردی با دشواری و سختی پول به دست می آورد پس با انتخاب بهترین دکتر کاشت مو، مطمئن می شوید که هرگز برای نتیجه بد، پول گزافی را پرداخت نمی کنید.

همچنین بهتر است هنگام انتخاب بهترین دکتر کاشت مو بررسی کنید که آیا پزشک در درماتولوژی و یا پوست تخصص دارد یا خیر، زیرا اینکه پزشک در مورد حل مشکلات مربوط به ریزش مو و طاسی اطلاعات دارد برای بیماران، بسیار مهم است و  با اطمینان و رضایت خاطری بهترین دکتر کاشت مو را انتخاب می توان انتخاب کرد.

5- حتی اگر بهترین دکتر کاشت مو در یک شهر را انتخاب کرده باشید، توجه به این نکته ضروری است که وجود تیم پشتیبانی خوب و ماهر و همچنین با اخلاق در کنار بهترین دکتر کاشت مو سبب می شود که شما خدمات فوق العاده ای را که به دنبال آن هستید را دریافت کنید.

در غیر این صورت اگر پزشک بهترین دکتر کاشت مو باشد اما پرسنل آن تیم خوبی را تشکیل ندهند شما نتایج رضایت بخشی از کاشت مو را دریافت نمی کنید.

علاوه بر اینکه یک پزشک متخصص خوب می تواند هنگام به وجود آمدن مشکل در حین جراحی عملکرد خوبی داشته باشند پرسنل و تیم جراحی وی می تواند این عملکرد را کامل تر سازد تا در این زمان پزشک بتواند به خوبی مشکل را از بین ببرد.

پس در جستجوی بهترین دکتر کاشت مو یی باشید که یک تیم پشتیبان و پرسنل قوی را برای انجام جراحی پیوند یا کاشت مو برای سالن یا کلینیک زیبایی خود اختصاص داده است.

برخی از افراد ممکن است هزینه های گزافی در قبال این خدمات از فرد بیمار بخواهد اما باید هوشیار باشید که شما می توانید این عمل را توسط یک پزشک متخصص و همچنین تیم جراحی خوبی با هزینه مناسب انجام دهید.

همچنین اطمینان حاصل کنید که کارکنان مرکز کلینیک زیبایی باید مثل یار برای بیمار باشند و تسهیل کننده شرایط فرد باشند تا به بیماران در طی پیوند مو کمک کنند.

ارائه خدمات خوب در قبال دریافت هزینه های مناسب می تواند علاوه بر اینکه استرس بیماران را کاهش دهد سبب افزایش آرامش آن ها در هنگام انجام عمل جراحی شود.

احساس و تجربه بیمار و رضایت و نتایج نهایی بعد از عمل جراحی کاشت مو، نکته ای است که سبب می شود در هنگام جستجوی خدمات پیوند مو و انتخاب بهترین دکتر کاشت مو، به آن توجه شود.

6- هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین دکتر کاشت مو، که قرار است کاشت مو را برای شما انجام دهد، اطمینان حاصل کنید که در مورد تعداد سال هایی که در این زمینه مشغول بوده است اطلاعاتی را کسب کنید.

هر چه تعداد سالها و تجربه پزشک بالاتر باشد پس انتخاب بهترین دکتر کاشت مو را ساده تر می کند. یک پزشک که بیش از 10 سال جراحی پیوند مو را انجام داده است مسلما تجربه جراحی بالاتری را نسبت به فردی که یک سال جراحی کاشت مو را شروع کرده است، دارد .

7- از پزشک خود در مورد تعداد عمل های انجام شده سوال بپرسید. ممکن است فکر کنید که این مورد خیلی سخت گیرانه است، اما ما می گوییم که شما هرگز نمی توانید بیش از حد به یک مرکز و یا یک پزشک اعتماد کنید، برای انتخاب بهترین دکتر کاشت مو از تعداد جراحی پیوند مویی که که تا کنون انجام داده است، از دکتر بپرسید.

این مورد سطح اعتماد شما را به دکتر افزایش می دهد و با اطمینان خاطر بیشتری بهترین دکتر کاشت مو خود را انتخاب می کنید.

شما باید متخصصی را در این زمینه پیدا نمایید تا علت ریزش موی شما را تشخیص دهد و بهترین روش کاشت مو را برای شما در نظر بگیرد. به یکی از بهترین دکتر کاشت مو در کشور می توان به دکتر رضا روحانی در کلینیک کاشت مو رز “ اشاره نمود ایشان می تواند به شما  بگوید که یک نامزد خوب برای کاشت و پیوند مو هستید یا خیر؟

این امر با بانک مو مناسب، بیماری های فرد، شرایط بیمار و همچنین نوع ریزش مو و تشخیص پزشک امکان پذیر می باشد.

ممکن است برخی از افراد برای سودجویی افراد را گول بزنند به این طریق که یک فرد ممکن است کاندید مناسبی برای انجام این عمل نباشد اما او را به عنوان یک کاندید مناسب جهت انجام عمل جراحی تشویق سازند تا از وی هزینه های مختلفی دریافت کنند.

افرادی کاندیدای مناسب کاشت مو هستند که بانک موی مناسبی در ناحیه سر خود داشته باشند و توانایی رشد مو  در ناحیه سر آن ها وجود داشته باشد. بیشتر افرادی که دچار ریزش مو شده اند می توانند کاشت مو را انجام دهند.

می توان گفت که اکثر قریب به یقین افراد از بانک موی مناسبی جهت انجام این عمل برخوردار هستند اما افرادی که بانک موی مناسبی ندارند می توانند از روش های مخصوص استفاده کنند.

برای مشخص نمودن الگوی ریزش مو در شما، دکتر با مشاوره پوست و انجام آزمایش می تواند تشخیص کامل در این زمینه دهد.

باید گفت که در این زمینه به غیر از پزشک هیچ فرد دیگری نمی تواند برای شما اطلاعات دقیق و همچنین قابل اطمینانی ارائه دهد بنابراین نباید این اطلاعات را از فردی که فاقد هر گونه اطلاعات علمی و همچنین تجربه کاری می باشد دریافت کرد.

فرابند کاشت مو 

میزان زمان کاشت و پیوند مو در سر بسته به تعداد فولیکول های کاشته شده و میزان طاسی و کم پشتی در سر شما و انتخاب روش کاشت مو وانتخاب بهترین دکتر کاشت مو دارد، شما می توانید به طور معمول کاشت مو را از 4 تا 8 ساعت انتظار داشته باشید.

این مدت زمان برای افراد به دلیل نکات ذکر شده می تواند کم تر و یا بیش تر باشد و برای همه ی این مدت زمان یکسان نخواهد بود.

بهتر است روشی انتخاب گردد که در یک جلسه بیشترین تراکم را در ناحیه سر شما ایجاد نماید ولی اگر احتیاج به تکرار کاشت مو داشته باشد زمان دقیق آن را دکتر متخصص به شما اعلام می نماید تا برای ادامه روند کاشت مراجعه نمایید.

درباره ی این مورد یعنی تکرار عمل باید بگوییم که معمولا افراد در دفعه ی اول انجام عمل نتایج کافی را می گیرند اما اگر نیاز به تکرار عمل باشد نباید نگرانی خاصی از آن داشته باشیم.

بیشتر افراد در زمان کاشت مو از بی حسی و یا بیهوشی موضعی در ناحیه سر خود می گیرند تا درد ناشی از کاشت و برداشت فولیکول های مو را متوجه نشوند.

ارائه این نکته به این دلیل است که برخی از افراد به دلیل ترس از بی هوشی ممکن است از انجام این عمل به طور کلی صرف نظر کنند اما باید گفت که با انجام بی حسی موضعی افراد علاوه بر این که درد کمی را حس می کنند، احساس ترس نیز نخواهند داشت.

اگر وسعت طاسی شما زیاد و بانک موی مناسبی در پشت سر شما باشد برای دستیابی زودتر به فولیکول های مو، متخصص ممکن است با بریدن یک نوار از سطح پوست به فولیکول ها دست یابد و ناحیه مورد نظر را بخیه کند.

دوره بهبود این روش طولانی تر از سایر روش ها می باشد ولی میزان فولیکول های بیشتری را استخراج و همچنین زمان کمتری برای استخراج فولیکول ها صرف می گردد.

به طور کلی می توان گفت که انجام این عمل در صورتی که حتی دوره ی نقاهت طولانی مدتی را هم داشته باشد به دلیل نتایج فوق العاده ای که به همراه دارد بسیار ارزشمند می باشد.

یکی از بهترین دکتران کاشت مو در کشورمان در این زمینه دکتر رضا روحانی می باشد که در کلینیک پوست و مو رز با کمک دستیاران کاملا ماهر و با تجربه به داشتن موی طبیعی و پر حجم در سر شما کمک می نمایند.

نتیجه کاشت مو چه موقع حاصل می گردد

بیشتر رویش مو بعد از 6 الی 9 ماه  شروع و مشخص می گردد و نتیجه نهایی به طور کامل بعد از 12 ماه حاصل و قابل رویت می باشد.

افراد اگر مراقبت هایی را که پزشک متخصص برای آن ها قبل و بعد از عمل ارائه می کند را به صورت درست و همچنین در وقت مناسبی انجام دهند می توانند زودتر از حالت عادی به نتایج این عمل دست پیدا کنند.

بیشتر افراد بعد از کاشت مو رضایت زیادی در این زمینه دارند و این امر بسته به انتخاب پزشک می باشد سعی نمایید از انتخاب هر پزشک در زمینه کاشت مو جدا خودداری نمایید.

دریافت نتایج خوب رابطه ی مستقیمی با انتخاب پزشک دارد بنابراین تاکید می شود که انجام این عمل را جدی گرفته و سعی کنید تا عمل جراحی خود را با یک پزشک با تجربه و همچنین کار بلد انجام دهید.

زیرا نه تنها به داشتن موهای بیشتر در سر شما کمک می نمایند، بلکه باعث از بین رفتن بانک موی مناسب سر شما می شوند که شاید بعد از کاشت موی نادرست به یک پزشک ماهر نیز مراجعه نمایید نتواند برایتان کاری انجام دهد پس در وهله اول با انتخاب بهترین دکتر کاشت مو از خطرات و عوارض بعدی جلوگیری نمایید.

به این نکته نیز توجه نمایید که پیوند مو یک روش کم خطر می باشد ولی دارای عوارض جانبی نیز می باشد. شوک موقت در بیشتر افرادی که مو کاشته شده دارند ایجاد می گردد 2 الی 8 هفته بعد از کاشت مو شاید شاهد ریزش مو در سر شویم و این امر کاملا طبیعی بوده و موها دوباره شروع به رشد می نمایند زیرا ریزش مو در ساقه مو رخ داده و ریشه مو در سر هنوز باقی مانده است.

برای به دست آوردن بهترین نتایج از کاشت مو، دکتر رضا روحانی در کلینیک پوست و مو رز که بهترین دکتر کاشت مو می باشند بعد از کاشت مو علاوه بر مراقبت های بعد از کاشت به شما توصیه می نماید تا داروهای تجویزی برای بهتر رشد کردن مو و تقویت آن ها مصرف نمایید.

سعی کنید از اجتناب و فراموش نمودن داروها به جد خودداری کنید در ضمن در صورت داشتن بیماری و یا مصرف قرص و داروهای خاص آن را با دکتر در میان بگذارید.

نکات ذکر شده جز مهم ترین اقداماتی است که فرد بیمار باید آن را انجام دهد برای مثال ممکن است در صورتی که فرد بیمار در حال مصرف کردن داروی خاصی است که ممکن است مصرف این دارو با عمل جراحی سازگار نباشد.

کاشت مو بهترین گزینه برای ترمیم و بازسازی مو در ناحیه سر می باشد و می توان تراکم قابل قبولی را در یک جلسه ایجاد کرد سعی نمایید. از بهترین دکتر کاشت مو برای کاشت موی خود استفاده نمایید تا در یک جلسه بیشترین تراکم را در ناحیه موی شما ایجاد و کمترین آسیب را به جای بگذارد.

دکتر رضا روحانی در کلینیک تخصصی پوست و مو رز یکی از دکتر های حاذق در کشور می باشد که با تجربه کاری بالا می تواند علاوه بر ایجاد تراکم بالا، به ایجاد مویی مطابق با شکل و فرم چهره فرد، سن فرد ایجاد نماید. ایجاد یک خط رویش کاملا طبیعی امری می باشد که هر پزشکی نمی تواند آن را در کاشت مو ایجاد نماید.

نکاتی در خصوص کاشت مو

تورم صورت بعد از کاشت مو و ابرو بسیار رایج است و ممکن است تا چند روز پس از عمل ادامه یابد البته روش هایی برای کاهش میزان تورم نیز وجود درد بیشتر این تورم در پوست سر شروع شده و به قسمت پیشانی و صورت فرد کشیده می شود.

تورم صورت و سر به بهترین دکتر کاشت مو ربط نداشته و بسته به بدن فرد و میزان حساسیت فرد می باشد. با ایجاد تورم در سر هیچ جای نگرانی وجود نداشته و بعد از مدتی از بین می رود و می توان از کمپرس آب یخ برای کاهش تورم استفاده نمود.

با استفاده نمودن از محلول ماینوکسیدیل می توان میزان رشد مو را افزایش داد و این امر بسته به صلاح دید پزشک شما دارد که در خصوص شرایط حال حاضر شما استفاده از این محلول ضروری است یا خیر.

شستشوی مناسب موها و مراقبت از موهای کاشته شده بسیار حائز اهمیت می باشد و می تواند نتیجه کاشت را تغییر دهد در نتیجه دستور عمل های بعد از کاشت مو را به طور مرتب و با دقت انجام دهید تا نتیجه کاشت دلخواهتان ایجاد گردد.

انتخاب بهترین دکتر کاشت مو یکی از حائز اهمیت ترین نکته در خصوص مو می باشد و سعی نمایید بر اساس تجربه کاری پزشک خود را انتخاب نمایید نه بر اساس میزان قیمت و هزینه.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *