تزریق ژل

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

امروزه تزریق ژل به یکی از پرکاربرد ترین روش های زیباسازی و جوان سازی صورت تبدیل شده است. چرا که یکی از بهترین روش های برای پر کردن نواحی مختلف صورت است که در مقایسه با سایر روش های زیباسازی از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟به همین دلیل امروزه انواع ژل ها با ویژگی و ساختارهای مختلفی در بازار وجود دارد که هر یک متناسب با ویژگی های خود در مواردی استفاده می شود. در حال حاضر ژل هایی که در بازار موجود هستند و به این منظور ساخته شده اند دارای ترکیباتی اند که سازگار با پوست بدن فرد هستند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

در نتیجه کمترین عوارض جانبی بعد از عمل تزریق ژل را برای بیمار به همراه دارند. یکی از موادی که در ساختار بسیاری از ژل ها استفاده می شود، هیالورونیک اسید می باشد که این ترکیب در ساختار بدن ما نیز وجود دارد بنابراین بیشترین سازگاری را با بدن دارد.

در نتیجه پس از تزریق فیلرهایی از این جنس، بدن به راحتی این فیلرها را می پذیرد و آن ها را پس نمی زند. این اتفاق موجب می شود که تزریق این ژل ها، هیچ واکنش آلرژیکی را از سوی بدن به همراه نداشته باشند و همچنین، موجب بروز عفونت های مختلف در بدن نشود.

به طور کلی استفاده از این فیلرها، یک روش کاملا امن و بی خطر برای رسیدن به زیبایی ظاهری بیشتر در افراد مختلف به شمار می رود. امروزه فیلرهای متنوعی در بازار موجود هستند که با توجه به ترکیب سازنده خاص خود، می توانند در نقاط مختلف بدن بهترین اثر را داشته باشند. فیلرهای آلاینا یکی از همین فیلرها به شمار می روند.

ژل های آلاینا نیز بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند؛ بنابراین از این جهت دارای سازگاری بسیار بالایی با بدن هستند. از تزریق ژل آلاینا برای از بین بردن خطوط عمیق صورت، جای زخم و از بین بردن چین و چروک عمیق استفاده میشود.

با بالا رفتن سن، ظهور این خطوط روی صورت عملا اجتناب ناپذیر هستند. چرا که در گذر زمان، پوست کمی نازک می شود و همچنین خاصیت ارتجاعی آن نیز از دست می رود.

در نتیجه چین و چروک ها به تدریج خودشان را نشان می دهند و شرایط ظاهری فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. امروزه اما استفاده از فیلرها، نقش بسیار مهمی برای از بین بردن این خطوط برای چندین ماه خواهد داشت. فیلرها فرد را صاحب پوستی صاف و یکدست می کنند و شرایط ظاهری این فرد را به مراتب کم تر از سن واقعی او نشان می دهند.

حتی در مواردی از این ژل برای از بین بردن جای جوش نیز استفاده می شود. همچنین به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که این ژل دارد از آن برای حجیم کردن و پر کردن نواحی مختلف صورت از جمله گونه، چانه و خطوط فک نیز میتوان استفاده کرد.

حجم بخشیدن به صورت، موجب شادابی و طراوت آن می شود. این کار موجب خواهد شد که فرد، شرایط ظاهری مطلوب تری داشته باشد. هر چقدر که حجم بیشتری به صورت بخشیده شود، چین و چروک های کم تری نیز در چهره فرد دیده می شوند. در نتیجه افرادی که از فیلرها استفاده می کنند، ظاهری زیبا و جذاب به دست خواهند آورد.

این فرآیند بدون هیچ مشکل و مشقتی برای فرد، نتایج مطلوب او را رقم می زند. البته نباید از یاد برد که تزریق ژل، یک فرآیند دائمی نیست و آثار این فرآیند پس از چند ماه از بین می رود. در نتیجه افرادی که قصد تکرار این نتایج در ظاهر خود را دارند، باید این تزریق را دوباره انجام بدهند.

این ژل بیشتر توسط افراد  متخصص و با تجربه مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که به دلیل ویژگی های خاص آن میزان حجم و غلظت مصرفی این نوع پرکننده با سایر پرکننده ها متفاوت است.

بنابراین حتما باید تزریق ژل آلاینا توسط متخصص زیبایی صورت گیرد در غیر این صورت نه تنها نتیجه مطلوب نخواهد داشت بلکه می تواند نتیجه عکس داده و بیمار از حاصل تزریق ژل آلاینا خود راضی نباشد.

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

در کلینیک های غیرمجاز تزریق ژل به جای پزشک متخصص و با تجربه، به افرادی سپرده می شود که نه مدارک تخصصی لازم را برای چنین کاری در اختیار دارند و از تجربه و مهارت کافی برای این تزریق برخوردار هستند.

این افراد هم ممکن است در انتخاب میزان ژل آلاینا برای چهره فرد دچار اشتباه شوند و نتایجی کاملا مصنوعی را برای او به وجود بیاورند و هم ممکن است با تزریق به نقطه اشتباهی، نتایج ناامیدکننده ای را برای فرد رقم بزنند. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که این افراد با تزریق اشتباه خود، عوارض جانبی بسیار زیادی را برای فرد به وجود بیاورند.

مزایا ژل آلاینا چیست؟

در میان پر کننده های فراوانی که در بازار موجود است، پزشکان امروزه ترجیح می دهند از ژلی برای انجام تزریق استفاده کنند که بهترین عملکرد را با کمترین میزان عوارض برای بیمار به همراه داشته باشد. ژل آلاینا نسبت به سایر پر کننده های موجود در بازار به دلیل ویژگی خاصی که دارد، بسیار مورد توجه پزشکان و کاربران قرار گرفته است.

این ژل امروزه در تمام دنیا محبوبیت فراوانی به دست آورده و برای بسیاری از افراد، نتایج کاملا رضایتبخشی را رقم زده است. در نتیجه میزان استفاده از آن در سال های گذشته به شکل چشمگیری افزایش یافته است. استفاده از این ژل، با وجود ریسک بسیار پایینی که دارد، افراد را به وضعیت ظاهری دلخواه می رساند.

که یکی از این ویژگی ها این است که می توان از میزان کمتری از این نوع پرکننده برای تزریق ژل استفاده نمود. به طوری که تنها در حدود یک سوم از این نوع ژل برای رسیدن به نتیجه مطلوب در مقایسه با سایر ژل های موجود، کافی است.

در واقع در مقایسه با سایر پرکننده های صورت که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند. ژل آلاینا به گونه است که می تواند با مقدار قابل توجهی غلظت پایین تر تاثیر حجمی و ماندگاری بیشتری را در محل تزریق ژل آلاینا از خود برجای بگذارد.

در نتیجه افراد ناچار نیستند که میزان بسیار زیاد از این ژل را برای تزریق انتخاب کنند. هر چقدر که میزان ژل تزریق شده کم تر باشد، به انجام تزریق های کم تری نیز برای فرد نیاز خواهد بود. در نتیجه در تزریق ژل آلاینا، تعداد تزریق ها به حداقل می رسد و این موضوع موجب می شود که عوارض جانبی به مراتب کم تری برای فرد به وجود بیاید.

همچنین این ویژگی باعث شده است که برای پر کردن نواحی و خطوط عمیق صورت بیشتر از این پرکننده استفاده گردد. از دیگر ویژگی های ژل آلاینا که از مزایای آن محسوب می شود، بالا بودن ویسکوزیته و یا چگالی آن است.

که این امکان را می دهد تزریق ژل به راحتی انجام شود و همچنین اثر حجم دهندگی آن به سرعت خود را در محل تزریق نشان دهد. به طوری که اثر پر شدن چین چروک های صورت پس از تزریق ژل با آلاینا مستقیما و بلافاصله پس از تزریق ژل آلاینا قابل مشاهده است.

این باعث می شود که بیماران بتوانند نتیجه حاصل از تزریق ژل خود را بلافاصله مشاهده کنند؛ که این امر می تواند یکی از مزایای این نوع پرکننده در مقایسه با سایر پر کننده ها باشد.

افرادی که به سراغ تزریق این ژل می روند، خیلی زود شاهد وقوع تغییرات در ظاهر خود خواهند بود. آن ها ناچار نیستند که برای تماشای این تغییرات، زمان بسیار زیادی را صرف کنند.

در نتیجه ژل آلاینا یکی از محصولاتی است که اثر آن در ظاهر فرد، به زمان زیادی نیاز نخواهد داشت. این فیلر بسیار موثر و قدرتمند است و خیلی زود تغییرات محسوسی در چهره فرد به وجود می آورد.

یکی دیگر از ویژگی های ژل آلاینا که آن را در میان استفاده کنندگان از ژل بسیار محبوب کرده است بالا بودن میزان ماندگاری این ژل است که در مقایسه با سایر انواع پرکننده ها داراست؛ و این ماندگاری چیزی در حدود 18 ماه است؛ که سبب شده امروزه بسیاری از افراد استفاده از این نوع پرکننده را برای تزریق ژل ترجیح دهند. چرا که صرفه اقتصادی بیشتری برای آنها دارد.

میزان دقیق این ماندگاری البته به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه انجام تزریق و شرایط ظاهری فرد، نقش بسیار مهمی در میزان این ماندگاری ایفا خواهد کرد. در واقع ممکن است نتایج حاصل از این تزریق در چهره دو فرد مختلف، ماندگاری متفاوتی داشته باشد. پس از پایان دوران اثر فیلر آلاینا، افراد می توانند دوباره این تزریق را برای خودشان در نظر بگیرند و تاثیرات آن را در چهره خود ایجاد کنند.

از دیگر ویژگی های مثبت این نوع پرکننده صورت این است که به طور کاملا همگن در پوست توزیع می شود؛ و بهترین و طبیعی ترین نتیجه ممکن را برای فرد بیمار به همراه خواهد داشت. در صورتی که در تزریق ژل با سایر پرکننده ها ممکن است این توزیع به طور یکنواخت انجام نشود.

نتایج حاصل از تزریق این ژل، کاملا طبیعی هستند و به جز خانواده و دوستان نزدیک، سایر افراد در برخورد اول به هیچ وجه متوجه نخواهند شد که شما چنین تزریقی در چهره خود انجام داده اید.

در نتیجه نواحی تزریق ژل آلاینا به صورت متناسب با هم حجیم نشود برای مثال در تزریق ژل به ناحیه گونه ها اگر این توزیع همگن ژل به درستی صورت نگیرد نه تنها گونه فرد ظاهری طبیعی نخواهد داشت بلکه دو گونه نیز با یکدیگر متناسب نخواهد بود.

معایب ژل آلاینا چیست؟

از آنجایی که از پرکننده صورت آلاینا بیشتر در نواحی از صورت که دارای خطوط عمیق تری است استفاده می شود. در نتیجه این نوع ژل باید به مناطق عمیق تر پوست مانند زیر جلد و درم تزریق شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

پس از تزریق ژل آلاینا، به احتمال خیلی زیاد تورمی در ناحیه مورد تزریق ایجاد می شود که حتما قبل از تزریق ژل آلاینا دکتر می بایست در این مورد به بیمار خود اطلاع دهد. هر چند این تورم پس از گذشت چند روز از بین خواهد رفت اما همین موضوع میتواند برای افرادی اذیت کننده باشد.

چرا از ژل آلاینا استفاده کنیم؟

ژل آلاینا (alayna gel) به دلیل داشتن صرفه اقتصادی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تزریق ژل محسوب شود. چرا که همانطور که توضیح داده شد با مقدار کمتری نسبت به سایر ژل ها نتیجه دلخواه را می تواند برای فرد به همراه داشته باشد؛ بنابراین فرد با هزینه کمتر می تواند تزریق ژل آلاینا را انجام دهد.

از طرفی یکی دیگر از دلایلی که سبب شده است امروزه بیشتر افراد از این پرکننده برای تزریق ژل استفاده کنند. بروز سریع علائم آن پس از تزریق است. به گونه ای که فرد سریعا پس از تزریق ژل آلاینا می تواند اثر آن را مشاهده کند. در حالی که در سایر موارد و با تزریق ژل توسط سایر پرکننده ها مدتی زمان میبرد تا فرد بتواند نتیجه عمل خود را ببیند.

همچنین همانطور که پیشتر توضیح داده شد، این نوع ژل نه تنها بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده است و بیشترین سازگاری را با بدن فرد دارد؛ اما گاهی ممکن است که سیستم ایمنی بدن فردی به این نوع ژل هم با توجه به سازگاری بالای آن با بدن از خود واکنش نشان دهد.

بلکه کاملا عاری از اجزای حیوانی است و از نظر بالینی کاملا اثبات شده است و نیازی به انجام آزمایش آلرژی پیش از انجام عمل تزریق ژل آلاینا نیست؛ بنابراین این نوع ژل می تواند برای افرادی که نسبت به سایر پرکننده های بر پایه هیالورونیک اسید حساسیت دارند بدون هیچ گونه نگرانی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین ترکیبات این نوع پرکننده بعد از مدتی کاملا تجزیه شده و جذب بدن می شود بنابراین هیچ گونه اثر ناخواسته ای را برجای نخواهد گذاشت؛ و اگر در موارد نادری فرد از نتیجه تزریق خود ناراضی بود و یا از میزان حجمی که در نواحی مختلف تزریق خود ایجاد شد ناراضی بود نیازی به نگران شدن ندارد چرا که مطمئن خواهد بود پس از مدتی این ژل کاملا جذب بدن شده و تجزیه می شود.

در حقیقت فرد به هیچ وجه ناچار نیست که نتایج حاصل از این تزریق را برای همیشه تحمل کند. اگر او از این نتیجه رضایت نداشت، می تواند دیگر به سراغ تزریق این فیلر نرود. به طور معمول افراد از تزریق ژل آلاینا رضایت زیادی دارند و نتایج آن را در سال های متمادی برای خود تکرار می کنند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *