کاشت ابرو
موضوعات داغ

جدیدترین روش کاشت ابرو در سال ۲۰۲۱ کدام است؟

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش ایمپلنت ابرو Super fit می‌باشد که بهترین و جدیدترین تکنولوژی دنیا در سال (۲۰۲۱) شناخته شده است. در کلینیک رز این تکنولوژی موجود می‌باشد. این دستگاه تمام اتوماتیک دارای کیفیت بالا، سرعت و نوآوری جدید روز دنیا است. ابروها تاثیر گذار‌ترین قسمت اجزای صورت می‌باشند که به وسیله آن حالات مختلف صورت مشخص می‌گردد. حالاتی از قبیل خوشحالی، ناراحتی، عصبانیت و … . در نبود و یا  کم پشت بودن ابروها بیشتر افراد اعتماد به نفس کمی را خواهند داشت زیرا سبب جلب توجه بیشتر افراد به داشتن یک چهره غیر عادی می‌شود.

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

 

ایمپلنت ابرو هرچه با تکنیک های جدیدتر صورت گیرد ظرافت و زیبایی بیشتری را به همراه خواهد داشت، زیرا هر روش تکمیل کننده روش قبلی می‌باشد و کمترین آسیب را در پوست فرد ایجاد می‌نماید.

با به روز رسانی روش‌های کاشت ابرو علاوه بر اینکه شخص از نتایج بهتری بهره‌مند می‌شود، نسبت به گذشته دوره‌ی نقاهت و همچنین مضرات کمتری را خواهد داشت.

به دلیل پیشرفت علم و همچنین فناوری امروزه روش‌هایی بسیار زیادی در انجام عمل های زیبایی وجود دارد. این روش‌ها که از فناوری نوین روز پیروی می‌کنند سبب از بین رفتن مشکلات کوچک و بزرگ افراد در زمینه های مختلف می‌شوند.

افراد با به کار گرفتن این روش‌ها می‌توانند به راحتی مشکلات خود را حل کنند و پس از انجام آن با سپری کردن دوره‌ی نقاهت از نتایج فوق‌العاده‌ی این عمل‌ها بهره مند شوند.

در جدیدترین روش پیوند ابرو بعد از پذیرش فرد از محل کاشت اسکن و عکس برداری می‌نمایند این کار یک روز قبل از ایمپلنت ابرو صورت می‌گیرد. در این تکنیک با عکس برداری از منطقه کاشت و آنالیز آن در زمینه ایمپلنت ابرو اطلاعاتی به دست می‌آورند این اطلاعات عبارتند از:

  1. تعیین تعداد فولیکول‌های پیوندی و ضخامت مناسب برای کاشت مو در ناحیه ابرو
  2. تعیین میزان رطوبت، چربی و کشش پوست
  3. تعیین میزان عمق گرافت‌های پیوندی برای آسیب نرساندن به ریشه
  4. معاینه پوست برای جلوگیری از بیماری های عفونی و قارچی

چشم دریچه احساسات انسان‌ها می‌باشد ابرو نیز تاثیر بسیار بالایی در روابط اجتماعی ما خواهد داشت. برای مثال ابرو می‌تواند به مخاطب نشان دهد که ما اکنون هیجان‌زده، گیج، محتاط، خسته و اخمو هستیم و منعکس کننده احساسات ما می‌باشد این در حالی است که ما می‌دانیم زنان و مردان هیچگاه از چهره‌ای که موهای کم پشتی داشته باشد و یا اصلا مو نداشته باشد خوششان نمی‌آید.

ابرو اطلاعات بسیار مهمی از جمله اینکه آیا فرد سابقه ریزش مو دارد یا نه را به ما می‌دهد، ابروها نقش اصلی را در تقارن چهره به عنوان محافظ چشم را دارند، چشم را از اثرات خارجی مضر حفظ می‌کنند، از دست دادن و یا نازک شدن آنها به شدت در زندگی افراد نقش دارد، در واقع ابروها را به عنوان یکی از مهمترین عناصر تعریفی برای ظاهر می‌شناسند.

جدیدترین متد کاشت ابرو
جدیدترین متد پیوند ابرو در کلینیک رز

نکاتی در خصوص استفاده از جدیدترین روش کاشت ابرو 

1- این دستگاه با اسکن از موها و برآورد ضخامت موها، موهای پیوندی را برای کاشت در ناحیه ابرو مشخص می‌نماید.

2- استفاده از جدیدترین روش برای برداشت فولیکول‌های پیوندی بسیار تاثیر گذار بوده و عمل کاشت در ناحیه ابرو با ظرافت و دقت بیشتری ایجاد می‌گردد.

3- تراکم ابروی کاشته شده بین 3 الی 4 برابر بیشتر از روش معمولی و سنتی می‌باشد.

4- بدون نیاز به جراحی، خونریزی، بخیه و جای اسکار، این روش تهاجمی نمی‌باشد و افراد نیازی به نگرانی درباره این عمل نخواهند داشت. در این عمل به جای بیهوشی از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود همچنین در ادامه‌ی این عمل و تمام شدن آن و با گذشت زمان شاهده این موضوع خواهید بود که جای اسکار به هیچ عنوان باقی نخواهد ماند.

5- به دلیل استفاده از لیزر تراپی در این روش دوره نقاهت فرد کوتاه‌تر می‌باشد و فرد زودتر از قبل بهبود می‌یابد.

6- در این روش سرعت ایمپلنت ابرو بسیار بیشتر از روش‌های سنتی می‌باشد و فرد بعد از 6 الی 9 ماه به بیشترین تراکم می‌رسد و نتیجه نهایی را مشاهده می‌نماید.

7- در جدیدترین روش کاشت ابرو super fit با استفاده از لیزر به طور همزمان، هنگام کاشت میزان التهاب کم بوده و منطقه کاشت زودتر و سریعتر بهبود می‌یابد.

جدیدترین روش ایمپلنت ابرو بهترین گزینه برای خانم‌ها و آقایان می‌باشد که دچار ریزش ابرو هستند، در این روش می‌توان به ابروهای ضخیم و تقویت شده‌ایی دست یافت و ظاهری زیبا و طبیعی را برای فرد به ارمغان آورد.

تتو یک روش برای ترمیم ابروها به شمار می‌رود ولی حتی از بروزترین و بهترین مواد هم استفاده شود در نهایت ابروی غیرطبیعی را فرد دارا می‌باشد.می‌توانید مدل ابروی خودتان را تعیین نمایید و حتی می‌توانید بر روی ابروی تاتو شده پیوند ابرو انجام دهید. در روش اف ای تی فرد دوره نقاهت نداشته و بعد از کاشت می‌تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

مدت زمان ایمپلنت ابرو در روش اف ای تی بسته به وسعت کاشت دارد اگر کاشت در قسمت دم ابرو باشد اصولا زمانی بین 2 الی 3 ساعت زمان نیاز دارد ولی اگر در انتهای ابرو و در ناحیه ضخیم ابرو باشد این زمان بین 3 تا 5 ساعت طول می‌کشد. زمان زیادی که برای کاشت با جدیدترین روش پیوند ابرو نیاز است به این دلیل می‌باشد که باید فولیکول های استخراجی در محل دقیق و درست و در ناحیه خواب ابروها قرار گیرد. این زمان طولانی برای دقت بالای دستگاه می‌باشد در نتیجه هر چه وسعت کاشت کم باشد زمان کمتری نیاز می‌باشد.

در این روش نیز برای رشد بهتر ابروها می‌توانید از محلول های تقویت کننده ابرو که متخصص شما برای شما تجویز می‌نماید استفاده نمایید تا هر چه زودتر نتیجه دلخواه شما ایجاد گردد. این روش نیز مانند بقیه روش‌های پیوند ابرو سرپایی بوده و بعد از انجام ایمپلنت ابرو فرد می‌تواند مرخص و به خانه برود.

در ایمپلنت ابرو به روش fit پزشک می‌تواند از موهای پشت سر که نازکتر و رشد کندتری از سایر نقاط دارند،برای کاشت ابرو استفاده کند.

۸ ماه بعد از پیوند ابرو شما دارای ابروهای طبیعی و زیبا خواهید بود. پیوند ابرو به گونه‌ای طراحی شده است که هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده واقع شود.

در واقع ریزش موهای ابرو ممکن است بسیار ناگهانی رخ دهد و ممکن است که شما برای اینکه شاهد رشد دوباره موهای ابرو خود باشید هر روشی را امتحان کنید اما هیچ نتیجه‌ای حاصل نشود. وجود یک فضای خالی بین ابروهایتان مانند این است که شما عیب بزرگی در چهره خود ببینید و هر کاری کنید تا این عیب برطرف شود.

یکی از واضح‌‌ترین آثار، زخم است که می‌تواند یک ناحیه را به طور دائم خالی بگذارد و بیشتر نشان دهنده وجود آسیب پوستی در آنجا است. همچنین ممکن است مسائل پزشکی منجر به ریزش ابروها شود و این خود ممکن است برای همه ترسناک باشد که ابروهایشان کم‌پشت شود و یا حتی شروع به ریزش کند و مشکلات زیادی برای ما به همراه داشته باشد.

البته فراموش نکنید  استفاده از لوازم آرایشی که از استاندارد های لازم برخوردار نیستند تاثیر بسیار بالایی در ریزش ابروهای شما دارند و این مشکل به دلیل استفاده زنان از این لوازم بیشتر از مردان است.

با این حال ممکن است ریزش ابرو در بعضی از افراد رخ داده باشد و تعداد زیادی از مردان و زنان را در معرض عمل پیوند ابرو قرار داده باشد این عمل در مدت زمان کوتاهی انجام می‌گیرد و رضایت بسیار بالایی را با خود به همراه دارد.

عمل پیوند ابرو بسیار عمل ساده‌ای است و تنها نیاز به بی‌حسی موضعی دارد و بستری در مطب را به دنبال ندارد. با این حال جراح باید بتواند با دقت کار کند تا نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

هر مو به طور جداگانه کاشت می‌شود یک پروسه‌ای که دقت و توجه بسیاری می‌خواهد و با استفاده از سوزن فقط چند میلی‌متر عرض هر مو باید در موقعیت مناسب به دنبال موهای دیگر در ابرو قرار گیرد و در برابر پوست بسیار ملایم باشد. بنابراین جراح پیوند ابرو شما باید از مهارت و تجربه واقعی برخوردار باشد.

در روش fit تمام اطلاعات از جمله خط رویش و جهت رشد را می‌توان به دست آورد و طبق آن اطلاعات، عمل را انجام داد. البته اگر زاویه را برای مثال در ۵۰ درجه تنظیم کنیم ابرو درست بر روی خط رویش خواهد افتاد و ابرویی کاملا طبیعی خواهید داشت.هر ابرو به طور معمول نیاز به ۲۰۰ الی ۴۰۰ مو برای ایجاد ظاهر طبیعی و سالم دارد تعداد واقعی بسته به اندازه و ظاهر ابرو موجود و هم چنین نتیجه دلخواه متفاوت خواهد بود.

کسانی که به ایمپلنت ابرو نیاز دارند همیشه تشویق می‌شوند که با یک متخصص جراح با تجربه مشورت کنند و در طول جلسه یک ارزیابی کامل از ریزش موی ابرو می‌تواند انجام شود و برنامه‌های دقیق را برای چگونگی برطرف کردن مشکل در ابروها ارائه دهند.

نتایج حاصل از یک پیوند کامل و یا جزئی به صورت دائم است و تا زمانی که اثر کامل را مشاهده کنید مدت زمان زیادی طول می‌کشد اما بسیاری از این موها بعد از دو هفته شروع به ریزش می‌کنند و این امری کاملا طبیعی است و هیچ زنگ خطری نمی‌باشد.

این ریزش مو بخشی از فرآیند بازیابی است و موهای جدید به جای آن رشد می‌کنند و این امر می‌تواند تا 12 ماه طول بکشد و بعد از این مدت شما می‌توانید شاهد موهای جدید خود باشید.

مزایای جدیدترین روش کاشت ابرو Fit  
مزایای جدیدترین روش پیوند ابرو اف ای تی در سال۱۴۰۰

مزایای جدیدترین روش کاشت ابرو fit  

1- روشی کم تهاجمی نسبت به بقیه روش های ایمپلنت ابرو، معمولا افراد از عمل‌هایی که تهاجمی می‌باشند ترس و نگرانی‌هایی دارند که سبب می‌شود در هنگام انجام عمل دچار استرس شده و سبب حواس پرتی تیم پزشکی نیز شوند. اما باید بگوییم که این روش به هیچ عنوان تهاجمی نمی‌باشد و افراد نیازی به نگرانی در این باره نخواهند داشت.

2- نتیجه نهایی بسیار طبیعی، یکی از نتایجی که در انتخاب روش های موجود از مهمترین فاکتورها برای انتخاب به حساب می‌آید، طبیعی بودن نتایج پس از عمل می‌باشد.این روش پس از انجام شدن به دلیل اینکه در زمان شروع به رشد موهای کاشته شده در قسمت ابرو با یک خط طبیعی رویش شروع به رشد می‌کنند به صورت کاملا طبیعی جلوه می‌کند و نمی‌توان عمل انجام شده را تشخیص داد.

3- محل برداشت مو غیر قابل رویت است.

4- عدم نیاز به برش، بخیه و یا ایجاد اسکار.

5- زمان بهبود کوتاه بوده و نیاز به استراحت نیست، از ویژگی های مهم این عمل می‌توان به داشتن دوره‌ی کوتاه مدت جهت سپری کردن دوره‌ی نقاهت اشاره کرد.

افراد امروزه به دلایل مختلفی از جمله مشغله‌ی کاری نمی‌توانند زمان زیادی را برای به اتمام رساندن این عمل اختصاص دهند. این عمل برای آن دسته از افراد به دلیل داشتن دوره‌ی نقاهت کوتاه مدت کاملا مناسب بوده و می‌توانند با استفاده از آن مشکلات خود را از بین ببرند.

6- بازگشت سریع به فعالیت های روزمره زندگی.

7- کاشت با تراکم زیاد در ناحیه بسیار کم، این روش به دلیل اینکه از فناوری روز جهانی به صورت کامل پیروی می‌کند سبب ایمپلنت ابرو با تراکم بسیار زیادی نسبت به روش های قدیمی و سنتی می‌شود.

افرادی که می‌خواهند پر پشتی نسبتا قابل توجهی در این ناحیه از بدن ایجاد کنند بهتر است از این روش برای کاشتن ابرو استفاده کنند تا علاوه بر این مزیت از مزایای دیگر این روش برخوردار شوند.

روش اف ای تی برای زنان و مردان در هر سنی قابل استفاده است. در روش fit با استفاده از میکرو ابزارها بافت برداشته می‌شود و از بروز زخم‌ جلوگیری می‌شود.

از آنجا که ابرو موهای کمتری می‌خواهد بنابراین موهایی که از پشت سر برداشت می‌شود بسیار کم است و هیچ اثری از این که در آن قسمت مو حذف شده است قابل مشاهده نخواهد بود. بعد از عمل باید نهایت دقت و مراقبت را در نگه داری موهای کاشته شده در ابرو داشته باشید.

معایب کاشت ابرو به روش fit

  1. نیاز به زمان بیشتر برای استخراج فولیکول‌های پیوندی در ناحیه کاشت، یکی از مشکلاتی است که معمولا برای افراد آزار دهنده می‌باشد. تنها راه حل این موضوع داشتن صبر و حوصله می‌باشد و فقط در این صورت است که افراد علاوه بر اینکه عصبانی نمی‌شوند، می‌توانند به راحتی این دوره را به پایان برسانند.
  2. مناسب برای نواحی کوچک برای نواحی بزرگ بسیار زمان بر بوده و فرد بسیار اذیت می‌شود زیرا احتیاج به زمان بسیار زیادی خواهد داشت.

هزینه کاشت در جدیدترین روش ایمپلنت ابرو

هزینه کاشت در هر نوع از شیوه های کاشت بسته به متخصص، کلینیک کاشت ابرو، تعداد فولیکول های پیوندی، میزان زمان برای پیوند ابرو و عوامل دیگر می‌باشد که با مراجعه به کلینیک می‌توان به هزینه تقریبی نسبت به میزان کاشت خود دست یافت.

شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و زنان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاورین آنلاین ما هم بهره‌مند شوید.

موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *