کاشت ابرو

میزان تاثیر کاشت ابرو در زیبایی افراد

میزان تاثیر کاشت ابرو در زیبایی افراد

میزان تاثیر کاشت ابرو در زیبایی افراد

شاید شما هم فکر می کنید که ابروها هم مثل مژه ها، از چشم ها در برابر ورود ذرات به داخل آنها محافظت می کنند ولی ابروها نقش مهم تری در ارتباطات بین انسانها ایفا می کنند؛ ابروها مهم ترین بخش صورت محسوب می شوند زیرا :

تاثیر کاشت ابرو در زیبایی

 1. ابروها شما را جوان تر نشان می دهند
 2. ابروها باعث تعادل اجزای مختلف صورت می شوند
 3. ابروها عیوب صورت را اصلاح می کنند
 4. تغییر مدل ابروها، باعث تغییر صورت هم می شود
 5. اگر ابروها فرم خوبی داشته باشند، به هیچ آرایشی نیاز نخواهید داشت
 6. شکل مناسب ابرو باعث هماهنگی بیشتر سایر اجزای صورت می شود
 7. اگر ابروها به درستی مرتب بشوند، باعث جلوه بهتر و بیشتر چشمها در صورت هم می شوند و حتی صورت را درخشان تر می کنند
 8. ابروها بیانگر احساسات فرد هم هستند

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

تاثیر ابرو بر زیبایی صورت

شاید اصلاح ابروها کار ساده ای باشد ولی اگر بدانید که ابروها چه تاثیری بر روی زیبایی صورت شما می گذارند، شاید از این به بعد برای اصلاح ابروهایتان وقت بیشتری بگذارید.

تاثیر کاشت ابرو در زیبایی

بیشتر افراد در مورد تاثیری که ابروها بر روی کل صورت دارند، هیچ اطلاعی ندارند. همه ی خصوصیاتی که ابروها دارند، از طول ابروها گرفته تا میزان ضخامت و رنگ ابروها بر روی صورت بیمار تاثیر می گذارند.

کمک متخصصان کلینیک تخصصی پوست و مو رز می توانند با تعیین شکل و فرم مناسب برای ابروها، صورت شما را زیباتر نشان بدهند.

کاشت ابرو و تاثیر آن بر زیبایی

ماتسفانه هر چه قدر سن ما بالاتر می رود، ابروهای ما نازک تر می شوند و از میزان ضخامت و حجم ابروها کاسته می شود.

افرادی که ابروهای کم پشتی دارند یا اینکه هیچ ابرویی ندارند، احساس می کنند که از زیبایی آنها کاسته شده است و نمی توانند به راحتی با انسانهای دیگر ارتباط برقرار کنند؛

در این شرایط بعضی از این افراد به تاتوی ابرو روی می آورند تا ظاهر ابروهایشان را بهبود ببخشند ولی اثرات تاتو بر روی ابروها به مرور زمان از بین می رود و از نظر زیبایی هم برای همه ی افراد جذاب نیست.

یکی از روش های کاشت ابرو “نیوگرافت” است که نتایجی دائمی و طبیعی را برای افرادی که درگیر ریزش ابروهای خود هستند فراهم می کند. متخصص های کلینیک پوست و مو رز، کاشت ابرو را به کسانی پیشنهاد می دهند که تمایل دارند ابروهایشان را به طور طبیعی ترمیم کنند.

تکنیک های کاشت و ترمیم ابرو در روش نئوگرافت شامل سیستم استخراج واحدهای فولیکولی (FUE) از بخش های مشخصی از سر می شود. به خاطر موهای طبیعی که در کاشت مو از آنها استفاده می شود، موهای جدید ابرو می توانند مانند موهای واقعی رشد کنند.

 

زیبایی کاشت ابرو در ابروهای آسیب دیده

ابروها هم مانند سایر بخش های بدن در معرض آسیب های مختلفی قرار می گیرند؛ بعضی از این آسیب ها غیر قابل اجتناب هستند و با گذشت زمان ایجاد می شوند ولی دسته ای دیگر با دخالت خود فرد بوجود می آیند؛

مثلا روش های نامناسب اصلاح ابروها که به فولیکول ها آسیب می رساند، باعث بوجود آمدن آسیب های زیای در سطح ابروها می شوند ولی افزایش سن یک فاکتور طبیعی است و رشد رشد ابروها را کاهش می دهد.

کسانی که ابروهایشان آسیب دیده است، می توانند به کلینیک پوست و مو رز مراجعه کنند و با مشورت با متخصصان ما در مورد نحوه توقف آسیب به ابروهایشان صحبت کنند.

کاشت ابرو یکی از روش هایی است که آسیب های وارد شده به ابروها را متوقف می کند و می تواند تمام ابروهایی که بیمار از دست داده است را به او بازگرداند.

زیبایی کاشت ابرو در افراد بدون ابرو

افرادی که به خاطر ابتلا به سرطان، سوختگی های شدید و یا سایر عوامل به یک باره تمام ابروهای خود را از دست داده اند و یا از بدر تولد هیچ ابرویی در صورت خود نداشته اند و از بابت این موضوع خجالت می کشند، می توانند با مراجعه به کلینیک تخصصسی پوست و مو رز نسبت به به کاشت ابروهای خود اقدام کنند.

البته افرادی که به خاطر سرطان و داروهای شیمی درمانی موها و ابروهای خود را از دست داده اند، باید صبر کنند تا کاملا بهبود پیدا کنند و بعد در این مورد برای آنها تصمیمی گرفته بشود.

افرادی که بدون ابرو متولد می شوند، قطعا با کاشت ابرو شاهد تغییرات فوق العاده ای در صورت خود خواهند بود و متخصان ما تمام تلاش خود را می کنند که با توجه به سایر اجزای صورت این دسته از بیماران، ابروهایی کاملا طبیعی و زیبایی را برای آنها طراحی کنند.

فاکتورهای مهم در زیبایی ابروهای کاشته شده

برای اینکه ابروهای کاشته شده در صورت بیمار زیبا به نظر برسند، متخصص باید توجه زیادی به زاویه، جهت و شکل میکرو گرافت ها داشته باشد تا در حین کاشت خطایی صورت نگیرد که بعدا باعث بوجود آمدن نتایج مصنوعی و غیر طبیعی بشود.

گرافت های اهدایی باید در جهت موازی با پوست در ابرو قرار داده بشوند و در عین حال هم حالت طبیعی خود را حفظ کنند. تراکم گرافت ها هم بسیار مهم است و اگر برای ابروها از تعداد بسیار زیاد و یا بسیار کمی از گرافت ها استفاده شود، ابروها مصنوعی به نظر می رسند.

متخصص های کلینیک پوست و مو رز شکل ابروها را با سایر اجزا و خصوصیات صورت بیمار مطابقت می دهند تا فرد از نتایج کاشت ابروی خود رضایت کامل داشته باشد.

طراحی ابروها در کلینیک تخصصی پوست و مو رز بر پایه فاکتورهای زیر است :

 1. نوع فرم صورت بیمار
 2. قوس ابروهای طبیعی بیمار
 3. میزان کم پشتی یا پرپشتی ابروهای طبیعی خود بیمار
 4. فاصله بین ابروها
 5. ساختار و طول ابروهای طبیعی بیمار
 6. رنگ و حالت موی بیمار در بخش های اهدا کننده
 7. خواسته های فردی بیمار از نتایج کاشت ابرو

متخصصان ما در کلینیک تخصصی پوست و مو می توانند شکل ابروهای شما را تغییر بدهند، تمام عیب های ابروهای شما را برطرف کنند و با کاشت و ترمیم ابرو، زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *