کاشت ابرو

چرا کاشت ابرو انجام بدهم؟

چرا کاشت ابرو انجام بدهم؟

چرا کاشت ابرو انجام بدهم؟

اگر ابرو های شما دچار ریزش شده باشند، به طور کلی چند راه پیش رو دارید. یک راه این است که توجهی نشان ندهید و همین وضعیت ظاهری را حفظ کنید، یک راه نیز استفاده از روش های موقت با کارکرد کوتاه مدت برای ابرو ها است اما بهترین و مناسب ترین راه برای شما بدون تردید کاشت ابرو خواهد بود.

چرا کاشت ابرو انجام بدهم؟ شاید از خودتان بپرسید که اصلا چرا باید کاشت ابرو انجام بدهید؟ پاسخ این سوال، به انتظارات شما از این فرآیند بستگی دارد. کاشت طبیعی ابرو ها مزیت هایی دارد که برای بسیاری از افراد، شگفت انگیز به نظر می رسند. همین موضوع موجب می شود که آن ها به انجام چنین فعالیتی علاقه مند باشند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در این مطلب، به 10 ویژگی خاص کاشت ابرو اشاره کرده ایم که می توانند شما را به انجام این فعالیت ترغیب کنند. البته اساسا قبل از چنین فرآیندی، شما باید همه جوانب و ریسک های احتمالی را نیز در نظر بگیرید.

در مجموع اگر ابرو های شما دچار ریزش شده اند، این ریزش کاملا به تثبیت رسیده و شما از وضعیت سلامتی عمومی خوبی برخوردار هستید، کاشت ابرو می تواند وضعیت ظاهری بسیار مطلوبی برای شما ایجاد کند.

چرا کاشت ابرو انجام بدهم؟1- کاشت ابرو و صرفه جویی در زمان

یکی از مهم ترین نکته ها در مورد پیوند ابرو، این است که شما را از تکرار فعالیت های همیشگی برای ترمیم ابرو نجات می دهد. در واقع شما صاحب ابروهایی زیبا و خوش فرم می شوید و دیگر ناچار نیستید قبل از هر مراسم و هر اتفاق، به سراغ حالت دادن به ابرو های خود بروید. در واقع با این فعالیت، شما دیگر ناچار به تکرار چندین و چند باره روش هایی مثل تتو روی ابرو های خود نخواهید بود.

2- کاشت ابرو؛ یکبار برای همیشه

به جز کاشت طبیعی ابرو، هیچ متد دیگری وجود ندارد که شما را برای همیشه صاحب ابروهایی طبیعی کند. در واقع شما تنها یک بار این فرآیند را انجام می دهید و دیگر نیاز به هیچ ترمیمی نخواهید داشت. دائمی بودن نتایج، برتری مهم کاشت طبیعی ابرو بر سایر متد های ترمیمی ابرو ها به شمار می رود. یک برگ برنده بزرگ که از این فرآیند، فرآیندی بسیار موثر و نتیجه بخش می سازد.

3- کاشت ابرو و اعتماد به نفس

کاشت طبیعی ابرو ها، اعتماد به نفس قابل توجهی برای شما به وجود می آورد. دیگر همه می‌ دانند که داشتن ابرو های زیبا، احساس رضایت فرد را در مورد خودش افزایش می دهد و بین احساس رضایت از خود و اعتماد به نفس، رابطه کاملا مستقیمی وجود دارد.

در نتیجه این فرآیند کمک می کند تا شما چه در روابط شخصی و چه در برخورد های اجتماعی، از اعتماد به نفس بیشتری نسبت به گذشته برخوردار شوید.

4- ریسک پایین کاشت ابرو

از آن جایی که در کاشت طبیعی ابرو، فولیکول ها از سر یا بدن خود فرد گرفته می شوند، در نتیجه احتمال بروز واکنش آلرژیک در بدن وجود نخواهد داشت. چرا که بدن، هرگز فولیکول های خودی را به عنوان عناصر خارجی شناسایی نمی کند.

این یکی از موضوعاتی است که پیوند ابرو را به یک فعالیت کم ریسک تبدیل می کند. علاوه بر این، این فعالیت بدون نیاز به بیهوشی صورت می گیرد.

در نتیجه افرادی که آن را پشت سر می گذارند، ناچار به تحمل ریسک های ناشی از بیهوشی نیز نیستند. در مجموع این فعالیت ریسک بسیار پایینی خواهد داشت و شما می توانید کاشت طبیعی ابرو را بدون استرس و اضطراب انجام بدهید.

5- طراحی ابرو های دلخواه در کاشت ابرو

یکی دیگر از نکاتی که می تواند شما را به این فعالیت علاقه مند کند، طراحی ابرو های دلخواه قبل از انجام فعالیت نهایی است.

در واقع شما پس از مشورت با پزشک، فرم مد نظر ابرو های خود را انتخاب می کنید و این حالت در جریان کاشت طبیعی ابرو ها، برای شما به اجرا در می آید.

پس از پایان فرآیند و رشد مو های نهایی، حالت مطلوبی برای ابرو های شما شکل می گیرد. شما باید دقت داشته باشید که این حالت را متناسب با جزئیات چهره خود انتخاب کنید.

6- هزینه معقول کاشت ابرو ها

یکی دیگر از نکات جالب توجه درباره این فرآیند، هزینه معقولی است که برای این کار پرداخت می کنید. شاید این هزینه در نگاه اول، کمی زیاد به نظر برسد اما اساسا وقتی کاشت طبیعی ابرو انجام می دهید، دیگر ناچار نیستید هزینه های جانبی زیادی برای ایجاد شکل مطلوب در ابرو ها برقرار کنید.

در نتیجه با توجه به زمان ماندگاری این فرآیند، می توان نتیجه گرفت که هزینه کاشت ابرو رقمی بسیار معقول خواهد بود. البته این هزینه در درجه اول، به شرایط اولیه ابرو های شما بستگی خواهد داشت.

7- درد ناچیز کاشت ابرو

استفاده از بی حسی موضعی در پیوند ابرو، موجب می شود که شما در جریان این فرآیند هیچ دردی را احساس نکنید. در واقع دردی که در جریان این فعالیت برای شما به وجود می آید، بسیار ناچیز و قابل تحمل به نظر می رسد.

گاهی افراد به دلیل نگرانی ها از تحمل درد، به سراغ فعالیت های زیبایی نمی روند اما در کاشت طبیعی ابرو ها، این اطمینان وجود دارد که شما درد و احساسات ناخوشایند دیگری را تجربه نمی کنید.

8- برقراری تناسب در چهره

داشتن ابروهایی ضخیم و پرپشت، به ایجاد تناسب در چهره شما کمک شایانی خواهد کرد. در واقع زمانی که ابرو های شما می ریزند، بخشی از تعادل چهره خود را از دست می دهید اما با کاشت طبیعی ابرو ها، می توانید این تعادل را دوباره احیا کنید و از ابرو هایی سالم و طبیعی برخوردار شوید. شما برای داشتن تناسب در چهره، حتما به ابرو هایی زیبا نیاز خواهید داشت.

9- از بین بردن جای زخم

یکی دیگر از فواید کاشت ابرو، پنهان کردن جای زخم در ابرو ها است. اگر در ابرو های خود دچار زخم یا سوختگی شده اید و این امر، موجب ریزش برخی از ابرو ها شده، می توانید به کمک پیوند ابرو ها، این جای زخم را از بین ببرید و شرایطی مطلوب برای چهره خود به وجود بیاورید.

10- نتایج کاملا طبیعی

از آن جایی که رشد ابرو های طبیعی شما مدتی پس از انجام فرآیند آغاز می شود، نتایج حاصل از این فعالیت کاملا طبیعی خواهند بود. در واقع افراد در نگاه اول، به هیچ وجه متوجه نخواهند شد که چنین فعالیتی را پشت سر گذاشته اید و چنین تجربه ای را در ابرو های خود داشته اید. این یکی از مزیت های مهم کاشت طبیعی ابرو ها محسوب می شود.

فراموش نکنید که همه این ویژگی های بالا، تنها در صورتی قابل اتکا هستند که پیوند ابرو، در شرایطی کاملا ایده آل و استاندارد صورت بگیرد. اگر این فرآیند را در یک کلینیک کاشت ابرو مجهز و زیر نظر یک پزشک متخصص و مجرب انجام ندهید، نه تنها نتایج مطلوبی از کاشت طبیعی ابرو ها به دست نمی آورید، بلکه ممکن است عوارض جانبی بسیار زیادی برای شما به وجود بیاید.

در نتیجه برای تجربه یک کاشت ابرو موفقیت آمیز و بدون نقص، حتما باید در انتخاب کلینیک و پزشک مناسب، دقت کافی را داشته باشید و این انتخاب را به بهترین شکل ممکن انجام بدهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *