کاشت ابرو

کاشت ابرو با روش bio fiber

کاشت ابرو با روش bio fiber

کاشت ابرو با روش bio fiber

کاشت ابرو یک درمان برای ریزش مو در ناحیه ی ابرو و کم پشتی موهای این ناحیه است. شاید کمتر عارضه ای وجود داشته باشد که فرد نتواند به کمک روش های مختلف جراحی و سرپایی آن را برطرف کند.

به خصوص در بخش زیبایی و پوست و مو روش های متعددی برای این منظور پا به عرصه ی وجود گذاشته اند که هر کسی می تواند از آن ها استفاده کند و مشکلات زیبایی و پوست و موی خود را برطرف کند.

کاشت ابرو با روش bio fiber

کاشت ابرو نیز برای کسانی که ریزش شدید ابرو دارند یا به هر علتی ابروی خود را از دست داده اند مناسب است. البته افرادی هم هستند که طرح ابروی خود را دوست ندارند و ترجیح می دهند که به کمک کاشت ابرو، طراحی زیبایی را به صورت طبیعی در ابروی خود ایجاد کنند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

یکی از جدیدترین روش های کاشت ابرو که مدت زیادی از شروع آن نگذشته است روش کاشت bio fiber است. این روش بیشتر برای کسانی که نمی توانند از بانک موی طبیعی خود استفاده کنند یا کم پشتی شدید مو در ناحیه بانک مو دارند توصیه می شود.

کاشت ابرو با روش bio fiber

روش بایو فایبر برای کاشت ابرو

امروزه روش های جدیدی که در پزشکی به کار می روند اکثراً از تکنولوژی های جدید برای جبران کاستی های بدن کمک می گیرند.

بایو فایبر نیز یک روش جدید و جالب است که به کمک آن کاشت مو و ابرو صورت می گیرد. در اصل روش bio fiber از موهای معمولی استفاده نمی کند و الیاف هایی را تولید می کند که کاملاً شبیه موهای فرد است و آن را جایگزین موهای ریخته شده می کند.

کاشت ابرو بدین روش کاملاً ظاهری طبیعی دارد و می توان از نتیجه ی آن احساس رضایت داشت. کسانی که طاسی های گسترده دارند در ناحیه ی سر می توانند به راحتی از این روش کاشت استفاده کنند.

برای کاشت ابرو نیز می توان از روش بایو فایبر بهره برد. موهای بایو فایبر دارای اندازه های متفاوت، شکل های متنوع که شامل موهای مجعد، فر و موجی است و حتی رنگ های متنوع به وجود می آیند.

این فیبرهای مویی با سیستم فیزیولوژیک بدن تطابق دارند و موهایی با تراکم بالا را می توان توسط آن در ناحیه ی ابرو ایجاد کرد.

کاشت ابرو با روش بایو فایبر برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که گفته شده افرادی که دچار مشکلاتی در بانک موی خود هستند می توانند از فیبرهای مویی استفاده کنند و کاشت ابرو را با این روش انجام دهند.

برخی افراد نیز ممکن موهای بسیار نازکی داشته باشند یا رنگ موهای خود را برای کاشت ابرو نپسندند. در این صورت می توانند از روش های کاشت ابرو بایو فایبر بهره ببرند و موهایی با رنگ که دوست دارند در این منطقه بکارند.

گاهی اوقات نیز ناحیه ی ابرو به دلیل سوختگی یا جای زخم محل مناسبی برای کاشت موهای معمولی نیست و یا اصلاً کاشت موی فرد در این ناحیه جوابگو نیست. در این موارد نیز تنها انتخاب برای کاشت ابرو فیبرهای مویی است که می توان از آن استفاده کرد.

روش کاشت ابرو بایو فایبر چگونه صورت می گیرد؟

در این روش کاشت ممکن است بعد از مدتی موهای مصنوعی و تولید شده که در بخش مورد نظر کاشته شده است پس زده شود. به همین علت ابتدا باید کاشت تستی برای فرد انجام شود.

اگر بیمار قبلاً کاشت مو به روش بایو فایبر را انجام داده است و مشکلی به وجود نیامده است می تواند بدون تست در ناحیه ی ابرو نیز کاشت انجام دهد؛

اما در صورتی که اولین بار است که از این روش استفاده می کند برای این که مشخص شود سازگاری بین موهای فیبری و پوست فرد وجود دارد تعداد کمی تار مو برای فرد کاشته می شود و اگر پس از یک ماه این موها پس زده نشدند، کاشت به صورت کامل انجام می شود.

عکس کاشت ابرو

در اکثر اوقات کاشت امتحانی در بخشی از سر صورت می گیرد تا نتیجه را روی ابرو انجام دهند.

کاشت ابرو بایو فایبر با کاشت موی معمولی کمی تفاوت دارد. این کار بدون عمل جراحی و زخم صورت می گیرد. ابتدا کمی ماده ی بی حسی روی ابروی فرد تزریق می شود و کاشت با دستگاهی مخصوص شروع می شود.

سوزن ظریفی در قلم موی این دستگاه قرار داده شده است که به پوست وارد می شود و مو را به لایه ی عمقی پوست ابرو می راند و آن را گره می زند و محکم می کند. این کار در زمانی کمتر از 3 ثانیه برای هر تار مو انجام می شود.

البته باید دقت داشته باشید که موهای کاشت شده به روش بایو فایبر قابل رشد نیستند و در همان حالت کاشته شده باقی می مانند.

مزایای استفاده از روش بایو فایبر برای کاشت ابرو

با توجه به این که موهای کاشته شده در این روش طبیعی نیستند ممکن است فرد احساس کند یک حالت مصنوعی به چهره ی خود می دهد؛

اما بهتر است بدانید که در روش بایو فایبر از قبل موهای طبیعی فرد بررسی می شود و از لحاظ رنگ و حالت موهایی که بیشترین همخوانی را با موی فرد دارند تولید و در ناحیه ی سر و ابرو کاشته می شود. به همین علت موهای کاشته شده کاملاً طبیعی و زیبا است.

علاوه بر این فرد می تواند از فردای روزی که کاشت ابرو انجام داده است صورت خود را بشوید و به کارهای روزانه ی خود بپردازد. نتیجه ی این عمل کاشت فوری است و نیازی به منتظر ریزش و رشد مجدد ماندن ندارید.

همچنین خونریزی و زخم نیز در این روش وجود ندارد و درد ناحیه ی کاشت بسیار کم است که با بی حسی موضعی نیز از بین می رود.

عوارض کاشت ابرو bio fiber

روش کاشت بایو فایبر در سر و ابرو روشی است بدون عوارض که حساسیتی برای فرد ایجاد نمی کند. همچنین زیبایی و طبیعی بودن یک موی طبیعی را دارد.

البته انجام این روش برای کسانی که مشکل دیابت کنترل نشده هستند یا بیماریهای انعقادی خون دارند و کسانی که داروهای شیمی درمانی مصرف می کنند مناسب نیست و باید در صورت داشتن این مشکلات پزشک را در جریان قرار دهند تا روش های مناسب دیگری را برای آن ها در نظر بگیرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو برای مردان مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *