درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است؟

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است؟

کاشت ابرو از طریق موهای موجود در بانک موی افراد انجام می گیرد. با این وجود ماندگاری کاشت ابرو طبیعی می تواند به عوامل بسیاری بستگی داشته باشد.

 

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است؟

 

یکی از عوامل مهمی که در ماندگاری Eyebrow Transplant  می تواند موثر باشد، تجربه و مهارت پزشک متخصص در زمینه پیوند ابرو می باشد.

از آنجایی که کاشت ابرو طبیعی عملی تخصصی است و به مهارت های ویژه ای نیاز دارد و زوایای تحت پیوند ابرو باید در این زمینه توجه شود، در نتیجه ماندگاری Eyebrow Transplant  می تواند تا حدود زیادی به شرایط عمل و پزشک مربوط باشد.

 

آیا نتایج کاشت ابرو ماندگار است؟

 

عوامل دیگری نیز می تواند در ماندگاری پیوند ابرو موثر باشند. مراقبت های بعد از پیوند ابرو یکی از این عوامل بسیار مهم در موفقیت آمیز بودن کاشت ابرو طبیعی می باشد. با انجام توصیه های پزشک می توانید بهبودی بعد از Eyebrow Transplant  را تسریع نمایید.

روند استخراج فولیکول های مو و پیوند آن در نواحی ابرو از عوامل مهم در ماندگاری کاشت ابرو می باشد. اگر فولیکول های مو در اثر شرایط مناسبی استخراج نشود امکان از بین رفتن آنها وجود دارد.

اگر این موهای استخراج شده به ابرو پیوند زده شوند، عملا رشد نمی نمایند و عمل پیوند ابرو بی نتیجه می ماند. بنابراین کاشت ابرو طبیعی می تواند تحت شرایطی ماندگاری طولانی را داشته باشد.

 

آیا نتایج حاصل از کاشت ابرو دائمی است؟

پیش از این گفته شد که Eyebrow Transplant  می تواند به عنوان روشی دائمی ابرو ها را ترمیم نماید و تغییر شکل در آنها را ایجاد کند. هدف از کاشت ابرو اصلاح فرم ابرو و برطرف نمودن مشکلات زیبایی شناسی در افراد می باشد. در پیوند ابرو موهای اهدا کننده از پشت سر افراد گرفته می شود.

در برخی از موارد بانک موی افراد دارای ویژگی ها و ضخامت و مقاومت لازم برای پیوند ابرو نمی باشد. از این رو برای اینکه پیوند ابرو با موفقیت همراه باشد، موهای مورد پیوند می تواند از قسمت های دیگر بدن گرفته شود.

البته رشد ابرو ها دارای زاویه خاصی می باشد. به همین دلیل از همه جای نقاط بدن نمی توان برای پیوند ابرو استفاده نمود.

مشاهده مطلب
مشکلات در بیماران در کاشت ابرو و نحوه رفع آنها

معمولا موهای موجود در کنار گوش افراد گزینه خوبی برای Eyebrow Transplant  می باشد. زیرا هم لطافت و هم زاویه مورد نظر مشابه با رشد ابرو را دارا می باشند. منحنی های طبیعی مو توسط جراح کاشت ابرو طبیعی باید جوری تعیین شود که از منحنی ابرو پیروی نماید.

به دلیل دقت و ظرافت موجود در Eyebrow Transplant  باید زمان بیشتری را در مقایسه با کاشت مو برای این عمل منتظر بمانید تا نتایج کاشت ابرو را به طور کامل مشاهده نمایید. با گذشت زمان ماندگاری ابروها بیشتر می شود و موهای پیوند زده شده در پیوند ابرو می توانند خود را با پیوند جدید تطبیق دهند.

اما هرگز به طور کامل با موهای اصلی ابرو نمی توانند برابری نمایند. در چند ماه اول بعد از Eyebrow Transplant  موهای ابرو رشد زیادی را دارا می باشند. از این رو می توانید آنها را قیچی نمایید. همچنین کاشت ابرو می تواند هزینه زیادی را برای شما در بر داشته باشد.

علامت و زخم در سایت اهدا کننده می تواند ایجاد شود که بعد از گذشت یک هفته همه علایم درد و زخم و ناراحتی هایی از این قبیل بعد از Eyebrow Transplant  از بین می روند.

بعد از کاشت ابرو باید مراقبت های ویژه ای را انجام دهید تا ابروهای کاشته شده دچار ریزش نشوند و عمل کاشت ابرو بتواند موفقیت آمیز باشد. Eyebrow Transplant می تواند برای مدت های طولانی بدون هیچ گونه ریزشی به همان صورت به روند رشد خود ادامه دهد.

 

احتمال ریزش مجدد ابرو پس از کاشت ابرو چقدر است؟

کاشت ابرو نیز دارای دوره بهبودی می باشد. این دوره ممکن است در هر فردی متفاوت باشد. کاشت ابرو می تواند زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد تا بهبودی بعد از Eyebrow Transplant  مشاهده شود. زیرا موهای پیوند شده از بدن افراد و یا از سر آنها استخراج می شود.

به همین دلیل مطابقت آنها در شرایط جدید زمان بیشتری را می برد. ریزش ابرو تا دو هفته بعد از پیوند ابرو ایجاد می شود. به این مرحله شوک فولیکول های مو گفته می شود.

در واقع ریزش ابرو بعد از این دوره کاملا امری طبیعی می باشد و نشان می دهد که فولیکول های مو در شرایط استراحت قرار گرفته اند تا بتوانند بعد از ریزش رشد طبیعی خود را انجام دهند.

بعد از این روند، موها با مقاومت و ماندگاری بیشتری رشد می نمایند. در صورتیکه مراقبت های مخصوص بعد از کاشت ابرو طبیعی را به درستی انجام دهید و داروهای تجویز شده توسط پزشک را برای جلوگیری از ایجاد عفونت های احتمالی بعد از پیوند ابرو استفاده نمایید.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو چه تاثیری بر زیبایی صورت دارد؟

می توانید تا حدود زیادی از عوارض بعد از Eyebrow Transplant  جلوگیری نمایید و همچنین ماندگاری کاشت ابرو را در خود بیشتر کنید.

می توان گفت که احتمال ریزش ابرو بعد از دو هفته به صورت حتمی اتفاق می افتد البته می توان از ریزش در سطح گسترده تر با مصرف برخی داروها پیشگیری نمود. اما نمی توان به صورت صد در صد از ریزش ابروها جلوگیری نمود.

بعد از این دوره رشد ابروها را می توانید مشاهده نمایید. در واقع بعد از ریزش ابروها در این مرحله دیگر شاهد ریزش، بعد از کاشت ابرو طبیعی نخواهید بود.

 

روش هایی برای مراقبت و ماندگاری بیشتر کاشت ابرو

برای اینکه کاشت ابرو با موفقیت همراه باشد نیاز است که شما اصولی را رعایت نمایید. این اصول می تواند در رشد ابروها بعد از کاشت ابرو تاثیر فوق العاده ای را داشته باشد. مراقبت های بعد از Eyebrow Transplant  می تواند شما را به نتایج بی نظیری بعد از پیوند ابرو برساند.

از این رو پزشک شما بعد از کاشت ابرو روش هایی را برای شما بازگو می نماید تا در روند بهبودی بعد از کاشت ابرو طبیعی بتوانید نقش مهمی را داشته باشید. در اینجا به نمونه ای از این مراقبت ها بعد از پیوند ابرو اشاره می نماییم.

  1.   بعد از کاشت ابرو حتما از آنتی بیوتیک هایی که پزشک برای شما تجویز می نماید استفاده نمایید. مصرف این داروها می تواند از ایجاد عفونت های احتمالی بعد از Eyebrow Transplant  جلوگیری نماید. عفونت ها در سطح پوست می توانند به فولیکول های مو آسیب برسانند و در نتیجه با اختلال در روند رشد مو عملا کاشت ابرو می تواند بی نتیجه باشد.
  2.   بعد از کاشت ابرو تا 3 روز از انجام فعالیت های سخت و کارها و ورزش هایی که باعث ایجاد تعریق می شوند جلوگیری شود. تعریق می تواند در سطح پوست ابروهای پیوند زده شده نفوذ پیدا نماید و علاوه بر ایجاد درد و سوزش فولیکول های مو را از بین ببرد.
  3.   از ماساژ دادن ابرو در دو هفته اول بعد از کاشت ابرو طبیعی اجتناب نمایید. Eyebrow Transplant   دارای ظرافت خاصی می باشد. در اثر ماساژ ممکن است گرافت های پیوند زده شده در ابرو از پوست جدا شود و در نتیجه آن قسمت از ابرو بدون مو باقی بماند.
  4.   از گرما و آب داغ و رفتن به استخر و سونا در روزهای اول بعد از کاشت ابرو پرهیز نمایید. گرما می تواند فولیکول های پیوند شده را ضعیف نماید در نتیجه عمل کاشت ابرو طبیعی را با مشکلات بسیاری مواجه نماید.
  5.   تغذیه مناسب می تواند روند بهبودی بعد از پیوند ابرو را سریع تر نماید. ویتامین ها و پروتئین ها و بسیاری از مواد مغذی دیگر که برای رشد مو مناسب می باشند را مصرف نمایید تا فولیکول های پیوند شده در ابرو بتوانند در مدت زمان کمتری رشد خود را شروع نمایند.
مشاهده مطلب
بهترین فصل برای کاشت ابرو چه زمانی است؟

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید