تزریق چربی

مراقبت های قبل از تزریق چربی

مراقبت های قبل از تزریق چربی

مراقبت های قبل از تزریق چربی

تزریق چربی را می توان با کمترین هزینه و بدون ایجاد هیچ گونه عوارضی به راحتی انجام داد. برای آنکه تزریق چربی بدون ایجاد کوچکترین عارضه ای برای شما انجام شود باید در مورد این روش ایجاد زیبایی اطلاعات کافی به دست آورید تا با آگاهی کامل تزریق چربی را انجام دهید.

مراقبت های قبل از تزریق چربیاین امر می تواند با برگزاری جلسات مشاوره با پزشک مورد نظر شما به راحتی میسر شود. در این جلسات شما می توانید سوالات مهم خود را از پزشکتان بپرسید. پزشک می تواند شما را آگاه کند تا از کلیه اقداماتی که ممکن است منجر به ایجاد نتایج منفی بعد از تزریق چربی شود اجتناب کنید.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

در این صورت می توانید بعد از انتقال چربی تاثیرات شگفت انگیز آن را بر روی پوست خود به راحتی مشاهده کنید. از آنجایی که انتقال چربی در چند مرحله انجام می شود باید اندکی صبر کنید تا نتیجه را به طور کامل مشاهده کنید.

در برخی از مواقع تزریق چربی به صورت درستی انجام نمی شود و ممکن است که بعد از انجام آن نتایج به صورت دلخواه شما نباشد. باید بدانید که انتقال چربی برای اینکه بتواند نتایج شگفت انگیزی را در بر داشته باشد باید مراقبت های لازم را قبل و بعد از تزریق چربی به خوبی انجام دهید تا این امر به خوبی تحقق پیدا کند.

برای این منظور نیاز است که از این اقدامات مطلع شوید تا بتوانید در ایجاد نتیجه ای رضایت بخش بعد از تزریق چربی سهیم باشید.

مراقبت های قبل از تزریق چربی

امروزه منابع بسیار زیادی برای دریافت اطلاعات در زمینه های مختلف از جمله های عمل های زیبایی و تزریق کردن زیبایی وجود دارد که افراد می توانند از آنها استفاده کرده و اطلاعات خود را درباره ی انجام این عمل بالا ببرند تا علاوه بر داشتن یک عمل خوب، بدون داشتن استرس این عمل را انجام دهند.

ممنوعیت های قبل از تزریق چربی چیست؟

با توجه به اقداماتی که باید قبل از تزریق چربی (fat injection) انجام دهید این امر می تواند بر نتایج تاثیر گذار باشد. در واقع قبل از هر نوع روش زیبایی این ممنوعیت ها توسط پزشک به افراد توصیه می شود. در صورت انجام این موارد ممکن است نتایج به صورت دلخواه حاصل نشود.

1- از کشیدن سیگار 6 هفته قبل از تزریق چربی باید پرهیز کنید؛ زیرا مواد نیکوتین موجود در سیگار می تواند در افزایش التهابات بعد از تزریق تاثیر گذار باشد. همچنین دوران نقاهت بعد از تزریق را افزایش می دهد.

2- برخی از داروها مانند آسپرین می تواند جریان خون را افزایش دهد. به همین دلیل قبل از تزریق چربی باید از خوردن آن اجتناب کنید. داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی نیز می تواند نتایج بعد از تزریق را با مشکل روبرو کند.

این دارو ها نیز باید یک هفته قبل از تزریق منع شود. در صورت مصرف این داروها ممکن است خونریزی افزایش پیدا کند.

3- از رژیم های غذایی و کاهش وزن قبل از تزریق چربی تا حد ممکن استفاده نکنید.

اگر افراد در زمانی که وزن خود را کاهش می دهند بخواهند به صورت همزمان این عمل را انجام دهند ممکن است به صورتی که در حالت عادی نتایج آن را دریافت می کنند نتایج کامل تری دریافت نکنند. بنابراین بهتر است این عمل را در این زمان ها انجام ندهند اما در صورت داشتن شرایط خاص می توانید با پزشک متخصص مشورت کنید.

4- در صورتی که مبتلا به بیماری خاصی هستید نباید انتقال چربی را انجام دهید. این امر می توان به سلامتی شما ضررات جبران ناپذیری را وارد کند.این امر می توان به سلامتی شما ضررات جبران ناپذیری را وارد کند.

افراد باید قبل از انجام این عمل در صورتی که مبتلا به یک بیماری خاص می باشند نسبت به گزارش دادن آن به پزشک متخصص آگاه بوده و این موضوع را حتما و در سریع ترین زمان ممکن با پزشک خود در میان بگذارند تا قبل از هر چیز متحمل ضرر نشوند.

5- افرادی که در زمان بارداری به سر می برند پزشک از انجام کلیه روش های زیبایی بر روی این افراد اجتناب می کند. معمولا جهت انجام عمل های زیبایی بر روی زنان باردار پزشکان این عمل ها را به زمانی پس از بارداری موکول می کنند.

انجام این کار به این دلیل است که ممکن است انجام چنین عمل هایی فرد بیمار را با مشکلاتی روبرو سازد حتی در برخی موارد ممکن است فرد دچار استرس شود که برای جنین مناسب نمی باشد.

6- ممکن است که به برخی از داروها و یا ماده بی حسی حساسیت داشته باشید. قبل از تزریق چربی این موضوع را به پزشک مورد نظر خود اطلاع دهید. برخی افراد ممکن است نسبت به برخی از داروهایی که پزشک برای آن ها تجویز می کند حساسیت داشته باشند و یا برخی از بیماران ممکن است به مواد تشکیل دهنده ی این دارو ها حساسیت نشان دهند که در این صورت افراد باید این موضوع را قبل از انجام عمل گزارش دهند.

مواردی که به آنها اشاره شد از جمله مهمترین مواردی است که بیماران باید قبل از انجام عمل تزریق کردن چربی آن ها را رعایت کنند. افراد باید سعی کنند که در انجام موارد اشاره شده نهایت تلاش و دقت را به عمل بیاورند تا از مشکلاتی که ممکن است برای آن ها پیش بیاید جلوگیری کنند. همه ی نکاتی که به آنها اشاره شد توسط پزشک متخصص قبل از انجام عمل برای فرد بیمار ارائه خواهد شد.

نکته ای که می توان به نوعی نیز جزو این دسته دانست این است که فرد بتواند یک کلینیک معتبر برای انجام این عمل انتخاب کند. این نکته نیز جزو نکته هایی است که افراد باید به آن دقت بسیار زیادی کنند زیرا در صورت انتخاب اشتباه ممکن است برای آن ها مشکل ساز باشد. برای مثال در صورتی که چربی تزریق شده به محل مورد نظر کم و یا زیاد باشد فرد بیمار را دچار استرس و نگرانی خواهد کرد.

امروزه افراد به دلیل مشکلاتی که برای آن ها پیش آمده و می توانند این مشکل را با انجام این عمل حل کنند دچار اشتباهاتی از جمله افتادن در دام افرادی که صرفا به دنبال تجارت هستند می باشد.

این دسته از افراد با انجام تبلیغات در فضای مجازی و همچنین در برخی نقاط جهان افراد بیمار در این زمینه را گول زده و از آن ها مبلغی را دریافت می کنند که بیش از حد بوده و یک عمل بیهوده برای آنها ارائه می کنند.

در کشورمان علاوه بر وجود پزشکان مجرب، کلینیک های بسیار معتبری برای انجام این عمل وجود دارد که افراد می توانند این کلینیک ها را پیدا کرده و از آن ها جهت انجام عمل تزریق کردن چربی کمک بخواهند.

این کلینیک ها علاوه بر ارائه خدمات بسیار خوب هزینه های بسیار مناسب و معقولی در قبال این خدمات از فرد بیمار دریافت می کنند بنابراین در انتخاب کلینیک خود دقت لازم را بعمل بیاورید.

 

چه مراقبت هایی پیش از تزریق چربی نیاز است؟  

تزریق چربی نوعی روش ایجاد زیبایی است که برای از بین بردن چین و چروک های پوستی و برطرف کردن ضایعاتی که در پوست وجود دارد، انجام می شود. این روش در واقع می تواند افتادگی های پوستی را نیز درمان کند.

همچنین فرورفتگی های ایجاد شده در اثر اسکار نیز با تزریق چربی به خوبی قابل حل شدن است؛ زیرا چربی نیز مانند سایر مواد تزریقی دارای خاصیت پرکنندگی است و می تواند در مدت زمان کوتاهی این فرورفتگی های روی پوست را از بین ببرد.

در مورد تاثیر چربی و نتایج آن می توان گفت که ماندگاری این روش در ایجاد زیبایی بسیار بیشتر از تزریق ژل ها است. در واقع تزریق ژل در مدت زمان 6 ماه تاثیر خود را از دست می دهد و باید تزریق دوباره صورت گیرد. این امر در مورد انتقال چربی تا حدود زیادی می تواند متفاوت باشد.

از آنجایی که چربی مورد نیاز برای تزریق از دیگر اندام های خود فرد گرفته می شود می توان گفت که در هر بار تزریق تا درصد زیادی از چربی در زیر بافت های پوست باقی می مانند و تنها مقادیری از این چربی جذب پوست می شود.

به همین دلیل دوره ای که برای تزریق چربی در نظر گرفته می شود طولانی تر از سایر روش های تزریق است. با این وجود مراقبت هایی که قبل از انتقال چربی باید انجام دهید نیز تا حدود زیادی می تواند طول این دوره را طولانی تر کند. در زیر به این مراقبت ها قبل از تزریق چربی می پردازیم.

1- در ابتدا باید با پزشک در مورد تاریخچه پزشکی خود صحبت کنید. این امر می توان پزشک شما را از وضعیت جسمی و روحی شما آگاه کند. ممکن است تزریق چربی در شما در صورتی که بیماری خاصی داشته باشید انجام نشود و این به صلاحدید پزشک مربوطه و اطلاع از شرایط شما بستگی دارد.

2- برای ایجاد تقارن در اندام ها در زمان انتقال چربی باید در ابتدا برنامه ای مشخص برای خارج کردن چربی و مقادیری که برای تزریق نیاز است، توسط پزشک چیده شود.

این برنامه علاوه بر اینکه برای عمل نیاز است معرف حرفه ای و با تجربه بودن پزشک متخصص می باشد که عمل خود را با یک برنامه حساب شده انجام می دهد در صورتی که اگر پزشک متخصص کاربلد نباشد از برنامه خاصی پیروی نمی کند.

3- فردی را برای مراقبت از خود انتخاب کنید. این فرد باید تا 24 ساعت در کنار شما بماند تا در صورت ایجاد عوارض احتمالی پزشک شما را در جریان قرار دهد.

یکی از نزدیکانتان را برای انجام این عمل جهت همراهی خود انتخاب کرده و از وی خواهش کنید تا در این زمان در کنار شما باشد. وجود این فرد علاوه بر اینکه برای آن ها قوت قلب خواهد بود می تواند در صورت به وجود آمدن مشکل شما را همراهی کند.

 

4- شب قبل از تزریق چربی به حمام بروید. فرد بیمار اگر قبل از انجام این عمل به حمام برود علاوه بر اینکه پوست خود را جهت انجام این عمل آماده می کند سبب تمیز شدن آن از هر گونه چربی نیز می شود. معمولا پس از انجام عمل پزشک اجازه ی استحمام را تا 24 ساعت پس از عمل نخواهد داد.

 

5- در صورتی که قبلا از روش های زیبایی دیگر استفاده کرده اید با پزشک خود در این باره صحبت کنید.

6- در مورد روش برداشت چربی و عوارضی که ممکن است بعد از تزریق در خود مشاهده کنید از پزشک خود اطلاعات کافی را به دست آورید.

نقش مراقبت پیش از تزریق چربی چیست؟

مراقبت هایی که قبل از تزریق چربی باید انجام دهید تا حدود زیادی می تواند در ایجاد نتایج موثر بعد از تزریق تاثیر گذار باشد. از آنجایی که انتقال چربی می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد، باید به کلیه مراقبت های توصیه شده توسط پزشک عمل کرد تا نتایج بتواند رضایت بخش باشد.

همانطور که می دانیم تزریق به منظور ایجاد زیبایی در افراد انجام می شود. برای اینکه نتایج بتواند تاثیر گذار باشد عوامل مختلفی دخیل است. یکی از این عوامل مراقبت های قبل از تزریق است. این امر می تواند مراجعه کننده را آماده کند تا بتواند بدون هیچ گونه ترسی تزریق چربی را انجام دهد.

از آنجایی که از روش لیپوساکشن برای برداشت چربی استفاده می شود ممکن است که مراجعه کننده در معرض فشار و استرس قرار گیرد. به همین دلیل نتیجه تزریق به درستی حاصل نشود. همه این موارد می تواند به مراقبت های قبل از تزریق بستگی داشته باشد.

تاثیر مراقبت پیش از تزریق چربی بر نتیجه؟

این مراقبت ها می تواند نتایج بعد از تزریق را به صورت منحصر به فردی ایجاد کند. در اکثر مواقع مراجعه کنندگان بعد از تزریق چربی اثرات مثبت آن را می توانند در همان زمان مشاهده کنند. مراقبت ها و اقدامات قبل و بعد از تزریق یکی از مهمترین عواملی است که می تواند نتیجه را تحت تاثیر قرار دهد.

برای اینکه بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی از نتایج تزریق چربی را انجام دهید در ابتدا باید مراقبت های قبل از این روش را به درستی انجام دهید تا در مورد نتایج موثر آن مطمئن باشید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق چربی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *