کاشت مو در شرق تهران و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در شرق تهران و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در شرق تهران

ریزش مو یک مشکل بسیار رایج و همگانی است که گریبان گیر حدود نیمی از مردان جهان می شود. راه های مختلفی برای مقابله با ریزش مو و جبران موهای از دست رفته وجود دارد اما هیچ کدام از این راه ها به اندازه ی کاشت مو موفقیت آمیز و مطمئن نیستند.

کاشت مو در شرق تهران و هزینه آن چقدر است؟مصرف قرص ها و دارو های مختلف مانند ماینوکسیدیل تنها برای مدت معینی جلوی ریزش را می گیرد و در دراز مدت نمی تواند تضمین کند که مو ها به رشد طبیعی خود ادامه خواهند داد؛ اما با انجام کاشت مو شما برای همیشه مشکل ریزش مو را حل خواهید کرد و بعد از گذشت چند ماه شاهد خواهید بود که مو های جدید به شکل صد درصد طبیعی شروع به رشد می کنند و تا حدود یک سال بعد از انجام کاشت، تمام نواحی کاشته شده را پوشش می دهند.

شهر تهران به عنوان مرکز و پایتخت خدمات مربوط به کاشت و پیوند مو شناخته می شود. در این مطلب به بررسی تکنیک ها و روش های مورد استفاده برای کاشت مو در شرق تهران و کلینیک ها و مراکز این ناحیه از پایتخت پرداخته ایم.

هزینه کاشت مو در شرق تهران

هزینه کاشت مو در مراکز معتبر کاشت و استاندارد، تفاوت چشم گیری ندارد؛ بنابراین برای انتخاب کلینیکی که می خواهید در آن کاشت را انجام دهید، توصیه ی ما به شما این است که هزینه را ملاک اول و اصلی خود قرار ندهید.

بلکه به این موضوع توجه کنید که کدام کلینیک از امکانات و تجهیزات بیشتری برخوردار است و کادر پزشکی آن تجربه و مهارت بالایی دارند. این ها عوامل اصلی هستند که باعث می شوند شما کاشت مو راحت و موفقی داشته باشید.

کاشت مو در شرق تهران و هزینه آن چقدر است؟کاشت FUT در شرق تهران

تکنیک کاشت fut یکی از تکنیک های محبوب و رایج کاشت و پیوند مو بوده که قدمتی طولانی دارد و در واقع از اولین روش های استفاده شده برای اجرای کاشت طبیعی است. این روش برای اکثر متقاضیان کاشت و پیوند طبیعی مو قابل استفاده است و اگر شما بانک موی مناسبی داشته باشید، می توایند به عنوان کاندیدای بالقوه ی استفاده از کاشت fut به حساب بیایید.

منظور از بانک مو، مو هایی هستند که در برابر عواملی که باعث ریزش مو می شوند مقاومت بالایی دارند و به سختی و با شدت بسیار خفیف دچار ریزش می شوند. این مو ها در قسمت پشت سر و اطراف گوش ها قرار دارند. حتما شما هم متوجه شده اید که افرادی که دچار ریزش مو می شوند، حتی اگر در قسمت جلویی پوست سر دچار طاسی کامل باشند، در نواحی دور و اطراف سر که همان بانک مو است هنوز مو دارند و حتی مو های این قسمت از تراکم قابل قبولی برخوردار است.

در بسیاری از افراد، این مو ها حتی در سنین پیری نیز دچار ریزش نمی شوند و تا آخر عمر روی پوست سر باقی می مانند. به همین دلیل است که شما می توانید از این موضوع که مو های کاشته شده دیگر هرگز دچار ریزش نمی شوند مطمئن باشید.

حال این سوال پیش می آید که بانک موی مناسب چیست؟ منظور از بانک موی مناسب این است که تراکم و جنس مو ها در ناحیه ی اهدا کننده یا همان بانک مو، طوری باشد که بتواند در نواحی از سر که دچار ریزش شده، پوشش مناسب را ایجاد کند.

به طوری که مو های کاشته شده ظاهری یک دست و مرتب داشته باشند تا نتیجه ی کاشت کاملا طبیعی جلوه کند؛ اما اگر مو های شما در ناحیه ی پشت و اطراف سر کافی نباشد و یا به عبارت دیگر بانک موی فقیری داشته باشید، پزشک به شما توصیه می کند که از روش های جایگزین استفاده کنید.

یکی از این روش ها استفاده از مو های بدن برای کاشت روی پوست سر است. اگر چه مو های بدن با مو های سر تفاوت دارند، اما با استفاده از تکنیک های متنوع کاشت و البته بسته به مهارت و تجربه ی پزشک، شما می توانید حتی با استفاده از مو های بدن به نتیجه ای مطلوب از کاشت مو برسید.

اما در صورتی که بانک موی شما مناسب و کافی باشد، روش fut یکی از روش های بسیار کاربردی است که نسبت به دیگر روش های کاشت و پیوند طبیعی مو، ارزان تر است. در این روش مرحله ی اول این است که بخشی از پوست سر در ناحیه ی بانک مو، به شکل نواری بریده می شود. طول این برش بسیار کوتاه است و در اغلب موارد کمتر از بیست سانتی متر خواهد بود. سپس ناحیه ی برش داده شده با بخیه بسته می شود.

پیوند های مو از این تکه ی بریده شده ی پوست سر برداشته می شوند. هر پیوند مو می تواند حاوی یک الی چهار فولیکول مو باشد. در مرحله ی بعد پوست سر در نواحی پذیرنده ی پیوند های مو آماده سازی می شود.

تاثیر بهترین دکتر کاشت مو در شرق تهران و کلینیک مجهز بر نتایج

تیم پزشکی با دقت طرح کاشت را روی پوست سر رسم می کند و محل کاشت هر یک از پیوند های مو را مشخص می کند. در این مرحله نگهداری از فولیکول ها بسیار حائز اهمیت است. به این دلیل که وقتی فولیکول های مو از پوست سر خارج می شوند، بسیار آسیب پذیر می شوند و حتی در برابر تغییرات دمای محیط نیز ممکن است واکنش نشان دهند و از بین بروند؛ بنابراین انجام کاشت در یک کلینیک مجهز و استاندارد مانند کلینیک تخصصی پوست و مو رز برای رسیدن به بهترین نتیجه ی ممکن بسیار حیاتی است.

در نهایت پیوند های مو با دقت و حساسیت روی پوست سر کاشته می شوند و سر باندپیچی می شود تا از آسیب دیدن فولیکول ها در دوران نقاهت جلوگیری شود.

دوران نقاهت کاشت fut در شرق تهران

کاشت اگر توسط دکتر ماهر و مجرب انجام شود، دوران نقاهت بسیار راحتی خواهد داشت و بیش از چند هفته طول نخواهد کشید. تنها کافی است در روز های ابتدایی به توصیه های دکتر عمل کنید تا از فولیکول های کاشته شده مراقبت شود و دچار ریزش نشوند.

به عنوان مثال در روز های اول باید از شستن سر پرهیز کنید تا فولیکول ها به تدریج در جای خود محکم شوند و بعد از گذشت حدود یک هفته، می توانید با فشار آب بسیار کم سر و مو های کاشته شده را بشورید. ضمن این که از ماساژ دادن و خاراندن پوست سر در ناحیه ی کاشت نیز باید جدا جلوگیری کنید.

در طول هفته ی اول ممکن است کمی قرمزی و تورم در ناحیه ی کاشت داشته باشید که طبیعی است و جای نگرانی ندارد. همه ی این علائم بعد از چند روز از بین می روند و اگر در این مدت تحمل آن ها برای شما سخت بود، می توانید از دارو هایی که دکتر کاشت مو برای شما تجویز کرده استفاده کنید.

مو های کاشته شده بعد از گذشت حدود سه هفته از کاشت دچار ریزش می شوند و از بین می روند. توجه داشته باشید که این ریزش فقط مربوط به تار های مو می شود و فولیکول ها یا همان ریشه های مو کاملا در جای خود محکم هستند پس لازم نیست نگران باشید.

هرگونه نگرانی و مشکلی که در دوران نقاهت کاشت مو برای شما ایجاد شد، می توانید آن را با کلینیک خود در میان بگذارید. به عنوان مثال کلینیک تخصصی پوست و مو رز با مشاوره آنلاین کاشت مو و تلفنی در هر لحظه می تواند به سوالات شما پاسخ دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *