درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (1 رای)

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو

جدیدترین روش کاشت ابرو Super fue  می باشد که بهترین و جدیدترین تکنولوژی دنیا در کلینیک رز موجود می باشد. این روش با دستگاه اتوماتیک، کیفیت بالا، سرعت و دارای آخرین نوآوری می باشد.

جدیدترین روش کاشت ابرو

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

داشتن ابروهای پر و پرپشت به چهره زیبایی بیشتری می بخشد و بیشتر افرادی که دچار ریزش ابرو شده اند و یا بر اثر برداشتن بیش از حد ابروها به مشکل مواجه شده اند می توانند به کاشت ابرو فکر نمایند.

جدیدترین روش کاشت ابرو

ابروها تاثیر گذارترین قسمت اجزای صورت می باشد که به وسیله آن حالات مختلف صورت مشخص می گردد. حالاتی از قبیل خوشحالی، ناراحتی، عصبانیت و … . در نبود و یا  کم پشت بودن ابروها بیشتر افراد اعتماد به نفس کمی را خواهند داشت زیرا سبب جلب توجه بیشتر افراد به داشتن یک چهره غیر عادی می شود.

کاشت ابرو هرچه با تکنیک های جدیدتر صورت گیرد ظرافت و زیبایی بیشتری را دریافت خواهد کرد زیرا هر روش تکمیل کننده روش قبلی می باشد و کمترین آسیب را در پوست فرد ایجاد می نماید.

در جدیدترین روش کاشت ابرو بعد از پذیرش بیمار از محل کاشت اسکن و عکس برداری می نمایند این عمل یک روز قبل از کاشت ابرو صورت می گیرد. د ر این تکنیک با عکس برداری از منطقه کاشت و آنالیز آن در زمینه کاشت ابرو اطلاعاتی به دست می آورند این اطلاعات عبارتند از:

 1. تعیین تعداد فولیکول های پیوندی و ضخامت مناسب برای کاشت مو در ناحیه ابرو
 2. تعیین میزان رطوبت، چربی و کشش پوست
 3. تعیین میزان عمق تا گرافت های پیوندی را بدون آسیب از ریشه خارج نمود.
 4. معاینه پوست برای جلوگیری از بیماری های عفونی و قارچی

در خصوص کاشت ابرو و بهترین روش برای انجام این کار روشی می‌باشد که در ادامه به تعریف آن میپردازیم در واقع از آنجا که چشم دریچه احساسات انسان‌ها میباشد ابرو نیز تاثیر بسیار بالایی در روابط اجتماعی ما خواهد داشت.

برای مثال ابرو میتواند به مخاطب نشان دهد که ما اکنون هیجان‌زده گیج محتاط و یا خسته و اخمو هستیم و منعکس کننده احساسات ما می‌باشد این در حالی است که ما میدانیم زنان و مردان هیچگاه از چهره‌ای که موهای کم پشتی داشته باشد و یا اصلا مو نداشته باشد خوششان نمی‌آید.

ابرو اطلاعات بسیار مهمی از جمله اینکه آیا فرد سابقه ریزش مو دارد یا نه را به ما میدهد. ابروها نقش اصلی را در تقارن چهره به عنوان محافظ چشم شناخته میشود و چشم را از اثرات خارجی مضر حفظ میکند از دست دادن و یا نازک شدن آنها به شدت در زندگی افراد نقش دارد در واقع ابروها را به عنوان یکی از مهمترین عناصر تعریف برای ظاهر میشناسند.

مشاهده مطلب
عوارض کاشت ابرو و آشنایی با عوارض کاشت ابرو طبیعی

نکاتی در خصوص استفاده از جدیدترین روش کاشت ابرو 

 1. این دستگاه با اسکن از موها و برآورد ضخامت موها، موهای پیوندی را برای کاشت در ناحیه ابرو مشخص می نماید.
 2. استفاده از جدیدترین روش کاشت ابرو در برداشتن فولیکول های پیوندی برای کاشت در ناحیه ابرو بدون آسیب به ریشه مو بسیار تاثیر گذار بوده و عمل کاشت در ناحیه ابرو با ظرافت و دقت بیشتری ایجاد می گردد.
 3. تراکم ابروی کاشته شده بین 3 تا 4 برابر بیشتر از روش معمولی و سنتی می باشد.
 4. بدون نیاز به جراحی، خونریزی، بخیه و جای اسکار
 5. به دلیل استفاده از لیزر تراپی در این روش دوره نقاهت فرد کوتاه تر می باشد و فرد زودتر از قبل بهبود می یابد.
 6. در این روش سرعت کاشت ابرو بسیار بیشتر از روش های سنتی می باشد و فرد بعد ا ز6 الی 9 ماه به بیشترین تراکم و کاشت می رسد و نتیجه نهایی را مشاهده می نماید.
 7. امکان طراحی چهره بر اساس ابروی جدید قبل از انجام کاشت ابرو
 8. در جدیدترین روش کاشت ابرو super fue با استفاده از لیزر به طور همزمان به هنگام کاشت میزان التهاب کم بوده و منطقه کاشت زودتر و سریعتر بهبود می یابد.
 9. امکان برداشت فولیکول های پیوندی در هر ناحیه از بدن بدون گذاشتن جای زخم و اسکار.

جدیدترین روش کاشت ابرو بهترین گزینه برای ابروی خانم ها و آقایانی می باشد که دچار ریزش ابرو هستند در این روش می توان به ابروهای ضخیم و تقویت شده ایی دست یافت و ظاهری زیبا و طبیعی را برای فرد به ارمغان می آورد.

تتو یک روش برای ترمیم ابروها به شمار می رود ولی حتی از بروزترین و بهترین مواد هم استفاده شود در نهایت ابروی غیرطبیعی را فرد دارا می باشد.

با پیشرفت علم در زمینه کاشت مو و ابرو به جدیدترین روش کاشت ابرو دست یافته اند که نسبت به سایر روش های کاشت ابرو مناسب تر بوده و مزیت هایی دارا می باشد. در این روش دیگر نگران جای زخم و اسکار به وجود آمده دیگر نخواهید بود.

در جدیدترین روش کاشت ابرو خواهید دید که ابروها با خواب و ظاهر طبیعی با بهترین زاویه نسبت به هم قرار گرفته اند.

بیشتر افرادی که از این تکنیک استفاده می نمایند رضایت بسیار بالایی داشته و به هیچ عنوان مشخص نمی گردد که فرد ابروهای کاشته ایی دارد یا ابروهای طبیعی خود فرد می باشد.

لازم به ذکر می باشد که در جدیدترین روش کاشت ابرو فرد در یک جلسه به بیشترین تراکم ابرو دست خواهد یافت و به هیچ عنوان احتیاج به تراشیدن ابرو و کوتاه کردن آن نمی باشد.

می توانید مدل ابروی خود را خودتان تعیین نمایید و حتی می توان بر روی ابروی تتو شده از این روش استفاده نمود و به کاشت ابرو پرداخت. در روش FUE  فرد دوره نقاهت نداشته و بعد از کاشت می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

مشاهده مطلب
آیا کاشت ابرو با موی دیگران امکان دارد؟

مدت زمان کاشت ابرو در روش FUE بسته به وسعت کاشت دارد اگر کاشت مو در قسمت دم ابرو باشد اصولا زمانی بین 2 الی 3 ساعت زمان نیاز دارد ولی اگر در انتهای ابرو و در ناحیه ضخیم ابرو باشد .

این زمان بین 3 تا 5 ساعت طول می کشد و علت زمان زیادی که برای کاشت با جدیدترین روش کاشت ابرو نیاز است به این دلیل می باشد که باید فولیکول های استخراجی در محل دقیق و درست در ناحیه ابرو قرار گیرد.

این زمان طولانی برای دقت بالای دستگاه می باشد درنتیجه هر چه وسعت کاشت کم باشد زمان کمتری را برای کاشت ابرو نیاز می باشد.

در این روش نیز برای رشد بهتر ابروها می توانید از محلول های تقویت کننده ابرو که متخصص شما برای شما تجویز می نماید استفاده نمایید تا هر چه زودتر نتیجه دلخواه خود ایجاد گردد. این روش نیز مانند بقیه روش های کاشت ابرو سرپایی بوده و بعد از انجام کاشت ابرو فرد می تواند مرخص و به خانه برود.

در کاشت ابرو به روش FUE پزشک میتواند از موهای پشت گردن که نازکتر از سایر نقاط هستند استفاده کند و رشد کندتری هم دارد، به همین دلیل آنها را گزینه بسیار مناسبی برای کاشت ابرو میدانند.

روش استخراج فولیکار یا FUE و پیوند واحد فولیکولی قبل از پیوند از ناحیه اهداکننده استخراج میشود. هر فولیکول مو با دقت یکبار در همان زمان با همان زاویه و جهت به عنوان موهای ابرو موجود قرار میگیرد.

۸ ماه بعد از کاشت ابرو شما دارای ابروهای طبیعی و زیبا خواهید بود. پیوند ابرو به گونه‌ای طراحی شده است که هم برای زنان و هم برای مردان مورد استفاده واقع شود.

در واقع ریزش موهای ابرو ممکن است بسیار ناگهانی رخ دهد و ممکن است که شما برای اینکه شاهد رشد دوباره موهای ابرو خود باشید هر روشی را امتحان کنید اما هیچ نتیجه‌ای حاصل نشود.

وجود یک فضای خالی بین ابروهایتان مانند این است که شما عیب بزرگی در چهره خود ببینید و هر کاری کنید تا این عیب برطرف شود. هم چنین میتواند دلایل غیرقابل کنترل برای داشتن ریزش مو یا آروپیک آریتات را در ابروها داشته باشید.

یکی از واضح‌ترین آثار، زخم است که میتواند یک ناحیه رابه طور دائم خالی میگذارد و بیشتر نشان دهنده وجود آسیب پوستی در آنجا است. همچنین ممکن است مسائل پزشکی منجر به ریزش ابروها شود و این خود ممکن است برای همه ترسناک باشد که ابروهایشان کم‌پشت شود و یا حتی شروع به ریزش کند و مشکلات زیادی برای ما به همراه داشته باشد.

البته فراموش نکنید  استفاده از لوازم آرایشی که از استاندارد های لازم برخوردار نیستند تاثیر بسیار بالایی در ریزش ابروهای شما دارند و این مشکل به دلیل استفاده زنان از این لوازم بیشتر از مردان است.

مشاهده مطلب
شرایط کاشت ابرو چیست ؟

با این حال ممکن است ریزش ابرو در بعضی از افراد رخ داده باشد و تعداد زیادی از مردان و زنان را در معرض عمل کاشت ابرو قرار داده باشد این عمل در مدت زمان کوتاهی انجام می‌گیرد و رضایت بسیار بالایی را با خود به همراه دارد.

عمل کاشت ابرو بسیار عمل ساده‌ای است و تنها نیاز به بی‌حسی موضعی دارد و بستری در بیمارستان را هم به دنبال ندارد. با این حال جراح باید بتواند با دقت و دقیق کار کند تا نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

روش پیوند ابرو مانند پوست سر است و به این ترتیب فولیکول‌های  قسمت اهدا کننده را با استفاده از سوزن بسیار کوچک حذف می‌شوند و به این معنی نیست که بر روی سر و یا بر روی ابرو کاشته نشود!

هر مو به طور جداگانه کاشت می‌شود یک پروسه‌ای که دقت و توجه بسیاری می‌خواهد و با استفاده از سوزن فقط چند میلی‌متر عرض  هر مو باید در  موقعیت مناسب قرار گیرد به دنبال موهای دیگر در ابرو قرار گیرد و در برابر پوست بسیار ملایم باشد.

بنابر این جراح پیوند ابرو شما باید از مهارت و تجربه واقعی برخوردار باشد.

موها نیز باید کاملا به هم نزدیک باشند تا ظاهر کامل و صاف ایجاد شود.  در واقع از آنجا که مو در زاویه مخصوص خود رشد می‌کند بنابر این بسیار سخت خواهد بود که حالت عمودی را به حالت افقی تغییر دهیم و این روش را با fue میتوان انجام داد اما دشوار بودن آن غیرقابل انکار است.

در روش fue تمام اطلاعات از جمله خط رویش و جهت رشد را میتوان به دست آورد و طبق آن اطلاعات عمل را انجام داد البته اگر زاویه را برای مثال در ۵۰ درجه تنظیم کنیم ابرو درست بر روی خط رویش خواهد افتاد و ابرویی کاملا طبیعی خواهید داشت.

هر ابرو به طور معمول نیاز به ۲۰۰ الی ۴۰۰ مو برای ایجاد ظاهر طبیعی و سالم دارد تعداد واقعی بسته به اندازه و ظاهر ابرو موجود و هم چنین نتیجه دلخواه متفاوت خواهد بود.

در طی فرآیند بیمار بی حسی موضعی خواهد داشت تا از ناراحتی آگاه نباشد و بتواند آرامش کامل را در طول عمل داشته باشد. هنگامی که روش کامل است آنها نیازی به بستری شدن ندارند و می توانند به خانه بازگردند.

البته فراموش نکنید که مو را از پشت سر بر‌میدارند و هنگامی که ریزش مو فقط در یک ناحیه خاص اتفاق بیفتد ممکن است عمل فقط ۳۰ دقیقه طول بکشد.

کسانی که به کاشت ابرو نیاز دارند همیشه تشویق میشوند که با یک متخصص جراح پیوند با تجربه مشورت کند و در طول جلسه یک ارزیابی کامل از ریزش موی ابرو میتواند انجام شود و برنامه‌های دقیق را برای چگونگی برطرف کردن مشکل در ابروها ارائه دهند.

بیماران پیوند میتوانند بهبودی سریع و بدون درد را از این روش انتظار داشته باشند و اگر چه ممکن است برخی از کبودی ها و تورم ها برای یک دوره موقت وجود داشته باشد به طوری که بعد از جراحی طبیعی میشود.

مشاهده مطلب
کاشت ابرو با لیزر و آشنایی کامل با این روش

نتایج حاصل از یک پیوند کامل و یا جزئی به صورت دائم است و تا زمانی که اثر کامل را مشاهده کنید مدت زمان زیادی طول میکشد اما بسیاری از این موها بعد از دو هفته شروع به ریزش میکنند و این امری کاملا طبیعی است و هیچ زنگ خطری نمی باشد.

این ریزش مو بخشی از فرآیند بازیابی است و موهای جدید به جای آن رشد میکنند و این امر میتواند تا 12 ماه طول بکشد و بعد از این مدت شما میتوانید شاهد موهای جدید خود باشید.

مزایای جدیدترین روش کاشت ابرو FUE  

 1. روشی کم تهاجمی نسبت به بقیه روش های کاشت ابرو
 2. نتیجه نهایی بسیار طبیعی
 3. محل برداشت مو غیر قابل رویت
 4. عدم نیاز به برش، بخیه و یا ایجاد اسکار
 5. زمان بهبود کوتاه و نیاز به استراحت نداشته.
 6. بازگشت سریع به فعالیت های روزمره زندگی
 7. کاشت با تراکم زیاد در ناحیه بسیار کم

روش fue برای زنان و مردان در هر سنی قابل استفاده است. اگر چه در اکثر مواقع کاشت ابرو در سن‌های ۳۰ تا ۵۰ ساله انجام میشود. روشfue  با استفاده از میکروابزارها انجام می‌شود تا بافت برداشته شود و از بروز زخم‌ جلوگیری شود.

مراحلی که در طی عمل کاشت ابرو انجام می‌شود طراحی شکل و تعیین طول و عرض آن برابر با خواسته بیمار، فولیکول‌های مو از پوست سر را با استفاده از ابزارهایی که قطر یعنی ۰.۷ تا ۰.۸ میلی‌متر کوچک دارند برداشت می شوند تا فولیکول ها را بسیار ظریف و دقیق خارج کنند.

از آنجا که ابرو موهای کمتری میخواهد بنابر این موهایی که از پشت سر برداشت می‌شود بسیار کم است و هیچ اثری از این که در آن قسمت مو حذف شده است قابل مشاهده نخواهد بود. بعد از عمل باید نهایت دقت و مراقبت را در نگه داری موهای کاشته شده در ابرو داشته باشید.

معایب کاشت ابرو به روش  FUE  

 1. نیاز به زمان بیشتر برای استخراج فولیکول های پیوندی در ناحیه کاشت
 2. مناسب برای نواحی کوچک برای نواحی بزرگ بسیار زمان بر بوده و فرد بسیار اذیت می شود زیرا احتیاج به زمان بسیار زیادی خواهد داشت.

هزینه کاشت در جدیدترین روش کاشت ابرو

هزینه کاشت در هر نوع از شیوه های کاشت بسته به متخصص، کلینیک کاشت ابرو، تعداد فولیکول های پیوندی، میزان زمان برای کاشت ابرو و عوامل دیگر می باشد که با مراجعه به کلینیک می توان به هزینه تقریبی نسبت به میزان کاشت خود دست یافت.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (1 رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع