ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟

امروزه تزریق ژل به یکی از پرکاربرد ترین روش های زیباسازی و جوان سازی صورت تبدیل شده است. چرا که یکی از بهترین روش های برای پر کردن نواحی مختلف صورت است که در مقایسه با سایر روش های زیباسازی از ماندگاری بیشتری برخوردار است.

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟به همین دلیل امروزه انواع ژل ها با ویژگی و ساختارهای مختلفی در بازار وجود دارد که هر یک متناسب با ویژگی های خود در مواردی استفاده می شود. در حال حاضر ژل هایی که در بازار موجود هستند و به این منظور ساخته شده اند دارای ترکیباتی اند که سازگار با پوست بدن فرد هستند.

در نتیجه کمترین عوارض جانبی بعد از عمل تزریق زل را برای بیمار به همراه دارند. یکی از موادی که در ساختار بسیاری از ژل ها استفاده می شود، هیالورونیک اسید می باشد که این ترکیب در ساختار بدن ما نیز وجود دارد بنابراین بیشترین سازگاری را با بدن دارد.

ژل های آلاینا نیز بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند؛ بنابراین از این جهت دارای سازگاری بسیار بالایی با بدن هستند. از تزریق ژل آلاینا برای از بین بردن خطوط عمیق صورت، جای زخم و از بین بردن چین و چروک عمیق استفاده میشود.

حتی در مواردی از این ژل برای از بین بردن جای جوش نیز استفاده می شود. همچنین به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که این ژل دارد از آن برای حجیم کردن و پر کردن نواحی مختلف صورت از جمله گونه، چانه و خطوط فک نیز میتوان استفاده کرد.

این ژل بیشتر توسط افراد  متخصص و با تجربه مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که به دلیل ویژگی های خاص آن میزان حجم و غلظت مصرفی این نوع پرکننده با سایر پرکننده ها متفاوت است.

بنابراین حتما باید تزریق ژل آلاینا توسط متخصص زیبایی صورت گیرد در غیر این صورت نه تنها نتیجه مطلوب نخواهد داشت بلکه می تواند نتیجه عکس داده و بیمار از حاصل تزریق ژل آلاینا خود راضی نباشد.

ژل آلاینا چه نوع ژلی است؟مزایا ژل آلاینا چیست؟

در میان پر کننده های فراوانی که در بازار موجود است، پزشکان امروزه ترجیح می دهند از ژلی برای انجام تزریق استفاده کنند که بهترین عملکرد را با کمترین میزان عوارض برای بیمار به همراه داشته باشد. ژل آلاینا نسبت به سایر پر کننده های موجود در بازار به دلیل ویژگی خاصی که دارد، بسیار مورد توجه پزشکان و کاربران قرار گرفته است.

معرفی دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

که یکی از این ویژگی ها این است که می توان از میزان کمتری از این نوع پرکننده برای تزریق ژل استفاده نمود. به طوری که تنها در حدود یک سوم از این نوع ژل برای رسیدن به نتیجه مطلوب در مقایسه با سایر ژل های موجود، کافی است.

در واقع در مقایسه با سایر پرکننده های صورت که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند. ژل آلاینا به گونه است که می تواند با مقدار قابل توجهی غلظت پایین تر تاثیر حجمی و ماندگاری بیشتری را در محل تزریق ژل آلاینا از خود برجای بگذارد.

همچنین این ویژگی باعث شده است که برای پر کردن نواحی و خطوط عمیق صورت بیشتر از این پرکننده استفاده گردد. از دیگر ویژگی های ژل آلاینا که از مزایای آن محسوب می شود، بالا بودن ویسکوزیته و یا چگالی آن است.

که این امکان را می دهد تزریق ژل به راحتی انجام شود و همچنین اثر حجم دهندگی آن به سرعت خود را در محل تزریق نشان دهد. به طوری که اثر پر شدن چین چروک های صورت پس از تزریق ژل با آلاینا مستقیما و بلافاصله پس از تزریق ژل آلاینا قابل مشاهده است.

این باعث می شود که بیماران بتوانند نتیجه حاصل از تزریق ژل خود را بلافاصله مشاهده کنند؛ که این امر می تواند یکی از مزایای این نوع پرکننده در مقایسه با سایر پر کننده ها باشد.

یکی دیگر از ویژگی های ژل آلاینا که آن را در میان استفاده کنندگان از ژل بسیار محبوب کرده است بالا بودن میزان ماندگاری این ژل است که در مقایسه با سایر انواع پرکننده ها داراست؛ و این ماندگاری چیزی در حدود 18 ماه است؛ که سبب شده امروزه بسیاری از افراد استفاده از این نوع پرکننده را برای تزریق ژل ترجیح دهند. چرا که صرفه اقتصادی بیشتری برای آنها دارد.

از دیگر ویژگی های مثبت این نوع پرکننده صورت این است که به طور کاملا همگن در پوست توزیع می شود؛ و بهترین و طبیعی ترین نتیجه ممکن را برای فرد بیمار به همراه خواهد داشت. در صورتی که در تزریق ژل با سایر پرکننده ها ممکن است این توزیع به طور یکنواخت انجام نشود.

در نتیجه نواحی تزریق ژل آلاینا به صورت متناسب با هم حجیم نشود برای مثال در تزریق ژل به ناحیه گونه ها اگر این توزیع همگن ژل به درستی صورت نگیرد نه تنها گونه فرد ظاهری طبیعی نخواهد داشت بلکه دو گونه نیز با یکدیگر متناسب نخواهد بود.

نکاتی در مورد تزریق ژل برای گودی بینی

معایب ژل آلاینا چیست؟

از آنجایی که از پرکننده صورت آلاینا بیشتر در نواحی از صورت که دارای خطوط عمیق تری است استفاده می شود. در نتیجه این نوع ژل باید به مناطق عمیق تر پوست مانند زیر جلد و درم تزریق شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

پس از تزریق ژل آلاینا، به احتمال خیلی زیاد تورمی در ناحیه مورد تزریق ایجاد می شود که حتما قبل از تزریق ژل آلاینا دکتر می بایست در این مورد به بیمار خود اطلاع دهد. هر چند این تورم پس از گذشت چند روز از بین خواهد رفت اما همین موضوع میتواند برای افرادی اذیت کننده باشد.

چرا از ژل آلاینا استفاده کنیم؟

ژل آلاینا (alayna gel) به دلیل داشتن صرفه اقتصادی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تزریق ژل محسوب شود. چرا که همانطور که توضیح داده شد با مقدار کمتری نسبت به سایر ژل ها نتیجه دلخواه را می تواند برای فرد به همراه داشته باشد؛ بنابراین فرد با هزینه کمتر می تواند تزریق ژل آلاینا را انجام دهد.

از طرفی یکی دیگر از دلایلی که سبب شده است امروزه بیشتر افراد از این پرکننده برای تزریق ژل استفاده کنند. بروز سریع علائم آن پس از تزریق است. به گونه ای که فرد سریعا پس از تزریق ژل آلاینا می تواند اثر آن را مشاهده کند. در حالی که در سایر موارد و با تزریق ژل توسط سایر پرکننده ها مدتی زمان میبرد تا فرد بتواند نتیجه عمل خود را ببیند.

همچنین همانطور که پیشتر توضیح داده شد، این نوع ژل نه تنها بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده است و بیشترین سازگاری را با بدن فرد دارد؛ اما گاهی ممکن است که سیستم ایمنی بدن فردی به این نوع ژل هم با توجه به سازگاری بالای آن با بدن از خود واکنش نشان دهد.

بلکه کاملا عاری از اجزای حیوانی است و از نظر بالینی کاملا اثبات شده است و نیازی به انجام آزمایش آلرژی پیش از انجام عمل تزریق ژل آلاینا نیست؛ بنابراین این نوع ژل می تواند برای افرادی که نسبت به سایر پرکننده های بر پایه هیالورونیک اسید حساسیت دارند بدون هیچ گونه نگرانی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین ترکیبات این نوع پرکننده بعد از مدتی کاملا تجزیه شده و جذب بدن می شود بنابراین هیچ گونه اثر ناخواسته ای را برجای نخواهد گذاشت؛ و اگر در موارد نادری فرد از نتیجه تزریق خود ناراضی بود و یا از میزان حجمی که در نواحی مختلف تزریق خود ایجاد شد ناراضی بود نیازی به نگران شدن ندارد چرا که مطمئن خواهد بود پس از مدتی این ژل کاملا جذب بدن شده و تجزیه می شود.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب